پنج شنبه, 02 اسفند 1397 05:10

قیمت نمای کرتین وال

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نمای کرتین وال از جدیدترین نماهای شیشه ای هستند که ظاهری بسیار زیبا، خاص و چشمگیر دارند. برای اطلاع از هزینه های اجرا و قیمت نمای کرتین وال با ما همراه باشید.

-------------------------------------------------------------------------------------------
 قیمت نمای کرتین وال

قیمت نمای کرتین وال

کرتن وال با توجه به انواع آن یعنی داخلی یا خارجی بودن آن‌ها، درجه کیفیت، دارای لیست قیمت‌های متفاوتی می‌باشد.قیمت کرتن وال ها با دو جهبه نوع ماده ی آن از حدودا یک میلیون تومان شروع می‌شود و با توجه با سایر ویژگی ها در سفارش تا 4 میلیون تومان هم افزایش می‌یابد. 

جهت مشخص شدن قیمت باید نقشه‌های دقیق تقسیم بندی و جنس شیشه های مورد استفاده و جنس شاسی‌های مورد استفاده را مشخص نمایید. هم‌چنین انتخاب رنگ در تعیین قیمت نمای کرتن وال اهمیت به سزایی دارد.

در اجرای نمای کرتن وال هر ساختمانی،  باید به نکات مختلفی توجه نمود تا بتوان یک نمای ایده آل را انتخاب نمود. ازجمله این نکات به نکات زیر اشاره نمود:

اول اینکه ساختمانی را که میخواهیم نمای کرتن وال در آن استفاده شود در کدام منطقه قرار دارد؟

و این ساختمان دارای چه ارتفاع و چه تعداد طبقاتی می‌باشد؟

 همچنین باید به این نکته توجه نمود که ساختمان‌های اطراف این ساختمان دارای چه نوع نمایی می‌باشند؟

و مهم‌تر از همه کارفرما چه مقدار برای نما هزینه می‌نماید؟

این نکات و سوالات باعث می‌شود شناخت نسبی و خوبی به نوع نمای کرتن وال در ساختمان به ما می‌دهد.

جهت اجرا و تولید نمای کرتن وال شیشه‌ای و محاسبه هزینه‌های  اجرای آن،  می‌توان به شرکت‌های مهندسی مراجعه نمود. قیمت نمای کرتن وال از قیمت نماهای قدیمی بیشتر می‌باشند اما باید توجه داشت نمای کرتن وال بهترین نمای کنونی در دنیا می‌باشد. عملکرد عالی نسبت به سایر نماها دارد.

محاسبه قیمت نمای کرتن وال دارای فرمول‌های خاصی می‌باشند.  با توجه به اینکه کرتن وال ها از اجزای مختلفی تشکیل شده‌است. هر کدام از این اجزا دارای انواع مختلف با طیف قیمتی متفاوتی می‌باشند. محاسبه نهایی قیمت یک نمای کرتن وال  با توجه به این اجزا متفاوت می‌باشند.

 

بیشتر بخوانید:

چنانچه تمایل دارید، برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی خدمات ایپاکو وارد شوید:

قیمت نمای کرتن وال

خرید نمای کرتین وال

فروشندگان کرتن وال اغلب در استان‌هایی که صنعتی می‌باشند قرار دارند،  استان‌هایی مانند تهران، اصفهان، کرج،  ارومیه، خراسان و...  از جمله استان‌هایی هستند که این محصولات در آنها ارائه می‌شود می‌توان به  یکی از شرکت‌های تولید کننده کرتن وال کشور در تهران، که شرکت کانسپت می‌باشد اشاره نمود این شرکت یکی از بهترین ارائه دهندگان پرفیل و لامل های آلومینیومی  می‌باشد.

  برخی از عواملی که در محاسبه قیمت نمای کرتن وال را توضیح خواهیم داد:

✓ پروفیل آلومینیومی مصرفی:

 یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت کرتن وال  قیمت پروفیل آلومینیوم کرتن وال و هم‌چنین قیمت شیشه نمای ساختمان می‌باشد. که یک مولفه‌ی مهم و اثرگذار بر انتخاب نمای کرتن وال می‌باشد.

✓  برند پروفیل مصرفی: 

 برندهای متنوعی در بازار ایران  موجود می‌باشد که می‌توان پروفیل شرکت‌های آکرول،  آلترال،  تتا،  آکپا و...  را نام برد. استفاده از هر کدام از این پروفیل‌ها کیفیت  متفاوتی به نمای کرتن وال می‌دهد. از جمله برندهای ترک کرتن وال می‌توان  شرکت‌های آساش و لورنزو را نام برد.

✓  انتخاب مقاطع پروفیل مصرفی :

 مهم‌ترین اصل در طراحی نمای کرتن وال،  استحکام سازه‌ی آن می‌باشد.  با توجه به تنوع مقاطع مورد استفاده در سیستم های نمای کرتن وال دست طراحان این پروژه باز می‌باشد. با توجه به فواصل سقف‌ها، مدل بندی‌های انجام شده از پروفیل‌های آلومینیومی با مقاطع مختلف استفاده  می‌گردد. 

✓ نقش و نوع برند شیشه مورد استفاده در نمای کرتن وال در تعیین قیمت این نما تاثیر گذار است.  در این نوع نماها شیشه‌ها سکوریت می‌شوند.  این سکوریت کردن شیشه‌ها باعث مقاومت مکانیکی بیشتر شیشه‌ها می‌شوند،  هم‌چنین از دیگر مزایای سکوریت کردن با توجه به پودر شدن شیشه‌های سکوریت در هنگام شکست احتمالی، خطرات جانی را کاهش می‌دهند.

✓ متعلقات مورد استفاده در کرتن وال و نحوه‌ی اجرای نمای کرتن وال در قیمت آن نقش به سزایی دارد.  در اجرای نمای کرتن وال اصولی ترین قسمت آن زیر سازی آن می‌باشد با توجه به نوع استفاده از آن نوع لاستیک‌های هم بندی مورد استفاده و نوع لقمه‌های اتصال و سایر موارد برآورد قیمت متفاوتی ایجاد می‌کند. این عوامل نقش به سزایی در تعیین قیمت نمای کرتن وال می‌باشد.

 

قیمت نما کرتین وال

 

بیشتر بخوانید:

حال که اطلاعات لازم درباره ی انواع نمای کرتین وال را به دست آوردید، برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی محصولات درب اتوماتیک وارد شوید:

 

نتیجه‌گیری

همان‌طور که گفتیم عوامل زیادی در قیمت نمای کرتن وال موثر می‌باشد، بالاتر بودن قیمت این نوع نما با توجه به مزایای فراوانی که دارد می‌توان گفت که ارزش هزینه کردن را دارد. در این نوع نما سرعت عمل و زیبایی و سبک بودن این نوع نما در واقع یک نوع کاهش هزینه محسوب می‌شود.

 پپ

تعداد نمایش: 514 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 29 دی 1400 16:44

موارد مرتبط

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما