دوشنبه, 17 فروردين 780 23:27

کرکره برقی فروشگاه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کرکره برقی فروشگاه کرکره برقی فروشگاه

کرکره برقی فروشگاه در اغلب هایپرمارکت ها و فروشگاه های کوچک و بزرگ موجود در سطح شهر مورد استفاده قرار می گیرد.

کرکره برقی ، از تجهیزات پیشرفته ای است که در مکان های مختلفی نصب می شود. استفاده از کرکره برقی مزایای بسیار زیادی دارد. با نگاهی به اطراف خود در سطح شهر ، متوجه خواهید شد که استفاده از کرکره های اتوماتیک جدید بسیار متداول شده است.

کرکره اتوماتیک ، کاربردهای بسیار زیادی دارد. در مغازه ها ، فروشگاه ها ، دفاتر ، پارکینگ ساختمان های مسکونی و اداری ، ساختمان های تجاری ، مراکز صنعتی ، خودروها و ... از کرکره برقی استفاده می کنند. حال می خواهیم به بررسی یکی از انواع کرکره اتوماتیک از نظر مکان نصب ، بپردازیم.

کرکره برقی فروشگاه چیست ؟

یکی از انواع درب اتوماتیک که با استفاده از کنترل یا ریموت در راستای عمودی باز و بسته می گردد ، کرکره برقی می باشد. کرکره اتوماتیک متشکل از اجزای گوناگونی شامل تیغه ها ، موتور ، ریل ، شفت ، جک ، برد و ... می باشد.

با توجه به تمایل مردم به استفاده از تجهیزات اتوماتیک و برقی ، استفاده از درب های قدیمی منسوخ شده است. بدین ترتیب ، کرکره های برقی جدید جایگزین کرکره های دستی و قدیمی شده اند و در مکان های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند.

کرکره اتوماتیک تحول بزرگی را در صنعت دکوراسیون بوجود آورده است و سبب پیشرفت زیادی در این صنعت شده است. این امر موجب شده است که در مراکز گوناگونی به استفاده از کرکره اتوماتیک روی بیاورند. یکی از این مراکز ، فروشگاه ها می باشد.

کرکره برقی فروشگاه ، یکی از انواع درب های اتوماتیکی است که در فروشگاه ها به کار می رود. درب اتوماتیک شیشه ای و کرکره برقی در فروشگاه ها ، کاربرد زیادی دارند.

همه چیز درباره درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی

دیگر برای فروشگاه ها و مغازه ها از کرکره های دستی و آکاردئونی استفاده نمی کنند. تمامی فروشگاه های امروزی ، مجهز به انواع درب اتوماتیک از جمله کرکره اتوماتیک هستند. کرکره اتوماتیک مغازه یا فروشگاه را در اغلب مواقع از تیغه های آلومینیومی یا تیغه های فولادی می سازند. با توجه به نوع فروشگاه ممکن است از تیغه های دیگری استفاده نمایند. به طور مثال برای نمایشگاه های ماشین از تیغه های پلی کربنات شفاف بهره می گیرند تا یک کرکره اتوماتیک شفاف را تولید نمایند.

موتور به کار رفته در کرکره برقی فروشگاه ، معمولاً موتور ساید می باشد. علت استفاده از موتور ساید این است که کرکره اتوماتیک فروشگاه ، باید از قدرت و طول عمر بالاتری برخوردار باشد. به علاوه ، فروشگاه ها دارای دهنه ورودی بزرگی می باشند. این مسئله سبب بزرگ بودن ابعاد و بیشتر شدن وزن کرکره اتوماتیک می شود. لذا باید از موتور قدرتمندتری استفاده شود که توان تحمل وزن بالای کرکره را داشته باشد.

مزایای استفاده از کرکره اتوماتیک فروشگاهی

  • کرکره برقی ، ظاهری شیک و مدرنی دارد و استفاده از آن سبب افزایش زیبایی و پرستیژ فروشگاه ها می گردد. نصب کرکره دستی برای فروشگاه ها ، اصلاً ظاهر خوشایندی ندارد و کلاس فروشگاه را پایین می آورد. زمانی که یک فروشگاه مدرن و زیبا باشد ، جایگاه خوبی را از نظر مشتریان پیدا می کند. مشتریان اینگونه تصور می کنند که فروشگاهی که ظاهری مدرن و شیک دارد ، حتماً دارای محصولات خوبی می باشد.
  • نصب کرکره برقی فروشگاه موجب می شود که از ورود آلودگی و گرد و غبار به داخل فروشگاه جلوگیری شود. بدین ترتیب نیازی نیست که به صورت روزانه حجم انبوهی از گردوغبار را از روی زمین و محصولات جمع آوری نموده و وقت زیادی برای تمیز کردن فروشگاه صرف شود.
  • یکی از مهمترین مزایای نصب کرکره اتوماتیک در فروشگاه های مختلف ، افزایش امنیت است. بسیاری از فروشگاه ها در معرض خطر سرقت می باشند. با توجه به مشکلات اقتصادی در سال های اخیر ، آمار دزدی و سرقت به طور قابل توجهی افزایش یافته است. نصب کرکره اتوماتیک در فروشگاه ها موجب می شود که احتمال ورود به فروشگاه و امکان سرقت از فروشگاه ، به شدت کاهش پیدا کند.
  • باز و بسته نمودن کرکره برقی فروشگاه ، بسیار راحت و بی دردسر می باشد. برای باز و بسته کردن کرکره های دستی و قدیمی ، به نیرو و انرژی بسیار زیادی نیاز است. این مسئله می تواند در دراز مدت موجب ایجاد ناراحتی هایی از قبیل کمردرد و زانو درد و ... شود. شما می توانید به راحتی کرکره اتوماتیک فروشگاه را با استفاده از ریموت باز و بسته نمایید. حتی کارکنان سن بالا و ناتوان هم ، می توانند به راحتی کرکره اتوماتیک فروشگاه را باز و بسته نمایند.
  • برخی از انواع کرکره اتوماتیک که برای فروشگاه ها تولید می شوند ، عایق انرژی هستند. بدین ترتیب در زمان تعطیلی فروشگاه که کرکره آن پایین می باشد ، انرژی سرمایشی یا گرمایشی داخل فروشگاه به بیرون منتقل نشده و محصولات داخل فروشگاه در اثر گرمای زیاد یا سرمای زیاد خراب نمی شوند.

ضرورت نصب کرکره اتوماتیک برای فروشگاه

کرکره برقی فروشگاه به عنوان حافظی برای درب اتوماتیک فروشگاه می باشد. کرکره اتوماتیک فروشگاهی را از مقاوم ترین و مستحکم ترین فلزات تولید می کنند که در مقابل ضربه بسیار مقاوم باشد. کرکره اتوماتیک فروشگاهی در مکان های مختلفی از جمله مغازه ها ، مراکز تجاری ، نمایشگاه ها و ... به کار می رود.

شاید از نظر ظاهری ، کرکره اتوماتیک کاملاً ساده به نظر بیاید ، ولی نقش مهمی در افزایش امنیت دارد. ویژگی مهم کرکره اتوماتیک فروشگاهی این است که با شرایط آب و هوایی مختلف سازگاری دارد و برای تمامی فروشگاه ها در تمامی شهرها با هر نوع آب و هوایی ، قابل استفاده می باشد.

در صورتی که یک فروشگاه فاقد درب کرکره ای اتوماتیک باشد ، مسئول آن در پایان ساعت کاری خود در حالی که بسیار خسته است باید به دشواری به پایین کشیدن کرکره اقدام نماید. این کار ، صدای ناخوشایند زیادی را تولید می کند. نصب کرکره اتوماتیک این مشکل را برطرف می کند.

دیگر تجهیزات اتوماتیک مورد استفاده برای فروشگاه :

علاوه بر کرکره برقی فروشگاه ، تجهیزات دیگری وجود دارند که استفاده از آنها برای فروشگاه می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. برخی از این تجهیزات را بررسی می کنیم.

درب اتوماتیک فروشگاهی ، بررسی کاربرد و مزایا

درب اتوماتیک دارای سنسورهای حرکتی و کنترلر می باشد که تردد از درب را بسیار آسان می کند. به دلیل مزایای زیادی که نصب درب اتوماتیک فروشگاهی به همراه دارد ، امروزه در اکثر ساختمان های تجاری و مراکز خرید و هایپرسان ها و ... از آن استفاده می گردد. در اغلب مراکز خرید و ساختمان های تجاری ، حجم ترددها بسیار بالا است.

درب اتوماتیک شیشه ای موجب تردد راحت افراد شده و از ایجاد آشوب و ترافیک در حین عبور و مرور ممانعت به عمل می آورد. شما با دستانی پر از خرید و بار می توانید به آسانی از درب اتوماتیک تردد نمایید. مزایای نصب درب اتوماتیک فروشگاهی شامل افزایش امنیت ، زیبایی ، حفظ انرژی ، سهولت در تردد ، حفظ آرامش و ... می باشد.

سایه بان فروشگاه

استفاده از سایه بان فروشگاه در کنار نصب کرکره برقی فروشگاه و درب اتوماتیک فروشگاه ، می تواند بسیار مفید باشد. سایه بان فروشگاه ، از تجهیزات مدرنی می باشد که در اغلب فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. سایه بان فروشگاه در دو نوع دستی و برقی تولید می شود. استفاده از سایه بان موجب زیبایی ، جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید بر مشتریان ، پیشگیری از برخورد باران و برف به مشتریان و ... می شود. سایه بان های برقی دارای ظاهری زیبا و شکیل تر می باشند.

سایه بان های برقی از ریموت برخوردار بوده و به راحتی باز و بسته می شوند. این سایه بان ها را می توان به صورت سفارشی تولید نمود و آنها را در رنگ ها و طرح های مختلفی به مشتریان ارائه نمود.

خرید کرکره برقی فروشگاه

برای خرید این نوع کرکره برقی باید از شرکت های معتبر اقدام نمایید. شرکت های بی شماری در زمینه فروش انواع کرکره اتوماتیک فعالیت دارند. متأسفانه برخی از آنها نسبت به کیفیت محصولات ارائه دهنده به مشتری ، بی تفاوت بوده و تنها به فکر منفعت طلبی و فروش بیشتر خود می باشند. از این رو ، کرکره برقی هایی با استفاده از قطعات فیک و نامرغوب تولید کرده و در ساخت آنها استانداردهای لازم را رعایت نمی کنند. به همین دلیل توصیه می کنیم که خرید کرکره اتوماتیک را از یک شرکت خوشنام و معتبر انجام دهید.

ایپاکو ، سال های متمادی است که در زمینه طراحی ، ساخت و نصب انواع درب اتوماتیک فعالیت دارد. بهترین گزینه برای خرید درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی ، ایپاکو است. از برترین و باکیفیت ترین لوازم یدکی و قطعات برای ساخت درب فروشگاهی ایپاکو استفاده می شود. تمامی اصول و استانداردهای لازم برای ساخت درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی رعایت می شود و جزئی ترین قواعد و اصول ساخت کرکره اتوماتیک لحاظ می شود. مهندسین مجرب و متخصصی بر پروسه ی ساخت این نوع درب ها نظارت دارند و به رعایت تمامی استانداردهای کیفی توجه زیادی دارند.

امکانات کرکره اتوماتیک فروشگاهی

اصلی ترین اجزای کرکره برقی فروشگاه ، موتور می باشد. رسیور و ریموت از اجزای الکترونیکی کرکره اتوماتیک هستند که در روند باز و بسته شدن کرکره اتوماتیک نقش اساسی دارند. تیغه های کرکره اتوماتیک بنا به سفارش مشتری در انواع مختلفی به کار می روند. شفت در کرکره اتوماتیک ، نقش مهمی را داشته و به نوعی بازوی محرک کرکره اتوماتیک است. بلبرینگ ، از دیگر اجزای مهم کرکره اتوماتیک می باشد. انتقال توان موتور از شفت به بلبرینگ ، توسط اندکپ صورت می گیرد.

پلیت ، قسمتی است که موتور و شفت در آنجا قرار می گیرد. برخی از مدل های کرکره اتوماتیک فروشگاهی دارای باتری UPS می باشند. ریل ، کاور موتور ، جا قفلی ، مویی و ... از دیگر اجزای کرکره اتوماتیک فروشگاهی می باشد.

استفاده از باتری پشتیبان یا UPS در کرکره برقی فروشگاه سبب می شود که در زمان قطعی برق برای باز و بسته شدن کرکره اتوماتیک دچار مشکل نباشید . سیستم خلاص کن دستی در این نوع کرکره ها به کار می رود تا در زمان قطعی برق بتوان به صورت دستی برای باز و بسته نمودن درب اقدام نمود.

در مجموع ، کرکره اتوماتیک فروشگاهی از ساختمان ساده ای برخوردار است. همچنین دارای تنظیمات بسیار آسانی است و هیچگونه پیچیدگی خاصی در تنظیمات آن مشاهده نمی شود. کارکرد کرکره اتوماتیک فروشگاهی ، بسیار ساده است. شما این امکان را خواهید داشت که از طیف رنگی گسترده ای برای سفارش طرح و رنگ کرکره اتوماتیک استفاده نمایید و طراحی کرکره اتوماتیک فروشگاهی را به نحوی سفارش دهید که متناسب با نمای ساختمان شما باشد.

قیمت کرکره برقی فروشگاه

مسلماً برای خرید هر محصولی ، توجه زیادی به قیمت آن دارید. " قیمت " مسئله مهمی است که در انتخاب های ما اثرگذار است. گاهی به دلیل محدودیت های مالی ، مجبور به انتخاب محصولاتی هستیم که کارایی مورد انتظار ما را نخواهند داشت. توجه داشته باشید که کرکره اتوماتیک ، وسیله ای برقی است که بسیار حساس است. اگر در انتخاب کرکره اتوماتیک مناسب توجه لازم را نداشته باشید ، محصولی را خریداری نموده که عملکرد مطلوبی نخواهد داشت. یک کرکره اتوماتیک بی کیفیت ، طول عمر پایینی خواهد داشت. در نتیجه هزینه تعمیر و سرویس چنین کرکره ای بسیار بالا خواهد بود.

بنابراین خرید یک کرکره اتوماتیک بی کیفیت و ارزان قیمت ، اصلاً مقرون به صرفه نخواهد بود. زیرا اتلاف سرمایه و بودجه ی شما خواهد بود. لذا در خرید کرکره اتوماتیک ، بیش از هر عاملی به کیفیت آن توجه داشته باشید.

قیمت کرکره برقی فروشگاه با توجه به موارد مختلفی ، تعیین می شود. در سال های اخیر ، شاهد یک افزایش قیمت کلی در بازار بوده ایم. قیمت کرکره اتوماتیک فروشگاهی در سال های اخیر ، نسبتاً افزایش داشته است. با توجه به ابعاد دهنه ی فروشگاه ، موتور به کار رفته در کرکره فروشگاه ، تیغه های کرکره ، کیفیت قطعات به کار رفته ، قابلیت ها و امکانات کرکره فروشگاه و ... قیمت آن تعیین می گردد. ایپاکو به صورت منطقی و منصفانه ای به محاسبه ی قیمت تمام شده ی کرکره اتوماتیک فروشگاهی اقدام نموده و هیچگونه موارد اضافی را در محاسبه ی قیمت لحاظ نمی کند.

 

اطلاعات تکميلي

  • جستجوی مقالات: undefined
تعداد نمایش: 240 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 تیر 1401 23:28
محتوای بیشتر در این بخش: « کرکره برقی درب اتوماتیک اسلایدینگ »

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما