درب اتوماتیک در لالی برای ساختمان های مختلفی به کار می رود. امروزه استفاده از این نوع درب ها ، بسیار رواج پیدا کرده است.

آشنایی با درب اتوماتیک و انواع آن

درب اتوماتیک ، درب هایی هستند که توسط سنسورهای حرکتی یا نوری و با استفاده از ریموت های مخصوص از فواصل مختلف باز و بسته می شوند. اکنون ، دیگر کمتر ساختمانی است که از درب های قدیمی استفاده کند و استفاده از درب های اتوماتیک بسیار متداول شده است. درب های برقی در شهر لالی استان خوزستان برای ساختمان های اداری ، مراکز درمانی ، مراکز صنعتی ، ساختمان های تجاری ، مسکونی و ... به کار می رود. درب اتوماتیک در لالی خواستار بسیار زیادی دارد.

درب اتوماتیک می تواند به صورت عمودی و افقی باز و بسته شود. درب های اتوماتیک در انواع مختلفی طراحی و تولید می شود. هر یک از آنها ، دارای ویژگی های مختلفی هستند و برای یک مکان خاص مناسب هستند. انواع درب های برقی که در شهر لالی مورد استفاده قرار می گیرند شامل درب اتوماتیک سکشنال ، درب اتوماتیک ریلی ، درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک کرکره ای و ... می باشند. انتخاب نوع درب اتوماتیک مناسب ساختمان شما ، باید با توجه به فضای نصب درب ، میزان تردد از درب ، نوع ساختمان ، میزان بودجه در نظر گرفته شده برای آن و سایر فاکتورها صورت بگیرد.

خرید درب اتوماتیک در لالی

ایپاکو با بیش از سالها تجربه در حوزه فروش و نصب انواع درب های اتوماتیک فعالیت دارد. کارشناسان این مجموعه از متخصصین و مهندسین مجرب و حرفه ای می باشند که بهترین دوره های آموزشی را در این زمینه گذرانیده اند. درب های اتوماتیک ارائه شده از سوی این مجموعه ، دارای گارانتی می باشد. گارانتی ارائه شده ، گواه بر کیفیت بالای کار است.

مشتریان عزیز ما در شهر لالی و دیگر شهرهای کشور ، از خرید انواع درب های اتوماتیک از این مجموعه رضایت صد درصدی داشته اند. درب های اتوماتیک از حساسیت بالایی برخوردار هستند. کوچکترین خطایی در تولید و ساخت درب یا نصب درب ، می تواند منجر به عملکرد نادرست درب شود. لذا خرید درب اتوماتیک در لالی باید از یک شرکت معتبر و با تجربه صورت بگیرد.

طبقه بندی درب های اتوماتیک از لحاظ کارکرد

درب های اتوماتیک را از لحاظ گوناگون طبقه بندی می کنند. طبقه بندی درب اتوماتیک به لحاظ کارکرد شامل درب اتوماتیک الکترومکانیک ، درب اتوماتیک هیدرولیکی ، درب اتوماتیک پنتوماتیکی و ... می باشد. درب اتوماتیک الکترومکانیکی توسط چرخ دنده و گیربکس عمل می کند. درب اتوماتیک هیدرولیکی با استفاده از فشار روغن و فشار مایعات عمل می کند و درب های اتوماتیک پنتوماتیکی بر اساس فشار گاز یا فشار باد عمل می کنند.

اصلی ترین قطعات درب های اتوماتیک چیست ؟

برای ساخت درب اتوماتیک در لالی از قطعات مختلفی استفاده می کنند. اصلی ترین قطعات این درب ها شامل تابلوی فرمان ، مولد درب اتوماتیک ، فلاشر ، سنسورها ، قفل برقی ، قفل مکانیکی ، پایه درب برقی ، ریموت ، میکروسوئیچ و ... می باشند.

تابلوی فرمان از بخش های مهم درب است که به شکل جعبه ای است که تابلوی فرمان در آن جای می گیرد و عملیات باز و بسته شدن درب را ترتیب می دهد. این فرآیند به واسطه سیستم های کنترل فرمان رادیویی و شاسی های مربوطه ، با کمک ریز پردازنده های موجود صورت می گیرد.

سنسورهای چشمی بسیار حساس بوده و در عملیات باز و بسته کردن درب نقش دارند. این سنسورها ، حضور افراد را تشخیص داده و به بخش مربوطه برای باز کردن درب اطلاع می دهند.

مولد درب اتوماتیک از بخش هایی است که شامل موتور درب اتوماتیک ، جک ، بازوها و ... می باشد. این بخش موجب ایجاد نیروی حرکتی مورد نیاز درب می شود.

نصب درب اتوماتیک در لالی چه مزایایی دارد ؟

درب های اتوماتیک بدون دخالت دست باز و بسته می شوند. این ویژگی برای مواقعی که دست های شما پر از بار و چمدان و اسباب و ... است بسیار کاربردی است. بنابراین باید در هتل ها ، مراکز خرید ، فرودگاه ها ، مجتمع های تجاری و ... از درب اتوماتیک استفاده شود.

برای افرادی که از محدودیت های خاصی مانند معلولیت برخوردار هستند ، عبور و مرور از درب های اتوماتیک بسیار راحت است.

ذخیره انرژی از اصلی ترین مزایای نصب درب های اتوماتیک است. زیرا درب اتوماتیک تنها در زمان تردد افراد باز و بسته می شود و باز نبودن بیهوده آن ، در جلوگیری از اتلاف انرژی اثرگذار است. این مسئله را می توانید از کاهش مبلغ قبوض خود متوجه شوید.

یکی دیگر از مهمترین مزایای نصب درب اتوماتیک در لالی ، حفظ بهداشت است. این مسئله برای مراکز درمانی بسیار مهم است. زیرا تردد از درب اتوماتیک بدون دخالت دست انجام می شود و این مورد ، موجب کاهش انتقال بیماری های ویروسی می شود. لذا نصب درب اتوماتیک در مراکز درمانی بسیار ضرورت دارد.

درب اتوماتیک بسیار شیک و زیباست. برای زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان ها ، باید از درب های مدرن و امروزی استفاده نمود. قطعاً نصب درب های قدیمی و سنتی برای ساختمان های امروزی ، ظاهر بسیار ناهماهنگ و بدی ایجاد می کند.

قیمت درب اتوماتیک در لالی

برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک ، با کارشناسان ما در ایپاکو تماس حاصل کنید. مردمان عزیز شهر لالی می توانند اطلاعات موردنیاز را به کارشناسان ما ارائه دهند تا آنها راهنمایی های لازم را در مورد هزینه درب در اختیار شما قرار دهند.

با توجه به نوع درب ، محل نصب درب ، کیفیت قطعات به کار رفته ، ابعاد درب و ... قیمت درب های اتوماتیک متفاوت خواهد بود.

هزینه ساخت و نصب درب بر اساس فاکتورهای مدنظر شما مشخص می گردد. نکته ای که در این رابطه وجود دارد این است که قیمت درب های ساخته شده توسط ایپاکو با توجه به کیفیت قطعات و کیفیت ساخت درب ، بسیار مناسب است.

برای سفارش انواع درب اتوماتیک در لالی شامل درب های کشویی ، سکشنال ، کرکره ای ، پارکینگ ، شیشه ای و ... با ایپاکو تماس حاصل کنید تا بهترین و با کیفیت ترین درب های اتوماتیک را تحویل بگیرید.

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

چاپ   ایمیل