کرکره برقی در ایذه

کرکره برقی در ایذه را از ایپاکو خریداری کنید. انواع کرکره برقی های تولیدی توسط این مجموعه ، با برترین کیفیت ساخته می شوند.

چرا کرکره برقی از کرکره دستی بهتر است ؟

امروزه در بیشتر ساختمان ها ، به جای کرکره های دستی و قدیمی از کرکره برقی استفاده می کنند. استفاده از کرکره برقی گزینه بهتری است. زیرا کرکره برقی با استفاده از ریموت باز و بسته می شود و به اعمال نیرو برای باز و بسته کردن درب نیازی ندارد. این ویژگی سبب راحتی تردد خانم ها ، افراد سالخورده و ناتوان و ... می شود.

کرکره برقی از قدرت و مقاومت بالایی برخوردار است. این مسئله موجب افزایش امنیت می گردد. زیرا با وارد کردن فشار و ضربه به آنها ، باز نمی شوند. کرکره برقی ، مانع محکمی بر سر راه سارقین می باشد.

استفاده از کرکره برقی در ایذه موجب کاهش آلودگی صوتی می شود. باز و بسته کردن کرکره های قدیمی ، سروصدای زیادی ایجاد کرده و آرامش ساکنین را بر هم می زند. اما کرکره برقی بدون ایجاد صدا ، باز و بسته می شود.

نصب کرکره برقی ، کلاس و پرستیژ خاصی به ساختمان ها می دهد. برای زیبایی نمای ساختمان های مختلف ، نیاز به نصب کرکره برقی می باشد.

کرکره برقی ، عایق انرژی است. در ساخت این درب ها از متریالی استفاده می گردد که سبب جلوگیری از انتقال گرما یا سرمای محیط به بیرون می شوند. این مسئله در کاهش مبلغ قبوض اثرگذار است.

سرعت باز و بسته کردن کرکره برقی ، قابل تنظیم است و بنا به دلخواه شما می توان سرعت آن را تنظیم نمود.

یکی دیگر از مزایای کرکره برقی در ایذه این است که می توان مقدار روشنایی داخل ساختمان را در طول روز بر اساس دلخواه خود ، تنظیم کرد.

کرکره برقی از رنگ های مقاومی ساخته شده است که در مقابل رطوبت و حرارت پایدار است. در اثر بارندگی ، کیفیت ظاهری کرکره برقی کاهش پیدا نمی کند و نیازی به رنگ کردن مجدد ندارد.

چه موتوری برای کرکره برقی استفاده می شود ؟

برای کرکره برقی هایی که در محیط های شلوغ به کار می روند ، باید از موتورهای قدرتمند استفاده نمود. زیرا معمولاً این کرکره ها از ابعاد و وزن بالایی برخوردار هستند و نیازمند یک موتور باکیفیت و مقاوم می باشند.

برای مکان هایی که عبور و مرور کمی دارند و کرکره های آنها از ابعاد بزرگی برخوردار نبوده ، می توان از موتورهای سنترال استفاده نمود. موتورهای توبولار از موتورهای با کیفیتی هستند که در چندین مدل موجود می باشند. موتورهای توبولار برای پرده کرکره های مختلف و شاترز انواع پنجره ها و ... به کار می روند. موتورهای ساید ، از دیگر موتورهای به کار رفته در کرکره برقی می باشند. برای خرید کرکره برقی در ایذه ، توجه زیادی به نوع موتور آن داشته باشید. شاید بتوان موتور کرکره برقی را از مهمترین قطعات آن دانست که در کیفیت و طول عمر کرکره برقی اثرگذار می باشد.

کرکره برقی هایی که از موتورهای قدرتمند تشکیل شده باشند ، طول عمر بالایی دارند و سالیان سال کار کرده و زود خراب نمی شوند.

مزایای موتورهای توبولار

موتورهای توبولار به علت شکل ظاهری خود ، نیازی به فضای زیادی برای رول شدن ندارند.

این موتورها به لحاظ قدرت کشش و استحکام ، در چندین مدل وجود دارند.

قیمت موتورهای توبولار از موتورهای ساید و سنترال کمتر است.

این موتورها در زمان قطعی برق ، از فناوری سیستم خلاص کن دستی بهره می برند.

خرید کرکره برقی در ایذه

همانطور که اشاره شد ، برای خرید کرکره برقی به موتور آن توجه کنید.

برای خرید کرکره برقی باید به فضای نصب آن توجه زیادی کنید و با توجه به فضای موجود ، به انتخاب کرکره برقی مناسب اقدام نمایید.

محل نصب ریل ها و صفحات پلیت بایستی مناسب سازی شود تا شرایط لازم را برای نصب این قطعات ( مانند استحکام بالا ) داشته باشد.

تیغه های مختلفی برای کرکره برقی مورد استفاده قرار می گیرند. این تیغه ها از کیفیت و توان مختلفی برخوردار هستند. در هنگام خرید کرکره برقی باید به نوع تیغه های آن توجه نمود. تیغه های به کار رفته باید با اندازه درب و توان موتور متناسب باشد.

شما با خرید کرکره برقی در ایذه از یک برند معتبر می توانید از کیفیت قطعات و مناسب بودن آن برای ساختمان خود ، اطمینان حاصل کنید. کارشناسان ایپاکو ، تمامی اطلاعات لازم را از مکان نصب کرکره برقی کسب نموده و سپس به طراحی و تولید کرکره برقی مناسب اقدام می کنند. مهندسین ما در طراحی کرکره برقی ، تمرکز و دقت بالایی دارند. در ساخت کرکره برقی از بهترین قطعات استفاده می شود. ایپاکو ، تمام تلاش خود را برای ارائه محصولی مقاوم و با کیفیت به مشتریان عزیز در شهر ایذه می کند. با نگهداری و استفاده درست از این درب ها ، می توانید سالیان سال از آنها استفاده نمایید.

نصب کرکره برقی در ایذه

نصب کرکره برقی ، کاملاً تخصصی است و باید توسط افراد متخصص و ماهر صورت بگیرد. نصب باید با دقت بالایی صورت بگیرد تا اختلالی در عملکرد کرکره برقی در حین باز و بسته شدن درب ایجاد نشود. در صورت وجود کرکره قدیمی و دستی ، باید آن را با روش مناسبی تخریب و جدا نمود. برای نصب کرکره برقی باید به ترتیب نصب پروفیل ، نصب صفحات پلیت ، نصب شفت کرکره برقی ، نصب بلبرینگ و اندکپ ، نصب رسیور و در نهایت نصب تیغه کرکره برقی را انجام داد.

پس از نصب موارد گفته شده باید به تنظیمات آن اقدام نمود. تنظیمات بالا و پایین رفتن کرکره ، باید به گونه ای صورت داده شود که کرکره در حین پایین رفتن به صورت کامل روی زمین قرار بگیرد و در حین بالا رفتن دو تیغه درون ریل باقی بماند.

در انتهای مراحل نصب کرکره برقی در ایذه ، به نصب جاقفلی ها اقدام می شود. جاقفلی ها به منظور افزایش امنیت کرکره برقی نصب می گردند تا در صورت لزوم مورد استفاده قرار بگیرند.

برای نصب کرکره برقی به مکان نصب کرکره ، اولویت درست نصب تک تک قطعات و رعایت ایمنی توجه داشته باشید.

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

چاپ   ایمیل