جستجوی نمایندگان

پنج شنبه, 08 تیر 1402 09:35

نمایندگی درب اتوماتیک در تفرش

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
درب اتوماتیک در تفرش درب اتوماتیک در تفرش

درب اتوماتیک در تفرش را از حرفه ای ترین سازنده درب اتوماتیک در ایران خریداری کنید و از عملکرد بی نظیر آن لذت ببرید.

درب اتوماتیک ، جایگزین درب های دستی شده است. زیرا پیشرفت تکنولوژی و تجهیزات اجازه نمی دهد که از درب های قدیمی و دستی استفاده شود. به هر حال امروزه در اغلب محیط کسب و کارها ، شاهد استفاده از درب اتوماتیک هستیم.

درب اتوماتیک در انواع مختلفی ساخته شده که هر یک مناسب نصب در مکانی خاص می باشند. بر این اساس درب اتوماتیک را به درب اتوماتیک شیشه‌ای ، درب اتوماتیک پارکینگ و کرکره برقی تقسیم می کنند. در این مقاله به بررسی ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای می پردازیم.

توضیحاتی کوتاه درباره درب اتوماتیک شیشه ای

پیش از معرفی یک سازنده حرفه ای درب اتوماتیک در تفرش ، توضیحاتی درباره این دسته از درب های نسل جدید می دهیم. درب اتوماتیک ، دسته ای از درب ها است که صرفاً به سبب حضور شما در محدوده مشخص ، باز و بسته می شود و هرگز به دخالت دست نیاز ندارد.

سنسورها با همکاری برد الکترونیکی و موتور الکترونیکی موجب باز و بسته شدن درب اتوماتیک می شوند. باز و بسته شدن این دسته از درب ها ممکن است در راستای افق و یا عمودی انجام شود. البته کمتر درب های اتوماتیکی در راستای عمودی باز و بسته می شوند و اغلب درب ها به صورت افقی باز و بسته می شوند.

درباره درب اتوماتیک در تفرش باید بدانید که ساختمان اصلی این درب ها را شیشه تشکیل داده است. یک اپراتور بسیار هوشمند و مدرن موجب باز و بسته شدن درب های اتوماتیک می شود. طراحی و ساخت درب اتوماتیک شیشه ای در ابعاد و اندازه های مختلف و به طرح و شکل های گوناگون امکان پذیر است.

بر اساس ویژگی های محل نصب درب اتوماتیک ، طراحی و ساخت درب اتوماتیک را انجام می دهند. قابلیت ها و ویژگی های درب اتوماتیک بر اساس سفارش و خواست مشتریان می تواند متفاوت باشد. شما تعیین می کنید که درب اتوماتیک شما از چه آپشن هایی برخوردار باشد.

گزینه ایده آل برای نصب در ورودی مکان موردنظر شما

در خرید درب اتوماتیک در تفرش باید به انتخاب نوع مناسب آن دقت کنید. درب های اتوماتیک شیشه ای را در چندین مدل طراحی و تولید نموده که ویژگی های هر یک تقریباً با دیگری متفاوت است.

خرید درب کشویی یا اسلایدینگ در تفرش : برای نصب درب کشویی به یک دیوار ثابت نیاز است. این درب تا 50 درصد کورس حرکتی خود ، فضای مناسبی برای تردد در اختیار ترددکنندگان قرار خواهد داد.

خرید درب تلسکوپی در تفرش : در زمان باز شدن این درب ، دو لت متحرک آن به یک طرف رفته و فضای 66 درصدی برای تردد در اختیار ترددکنندگان قرار می گیرد. در واقع لت های متحرک در زمان باز شدن بر روی لت ثابت سوار می شوند. اگر در زمان خرید درب اتوماتیک در تفرش به دنبال دربی هستید که فضای بازشوی زیادی را در اختیار شما قرار دهد ، درب تلسکوپی را خریداری کنید.

خرید درب ریولینگ گردان در تفرش : این درب از یک سیلندر شیشه ای برخوردار است که در وسط دایره شیشه ای ، یک شفت و لوله تعبیه شده است. شفت درب دارای باله هایی است که با توجه به طراحی درب ممکن است تعداد باله ها متفاوت باشد. طراحی درب به گونه ای است که همواره مود چرخشی دارد. باز شدن درب با هر چرخش صورت می گیرد. نام دیگر این درب ، درب همیشه بسته است. زیرا طراحی درب به گونه ای است که همواره بسته به نظر می آید.

خرید درب نیم گرد در تفرش : یک گزینه دیگر برای نصب درب اتوماتیک در تفرش ، درب نیم گرد است. عملکرد این درب مثل درب کشویی است. ظاهر درب کشویی ، تخت و ظاهر درب نیم گرد ، قوسی و یا نیم گرد است. ساخت این درب با استفاده از شیشه های منحنی یا گرد انجام می شود. سرعت باز و بسته شدن درب نیم گرد را می توان مانند سایر درب ها به صورت دستی تنظیم نمود.

خرید درب لولایی در تفرش : هر درب لولایی معمولی را می توان با نصب یک اپراتور به یک درب لولایی برقی تبدیل کرد. امکان ساخت این درب به صورت یک لنگه و یا دو لنگه وجود دارد. این درب ها از ریل برخوردار نیستند. زیرا باز و بسته شدن به صورت لولایی انجام می شود و نیازی به ریل نیست.

خرید درب مثلثی در تفرش : ظاهر درب اسلایدینگ را متصور شوید. اگر این درب را از مرکز به اندازه نود درجه خم کنید ، به یک درب اتوماتیک مثلثی تبدیل می شود. این درب دارای دو ریل مجزا است که با هم در زاویه 90 درجه قرار گرفته اند.

خرید درب اتوماتیک در تفرش

با خرید درب اتوماتیک ، به ظاهر کسب و کار خود زیبایی ببخشید. استفاده از درب اتوماتیک دارای مزایای مهمی من جمله زیبایی ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، عایق سازی ، تردد آسان ، جلوگیری از شیوع بیماری های ویروسی ، ایجاد امنیت و ... است. بنابراین ضرورت دارد که با خرید سریعتر درب اتوماتیک ، تغییرات مثبتی را در محل کسب و کار خود ایجاد کنید.

مجموعه ایپاکو ، یکی از خبره ترین و باسابقه ترین سازندگان درب اتوماتیک در ایران است که انواع درب اتوماتیک را بر اساس اصول و استانداردهای به روز و مهم طراحی و تولید می کند. پیشنهاد می کنیم که درب اتوماتیک موردنظر خود را از این مجموعه خریداری کنید.

قیمت درب اتوماتیک در تفرش

ایپاکو قیمت گذاری درب اتوماتیک را بر اساس عوامل حائزاهمیتی مانند ابعاد درب ، قابلیت های درب ، خصوصیت فنی درب ، کیفیت قطعات به کار رفته و ... انجام می دهد. بدون ذره ای اغراق می توان گفت که قیمت درب های اتوماتیک ساخت ایپاکو با توجه به کیفیت و عملکرد بی نظیری که دارند ، بسیار مناسب است.

در رابطه با اطلاع از نرخ دقیق درب اتوماتیک باید اطلاعات مختصری از نوع درب اتوماتیک موردنظر خود و مشخصات آن در اختیار کارشناسان ما قرار دهید ، تا به خوبی شما را راهنمایی کنند.

 

 

اطلاعات تکميلي

  • نام نماینده: 1
  • هرمزگان: مرکزی
  • سمنان: تفرش
  • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید:: تفرش
تعداد نمایش: 84 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 08 تیر 1402 13:04

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما