این مورد را ارزیابی کنید
(26 رای‌ها)
قیمت کرکره برقی قیمت کرکره برقی

محاسبه قیمت کرکره برقی ; جهت بدست آوردن قیمت کرکره برقی  میتوانید از فرم ذیل استفاده نمائید و قیمت کرکره برقی که قصد خرید دارید و نیاز دارید خریداری نمائید را از این طریق محاسبه نمائید و جهت خرید کرکره برقی خود اقدام نمائید :

قیمت کرکره برقی

تابحال شده قصد خرید کرکره برقی جهت فروشگاه و یا پارکینگ خود را داشته باشی و بدون اینکه با فروشگاه و شرکتی تماس بگیرید خودتان راسأ اقدام به محاسبه قیمت نمائید و پس از بررسی قیمتها بهترین و مناسبترین شرکت را انتخاب و خرید نمائید.

قیمت کرکره برقی

آیا میدانید برای بدست آوردن قیمت کرکره برقی می بایست به چه پارامترهای توجه نمائید؟ خواندن مقاله را ادامه دهید

آیا میدانید در محاسبه قیمت کرکره برقی تیغه کرکره چه نقشی دارد ؟ پاسخ سوال درباره انتخاب تیغه کرکره برقی

آیا میدانید کرکره معمولی با کرکره برقی دارای لوکس سازی چه تفاوتی دارد ؟ بیشتر بدانید

آیا میدانید موتور در قیمت کرکره برقی و انتخابش چه تاثیری در سفارش کرکره برقی دارد و با کوچکترین اشتباه در انتخاب آن چه هزینه ای برایتان دارد ؟ بیشتر بدانید

آیا میدانید شرکت ایپاکو کلیپی را نیز بمنظور آشنائی مشتریان جهت خرید کرکره برقی آماده نموده است ؟ تیزر کرکره برقی را مشاهده نمائید .

آیا میدانید روزانه چند نفر از سیستم محاسبه قیمت کرکره برقی ایپاکو استفاده مینمایند و براحتی خرید میکنند ؟ روزانه بین 250 الی 500 نفر از مشتریان و همکاران گرامی از این صفحه استفاده مینمایند و ... بهتره به بخش رزومه ایپاکو سری بزنید تا بیشتر درمورد ایپاکو بدانید .

اگر پاسخ سوالات خود را در مقاله بدست نیاورده اید میتوانید از بخش سوالات متداول آنرا بیابید .

امیدوارم پس از خواندن این مقاله و محاسبه قیمت کرکره برقی خرید خوبی داشته باشید

جهت بدست آوردن تمام این پاسخها مقاله ذیل را مطالعه نمائید و دست آخر کرکره برقی مورد نظر خود را محاسبه قیمت نمائید و از طریق شماره های درج شده در بالای سایت و یا طریق لینک واتس در گوشه سایت سفارش خود را ثبت نمائید.

در انتخاب کرکره برقی به چه مواردی باید توجه داشت :

قیمت کرکره برقی

.

در ابتدا نوع تیغه کرکره ای که قصد خرید یا و صرفأ قصد محاسبه قیمت آنرا دارید انتخاب نمائید:

تیغه کرکره گالوانیزه فوم دار : که قصد محاسبه قیمت و یا خرید را دارید میتوانید انتخاب نمائید . توجه داشته باشید این تیغه غالبأ در پارکینگهایی مورد استفاده قرار میگیرد که با اصطلاح جنوبی باشند و یا بالای کرکره برقی طبقه ای باشد که بعلت بی صدا بودن آن بهترین گزینه می باشد.

تیغه کرکره آلومینیوم  : بهترین گزینه جهت کلیه اماکن از قبیل پارکینگ و یا فروشگاه قیمت کرکره برقی آلومینیوم می باشد چراکه از لحاظ ایمنی در درجه متوسط روبه بالا و از درجه زیبائی در درجه اول قرار دارد . دو گزینه کرکره آلومینیوم سبک که با وزن تقربی 3.7 کیلوگرم در متر مربع تا 5.2 کیلوگرم تولید میگردد

تیغه کرکره فولادی : این کرکره نیز مانند تیغه آلومینوم میتوانید انتخاب نمائید با این فرق که قیمت آن از قیمت تیغه آلومینیوم بالاتر می باشد.اما از لحاظ امنیت جزء یکی ا ایمنترین کرکره های برقی می باشد .

در فرم ذیل ابتدا عرض و ارتفاع تیغه کرکره را وارد نمائید توجه داشته باشید ابعادی که وارد مینمائید چنانچه با موبایل در حال محاسبه میباشید میبایست کیبورد در حالت انگلیسی باشد و در ضمن ابعاد را به سانتی متر وارد نمائید.

در قسمت پائین ابعاد دکمه ای دارد که محاسبه متراژ تیغه عدد واحد قیمت تیغه را محاسبه مینماید . که پس از وارد کردن ابعاد دکمه محاسبه را بزنید قیمت تیغه در سرور ذخیره میگردد و در بخشهای دیگر کل فاکتور قیمت کرکره نمایش داده میشود.

در بخش بعد انتخاب محل نصب می باشد که شما میبایست محلی را که قصد خرید کرکره برقی برای آنرا را دارید انتخاب نمائید .این بخش مربوط به انتخاب موتور کرکره میباشد که موتور کرکره برقی یکی از عوامل مهم در قیمت گذاری کرکره می باشد که چنانچه نوع محل کرکره را انتخاب نمائید سیستم بطور اتوماتیک موتور متناسب با نیازتان را معرفی می نماید .

.

تاثیر قیمت موتور کرکره برقی و انتخاب آن 

جهت اطلاعات درباره موتور کرکره برقی به صفحه اطلاعات درباره موتور کرکره برقی میتوانید مراجعه نمائید . اما اجمالا در این بخش توضیحاتی ارائه میگردد.

در کرکره برقی پارکینگ که تردد کمتری دارند غالبآ از موتور تیوبلار استفاده میگردد که در سیستم محاسبه قیمت میتوانید آنرا انتخاب نمائید . و در کرکره برقی فرشوگاه بعلت بهره گیری از خلاص کن زنجیری عمومآ از موتور ساید استفاده میگردد و در کرکره برقی پنجره نیز بعلت استفاده کم و عالبآ کوچک از موتور تیوبلار استفاده میگردد .

.

کرکره های معمولی غالبآ بدون کاور و لوکس سازی می باشد و پروفیل بکار رفته جهت آهن کشی بصورت خام میباشد که این مورد در فروشگاههای معمولی و پارکینگهای کوچک خیلی ملموس نمیباشد اما جهت کرکره برقی آپارتمان و پنجره بهتر است از سیستم لوکس سازی استفاده گردد . در سیستم محاسبه قیمت کرکره برقی گزینه دارد به عنوان لوکس سازی که با انتخاب متراژ عرض دهانه میتوانید هزینه لوکس سازی کرکره برقی را محاسبه نمائید .کرکره لوکس سازی

در ضمن توجه داشته باشید شرکت ایپاکو امکانی را نیز برای مشتریان عزیز فراهم نموده که چنانچه بخواهند قطعات کرکره برقی را بصورت جدا خریداری نمایند از بخش فروشگاه کرکره برقی میتوانند اقدام نمایند .

قیمت تیغه کرکره

.

 ایپاکو بهترینها رو عرضه میکنه چون بهترینها ایپاکو را دنبال میکنند

.

فرم سفارش کرکره

جهت محاسبه قیمت انواع کرکره از قبیل قیمت کرکره برقی پارکینگ | قیمت کرکره برقی مغازه | قیمت کرکره برقی پنجره میتوانید از سیستم محاسبه قیمت استفاده نمائید:

قبل از محاسبه قیمت ، برخی سوالات مشتریان در خصوص محاسبه قیمت کرکره اتوماتیک پاسخ داده شده است که در پایین صفحه میتوانید مشاهده نمائید.

در فیلد پائین میتوانید اعتبار قیمت کرکره برقی را محاسبه نمائید و از 2 جهت مطمئن شوید :

1) قیمت کرکره برقی که محاسبه مینمائید بروز میباشد .

2) سایتی که در آن حضور دارید بروز و زنده است و میتوانید در بخش وبلاگ ایپاکو از دیگر مطالب بروز سایت بهره مند گردید.
انتخاب نوع تیغه(*)

ورودی نامعتبر

نوع تیغه مورد نظر را انتخاب نمائید. توجه داشته باشید تمامی تیغه ها بجز طرح چوب و رنگی با قیمت رنگ سفید محاسبه میگردد.

در مورد انتخاب تیغه کرکره برقی بیشتر بدانید:


عرض کار(*)

عرض کار را به عدد وارد نمایید

ابعاد را به سانتی متر وارد کنید به عنوان مثال :عرض 3.5 متر بایستی 350 وارد شود . / توجه داشته باشید اعداد را چه در موبایل - تبلت و یا کامپیوتر بصورت انگلیسی وارد کنید.

ارتفاع کار(*)

ارتفاع کار را به عدد وارد نمایید

ابعاد را به سانتی متر وارد کنید به عنوان مثال :ارتفاع3.5 متر بایستی 350 وارد شود . / توجه داشته باشید اعداد را چه در موبایل - تبلت و یا کامپیوتر بصورت انگلیسی وارد کنید.


ابعاد(*)

قبل از ارسال فرم باید بر روی محاسبه کلیک کنید
بر اساس ابعاد وارد شده سیستم بصورت اتوماتیک نوع تیغه را انتخاب میکند . کرکره با ابعاد کوچک از تیغه 60 و در ابعاد متوسط از تیغه 80 و در ابعاد بزرگتر از تیغه 100 در محاسبات استفاده میگردد.توجه توجه ( مشتریان گرامی حتمأ بعد از وارد کردن ابعاد کرکره , دکمه محاسبه را بزنید چنانچه در هر مرحله به غیر از این مرحله دکمه محاسبه را بزنید محاسبات شما با اشتباه مواجه میشود ) توجه داشته باشید جهت بدست آوردن جمع کل قرار داد فقط یک بارکلیک کنید و چنانچه دکمه محاسبه را 2 بار کلیک کردید به جهت تداخل محاسبه , سفارش کرکره را از اول انجام دهید


هزینه ماژول ها

ورودی نامعتبر

انتخاب محل نصب(*)

ورودی نامعتبر

توجه داشته باشید برای انتخاب محل نصب فقط یک گزینه را انتخاب نمائید وچنانچه گزینه ای را 2 بار انتخاب کردید به جهت تداخل محاسبه , سفارش کرکره را از اول انجام دهید.


انتخاب موتور کرکره فروشگاه

ورودی نامعتبر

نوع موتور فروشگاه مد نظر را انتخاب نمائید.

در مورد انتخاب موتور کرکره برقی فروشگاه بیشتر بدانید:


انتخاب موتور کرکره پارکینگ

ورودی نامعتبر

انتخاب موتور کرکره صنعتی

ورودی نامعتبر

انتخاب موتور کرکره پنجره

ورودی نامعتبر

انتخاب موتور کرکره آپارتمان

ورودی نامعتبر

انتخاب سیستم برقی(*)

ورودی نامعتبر

جهت سفارش کرکره برقی می بایست گزینه بلی را تیک بزنید.


تعداد ریموت(*)

ورودی نامعتبر

تعداد 2 عدد ریموت به عنوان هدیه از طرف ایپاکو تقدیم میگردد لذا مازاد ریموت را انتخاب نماید . مثال :با انتخاب 3 عدد ریموت , یک عدد ریموت اضافی در سیستم محاسبه میگردد.


لوازم جانبی

ورودی نامعتبر

لوازم جانبی کرکره فروشگاه
ورودی نامعتبر

لوازم جانبی کرکره پارکینگ

ورودی نامعتبر

لوازم جانبی کرکره آپارتمانورودی نامعتبر

لوازم جانبی کرکره پنجرهورودی نامعتبر

لوازم جانبی کرکره صنعتیورودی نامعتبر

لوکس سازی

ورودی نامعتبر

لوکس سازی


ورودی نامعتبر

در خصوص انواع گارانتی کرکره برقی بیشتر بدانید


ضمانت ایپاکو

ورودی نامعتبر

در خصوص انواع گارانتی کرکره برقی بیشتر بدانید


انواع ضمانت ایپاکو
ورودی نامعتبر

نام استان(*)

ورودی نامعتبر

استان تهران(*)

ورودی نامعتبر

شهرهای استان آذربایجان شرقی(*)

ورودی نامعتبر

شهرهای استان اصفهان(*)

ورودی نامعتبر

جمع فاکتور :
0 ریال


 جهت پاسخ به برخی سوالات متداول میتوانید به بخش سوالات متداول درباره قیمت کرکره برقی مراجعه نمائید:

.

 سوالات متداول درباره قیمت کرکره برقی

 

خواندن 9332 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 15 خرداد 1400 22:19

موارد مرتبط

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

فعلا دیدگاهی ندارم.

Mohsen
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما