جستجوی نمایندگان

سه شنبه, 20 تیر 1402 14:48

نمایندگی درب اتوماتیک در خمین

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
درب اتوماتیک در خمین درب اتوماتیک در خمین

درب اتوماتیک در خمین ، یکی از تجهیزات موردنیاز برای مغازه ها ، فروشگاه ها ، مراکز درمانی و مراکز خدمات دهنده و ... می باشد.

مکان های مختلفی در شهرستان خمین وجود دارد که دارای درب اتوماتیک هستند. وجود درب اتوماتیک برای چنین مراکزی ، دیگر یک آپشن و یک امکانات به حساب نمی آید ، بلکه یکی از تجهیزات ضروری است. زیرا نبود درب اتوماتیک در چنین مراکزی مشکلاتی را ایجاد می کند.

اما مگر درب اتوماتیک چه ویژگی هایی دارد و استفاده از آن چه مزایایی دارد که تا این اندازه به نصب آن تأکید می شود. در ادامه اطلاعات مفیدی درباره درب اتوماتیک در اختیار شما قرار می دهیم.

عملکرد درب اتوماتیک شیشه‌ای

درب اتوماتیک در خمین در مدل های مختلفی مورداستفاده قرار می گیرد. عملکرد درب اتوماتیک شیشه ای به گونه ای است که با استفاده از ریموت و یا تشخیص حضور افراد توسط سنسورها ، باز و بسته شدن درب صورت می گیرد. در واقع یک باز و بسته شدن خودکار انجام می شود تا افراد برای تردد از درب اتوماتیک نیازی به استفاده از دستان خود نداشته باشند.

نخست ، حضور افراد به واسطه سنسورها شناسایی شده و پس از آن این سنسورها به کنترل کننده ، سیگنال ها را ارسال می کنند. موتور پس از دریافت پیغام باز کردن درب ، نیروی موردنیاز را خرج کند. چرخ دنده ها و سایر اجزاء به واسطه نیروی موتور فعال می شوند و درب بر اساس نوع مکانیزم باز و بسته شدن خود ، باز و بسته می شود.

در ادامه آشنایی با عملکرد درب اتوماتیک در خمین ، به این مسئله اشاره کنیم که زمانی که فرد از درب اتوماتیک عبور می کند ، چون سنسورها متوجه حرکتی نمی شوند ، مقدمات بسته شدن درب فراهم می شود. سنسورها دستور لازم برای بسته شدن درب را بعد از عبور فرد از درب به بخش های درایور و پنل درب می دهد.

در این مرحله ، چرخ دنده ها مجدد فعال شده و درب اتوماتیک را می بندند. این پروسه باز و بسته شدن درب اتوماتیک در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. سرعت باز و بسته شدن درب اتوماتیک با توجه به خواست شما قابل تنظیم خواهد بود.

اجزای درب اتوماتیک که نقش مهمی دارند

برای ساخت درب اتوماتیک در خمین از اجزای مختلفی استفاده می شود. سنسورها ، فریم ، ریل ، شیشه ، موتور ، کنترل باکس ، کابل ها و ... از جمله اجزای تشکیل دهنده درب اتوماتیک هستند که هر کدام دارای نقش پر رنگی هستند تا درب اتوماتیک به درستی باز و بسته شوند.

هر یک از اجزای نامبرده شده دارای انواع مختلفی هستند. برای ساخت درب های اتوماتیک از یک نوع موتور استفاده نمی شود. ممکن است موتور مورد استفاده برای درب اتوماتیک از نوع ساید و یا از نوع توبولار باشد. سازنده درب اتوماتیک با توجه به خصوصیات درب اتوماتیک و سفارش مشتری ، درباره انتخاب موتور مناسب تصمیم گیری می کند.

یکی از اجزای مهم دیگر درب اتوماتیک در خمین ، سنسورها است. سنسورها در انواع گوناگونی از جمله حرکتی ، فشاری ، مادون قرمز ، نوری و ... وجود دارند. برای ساخت درب اتوماتیک ممکن است از هر یک از این سنسورها استفاده شود. ناگفته نماند که هر یک از این سنسورها دارای یک سری خطا هستند. بنابراین در صورتی که تمایل دارید از درب اتوماتیکی استفاده کنید که در هر زمانی بدون کوچکترین خطایی باز و بسته شود ، بهتر است از دو یا چند نوع سنسور برای درب اتوماتیک استفاده کنید. در این حالت ، احتمال خطا به شدت کاهش پیدا می کند. هر یک از سنسورها به نحوی در تشخیص افراد عالی عمل می کنند.

مزایای نصب درب اتوماتیک در خمین

نصب درب اتوماتیک ، از هر نظر سودمند است. به جرئت می توان گفت که نصب این درب ها ، هیچگونه مشکلی ایجاد نمی کند. با نصب درب اتوماتیک ، امتیازات زیر را خواهید داشت :

  • نصب درب اتوماتیک موجب کنترل مصرف انرژی می شود. زمانی که درب اتوماتیک سریعاً باز و بسته شود ، انرژی به هدر نمی رود.
  • با وجود درب اتوماتیک عبور و مرور بسیار آسان است. دیگر نیازی به آزاد کردن یکی از دست ها ندارید تا بتوانید دستگیره را لمس کنید تا درب را باز کنید. درب اتوماتیک به صورت هوشمند ، حضور شما را متوجه شده و مسیر را برای عبور هموار می کند.
  • با نصب درب اتوماتیک در خمین می توان سکوت نسبتاً خوبی در محیط ایجاد کرد. البته برخی از انواع درب اتوماتیک ، عایق صوت هستند.
  • درب اتوماتیک ، امنیت بسیار خوبی ایجاد می کند. چنانچه تشخیص دهید که ورود افراد مشکلاتی را ایجاد می کند از ورود آنها توسط ریموت ممانعت به عمل می آورید.
  • با نصب درب اتوماتیک می توان ظاهر نمای داخلی یا بیرونی محل کسب و کار خود را شکیل تر و زیباتر کرد.نمای درب های دستی و قدیمی ، اصلاً جالب نیست.

خرید درب اتوماتیک در خمین

درب اتوماتیک موردنیاز خود را از کارخانه هایی خریداری کنید که در زمینه ساخت درب اتوماتیک دارای تجربه و تخصص بسیار بالا باشند. ایپاکو از حرفه ای های این حوزه است. کیفیت درب اتوماتیکی که این مجموعه تولید می کند ، بسیار بالا است. روند ساخت درب اتوماتیک توسط مهندسان بزرگی رصد شده و همین مسئله موجب درب اتوماتیکی شده است که از هر نظر بی نقص و باکیفیت است.

مسئله مهم دیگر درباره درب اتوماتیک این است که نصب آن توسط نصابان خبره و مجرب انجام شود تا خللی در عملکرد درب اتوماتیک ایجاد نشود.

قیمت درب اتوماتیک در خمین

نرخ درب اتوماتیک با توجه به چندین عامل مهم و تعیین کننده ، مشخص می شود. البته برخی از شرکت ها جدا از سود منطقی و معقولانه ، هزینه های اضافی را به نرخ ساخت درب اتوماتیک اضافه می کنند که موجب افزایش قیمت شدید درب اتوماتیک می شود.

به همین علت تأکید می کنیم که درب اتوماتیک را از سازنده ها و نمایندگی های معتبر خریداری کنید و به دنبال خرید بی واسطه درب اتوماتیک باشید تا با کم ترین هزینه بتوانید درب اتوماتیک باکیفیت و استاندارد را خریداری کنید.

اطلاعات تکميلي

  • نام نماینده: 1
  • هرمزگان: مرکزی
  • سمنان: خمین
  • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید:: خمین
تعداد نمایش: 138 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 20 تیر 1402 18:18

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما