کرکره برقی در لالی را از ایپاکو خریداری کنید. کرکره برقی های ساخت ایپاکو ، از مقاومت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

چند نوع کرکره برقی داریم ؟

کرکره برقی از درب هایی است که به شکل خودکار باز و بسته می گردد و شرایط عبور و مرور را به راحتی برای اشخاص و ماشین ها فراهم می کند. کرکره برقی از اشکال جدید کرکره های دستی است.  کرکره برقی در مکان های مختلفی از جمله بیمارستان ، ساختمان های اداری ، ساختمان های مسکونی ، بانک ها ، هتل ها ، رستوران ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

کرکره برقی در چندین نوع طراحی و تولید می شود که هر یک از آنها ، مناسب مکان های خاصی می باشند. طبقه بندی کرکره برقی از جنبه های مختلفی صورت می گیرد. به لحاظ نوع تیغه ، کرکره برقی در لالی را به چندین نوع تقسیم می کنند. تیغه های تک جداره و دو جداره ، تیغه های قوس دار ، تیغه های غضروف دار ، تیغه های پانچ دار ، تیغه های تخت ، تیغه های شفاف ، تیغه های فوم دار و تیغه های قلاب بر عکس و ... از انواع تیغه های کرکره برقی می باشند.

کرکره برقی را به لحاظ آلیاژ به کار رفته در تیغه به کرکره برقی های پلی کربنات ، کرکره برقی های آلومینیومی ، کرکره برقی های گالوانیزه ، کرکره برقی های فولادی ، کرکره برقی های سکشنال و ... تقسیم می کنند.

مزایای استفاده از کرکره برقی در لالی

باز و بسته شدن کرکره برقی با سرعت بالایی انجام می شود. سرعت عمل در باز و بسته شدن برای بسیاری از افراد ، اهمیت دارد. در پارکینگ های بزرگ و ساختمان هایی با حجم بالای تردد ، سرعت باز و بسته شدن درب بسیار مهم است. فرض کنید که در ساختمان های بزرگ ، افراد به باز و بسته کردن درب به صورت دستی اقدام کنند. چه ترافیکی ایجاد می شود و تردد ماشین ها با اختلال مواجه می شود.

کرکره برقی در مقایسه با کرکره های دستی  قدیمی ، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و کار را برای سارقین مشکل می کند.

به شرطی که کرکره برقی را از یک برند معتبر خریداری نمایید ، تا سالیان طولانی از آن استفاده می کنید. زیرا کرکره برقی از طول عمر خوبی برخوردار است.

یکی از مزایای نصب کرکره برقی در لالی این است که این نوع درب ها به فضای زیادی برای نصب نیازی ندارند. در مکان هایی که با محدودیت فضا مواجه هستند به راحتی می توان کرکره برقی را نصب نمود.

کرکره برقی از تنوع ظاهری زیادی برخوردار است و می توانید کرکره برقی متناسب با سلیقه خود را انتخاب نمایید.

کرکره برقی هایی که مخصوص پنجره ها هستند به گونه ای می باشند که امکان تنظیم نور محیط را فراهم می کنند. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز ، نور محیط را به دلخواه تنظیم نمایید.

برای ساختمان هایی که در خیابان های شلوغ لالی هستند ، استفاده از کرکره برقی مفید است. زیرا کرکره برقی عایق صدا است و سروصدای بیرون ساختمان را به داخل محیط انتقال نمی دهد.

نصب کرکره برقی در لالی

برای نصب کرکره برقی باید به ترتیب زیر عمل شود.

ابتدا آهن کشی کرده و پروفیل های آهنی را توسط تراز لیزری و شاقول ، تراز می کنیم. پروفیل ها باید با حساسیت بالایی به صورت هم راستا و مقابل یکدیگر نصب شوند. پروفیل ها پس از قرارگیری در جای درست ، به ستون جوش داده می شوند. اگر ستون ها بتونی باشند ، بایستی حفره ای روی آن ایجاد کرد و میلگردی داخل حفره فرو کرد و پروفیل را به میلگرد جوش داد. چنانچه ستون ها آهنی باشند ، جوش دادن پروفیل آسان است.

سپس به سراغ نصب صفحه پلیت می رویم. در موتورهای توبولار ، صفحات پلیت به صورت دو پلیت ساده می باشد که صفحه ریگلاژ نام دارد. در موتورهای ساید ، داخل پکیج صفحه براکت موتور دو صفحه قرار دارد.ارتفاع نصب کرکره برقی را تعیین کرده و مرکز صفحات پلیت را در یک ارتفاع واحد می گذاریم.

در ادامه مراحل نصب کرکره برقی در لالی ، باید لوله شفت را نصب کنیم. در موتورهای توبولار ، یک طرف لوله شفت به موتور متصل شده و طرف دیگر لوله شفت به اندکپ وصل می گردد. در موتورهای ساید ، در یک طرف لوله که در مجاورت موتور است حلقه ای موجود است که به کناره شفت با جوشکاری وصل می شود. طرف دیگر لوله شفت محل نصب دو رینگ اندکپ ، یک شفت و یک بلبرینگ صفحه براکت است.

تمامی این مراحل باید با دقت بالایی صورت بگیرد تا با نصب درست کرکره برقی ، اختلالی در عملکرد آن بوجود نیاید.

خرید کرکره برقی در استان خوزستان

برای خرید کرکره برقی در لالی و سایر شهرهای استان خوزستان عزیز ، باید برندهای معتبر را انتخاب نمایید. امروزه شرکت های زیادی در زمینه فروش و نصب کرکره برقی فعالیت دارند. حتی برخی از آنها ، قیمت های پایینی دارند. اما توجه داشته باشید که خرید کرکره برقی بی کیفیت و ارزان قیمت ، اتلاف بودجه شما است. زیرا این کرکره های بی کیفیت به زودی خراب می شوند و نیاز به تعمیرات مکرر دارند.

ایپاکو از برترین قطعات برای ساخت کرکره برقی استفاده می کند. فرآیند ساخت ، زیر نظر متخصصین و مهندسین با تجربه و حرفه ای است. لذا دقت بالایی در ساخت کرکره های برقی صورت می گیرد. در صورتی که نصب کرکره برقی توسط مهندسین ما صورت بگیرد ، طول عمر کرکره برقی بسیار افزایش پیدا می کند. برای خرید کرکره برقی در لالی ، همین الان با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

نکات کلیدی در انتخاب انواع کرکره برقی

برای انتخاب کرکره برقی باید به موارد زیر توجه داشته باشید.

تیغه مناسب را با توجه به شرایط آب و هوایی که در آن واقع هستید ، انتخاب نمایید.

بر اساس میزان عبور و مرور از درب ، باید نوع موتور را انتخاب کنید. برای ساختمان هایی که از تردد بالایی برخوردار هستند باید موتورهای مقاومی را برای کرکره برقی آنها ، درنظر بگیرید.

در صورتی که می خواهید امنیت کرکره برقی افزایش پیدا کند ، این مسئله را به سازندگان اطلاع دهید تا در فرآیند ساخت اقدامات لازم را ترتیب دهند.

برای خرید کرکره برقی در لالی ، باید به هزینه و بودجه خود توجه داشته باشید و نوع کرکره را بر اساس آنها تعیین کنید.

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

چاپ   ایمیل