سه شنبه, 23 تیر 780 17:01

نمایندگی درب اتوماتیک در ماهشهر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
درب اتوماتیک در ماهشهر درب اتوماتیک در ماهشهر

درب اتوماتیک در ماهشهر در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید انواع درب اتوماتیک در این شهر از ایپاکو اقدام نمایید.

مقایسه درب اتوماتیک با درب های دستی و قدیمی

امروزه استفاده از درب های اتوماتیک بسیار متداول شده است و کمتر ساختمانی است که دارای درب های قدیمی و دستی می باشد. درب اتوماتیک در مقایسه با درب های معمولی مزایای بسیار زیادی دارد. مزایای زیاد این درب ها ، سبب استقبال بالا از خرید آن شده است.

درب های دستی برای باز و بسته شدن به استفاده از دست نیاز داشتند ، ولی درب اتوماتیک بدون دخالت دست باز و بسته می شود. این مسئله در کاهش انتقال بیماری های ویروسی اثرگذار است. حتی باز و بسته شدن درب بدون دخالت دست ، موجب تردد راحت تر افراد می شود. به ویژه زمانی که بار یا وسیله ای در دست شما قرار دارد. این حسن سبب افزایش تمایل به خرید درب اتوماتیک در ماهشهر شده است.

درب های دستی اصلاً امنیتی نداشتند و راهی آسان برای نفوذ سارقان بودند. درب اتوماتیک از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و یک مانع بر سر راه سارقان می باشد. درب های اتوماتیک به علت دارا بودن چشمی ، امنیت خوبی ایجاد می کنند. شما می توانید در مواقع دلخواه ، باز و بسته شدن آن را غیرفعال کنید.

افراد ویلچری ، سالخورده ، بچه های خردسال ، برخی از بیماران و ... در باز و بسته نمودن درب های قدیمی که به وارد کردن فشار نیاز دارند ، دچار مشکل هستند. اما این افراد می توانند به راحتی از درب اتوماتیک تردد کنند.

هدف ساخت درب اتوماتیک چیست ؟

درب اتوماتیک در ماهشهر و سایر شهرها با هدف آسان تر شدن تردد مورد استفاده قرار می گیرد. البته همانطور که اشاره شد ، استفاده از درب های برقی مزایای زیادی دارد. اما هدف اصلی ساخت درب اتوماتیک ، راحتی در تردد است. جلوگیری از ورود گرد و غبار ، حفظ انرژی ، استفاده بهینه از فضای محیط ، برقراری امنیت ، زیبایی بخشی به نمای ساختمان و ... از سایر اهداف ساخت درب اتوماتیک می باشد.

درب های اتوماتیک در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند. بعضی از انواع درب های اتوماتیک ، بسیار مدرن و پیشرفته می باشند. مکانیزم باز و بسته شدن در اینگونه درب ها بر اساس اثر انگشت یا کارت شناسایی و ... تعیین می گردد.

چندین نمونه از کاربرد درب اتوماتیک در مراکز مختلف :

کاربرد درب اتوماتیک در ماهشهر بسیار زیاد است. در بسیاری از ساختمان های مدرن و شیک از درب های اتوماتیک استفاده می شود. حتی در بسیاری از ساختمان های قدیمی به دلیل سهولت رفت  آمد و برخورداری از مزایای درب های اتوماتیک ، به نصب درب اتوماتیک اقدام می شود.

مراکز درمانی ، اداری ، تجاری و ... از انواع درب های اتوماتیک استفاده می کنند. تمامی فروشگاه های ماهشهر مجهز به درب های اتوماتیک می باشند. در مراکز نظامی از انواع درب های اتوماتیک استفاده می شود. رستوران ، هتل ها ، سینماها و سایر مراکز تفریحی و اقامتی باید از درب اتوماتیک استفاده کنند. در برخی از مراکز صنعتی در این شهر از درب اتوماتیک استفاده می شود.

خرید درب اتوماتیک در ماهشهر

تا اینجا متوجه شدید که درب اتوماتیک ، لازمه هر ساختمان مدرن و مراکز عمومی است که حجم بالایی از تردد را دارند. مردمان عزیز شهر ماهشهر باید برای خرید درب اتوماتیک ، از مراکز معتبر و متخصص در این زمینه اقدام نمایند. برای خرید درب اتوماتیک باید به موارد زیادی توجه داشت. کیفیت قطعات ، کیفیت ساخت ، قیمت درب اتوماتیک ، متناسب بودن آن با ساختمان شما و ... از جمله این موارد است.

اما کسانی که اطلاعات زیادی در این زمینه ندارند ، چگونه می توانند به این موارد توجه کنند ؟ راه حل این مسئله خرید درب اتوماتیک از یک مرکز قابل اعتماد و حرفه ای است. در صورتی که شما درب اتومات خود را از ایپاکو خریداری نمایید ، اطمینان خواهید داشت که درب اتوماتیک خریداری شده از تمامی ویژگی های مورد انتظار شما برخوردار است.

راهنمای خرید انواع درب برقی در شهر ماهشهر

قبل از خرید درب اتوماتیک در ماهشهر باید از میزان حجم عبور و مرور در ساختمان خود ، اطلاع کامل و جامعی را به کارشناس فروش یا مشاوره ارائه دهید تا بتواند مناسب ترین نوع درب اتوماتیک برای ساختمان شما را تعیین کند.

باید اطلاعات دقیقی از ابعاد درب داشته باشید که بتوانید جک متناسب با درب خود را تعیین کنید. البته با ارائه این اطلاعات از سوی شما سازنده درب ، بهترین و مناسب ترین جک را تعیین می نماید.

بر اساس نوع درب ، وزن درب و سایر ویژگی ها موتور مناسب برای درب اتوماتیک مشخص می شود. بودجه شما بر این مسئله ( انتخاب نوع موتور ) اثرگذار است.

قطعاً با بررسی موارد فوق ، متوجه خواهید شد که بهتر است قبل از خرید درب اتوماتیک با کارشناس فروش یا مشاوره مشورت نمایید تا در انتخاب و سفارش درب اتوماتیک دچار مشکل نشوید. بدین منظور می توانید با کارشناسان ایپاکو مشورت نمایید.

قیمت خرید درب اتوماتیک در ماهشهر

عوامل زیادی بر قیمت درب اتوماتیک اثرگذار می باشند. برند درب اتوماتیک ، کیفیت موتور ، خدمات پس از فروش ، ابعاد درب ، نوع درب ، کیفیت نصب و ... از جمله این عوامل هستند. موتورهای چینی بی کیفیت ، سبب کاهش قیمت درب می شوند. ممکن است شما درب اتوماتیک زیبایی را در یک ساختمان مشاهده نمایید و متوجه شوید قیمت مناسبی هم داشته است. سپس برای سفارش درب اتوماتیک ساختمان خود ، به شرکت سازنده آن ترغیب شوید. اما غافل از اینکه آن درب از بی کیفیت ترین قطعات ساخته شده است و به زودی خراب می شود. لذا در خرید درب اتوماتیک به تمامی این موارد توجه داشته باشید.

نصب درب اتوماتیک در ماهشهر

درب اتوماتیک باید بر اساس اصول و قواعد مشخصی نصب گردد. نصب درب های اتوماتیک از حساسیت فوق العاده بالایی برخوردار است. زیرا کوچکترین خطایی در نصب ، منجر به عملکرد نادرست درب می گردد. بنابراین نصب درب اتوماتیک را به سازندگان آن واگذار نمایید تا آن را به صورت دقیق و درست نصب کنند. ایپاکو ، از تجربه بالایی در زمینه ساخت و نصب انواع درب اتوماتیک برخوردار است. زیرا تمامی مراحل ساخت و نصب درب اتوماتیک ، زیر نظر مهندسین و متخصصان صورت می گیرد.

اطلاعات تکميلي

  • نام نماینده: 1
  • اصفهان: خوزستان
  • اصفهان: ماهشهر
  • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید:: ماهشهر
تعداد نمایش: 92 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 06 ارديبهشت 1401 09:59

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما