جستجوی نمایندگان

سه شنبه, 13 تیر 1402 21:46

نمایندگی کرکره برقی در شازند

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کرکره برقی در شازند کرکره برقی در شازند

کرکره برقی در شازند قابل نصب برای پارکینگ ساختمان های مسکونی ، پنجره های ساختمان ها ، واحدهای تجاری ، کارخانه ها ، انبارها و ... است.

اغلب ساختمان های امروزی در شهرستان شازند دارای کرکره اتوماتیک هستند. کارشناسان به دلایل مختلفی به نصب کرکره برقی تأکید می کنند. هم ساختمان های فاقد کرکره اتوماتیک در شازند به نصب کرکره برقی نیاز دارند و هم ساختمان های دارای کرکره برقی های قدیمی و فرسوده نیاز به نصب کرکره برقی جدید دارند.

آیا از مزایای نصب کرکره اتوماتیک اطلاع دارید ؟

نصب کرکره برقی در شازند دارای مزایایی است. اگر نسبت به مزایای کرکره برقی بی اطلاع هستید ، موارد زیر را مطالعه بفرمایید.

- با نصب کرکره اتوماتیک از شدت گرمای محیط در تابستان و از شدت سرمای محیط در زمستان ، خواهید کاست. زیرا اتلاف انرژی در ساختمان های دارای کرکره اتوماتیک کمتر است.

- نصب کرکره اتوماتیک در کاهش انتقال سروصدا از داخل به بیرون و از بیرون به داخل اثر داشته و از این جهت مورد توجه صاحبان تولیدی ها ، صاحبان کارخانه ها ، مالکان ملک های واقع در خیابان های شلوغ و ... قرار گرفته است.

- با نصب کرکره برقی در شازند ، ظاهر نمای ساختمان ها و مغازه ها و ... شکیل و زیبا می شود.

- عبور و مرور از کرکره برقی بسیار آسان است. نیازی به استفاده از زور و بازو برای باز و بسته شدن کرکره برقی نیست. بدون اینکه ذره ای انرژی مصرف کنید ، کرکره برقی صرفاً با فشردن یک کلید ریموت باز و بسته می شود.

- افزایش امنیت ، مهمترین دستاورد نصب کرکره برقی است. با نصب کرکره اتوماتیک حتماً در افزایش امنیت ساختمان های مختلف خود ، مؤثر خواهید بود.

- سرعت باز و بسته شدن کرکره اتوماتیک بسیار بالاتر از کرکره های قدیمی است. بنابراین تردد بسیار سریع انجام می شود.

روش های باز و بسته شدن کرکره اتوماتیک در زمان قطعی برق

نکته ای که درباره کرکره برقی در شازند باید بدانید ، این است که کرکره برقی در زمان قطعی برق برای باز و بسته شدن مشکلی ندارد. برخی ها فکر می کنند که شاید کرکره برقی در زمان قطعی برق ، باز و بسته نشود و تردد را غیرممکن کنند. در حالیکه سازندگان کرکره برقی برای این مسئله فکری کرده اند.

باز و بسته شدن کرکره برقی در زمان قطعی برق به دو روش شامل استفاده از اهرم های دستی و استفاده از باتری های UPS انجام می شود. برخی از افراد برای کرکره برقی خود سفارش باتری یو پی اس را می دهند. اما برخی تمایل ندارند هزینه ای برای برخورداری کرکره برقی از این قابلیت کنند و ترجیح می دهند که کرکره برقی را در زمان قطعی برق با استفاده از اهرم باز و بسته کنند.

اجزایی که برای ساخت کرکره برقی نیاز است :

ساخت کرکره برقی در شازند با استفاده از اجزایی مانند ریل ، تسمه ، فولی ، سنسورها ، ریموت ، موتور ، رسیور ، مدارات ، فنر ، تیغه ، شفت ، اندکپ ، کپس و ... انجام می شود. هر یک از قطعات گفته شده نقش مهمی در عملکرد کرکره اتوماتیک دارند.

مونتاژ و نصب کرکره اتوماتیک باید با دقت بسیار بالایی انجام شود تا عملکرد کرکره برقی خالی از نقص باشد. در این حالت طول عمر کرکره برقی بالاتر خواهد بود. این مسئله نشان می دهد که باید به این موارد توجه کرد و کرکره برقی را از شرکتی خریداری کرد که حرفه ای باشد. نصب کرکره اتوماتیک را در صورت امکان به سازنده آن واگذار کنید. سازندگان به خوبی می توانند نصب کرکره برقی های ساخت خود را به صورت حرفه ای انجام دهند.

تیغه هایی که مناسب کرکره برقی هستند

برای ساخت کرکره برقی در شازند از تیغه های گوناگونی استفاده می شود. هر یک از تیغه ها دارای ویژگی های خاصی هستند که سبب برگزیدن آنها از سوی مشتریان می شود. تیغه ها که بدنه کرکره برقی را تشکیل می دهند در چندین نوع شامل تیغه های آلومینیومی ، تیغه های فولادی ، تیغه های گالوانیزه ، تیغه های پلی کربنات و ... می باشند.

بر اساس مشخصات فنی کرکره برقی ، آنها را به کرکره سکشنال ، کرکره پلی کربنات ، کرکره آلومینیوم ، کرکره گالوانیزه فوم دار ، کرکره شفاف ، کرکره فولادی ، کرکره صوتی ، کرکره پارکینگی و ... تقسیم می کنند.

آیا می دانید که کدامیک از این کرکره برقی ها مناسب مکان موردنظر شما است ؟ انتخاب کرکره برقی باید بر اساس ویژگی های آن و شرایط مکان نصب کرکره برقی ، صورت بگیرد. حتماً مشاوره ای با کارشناسان در این زمینه داشته باشید.

خرید کرکره برقی در شازند

کرکره برقی را از مجموعه ایپاکو خریداری کنید تا صاحب یک کرکره برقی مقاوم و باکیفیت شوید. کرکره برقی های ایپاکو دارای حداکثر طول عمر ، زیبایی خیره کننده ، قطعات باکیفیت ، مقاومت بالا ،  امنیت بالا و سایر ویژگی های مثبت هستند.

با اطمینان ساخت کرکره برقی موردنظر خود را به مجموعه ایپاکو واگذار کنید. این مجموعه دارای مهندسانی است که تجربه و تخصص بالایی در زمینه ساخت انواع کرکره برقی دارند و محصولات ساخت خود را کاملاً ضمانت می کند. با خرید کرکره برقی از این مجموعه ، تا سال های سال امنیت ساختمان های خود را تضمین خواهید نمود. ایپاکو ، با ساخت و ارائه باکیفیت ترین کرکره برقی ها درنظر دارد که شمار مشتریان خود را افزایش دهد. زیرا هر خریداری ، این مجموعه را به دیگران پیشنهاد کرده تا کرکره برقی خود را از آن خریداری کنند.

قیمت کرکره برقی در شازند

کرکره برقی باید بر اساس فرمول مشخصی که تابع ابعاد آن است ، قیمت گذاری شود. البته عواملی در تعیین قیمت کرکره برقی به صورت غیرمستقیم دخیل هستند که در فرمول محاسبه قیمت ، جای نگرفته اند اما تأثیرگذار هستند. قیمت کرکره برقی ساخت ایپاکو بسیار مناسب است. محاسبه قیمت بر اساس فرمول طراحی شده به صورت دقیق انجام می شود. با دقت بسیار بالا به دنبال آن هستیم که حقی از مشتریان ضایع نگردد و بهترین محصولات را با نرخ مناسب به مشتریان عرضه نماییم.

اطلاعات تکميلي

  • نام نماینده: 1
  • هرمزگان: مرکزی
  • سمنان: شازند
  • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید:: شازند
تعداد نمایش: 158 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 15 تیر 1402 01:15

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما