شنبه, 26 خرداد 777 13:11

انتخاب تیغه کرکره مناسب برای درب پارکینگ مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

در انتخاب تیغه کرکره مناسب برای درب اتوماتیک پارکینگ تنوع زیادی وجود دارد که در برخی از اوقات با درنظر گرفتن ابعاد کرکره اتوماتیک پارکینگ نمی توان تیغه کرکره مناسبی را برای پارکینگ انتخاب کنیم .میزان آلودگی صدا در زمان بسته و بازشدن درب کرکره برقی پارکینگ بسیار مهم است. در ادامه قصد داریم در مورد انتخاب تیغه کرکره مناسب نکاتی را بیان کنیم، با ما همراه باشید .

انتخاب تیغه کرکره مناسب برای درب پارکینگ

قبل از معرفی انواع تیغه کرکره درب برقی لازم است در مورد نوع موتور و تیغه کرکره برقی که تاثیری بر جمع شدن کرکره برقی در قسمت بالا به داخل و بیرون پارکینگ ندارد  و تنها با در نظر گرفتن محل نصب کرکره اتوماتیک و نظر کارفرما جهت رول شدن آن تصمیم گیری می شود.

توجه به زمانی که کرکره برقی بالا می رود بسیار مهم است که رول به صورت استوانه ای با قطر 30 سانتی متر فضای اطراف را اشغال کند و میزان ارتفاع آن نیز برای عبور خودرو تا ارتفاع 2 متر درنظر گرفته شود .در ساختمان هایی که قصد دارند درب اتوماتیک پارکینگ نصب کنند،ارتفاع از کف تا سقف باید چیزی حدود 2 الی 3 متر باشد تا مشکلی برای انتخاب تیغه کرکره برقی و نصب آن در محل به وجود نیاید .

در انتخاب تیغه مناسب درب کرکره برقی پارکینگ به دلیل تنوع بالا در این زمینه باید به ابعاد درب توجه کافی داشته باشیم تا بتوانیم با کم کردن سر و صدای ایجاد شده در زمان باز و بسته شدن درب اتوماتیک بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشیم .

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب تیغه کرکره مناسب برای درب پارکینگ و ورودی با مشاورین و کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید .

تیغه کرکره

موارد مهم در انتخاب درب اتوماتیک پارکینگ

در انتخاب درب کرکره برقی پارکینگ باید به موارد مهم زیر توجه کنیم:

  • انتخاب تیغه کرکره مناسب و ابعاد کرکره برقی از لحاظ ساختار فنی درب ، کم بودن صدای تیغه کرکره و علاوه بر آن توجه زیبایی درب اتوماتیک از موارد مهم انتخاب درب کرکره برقی می باشد که باید به آن توجه شود .
  • انتخاب موتور مناسب و قوی جهت باز و بسته شدن درب با توجه به میزان تردد خودروهایی که قرار است به داخل پارکینگ وارد و خارج شوند .
  • توجه به تجهیزات ایمنی درب اتوماتیک برقی و سنسور فتوسل از موارد مهم انتخاب درب برقی در پارکینگ و ورودی ساختمان می باشد .

کاربردهای مهم درب برقی اتوماتیک

درب اتوماتیک برقی معمولا برای ورودی درب اصلی پارکینگ و جلوگیری از ورود افراد متفرقه به پارکینگ و درب اصلی نصب می گردد .نحوه اجرای صحیح و انتخاب تیغه کرکره مناسب و موتور کرکره بسیار مهم است .درب های کرکره برقی که به صورت رنگ آمیزی همراه با موتور نصب شده بر روی آن مقرون به صرفه تر و ارزان تر از ساخت انواع درب آهنی و نصب جک برقی پارکینگ بر روی آن می باشد .

در زمان ساخت انواع کرکره برقی اتوماتیک باید موارد فنی در آن مورد توجه قرارگیرد. برای اطلاع از نکات ریز فنی در ساخت انواع درب کرکره برقی اتوماتیک پارکینگ می توانید با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید و از راهنمایی های آن ها بهره مند شوید.

معرفی انواع تیغه کرکره برقی

امروزه از درب اتوماتیک پارکینگ جهت رفاه حال افراد ساکن در ساختمان و امنیت و ایمنی بیشتر استفاده می شود .در این بخش قصد داریم به معرفی انواع تیغه کرکره اتوماتیک پارکینگ بپردازیم:

یکی از پرکاربردترین تیغه هایی که برای انواع درب کرکره برقی پارکینگ استفاده می شود ، کرکرع برقی آلومینیوم است که معمولا برای درب های مسکونی با ابعاد متوسط و کوچک تیغه سبک و هم چنین برای درب کرکره ای پارکینگ با ابعاد بزرگ با تیغه سنگین و ضخیم استفاده می شود .

از موارد مهم در انتخاب نوع تیغه کرکره برقی بسیار اهمیت دارد،میزان سر و صدای تولیدی در زمان باز و بسته شدن کرکره برقی،همچنین میزان صدای تولید شده در زمان حرکت لولا باید تیغه با زاویه بیشتر چرخش داشته باشد .

با انتخاب تیغه درب کرکره برقی مناسب می توانید صدای کرکره برقی پارکینگ را تا حد زیادی کاهش دهید .هم چنین می توانید از تیغه غضروف دار استفاده کنید، غضروف بین تیغه باعث می شود حرکت لولا راحت تر انجام شود و به آن کمک می کند و در نتیجه باعث کاهش صدای کرکره برقی می شود .

 

تعداد نمایش: 1276 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 دی 1400 09:48

موارد مرتبط

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما