دوشنبه, 28 -2666 13:11

فروشگاه خود را با امنیت درب کرکره برقی تضمین کنید؟ مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

همان طور که می دانیم درب های کرکره برقی انواع مختلفی دارند.مهم ترین نکته در انتخاب درب کرکره برقی امنیت و ضد سرقت بودن آن می باشد . امنیت درب های کرکره ای با استفاده از تیغه های فولادی برقرار می شوند.در ادامه قصد داریم بیشتر در مورد فروشگاه خود را با امنیت درب کرکره برقی تضمین کنید بپردازیم با ما همراه باشید.

امنیت درب کرکره برقی

 تیغه های فولادی موجود در درب های کرکره برقی آن ها را در برابر آسیب و ضربه های ناگهانی مقاوم می کند و همین مسئله موجب امنیت درب کرکره برقی می شود .با انتخاب و خرید درب کرکره ای تیغه فولادی و ضد سرقت امنیت را به فروشگاه و پارکینگ ساختمان هدیه خواهیم کرد .

بسیاری از افراد بر این باور هستند که انواع درب کرکره برقی با هر نوع تیغه ضد سرقت بوده و تفاوتی با درب کرکره برقی ساده ندارد، اما این گونه نیست بلکه با خرید درب کرکره برقی ضد سرقت امنیت را به ساختمان و عدم دزدی از کرکره برقی را هدیه خواهید کرد.

در سال های گذشته برای برقراری امنیت در ساختمان از حفاظ های آهنی یا آکاردئونی استفاده می کردند. به مرور این نوع کرکره های حفاظتی سفت و باز و بسته کردن آن ها سخت می شد. اما با فناوری جدید و استفاده از انواع درب کرکره برقی و درب اتوماتیک پارکینگ امنیت درب کرکره برقی بیشتر شد .

تفاوت درب کرکره برقی معمولی با ضد سرقت

 در درب های کرکره ای ضد سرقت در انتهای تیغه کرکره برقی جا قفلی تعبیه شده است که امنیت درب کرکره برقی را دو چندان می کند . این ویژگی در درب های کرکره برقی باعث می شود که تنها خودتان درب کرکره ای را بالا و پایین ببرید.زمانی که کرکره پایین می آید و قفل را در جا قفلی می بندید،جریان برق در مدار قطع می شود .

با قطع برق ریموت کار نمی کند و برای بالا بردن کرکره برقی بایستی ابتدا قفل درب را باز کنید تا جریان در مدار برقرار شود . با استفاده از این آپشن درب های کرکره برقی می توان امنیت درب کرکره برقی چند برابر کرد .

ضد سرقت بودن در درب های کرکره ای به دو روش می باشد . روش اول که در بالا اشاره کردیم با نصب جا قفلی بر روی درب کرکره برقی امنیت و ضد سرقت بودن درب ایجاد می شود و روش دوم در دو طرف ریل درب کرکره برقی ،قرقره هایی نصب می شوند که با ضربه از ریل خارج نمی شود و امنیت را در درب ایجاد می کنند.

از درب های کرکره برقی ضد سرعت برای مشاغلی که دارای انبار با ارزش هستند استفاده می شود.برای حفاظت و امنیت بیشتر انبارهایی با کالاهای ارزشمند و قیمتی از درب کرکره برقی ضد سرقت استفاده می شود .

ویژگی های درب های کرکره برقی ضد سرقت

 درب های کرکره برقی ضد سرقت در هر جایگاه که باشد امکان توقف آن وجود دارد . این نوع از درب های ضد سرقت کرکره ای از ورود انواع حشره ، نور مستقیم خورشید و گرد و خاک به داخل جلوگیری کرده و با نصب جا قفلی بر روی آن امنیت را چند برابر خواهند کرد.

برخی از انواع درب های کرکره برقی با سیستم های حساس به شخص  مجهز می کنند تا با ایجاد حساسیت در سنسور به صورت خودکار درب کرکره ای بالا و پایین رود و چراغ های آن روشن و خاموش شود .

بیشتر بدانید:

حال که بفروشگاه خود را با امنیت درب کرکره برقی تضمین کنید برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قیمت کرکره برقی وارد شوید:

ضریب امنیت در کرکره برقی

 طراحی درب های کرکره برقی در سال های گذشته به گونه ای بوده است که بسیار مورد توجه بازرسان و سایر افراد قرار گرفته است . همین موضوع موجب افزایش تنوع درب های کرکره برقی شده است.طراحی در درب های کرکره برقی با بالاترین ضریب امنیت، ضد سرقت ، عایق بندی ، صرفه جویی انجام می گیرد و از این نوع درب ها در محیط هایی با سر و صدای بالا استفاده می شود .

با نصب درب های کرکره برقی دیگر نگرانی از سرقت وجود ندارد .در زمان خرید درب های کرکره برقی بهتر است به ابعاد و نوع کرکره و هم چنین نصب صحیح آن توجه کنیم .جنس تیغه تاثیر فوق اعاده ای در امنیت درب های کرکره برقی دارد. برای خرید درب های اتوماتیک و کرکره برقی به شرکت و نمایندگی های مجاز مراجعه فرمایید .

با مشاوره در این زمینه می توانید با توجه به بودجه ، اندازه ، ابعاد درب مورد نظر بهترین انتخاب را داشته باشید. برای کسب طلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید و با مشاورین ما در تماس باشید.

تعداد نمایش: 582 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 دی 1400 11:00

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما