یکشنبه, 10 مرداد 1400 05:12

قیمت انواع درب اتوماتیک شیشه ای

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

به طور کلی درباره تعریف قیمت انواع درب اتوماتیک شیشه ای می توان گفت آن دسته از درب هایی که به واسطه حسگر و چشمی بالای درب قابلیت باز و بسته شدن را دارا هستند ، انواع درب اتوماتیک شیشه ای گفته می شود . معمولاً از این مدل درب برای اماکن پر تردد استفاده می‌ شود ؛ مثلاً درب اتوماتیک تلسکوپی از این نوع است . در واقع درباره ویژگی های قیمت انواع درب اتوماتیک شیشه ای می توان اینگونه بیان کرد که انواعی از مدل های درب اتوماتیک شیشه‌ای همچون درب اتوماتیک کشویی ، درب اتوماتیک اسلایدی ، درب اتوماتیک تلسکوپی ، درب اتوماتیک لولایی ، درب اتوماتیک نیمه دایره‌ای ، درب اتوماتیک تمام گرد، درب اتوماتیک تاشو را برشمرد .

بیشتر بخوانید :

چنانچه تمایل دارید درباره قیمت درب اتوماتیک و نحوه محاسبه آن بیشتر بدانید وارد شوید :

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک


توجه داشته باشید اگر قصد انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای را دارید مطمئن باشید که نمای ساختمان تان را تا حد زیادی تحت تاثیر خویش قرار می‌ دهد و همچنین این گونه از درب ها قابلیت استفاده در هر مکانی را دارند و زیاد نگران فضا برای نصب آن نباشید ، چرا که انواع درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد که به شما کمک می کند تا استفاده بیشتری از یک مکان کوچک داشته باشید .
تقریباً می توان اینگونه بیان کرد که حدود ۲۰ سال است که درب های اتوماتیک شیشه ای برای مغازه ها ، ورودی اداره ها ، بانک ها و ساختمان های متنوع در ایران مورد استفاده و بهره برداری قرار گرفته است . این گونه از درب ها با هدف پیشگیری از هدر رفتن انرژی ، ظاهر و زیبا سازی و همچنین مدرن سازی اماکن ، رفاه برای باز و بسته شدن به صورت اتوماتیک درب ها معمولاً در اماکن مختلف نصب می شوند .


■ موارد تاثیر گذار در قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

هزینه درب اتوماتیک شیشه ای
اما این سوال در اینجا مطرح می گردد که چه عواملی بر روی قیمت درب شیشه ای اتوماتیک تاثیرگذار است ؟
یکی از موثر ترین موارد تعیین کننده در هزینه درب اتوماتیک شیشه ای ، اپراتور است . معمولاً افرادی که به دنبال انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای هستند از محصولات بی کیفیت استفاده نمی کنند ؛ البته اپراتور هایی که از سوی تولیدکنندگان ارائه می شوند دارای کیفیت زیادی است .
از دیگر موارد تاثیرگذار در قیمت درب شیشه ای تمام اتوماتیک میتوان به فریم و شیشه اشاره کرد به طور تقریبی ارتفاع استاندارد یک سریم برای درب اتوماتیک شیشه ای حدود ۲۲۰ سانتی متر است دقت داشته باشید که بایستی ارتفاع درب اتوماتیک را کمی بیشتر نظر گرفت بگونه ای که دچار مشکل نشود اما آنقدر هم نباید ارتفاع را زیاد گرفت چرا که ممکن است است در مدت زمان طولانی در خراب شود .

بیشتر بخوانید :

چنانچه تمایل دارید درباره تعمیر درب اتوماتیک و نحوه درخواست آن بیشتر بدانید وارد شوید :


جنس فرم : فریم ها عمدتا به سه شکل ارائه می گردد .
رنگ الکترواستاتیک
آبکاری شده آنودایز
روکش استیل

ضخامت فریم : غالباً ضلع های های افقی فریم درب اتوماتیک شیشه ای با ضخامت بیشتر و ضلع عمودی آن باریک تر می باشد اما حالت استاندارد فریم بدین گونه است :
 ضخامت استاندارد = 6×3 ، 8×3 و 8×6 سانتیمتر
به هر حال توجه داشته باشید که ضخامت فریم نقش بسزایی در تخمین هزینه ندارد و شما می توانید بر اساس سلیقه خویش هر یک از فریم هایی را که تمایل دارید برگزینید .

■ قیمت شاسی کشی درب اتوماتیک

قیمت انواع درب اتوماتیک شیشه ای

به منظور نصب نمودن درب تمام اتوماتیک شیشه ای بایستی از یک پروفیل آهنی در اندازه 40×80 به عنوان شاسی کار استفاده کنید . به طور کلی این پروفیل در قسمت بالایی فریم ها به شکل افقی از چپ به راست نصب می گردد و سپس اپراتور از سمت درون روی آن پیچ  می خورد و در نهایت شیشه و فریم به اپراتور اتصال پیدا می کند ؛ بنابراین این شاسی دارای وزن زیادی است که مهار و نصب آن نیاز به تخصص و مهارت دارد .

■ هزینه حمل و نصب درب اتومات شیشه ای

معمولاً جابجایی و بسته بندی های مخصوص فریم و همچنین شیشه درب های اتوماتیک بسیار حائز اهمیت است البته باید به هنگام نصب صحیح آن توجه کافی داشته باشید که از یک شخص متخصص کمک بگیرید .
در واقع حمل و نصب درب اتوماتیک شیشه ای تقریبا دارای 15% رقم فاکتور می باشد  و حدودا میان 2 الی 3 میلیون تومان فی خواهد خورد .

■ قیمت کتیبه ثابت شیشه سکوریت
همانگونه که در بالا گفتیم در برخی از موارد که نیاز به ارتفاع زیاد دارد غالباً باید حدود ۲۲۰ سانتیمتر درب اتوماتیک نصب کنند در نتیجه قسمت بالای آن را کتیبه ثابت از جنس شیشه سکوریت نصب می کنند .
به منظور نصب کتیبه افزون بر شیشه سکوریت به نصب پاسار دوطرفه به عنوان یراق نصب نیاز دارید .

 

تعداد نمایش: 252 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 26 مرداد 1400 13:47

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما