سه شنبه, 23 تیر 780 16:18

نمایندگی درب اتوماتیک در هفتکل

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب اتوماتیک در هفتکل به منظور زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان ، سهولت در تردد ، افزایش امنیت ساختمان و ... به کار می رود.

درب اتوماتیک یا درب معمولی ؟

درب اتوماتیک از نیازهای اصلی ساختمان های جدید محسوب می گردد. حتی در بسیاری از ساختمان های قدیمی ، درب های معمولی را برداشته و درب اتوماتیک را جایگزین آن نموده اند. درب های اتوماتیک به دو صورت درب شیشه ای و درب پارکینگی می باشند.

شما برای عبور از درب های معمولی کمی دردسر دارید. در حالیکه که بدون هیچ دردسری از درب اتوماتیک عبور می کنید.

آیا می دانستید که برخی از بیماری های ویروسی در اثر تماس با سطوح آلوده منتقل می گردند ؟ استفاده از درب اتوماتیک در کاهش انتقال بیماری های ویروسی مؤثر است. در حالیکه با لمس درب های معمولی ممکن است در معرض ابتلا به بیماری های ویروسی قرار بگیرید.

ظاهر شیک و مدرن ساختمان های امروزی با ظاهر درب های معمولی و قدیمی ، تناسب ندارند. نصب درب اتوماتیک در هفتکل ، ظاهر ساختمان را شیک و لاکچری می کند.

حفظ انرژی و پیشگیری از اتلاف انرژی برای مردمان فهیم هفتکل استان خوزستان ، بسیار مهم است. نصب درب اتوماتیک موجب می شود که سرما یا گرمای داخل ساختمان به بیرون نفوذ پیدا نکند. زیرا باز و بسته شدن درب در مدت کوتاهی انجام می شود و انرژی داخل ساختمان حفظ می گردد.

شاید شما هم موقع خرید با این مشکل مواجه شوید که به دلیل پر بودن دست ها ، نتوانید درب را باز و بسته کنید. اما در مراکز خرید یا فروشگاه هایی که دارای درب اتوماتیک می باشند ، این مشکل را نخواهید داشت.

بررسی انواع مختلف درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک در هفتکل از نوع شیشه ای ، خود در چندین مدل موجود می باشد.

خرید درب اتوماتیک کشویی ( اسلایدینگ )

درب اتوماتیک کشویی بنا به سفارش مشتری در چندین مدل عرضه می گردند. درب اتوماتیک ریلی برای نصب ، به فضای ثابتی مانند دیوار احتیاج دارد. میزان باز شدن حداقلی آن با توجه به خواست کاربر ، تنظیم می گردد. درب اتوماتیک کشویی از متداول ترین نوع درب های شیشه ای است که در سطح شهر برای مغازه ها و فروشگاه ها و ... استفاده می گردد.

خرید درب اتوماتیک تلسکوپی از نمایندگی درب اتوماتیک در هفتکل

عملکرد درب اتوماتیک تلسکوپی همانند درب اتوماتیک کشویی است. اما دارای تفاوت هایی می باشد. درب اتوماتیک تلسکوپی ، فضای بیشتری را برای تردد در اختیار افراد قرار می دهد. لت های درب اتوماتیک تلسکوپی به طور همزمان به یک طرف حرکت نموده و بر روی لت فیکس ، جمع می گردند. برای خرید درب اتوماتیک تلسکوپی باید توجه داشته باشید که برخی از آنها ، نیمه تلسکوپی و برخی دیگر تمام تلسکوپی می باشند.

خرید درب اتوماتیک ریولوینگ گردان ( چرخان )

این نوع درب ها ، بسیار شیک و زیبا هستند و از قیمت بالایی برخوردار هستند. درب اتوماتیک شیشه ای گردان ، مجهز به یک سیلندر می باشد که در وسط دایره ی شیشه ای لوله و شفت تعبیه شده است. از شفت ها ، باله هایی منتشر می گردد. درب های چرخان ممکن است چندین باله داشته باشند. برای خرید درب اتوماتیک در هفتکل از نوع گردان ، باید هزینه بیشتری را نسبت به سایر درب های اتوماتیک اختصاص دهید. عملکرد این درب ها به صورت چرخشی است. ظاهر این درب ها همواره بسته به نظر می آیند. نام دیگر این درب ها ، درب های همواره بسته است. درب های اتوماتیک چرخشی به دلیل نحوه باز و بسته شدن آن ، مناسب ترین درب ها برای حفظ انرژی ساختمان می باشند.

خرید درب اتوماتیک نیمه گرد ( درب قوسی )

این نوع درب ها ، مشابه درب های اتوماتیک کشویی می باشند. ولی ظاهر آنها متفاوت است و به صورت قوس دار است. بازشوی درب اتوماتیک قوسی از درب های اسلایدینگ بیشتر است. برای ساختمان هایی که نمای نیم دایره ای دارند ، درب های قوسی بسیار مناسب است. از سکوریت های مقاوم و قوسی برای این نوع درب ها استفاده می شود.

خرید درب اتوماتیک لولایی از نمایندگی درب اتوماتیک در هفتکل

درب های لولایی ساده با استفاده از یک اپراتور به درب های لولایی برقی تبدیل می گردند. یعنی با صرف هزینه کم ، می توان یک درب اتوماتیک ایجاد نمود. درب لولایی برقی در مدل های تک لنگه و دو لنگه موجود می باشند. این قابلیت در درب های اتوماتیک لولایی وجود دارد که تنظیمات به گونه ای اعمال شود که موقع خروج یک لنگه و موقع ورود لنگه دیگر باز شود.

خرید درب اتوماتیک مثلثی

درب اتوماتیک مثلثی همان درب اتوماتیک اسلایدینگ است که از وسط آن ، 90 درجه خم شده است. در اغلب ساختمان های شیک از درب های اتوماتیک مثلثی استفاده می کنند. درب اتوماتیک مثلثی شامل دو ریل مستقل است که با یکدیگر زاویه ی قائم ایجاد نموده اند. بازشوی درب اتوماتیک مثلثی مانند درب اتوماتیک اسلایدینگ است.

خرید درب اتوماتیک تاشو ( فولدینگ یا آکاردئونی )

برای خرید درب اتوماتیک در هفتکل برای ساختمان هایی که با محدودیت فضا مواجه هستند ، درب اتوماتیک تاشو را انتخاب نمایید. ساختمان هایی که عرض بازشوی اندکی دارند ، درب اتوماتیک تاشو نصب می گردد. نام دیگر این نوع درب ها ، درب اتوبوسی است. این درب ها ، مشابه درب های آکاردئونی ساده به کناره ها تا می گردند و فضای مناسبی را برای تردد ایجاد می کنند.

هزینه خرید انواع درب برقی چقدر است ؟

قیمت درب اتوماتیک با توجه به نوع درب متفاوت است. هر یک از انواع درب های هوشمند ، قیمت متفاوتی دارند. زیرا متریال و قطعات مختلفی در آنها به کار رفته است. برای خرید درب اتوماتیک در هفتکل باید به کیفیت قطعات و کیفیت ساخت آن توجه داشته باشید. آیا هزینه ای که پرداخت می کنید برای خرید یک درب با کیفیت است ؟

مردمان عزیز هفتکل با خرید درب اتوماتیک خود از مجموعه ایپاکو ، اطمینان داشته باشند که یک محصول با کیفیت و مقاوم را خریداری می کنند. قیمت درب های تولیدی ما ، بر اساس نرخ واقعی محاسبه می گردد و با کیفیت ترین محصول با قیمت مناسب به مشتریان عزیز ارائه می گردد.

 

اطلاعات تکميلي

  • نام نماینده: 1
  • هرمزگان: خوزستان
  • سمنان: هفتکل
  • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید:: هفتکل
تعداد نمایش: 305 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 06 ارديبهشت 1401 10:04

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما