شنبه, 19 آذر 1401 03:32

نمایندگی درب اتوماتیک در آباده

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
درب اتوماتیک در آباده درب اتوماتیک در آباده

درب اتوماتیک در آباده در اغلب ساختمان ها و مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از مدل های درب اتوماتیک بسیار پیشرفته هستند.

شاخص ترین و بارزترین ویژگی های درب برقی

درب اتوماتیک متشکل از اجزای مختلفی است که با همکاری یکدیگر موجب باز و بسته شدن درب به شکل اتومات می شوند. سنسور درب اتوماتیک سبب تشخیص اشخاص مقابل درب شده تا دستور باز شدن درب صادر شود. این سنسورها به گونه ای بوده که می توان حساسیت آنها را تنظیم نمود. علاوه بر سنسور ، بسیاری از عملکردهای درب اتوماتیک را می توان تنظیم نمود تا سرعت حرکت درب و سایر ویژگی ها مطابق با خواست شما تنظیم شود.

بعضی از انواع درب اتوماتیک دارای سیستم قطع کن هستند که امکان باز شدن مجدد درب در زمانی که فردی در حین بسته شدن لنگه ها در برابر درب قرار می گیرد را فراهم می کند. سطح امنیتی درب های اتوماتیک با توجه به ابزارهای امنیتی به کار رفته در آنها ، متفاوت خواهد بود.

مزایای نصب درب اتوماتیک در آباده

 • با نصب درب های برقی در مراکز مختلف در شهرستان آباده سبب تردد آسان و راحت شوید.
 • با خرید درب برقی برای سازه ها و ساختمان های مختلف در آباده ، موجب زیبایی نمای ساختمان ها و سازه ها شوید.
 • ساختمان های مجهز به درب اتوماتیک ، مصرف انرژی کمتری دارند. زیرا سرعت بالای درب در زمان باز و بسته شدن ، از خروج سرما و گرما به بیرون جلوگیری می کند.
 • افرادی که در شهرستان آباده با محدویت های مختلفی روبرو هستند ، برای عبور از درب اتوماتیک هیچگونه مشکلی نخواهند داشت. زیرا درب اتوماتیک به آسانی باز و بسته می شود.
 • این درب ها برای نصب نیاز به فضای زیادی ندارند. در حالیکه درب های قدیمی برای نصب به فضای زیادی نیازمند هستند.

مواردی که پیش از نصب درب اتوماتیک باید درنظر گرفت :

پیش از نصب درب اتوماتیک در آباده باید به موارد زیر توجه داشته باشید :

 • قدرت موتور : موتور درب اتوماتیک باید قادر به تحمل وزن بالاتر از انرژی موردنیاز جهت حرکت درب ، باشد. در چنین شرایطی موتور در ماکزیمم محدوده ظرفیت خود به صورت پیوسته کار نمی کند.
 • ایمنی : ایمنی درب ، مسئله حائز اهمیتی است. درب اتوماتیک دارای ابعاد و وزن بزرگی می باشد. کاربر انتظار دارد که در زمان مسدود شدن درب ، موتور سریعاً از کار بیفتد. این کار موجب صرفه جویی در وقت و هزینه نصب درب شود. همچنین این کار موجب افزایش سطح ایمنی درب در زمان تردد می شود.
 • آغاز آهسته و توقف آهسته : جهت کاستن فشار از روی درب و درایو درب ، بهتر است این تنظیمات انجام شود.
 • سیستم خلاص کن دستی: چنانچه درب دیگری جهت تردد در زمان اضطراری وجود ندارد ، باید تمهیداتی اندیشیده شود تا در زمان قطعی برق ، درب اتوماتیک در آباده به شکل دستی باز و بسته شود. بدین ترتیب باید یک سیستم رهاسازی دستی برای درب نصب نمود که امکان باز شدن درب به صورت دستی در زمان قطعی برق را بوجود بیاورد.

انواع درب برقی قابل نصب در شهرستان آباده

درب اتوماتیک اسلایدینگ ، درب اتوماتیک تلسکوپی ، درب اتوماتیک کرو ، درب اتوماتیک گردان ، درب اتوماتیک لولایی ، درب اتوماتیک اتوبوسی و ... از انوع درب اتوماتیک هستند که با توجه به شرایط موجود ، مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از این درب ها ، دارای مشخصات و ویژگی های مختلفی بوده که آنها را از یکدیگر متمایز می کنند.

انتخاب نوع مناسب درب اتوماتیک در آباده بر اساس فضای نصب درب ، محدودیت یا عدم محدودیت های گوناگون ، ابعاد دهنه ، میزان حجم تردد از درب ، سلیقه کاربر و ... صورت می گیرد. گاهی فرد صرفاً به دلیل علاقه به ظاهر و ویژگی های خاص یک درب ، به انتخاب نوع خاصی از درب اتوماتیک اقدام می کند.

خرید درب اتوماتیک شیشه ای فروشگاهی در آباده

در بسیاری از فروشگاه ها ، مغازه ها و مراکز خرید در شهرستان آباده از درب اتوماتیک شیشه ای استفاده می کنند. زمانی که فروشگاه ها مجهز به درب اتوماتیک باشند ، مشتریان جهت ورود به فروشگاه و خرید از آنجا تمایل بیشتری دارند. درب اتوماتیک فروشگاهی توسط ساماندهی سیگنال فعالسازی از طریق سنسور موجود در آن ، گشوده شده و پس از آن موتور دنده را روشن نموده تا بدین ترتیب ، تسمه ها و قرقره به حرکت در بیایند. نصب درب اتوماتیک در آباده برای فروشگاه ها ، کاملاً رواج یافته است.

تا زمانی که شخصی در محدوده تعیین شده قرار نگیرد ، درب بسته می ماند. درب اتوماتیک فروشگاهی دارای اجزای مختلفی شامل سنسور ، سوئیچ ، اپراتور و ... می باشد. مزایای نصب درب اتوماتیک فروشگاهی موجب شده که تمایل بسیار زیادی به نصب این درب ها وجود داشته باشد.

یکی از مزایای نصب درب اتوماتیک فروشگاهی این است که مشتریان با دستان پر از کالاهای خریداری شده نیازی به استفاده از دست برای باز کردن درب ندارند و به راحتی می توانند از درب عبور کنند.

خرید درب اتوماتیک در آباده

زمانی می توانید از مزایای نصب درب اتوماتیک برخوردار شوید که یک درب اتوماتیک باکیفیت و استاندارد را خریداری کنید. امروزه مراکز مختلفی به طراحی و ساخت درب اتوماتیک اقدام نموده که تمامی آنها تولیدات باکیفیتی ندارند.

مجموعه ایپاکو ، یکی از معتبرترین نمایندگی های درب اتوماتیک در استان فارس است که انواع درب اتوماتیک هوشمند و مدرن را طراحی و تولید می کند. بسیاری از درب های اتوماتیک نصب شده در مراکز مختلف در شهرستان آباده ، ساخته شده ایپاکو است.

ایپاکو از برترین قطعات برای ساخت درب اتوماتیک در آباده استفاده نموده است. ساخت درب اتوماتیک ایپاکو بر اساس استانداردهای بین المللی صورت می گیرد. عملکرد درب اتوماتیک ساخته شده توسط ایپاکو ، بی نظیر است و اغلب مشتریان از خرید درب اتوماتیک از مجموعه ایپاکو رضایت صد درصدی داشته اند.

این مجموعه برای درب اتوماتیک تولیدی خود ، قیمت های بسیار مناسبی را تعیین نموده است. حال با توجه به اینکه درب اتوماتیک دارای چه ابعادی باشد و چه قطعات و قابلیت هایی داشته باشد ، قیمت متفاوتی خواهد داشت. شما تنها می توانید درب باکیفیت و با قیمت مناسب را از ما خریداری کنید.

اطلاعات تکميلي

 • نام نماینده: 1
 • هرمزگان: فارس
 • سمنان: آباده
 • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید:: آباده
تعداد نمایش: 317 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 19 آذر 1401 07:01

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما