درب اتوماتیک در گتوند برای ساختمان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع درب ها موجب افزایش زیبایی و امنیت ساختمان ها می شوند.

افزایش امنیت در گتوند با استفاده از درب های اتوماتیک

درب های اتوماتیک بهترین و مناسب ترین درب برای ساختمان های تجاری و اداری و ... می باشند. این درب ها با فناوری خاصی طراحی و تولید شده اند که سبب افزایش امنیت ساختمان ها می شوند. درب ورودی پارکینگ ، یکی از راحت ترین راه ها برای ورود سارقان به ساختمان ها است. بنابراین نصب درب پیشرفته و امنی که بتواند راه ورود آنها به داخل ساختمان را ببندد ، اهمیت زیادی دارد.

برخی ها به اشتباه تصور می کنند که نصب درب اتوماتیک فقط برای آسانتر شدن تردد است. اما این تصور کاملاً نادرست است. زیرا آسان شدن تردد ، تنها یکی از مزایای استفاده از درب اتوماتیک است. مزیت اصلی نصب درب اتوماتیک ، افزایش امنیت است. قطعاً اهالی شهر گتوند ، اهمیت زیادی به امنیت ساختمان های مختلف خود می دهند. لذا نصب درب اتوماتیک در گتوند بسیار ضروری است.

نکات امنیتی استفاده از درب اتوماتیک

پس از تردد ، از بسته شدن درب اطمینان حاصل کنید.

هنگام قطعی برق از بسته بودن درب اطمینان حاصل نموده و ایمنی قفل ها را بررسی نمایید.

پیش از آنکه از ساختمان خارج شوید ، چک کنید که ریموت را با خود داشته باشید.

از قرار دادن ریموت درب اتوماتیک در ماشین و مکان های در دسترس عموم ، خودداری نمایید.

در شرایطی که می خواهید از ساختمان شخصی خود برای تایم طولانی خارج شوید ، به فعال نمودن قفل های دستی اقدام نمایید.

از سرویس های دوره ای درب اتوماتیک در گتوند ، غافل نشوید تا موجب عملکرد بهتر درب ها شوید.

می توانید به منظور افزایش امنیت بیشتر ، در کنار نصب درب اتوماتیک از دوربین مدار بسته استفاده نمایید.

صرفه جویی در مصرف انرژی در شهر گتوند با استفاده از درب های برقی

یکی از مزایای اصلی استفاده از درب اتوماتیک ، صرفه جویی در مصرف انرژی است. درب اتوماتیک در مواقع تردد باز می شود و بیهوده باز نبودن آن ، سبب ذخیره انرژی می گردد. در واقع ، از انتقال گرما یا سرمای داخل محیط به بیرون جلوگیری می شود. همچنین سرعت بالایی که در باز و بسته شدن درب اتوماتیک در مقایسه با درب معمولی وجود دارد ، در حفظ دمای محیط اثرگذار است.

خرید درب اتوماتیک در گتوند

مردمان عزیز شهر گتوند در استان خوزستان باید در خرید انواع درب برقی ، دقت زیادی داشته باشند. امروزه شرکت های زیادی در حوزه طراحی و تولید درب اتوماتیک فعالیت دارند. بسیاری از درب های تولیدی توسط این شرکت ها ، کیفیت مورد انتظار را ندارند و سریعاً خراب می شوند. تمامی قطعات به کار رفته در درب های اتوماتیک باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. دقت در ساخت و رعایت اصول لازمه در ساخت درب های اتوماتیک بسیار مهم است. کوچکترین خطایی در ساخت می تواند بر عملکرد درب ، تأثیر منفی بگذارد.

ایپاکو ، یکی از برترین تولیدکنندگان انواع درب اتوماتیک است که از قطعات با کیفیتی برای ساخت درب استفاده می کند. درب های اتوماتیک تولیدی این مجموعه ، زیرنظر بزرگترین مهندسان با بهره گیری از برترین تجهیزات و دستگاه ها ساخته می شوند. برای خرید درب اتوماتیک با اطمینان ، ایپاکو را انتخاب کنید و مطمئن باشید که درب های اتوماتیک ایپاکو از طول عمر بالایی برخوردار است. البته به شرطی که به خوبی از آنها استفاده نمایید.

نصب درب اتوماتیک در گتوند

نصب درب اتوماتیک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همان اندازه ای که انتخاب یک درب با کیفیت مهم است ، نصب آن مهم می باشد. گاهی نصب نادرست می تواند موجب اختلال در عملکرد درب شود. در موارد زیادی مشاهده شده است که درب اتوماتیک به علت نصب نادرست خراب شده است. حتی شیوه نصب می تواند در افزایش امنیت درب اثرگذار باشد. لذا توجه ویژه ای به چگونگی نصب درب داشته باشید. در این راستا می توانید نصب درب اتوماتیک را به مهندسان با تجربه و حرفه ای ما واگذار کنید. این مهندسان از دانش و مهارت خاصی در زمینه نصب انواع درب اتوماتیک برخوردار هستند. نصب درب اتوماتیک در گتوند به دست این متخصصان و مهندسان به گونه ای انجام می شود که درب بهترین عملکرد را داشته باشد.

متریال درب اتوماتیک و تأثیر آن در نصب

تمامی مواد و قطعاتی که در ساخت و نصب درب اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرند ، بایستی با فضای ساختمان متناسب باشند. پیش از آغاز نصب ، باید به تمامی این موارد توجه داشته باشید. موتور درب از اصلی ترین قطعاتی است که اثرگذاری زیادی در عملکرد درست درب اتوماتیک دارد. سیستم درب های اتوماتیک متشکل از یک سیستم اپراتور و یک سیستم مکانیکی است.

هنگام نصب درب اتوماتیک باید توجه داشته باشید که اپراتور به صورت دقیق تنظیم گردد و سیستم مکانیکی از قدرت موردنیاز برای پیاده سازی برنامه های تنظیمی برخوردار باشد. سیستم مکانیکی درب اتوماتیک بایستی از حسگرهای پیشرفته ای برخوردار باشد تا پاسخگوی ارتفاعی که درب نصب می شود ، باشد. به علاوه ، بتواند افراد یا اتومبیل ها را از فواصل مناسب تشخیص دهد.

در نصب درب اتوماتیک در گتوند ، توجه به دقت نظر سنسورها یا حسگرها بسیار مهم است. زیرا ممکن است فردی از زوایای گوناگون به سمت درب بیاید و سنسورها باید قدرت لازم برای شناسایی را داشته باشند تا موجب باز و بسته شدن درب اتوماتیک شوند.

کاربرد انواع درب های برقی در شهر گتوند

درب های اتوماتیک با توجه به مدلشان در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. بیشتر درب های اتوماتیکی از نوع درب های شیشه ای هستند که در مغازه ها ، دفاتر ، ساختمان های تجاری ، مراکز درمانی و ... به کار می روند. برخی دیگر از انواع درب های اتوماتیک به عنوان درب حیاط ، درب گاراژ و درب ورودی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر موارد گفته شده ، درب اتوماتیک در گتوند برای مکان های نظامی و امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین هتل ها ، رستوران ها ، فروشگاه ها و ... از دیگر مکان هایی هستند که نیازمند نصب درب اتوماتیک می باشند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

چاپ   ایمیل