شنبه, 11 مرداد 1399 03:00

قیمت کرکره دست دوم | قیمت در کرکره ای ایپاکو مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(17 رای‌ها)

قیمت کرکره دست دوم | قیمت در کرکره ای ایپاکو ; جهت بدست آوردن قیمت کرکره برقی دست دوم میتوانید از فرم ذیل استفاده نمائید و قیمت کرکره برقی که قبلا استفاده نموده اید و دیگر نیاز ندارید از این طریق محاسبه نمائید و جهت فروش کرکره برقی دست دوم خود اقدام نمائید :

قیمت کرکره دست دوم | قیمت در کرکره ای ایپاکو

تابحال شده کرکره ای داشته باشید و درانبار و یا در محلی نصب باشد و بخواهید بدانید این کرکره شما چه قیمی دارد و یا قصد فروش کرکره برقی دست دوم را داشته باشید ما بهترین راه به برای شما پیشنهاد میدهیم که بتوانید قیمت کرکره برقی دست دوم خود را محاسبه قیمت نمائید و یا بخواهید آنرا بفروش برسانید.

کرکره برقی دست دوم

در ابتدا نوع تیغه کرکره ای که قصد فروش یا و صرفأ قصد محاسبه قیمت آنرا دارید انتخاب نمائید:

تیغه کرکره گالوانیزه فوم دار دست دوم را که دیگر به کار شما نمی آید میتوانید بفروش برسانید این تیغه بعلت فوم داخل آن از لحاظ ضایعات پائین ترین قیمت را دارد که حتی در بعضر مواقع قیمتش پائینتر از قیمت آهن ضایعات می باشد و چنانچه قصد فروش آنرا دارید پیشنهاد میکنیم اگر کرکره قابل استفاده نیست از فروش آن منصرف شوید و به عنوان پوششی در محل یا انباری استفاده نمائید.

تیغه کرکره آلومینیوم دست دوم ; بهترین گزینه جهت فروش کرکره مستهلک تیغه آلومینیوم می باشد چراکه هم بصورت ضایعات میتوانید آنرا بفروش برسانید و هم بصورت کرکره برقی که چنانچه کسی توان مالی جهت خرید کرکره برقی نو نداشته باشد میتواند این کرکره را با قیمت مناسب خرید نماید.

تیغه کرکره فولادی ; این کرکره نیز مانند تیغه آلومینوم میتوانید بفروش برسانید با این فرق که قیمت ضایعات آن از قیمت ضایعات آلومینیوم پائینتر می باشد.

در فرم ذیل ابتدا عرض و ارتفاع تیغه کرکره را وارد نمائید توجه داشته باشید ابعادی که وارد مینمائید چنانچه با موبایل در حال محاسبه میباشید میبایست کیبورد در حالت انگلیسی باشد و در ضمن ابعاد را به سانتی متر وارد نمائید.

در قسمت پائین ابعاد دکمه ای دارد که محاسبه متراژ تیغه عدد واحد قیمت تییغه را محاسبه مینماید . که پس از وارد کردن ابعاد دکمه محاسبه را بزنید قیمت تیغه در سرور ذخیره میگردد و در بخشهای دیگر کل فاکتور خرید کرکره نمایش داده میشود.

محل نگهداری کرکره بدین منظور گذارده شده است که شخصی که قصد خرید کرکره اتوماتیک دست دوم دارد آیا هزینه ای بابت بازنمودن آن باید پرداخت نماید و یا کرکره در انبار می باشد . چنانچه کرکره نصب می باشد و قصد باز نمودن کرکره برقی  را دارید میتوانید از پرسنل تعمیرکار ایپاکو سرویس کمک بگیرید

موتور کرکره برقی یکی از عوامل مهم در قیمت گذاری کرکره می باشد که چنانچه کرکره  دارای موتور سالم باشد با قیمت بالاتری بتوانید آنرا بفروش برسانید.

 جهت پاسخ به برخی سوالات متداول میتوانید به بخش سوالات متداول درباره خرید کرکره برقی دست دوم مراجعه نمائید:

قبل از محاسبه قیمت کرکره برقی دست دوم از بخش آگهی کرکره دست دوم میتوانید مواردی که دیگران در این بخش آگهی کرده اند را مشاهده نمائید و یا از بخش ثبت آگهی کرکره و یا درب اتوماتیک دست دوم خود را بفروش برسانید.

قیمت کرکره دست دوم

جهت محاسبه قیمت انواع کرکره دست دوم از قبیل قیمت کرکره مستهلک | قیمت کرکره دستی دست دوم میتوانید از سیستم محاسبه قیمت استفاده نمائید. و کرکره دست دوم خود را به ایپاکو بفروش برسانید.

قبل از محاسبه قیمت ، برخی سوالات مشتریان در خصوص محاسبه قیمت کرکره اتوماتیک پاسخ داده شده است که در پایین صفحه میتوانید مشاهده نمائید.

ورودی نامعتبر
عرض کار را به عدد وارد نمایید
ارتفاع کار را به عدد وارد نمایید
قبل از ارسال فرم باید بر روی محاسبه کلیک کنید
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر است
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
0 ریال
نام و نام خانوادگی را وارد نمائید .
پست الکترونیک وارد شده صحیح نمی باشد .
ورودی نامعتبر
شماره ثابت خود را وارد نمائید.
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

 سوالات متداول درباره خرید کرکره دست دوم

 

 

تعداد نمایش: 11041 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 مهر 1402 16:39

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما