کرکره برقی در گتوند را از ایپاکو خریداری کنید. کرکره برقی ساخته شده توسط این مجموعه از استحکام و طول عمر بالایی برخوردار است.

کرکره برقی مغازه

یکی از کاربردهای کرکره برقی ، برای مغازه ها می باشد. برقراری امنیت مغازه ها ، یکی از دغدغه های همیشگی کسبه ها است. زیرا سارقان زیادی در حوزه سرقت از مغازه ها فعالیت دارند. یکی از برترین روش ها برای افزایش امنیت مغازه ها ، نصب کرکره برقی است.

در سالیان دور ، از کرکره های دستی برای مغازه ها استفاده می شد. کرکره های دستی به علل مختلفی مانند فرسودگی ، روغن کاری نکردن ، باز و بسته شدن های مکرر ، زنگ زدگی ، ساییدگی پیچ ها و ... خراب می شدند. باز و بسته کردن کرکره های دستی ، دشوار است و به وارد کردن نیرو نیاز دارد. با پیشرفت فناوری ، کرکره برقی طراحی و تولید شد. کرکره برقی در گتوند برای اکثر مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. حفظ سرمایه افراد ، از مهمترین دلایل استفاده از کرکره برقی در مغازه ها می باشد.

نحوه نگهداری از کرکره برقی

به منظور افزایش طول عمر کرکره برقی ، باید از آن به درستی استفاده کنید. سرویس دوره ای کرکره برقی سبب می شود که طول عمر کرکره افزایش پیدا کند و کمتر دچار خرابی شود. بهتر است حداقل سالی یکبار برای سرویس کرکره برقی اقدام کنید. سرویس کرکره برقی را به تکنسین های حرفه ای و با تجربه واگذار کنید که این کار را به درستی انجام دهند.

روغن کاری قطعات کرکره به کمک اسپری های روغن می تواند هر چند وقتی یکبار ، توسط خودتان صورت بگیرد.

به منظور محافظت بیشتر از کرکره برقی در گتوند می توانید یک جا قفلی برای آن درنظر بگیرید. البته در صورتی که کرکره برقی شما به گونه ای باشد که این امکان را داشته باشد.

از وارد شدن ضربه به کرکره برقی خودداری کنید. هنگامی که کرکره را تا نیمه باز و بسته می کنید و از آن عبور و مرور می کنید ، توجه داشته باشید که ضربه ای به آن وارد نشود.

کدام یک از انواع کرکره برقی را سفارش دهیم ؟

تمامی مدل های کرکره برقی را می توان در شرایط آب و هوایی مختلف مورد استفاده قرار داد. زیرا تمامی مدل های آن در برابر رطوبت و آب مقاوم هستند. مدل های مختلفی از کرکره برقی توسط سازندگان مختلف ، طراحی و ساخته می شود. شما در سفارش کرکره برقی مناسب برای ساختمان خود باید به کیفیت و مقاومت آن توجه داشته باشید. نوع موتور به کار رفته در کرکره برقی ( ساید ، تیبولار و ... ) را درنظر بگیرید.

خرید کرکره برقی در گتوند

دیگر وقت آن رسیده است که متناسب با زمان پیش برویم و ساختمان های خود را به کرکره های جدید تجهیز کنیم. کرکره های قدیمی و دستی نمی توانند در زمان کنونی ، کارایی موردنظر ما را داشته باشند. پس به فکر خرید یک کرکره برقی مستحکم و قدرتمند باشید. اما چگونه می توانید از خرید یک کرکره برقی مقاوم و با کیفیت اطمینان حاصل کنید ؟ آیا تمامی کرکره برقی های تولیدی از برندهای مختلف ، مناسب هستند ؟

در پاسخ به این سؤالات باید بگوییم که خرید کرکره برقی از یک برند معتبر و یک سازنده خوب ، بسیار مهم است. بسیاری از کرکره برقی های تولیدی از سوی شرکت های مختلف ، کیفیت و مقاومت موردانتظار شما را ندارند و به زودی خراب می شوند. با خرید کرکره برقی در گتوند از ایپاکو ، این اطمینان را داشته باشید که برترین و با کیفیت ترین کرکره را خریداری نموده اید و تا سالیان سال از آن استفاده می کنید. مردمان عزیز شهر گتوند می توانند برای خرید این محصول از ایپاکو ، همین الان دست به کار شوند و اقدام به ثبت سفارش کنند.

دلایل استفاده از کرکره برقی برای پنجره ها

آیا می دانستید که می توانید برای پنجره های خود از کرکره برقی استفاده کنید ؟ آیا با مزایای استفاده از کرکره برقی برای پنجره های خود ، آشنا هستید ؟

استفاده از کرکره برقی برای پنجره ها می تواند از اتلاف دمای محیط داخل جلوگیری کند. یکی از مزایای استفاده از کرکره برقی برای پنجره ها این است که می توانید نور داخلی محیط را تنظیم کنید. بدین ترتیب در روز نیازی به استفاده از لامپ ندارید و با تنظیم کرکره از نور طبیعی استفاده می کنید.

یکی از مزایای جالب کرکره برقی پنجره این است که می توانید زمانی که در خانه حضور ندارید در فاصله زمانی مناسب آن را تنظیم نمایید که کرکره باز و بسته شود. بدین ترتیب سارقان تصور می کنند که شخصی در خانه حضور دارد و خانه خالی نیست.

نصب کرکره برقی در گتوند

پس از سفارش کرکره برقی باید برای نصب آن برنامه ریزی کنید. در واقع باید این مسئله را بدانید که با خرید یک کرکره برقی مقاوم و با کیفیت ، کار تمام نشده است. بلکه نصب آن مهم است و باید به این مرحله توجه داشت. بهتر است نصب کرکره برقی توسط سازنده آن صورت بگیرد تا به بهترین شکل ممکن نصب گردد.

نصاب حرفه ای و با تجربه ، نصب کرکره برقی را به گونه ای انجام می دهد که بهترین عملکرد را داشته باشد. نصب نادرست می تواند منجر به خرابی کرکره برقی شود. تمامی نکات ایمنی در هنگام نصب کرکره برقی باید رعایت شود تا مشکلی ایجاد نشود.

اصلی ترین مزایای نصب کرکره برقی در ساختمان های مختلف

نصب کرکره برقی در گتوند برای ساختمان های مختلف ، مزایای بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت.

تردد از این نوع درب ها به آسانی انجام می شود و افراد مختلف با محدودیت های گوناگون ، هیچگونه مشکلی برای تردد نخواهند داشت.

کرکره برقی از مقاومت بسیار بالایی در برابر نور خورشید ، رطوبت ، نفوذ آب و ... برخوردار است.

تنوع در طرح و رنگ کرکره برقی سبب می شود که بتوانید ظاهر زیبایی برای ساختمان خود ایجاد کنید و کرکره برقی را با نمای خود ست کنید.

شما با نصب کرکره برقی می توانید یک عایق صوتی بوجود بیاورید تا از ورود آلودگی های صوتی به داخل ساختمان جلوگیری کنید.

پیشگیری از اتلاف انرژی یکی از مزایای اقتصادی استفاده از کرکره برقی در گتوند است.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

چاپ   ایمیل