سه شنبه, 07 مرداد 1399 07:12

کرکره برقی در دشت آزادگان

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کرکره برقی در دشت آزادگان به دلیل مزایای بی شمار آن ، خواستار زیادی دارد. توجه به خرید یک کرکره برقی با کیفیت و مقاوم ، بسیار مهم است.

---------------------------------------------------------
کرکره برقی در دشت آزادگان

استفاده از کرکره برقی در دشت آزادگان چه مزایایی دارد ؟

هزینه تعمیر و نگهداری کرکره اتوماتیک نسبت به کرکره های قدیمی ، کمتر است. زیرا می توان سالیان سال از آن استفاده نموده و به رنگ کردن و تعویض نیاز ندارند.

این کرکره ها اثرگذاری زیادی در کاهش مصرف انرژی دارند. لذا استفاده از آنها تأثیر زیادی در کاهش مبلغ قبوض دارد.

استفاده از کرکره برقی در دشت آزادگان به ویژه در مکان های شلوغ این شهر ، در کاهش آلودگی صوتی اثرگذار است.

باز و بسته کردن کرکره برقی ها اصلاً کار دشواری نیست و حتی برای افراد مسن راحت است. بر خلاف کرکره های قدیمی که نیازمند زور و بازو برای باز و بسته کردن آنها بود.

کرکره برقی ظاهر زیبا و شکیل دارد و بر خلاف کرکره های قدیمی و دستی ، ظاهر بدی برای ساختمان ایجاد نمی کند.

کرکره برقی از ورود آلودگی های ناشی از گرد و غبار و دود و ... به داخل ساختمان جلوگیری می کند.

اصلی ترین مزیت استفاده از کرکره برقی در دشت آزادگان ، برقراری امنیت است. زیرا این درب ها امنیت بالایی دارند و مانع خوبی بر سر راه سارقین می باشند.

قیمت کرکره برقی در دشت آزادگان

انواع موتورهای کرکره برقی

موتورهای به کار رفته در کرکره برقی ، در چندین نوع است.

موتور سنترال : موتور سنترال برای کرکره هایی با وزن معمولی ( نه کم نه زیاد ) تعبیه می گردد. در ساختمان هایی که حجم عبور و مرور در حد متوسط است ، استفاده از موتورهای سنترال مناسب است.

موتور ساید : این موتور برای کرکره هایی با وزن بالا و ابعاد بزرگ ، مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت این موتورها بالاست. این موتورها را روی پلیت تعبیه می کنند.

موتور توبلار : جهت نصب کرکره برقی در دشت آزادگان برای درب هایی با ابعاد کوچک و وزن کم ، از موتور توبلار استفاده می گردد. موتور توبلار را باید برای ساختمان ها و مراکزی با حجم کم عبور و مرور ، مورد استفاده قرار داد.

سایر اجزای اصلی کرکره برقی شامل تیغه ، ریل ، قوطی ، شفت ، صفحه پلیت ، یاتاقان ها ، جا قفلی کرکره برقی ، بخش کنترل کرکره برقی و ... می باشند. کیفیت تک تک این قطعات بر کیفیت کلی کرکره اتوماتیک اثرگذار است. هر چه قطعات با کیفیت تر باشند ، کیفیت و مقاومت کرکره برقی بالاتر است.

خرید کرکره برقی در دشت آزادگان

خرید کرکره اتوماتیک برای بسیاری از ساختمان ها و مراکز مختلف در دشت آزادگان ، ضرورت دارد. قطعاً شما هم تا به اینجای مقاله به ضرورت استفاده از این کرکره ها برای ساختمان های خود پی برده اید. لذا توصیه می کنیم که اکنون که برای خرید کرکره های اتوماتیک مصمم هستید ، به موارد بسیار مهمی توجه داشته باشید.

امروزه شرکت ها و تولیدی های گوناگونی در زمینه تولید و نصب و فروش کرکره های اتوماتیک فعایت دارند. نکته ای که در این ارتباط حائز اهمیت است ، این است که کرکره برقی بی کیفیت در سریع ترین زمان خراب می شود و هزینه شما را به هدر می رود. بنابراین با خرید کرکره برقی در دشت آزادگان از یک شرکت معتبر همانند ایپاکو ، محصولی مقاوم و عمری را خریداری نمایید.

کاربردهای اصلی کرکره اتوماتیک چیست ؟

کرکره های اتوماتیک در این شهر کاربردهای زیادی داشته و در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. پارکینگ ساختمان های مسکونی ، پارکینگ ساختمان های تجاری ، پنجره منازل مسکونی و ساختمان های تفریحی ، مراکز صنعتی ، آرایشگاه ها ، دفاتر و ادارات ، هایپرمارکت ها ، مغازه ها ، سوله ها و ... از جمله مکان هایی هستند که در دشت آزادگان به نصب کرکره اتوماتیک اقدام نموده اند.

خرید کرکره برقی در دشت آزادگان

نصب کرکره برقی در دشت آزادگان

 توجه داشته باشید که برای نصب کرکره اتوماتیک باید اصول آن را درنظر داشته باشید و بر اساس آن عمل نصب را انجام دهید.

ریل های درب باید در جای درستی قرار بگیرند و آهن کشی به شکل درستی انجام شود که در موقع باز و بسته شدن ، صدای بلندی تولید نکند.

صفحات پلیت بایستی به گونه ای تنظیم شوند تا در جهت و راستای صحیحی قرار بگیرند. همه ی آنها باید در یک سو و در یک راستا نصب شوند.

باید از تیغه هایی موقع نصب استفاده شود که دارای قالب استاندارد باشند و کیفیت خوبی داشته باشند.

در نصب کرکره برقی در دشت آزادگان توجه داشته باشید که تیغه های مورد استفاده بایستی وزنی مشابه داشته باشند و در یک رول به کار روند. اگر به این مورد توجه نشود ، در حین باز و بسته شدن کرکره صدای ناهنجاری تولید می شود.

پیش از نصب درب ، تراز بودن محل نصب کرکره را چک نموده و در صورت وجود ناهمواری ، به تراز کردن سطح اقدام نمایید.

محل نصب کرکره و خود کرکره را به خوبی تمیز نموده و میان تیغه های نر و ماده را به خوبی پاک نمایید.

نکات مهم درباره استفاده از کرکره اتوماتیک

پس از نصب کرکره برقی در دشت آزادگان ، باید به فکر نگهداری درست از آن باشید تا درب خریداری شده به خوبی عمر کند و سالیان سال برای شما کار کند. نگهداری درست کرکره برقی موجب می شود که نیازی به تعمیر مکرر آن نباشد.

تمیز کردن ماهانه کرکره برقی باید در برنامه شما قرار بگیرد و نسبت بدان بی توجهی نکنید. تمیز کردن باید به خوبی انجام شود تا هیچگونه آسیبی به درب وارد نشود.

در صورت خرابی کرکره اتوماتیک ، از دستکاری آن خودداری کرده و از یک سرویس کار و تعمیرکار متخصص بخواهید برای تعمیر آن اقدام نماید. زیرا حساسیت این درب ها بالا است و تعمیر توسط افراد آماتور سبب وارد شدن آسیب به آن می شود.

قیمت کرکره برقی در دشت آزادگان

قیمت کرکره های برقی را نمی توان به طور قطعی بیان نمود. زیرا عوامل متعددی بر قیمت آن اثرگذار می باشند. با توجه به ابعاد کرکره برقی ، کیفیت قطعات ، نوع موتور ، نوع کرکره برقی ، نوع تیغه های به کار رفته و ... قیمت تمام شده کرکره برقی متفاوت خواهد بود.

 

اطلاعات تکميلي

  • نام نماینده: 1
  • هرمزگان: خوزستان
  • سمنان: دشت آزادگان
  • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید:: دشت آزادگان
تعداد نمایش: 290 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 22 اسفند 1400 14:54
محتوای بیشتر در این بخش: نمایندگی کرکره برقی در هفتکل »

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما