نمايندگي درب اتوماتیک ایپاکو در استان: آذربایجان شرقی (تبریز)

استان : آذربایجان شرقی

شهرستان: تبریز

نام نماینده :

زمینه فعالیت :درب اتوماتیک و کرکره برقی

توضیحات در خصوص روند سفارش به نمایندگی:

نمایندگیهای ایپاکو، صرفا از طریق سایت مرکزی سفارش پذیری دارند و کلیه سفارشات از طریق سایت مرکزی ثبت و به نمایندگیهای مربوطه ارجاع می شود و کلیه مراحل توسط سایت مرکزی مدیریت و پیگیری می شود لذا مشتریان گرامی میبایست از طریق مراحل ذیل ثبت سفارش و خرید نمایند وکلیه مراحل از زمان ثبت پیش فاکتور تا مرحله اجرا و خدمات پس از فروش از طریق سامانه پیامکی ایپاکو به اطلاع مشتریان رسانده میشود.

1-استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و یا کرکره برقی  از طریق مراجعه به صفحات مجزا.

2-مقایسه قیمت با همکاران وجمع بندی نهائی و تصمیم گیری انتخاب ایپاکوبه عنوان خدمتگذار که در این مرحله میتوانید با شماره سایت مرکزی (02133320553) و دریافت پیش فاکتورسفارش را نهائی کنید.

3-واریز هزینه بازدید که در مرحله اول دریافت و پس از ثبت قرارداد مبلغ مربوطه عودت میشود.

4-ثبت نهائی قرارداد و پرداخت نهایی مبلغ قرارداد.

5-ارسال بار و اعزام نصاب به محل پروژه(توجه داشته باشید: پس از ثبت نهایی قرارداد از پرداخت هرگونه وجهی به نماینده،راننده ارسال بار و نصاب خودداری نمائید)

6-بازرسی و کنترل توسط مسئول بازرسی از طرف سایت مرکزی به محل با هماهنگی قبلی مراجعه مینماید و پس از تائید بازرس روز شمار گارانتی (انواع گارانتی) آغاز میشود.

7-جهت درخواست هرگونه خدمات میبایست از طریق سایت مرکزی و یا لینک صفحه خدمات کرکره برقی و یا تعمیر درب اتوماتیک درخواست نمائید تا در اسرع وقت نماینده شهرستان مربوطه اقدامات لازم را انجام دهد.

توجه : چنانچه هر گونه شکایت و نارضایتی خارج روند فوق مشاهده شد از طریق پیامک به سامانه 10002126322435 اطلاع دهید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نمونه پیامک ثبت شکایت:

نام و نام خانوادگی : (مشخصات همانی باشد که ثبت سفارش بنام ایشان می باشد)

کد سفارش : (همان کدی که در مرحله ثبت سفارش ارائه شده است)

استان :

شهرستان:

نوع شکایت:

 

برچسب : کرکره اتوماتیک تبریز, نمایندگی ایپاکو تبریز, کرکره آذر بایجان شرقی, کرکره برقی تبریز, کرکره اتوماتیک مراغه, کرکره برقی اهر, کرکره برقی جلفا, کرکره اتوماتیک هشترود, کرکره برقی آذربایجان شرقی, کرکره اتوماتیک جلفا, کرکره برقی عجب شیر

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

چاپ   ایمیل