کرکره برقی در اندیمشک خواستار بسیار زیادی دارد. زیرا نصب کرکره برقی در مکان های مختلف ، مزایای زیادی دارد.

ارزان ترین نوع کرکره برقی

فاکتورهای مختلفی شامل ابعاد کرکره ، نوع موتور کرکره ، شمار ریموت ها ، نوع تیغه به کار رفته و ... بر قیمت کرکره برقی اثر می گذارند. محل نصب کرکره برقی بر قیمت کرکره اثر نمی گذارد. قیمت کرکره سفارشی شما ، بر اساس عوامل مختلفی محاسبه می گردد. ممکن است شرکت های مختلف ، قیمت متفاوتی را به شما برای ساخت کرکره برقی ارائه دهند. شما باید به این مسئله توجه داشته باشید که انتخاب یک کرکره برقی ارزان قیمت می تواند سریعاً شما را پشیمان کند. زیرا آن کرکره ای که با قطعات بی کیفیت و ارزان قیمت ساخته شود ، به زودی خراب می شود.

در میان انواع کرکره برقی ها ، کرکره برقی های آلومینیومی قیمت پایین تری دارند. در صورتی که می خواهید یک کرکره برقی با قیمت مناسب را خریداری کنید ، می توانید کرکره آلومینیومی را انتخاب کنید. برای خرید کرکره برقی در اندیمشک از نوع آلومینیومی ، از یک شرکت معتبر اقدام کنید تا کرکره خریداری شده کیفیت مطلوب را دارا باشد.

تیغه امنیتی در کرکره برقی چیست ؟

تیغه امنیتی ، نوعی تیغه است که در مقابل ضربه ، فشار ، آتش ، برش و ... مقاوم است. به کار بردن این تیغه ها در کرکره برقی ، امنیت آن را افزایش داده و کار سارقین را دشوار می کند. در میان تیغه های امنیتی ، تیغه پلی کربنات از سطح امنیتی بالاتری برخوردار است. در صورتی که تمایل دارید می توانید سفارش دهید که از تیغه های پلی کربنات در کرکره برقی های شما استفاده شود.

چرا باید از کرکره برقی استفاده کنیم ؟

امنیت ، یک مسئله مهمی است که همواره باید بدان توجه داشته باشید. در ساختمان های مختلف اعم از تجاری ، مسکونی ، اداری و ... برقراری امنیت مهم است. کرکره برقی می تواند امنیت ساختمان شما را به لحاظ جلوگیری از ترددهای غیرمجاز تأمین کند.

با توجه به مزایای بسیار زیادی که کرکره برقی در اندیمشک دارد ، قیمت مناسبی دارد. در واقع خرید کرکره برقی با صرفه تر از جبران خسارت هایی است که هنگام سرقت اموال شما ایجاد می شود.

مردمان اندیمشک ، اهمیت زیادی به صرفه جویی در مصرف انرژی می دهند. لذا ضرورت دارد با استفاده از کرکره برقی از اتلاف انرژی جلوگیری کنند.

بسیاری از افراد سالخورده و کم توان در استفاده از کرکره های دستی دچار مشکل هستند. اما استفاده از کرکره برقی بسیار آسان است و افراد ناتوان یا کم توان را دچار مشکل نمی کند.

اگر به سکوت و آرامش اهمیت می دهید ، باید برای ساختمان های خود از کرکره برقی استفاده کنید. زیرا کرکره برقی به گونه ای ساخته می شود که از انتقال صدا جلوگیری می کند.

در ساخت کرکره برقی از فولاد گالوانیزه ضد آب و ضد زنگ استفاده می شود. شما آسوده خاطر هستید که کرکره برقی شما در برابر رطوبت و نفوذ آب مقاوم می باشد.

نصب و راه اندازی کرکره برقی در اندیمشک بسیار آسان است و هیچگونه پیچیدگی خاصی ندارد. البته به شرطی که توسط نصاب حرفه ای و با تجربه صورت بگیرد.

در چه مکان هایی می توان از کرکره برقی استفاده نمود ؟

کرکره برقی را می توان در مراکز صنعتی ، ساختمان های تجاری ، ساختمان های اداری ، ساختمان های مسکونی ، فروشگاه ها ، انبارها و سوله ها ، پارکینگ های مراکز درمانی و ... نصب نمود. کرکره برقی ها در مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند که هر یک از آنها برای مکان های خاصی مناسب هستند. اکثر درب های کرکره برقی صنعتی یا درب های گاراژ غلتکی به منظور نصب راحت و نیازهای کم مصرف تولید می شوند که از استحکام بالایی هم برخوردار هستند. درب های تاشویی که در ساختمان های مسکونی و مراکز تجاری به کار می روند نسبت به کرکره برقی های صنعتی ، استحکام و مقاومت کمتری دارند.

خرید کرکره برقی در اندیمشک

حال که با ضرورت استفاده از کرکره برقی آشنا شدید ، باید به فکر خرید کرکره برقی از یک شرکت معتبر و حرفه ای باشید. ایپاکو ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع درب های برقی می باشد که سابقه بسیار درخشانی در این زمینه دارد.

تمامی خریداران کرکره برقی از ایپاکو ، از کیفیت محصول رضایت داشته اند. زیرا در ساخت کرکره برقی های ایپاکو ، از برترین قطعات موجود در بازار استفاده شده است که موجب افزایش مقاومت و کیفیت کار شده است. مردمان عزیز اندیمشک می توانند برای خرید بهترین و ماندگارترین کرکره برقی ، از ایپاکو اقدام کنند.

نصب کرکره برقی در اندیمشک

نصب کرکره برقی باید به بهترین نحو صورت بگیرد تا در عملکرد کرکره اختلالی ایجاد نکند. برای نصب صحیح کرکره برقی باید از نصاب حرفه ای و مجرب کمک بگیرید. نصب نادرست کرکره برقی سبب کاهش کارایی ، کاهش طول عمر ، عملکرد نادرست ، روان کار نکردن موتور ، ایجاد سروصدای زیاد و زود خراب شدن کرکره و ... می شود.

در هنگام نصب کرکره برقی باید از استاندارد بودن سیم ها و کابل ها اطمینان حاصل شود. از بهترین و مناسب ترین تجهیزات برای نصب کرکره استفاده شود. دقت بالایی در نصب کرکره صورت بگیرد تا کرکره در مناسب ترین مکان نصب گردد.

رعایت نکات مهم برای کارکرد بهتر و افزایش طول عمر کرکره برقی

رعایت نکات زیر در استفاده از کرکره برقی در اندیمشک سبب می شود که طول عمر و عملکرد آن بهتر شود.

در حین شستشوی کرکره دقت داشته باشید که آب به موتور کرکره وارد نشود. در شرایطی که موتور بسوزد ، کرکره برقی از کار می افتد.

در مواقع قطعی برق از سیستم خلاص کن دستی برای باز و بسته کردن کرکره استفاده نمایید.

هرگز به کرکره برقی آویزان نشوید و اجسامی با وزن بالا را به آن آویزان نکنید.

بهتر است فیوز جداگانه ای برای کرکره برقی درنظر بگیرید.

از باز و بسته کردن های بیهوده کرکره برقی خودداری کنید.

از سرویس های دوره ای برای مراقبت از کرکره برقی استفاده کنید. سرویس کرکره برقی در اندیمشک را به سرویس کاران ماهر واگذار کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

چاپ   ایمیل