سه شنبه, 24 آبان 1401 06:43

نمایندگی درب اتوماتیک در تیران و کرون

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
درب اتوماتیک در تیران و کرون درب اتوماتیک در تیران و کرون

درب اتوماتیک در تیران و کرون برای مکان های مختلفی مانند رستوران ها ، بیمارستان ها ، ادارات و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

در ساختمان های جدید و مدرن از تجهیزات پیشرفته ای استفاده می کنند. یکی از این تجهیزات ، درب اتوماتیک است. درب اتوماتیک به صورت خودکار باز و بسته می شود و نیازی به دخالت دست برای باز و بسته شدن آن نمی باشد.

در شهرستان تیران و کرون اصفهان شاهد نصب درب اتوماتیک در مراکز مختلفی هستیم. البته مراکز متعددی وجود داشته که هنوز به روز نشده و در حال استفاده از درب های قدیمی هستند. برخی از افراد هنوز با مزایای نصب درب اتوماتیک به خوبی آشنا نبوده و به همین علت هنوز از درب های قدیمی استفاده می کنند. بهتر است با کسب اطلاعاتی مفید از درب اتوماتیک ، درباره خرید آن تصمیم گیری کنید.

مزایای نصب درب اتوماتیک در تیران و کرون

 • شما با نصب درب های برقی در این شهرستان موجب زیبایی نمای ساختمان های مختلف می شوید.
 • درب اتوماتیک به دلیل سرعت بالایی که در باز و بسته شدن دارند ، مصرف انرژی را تا حدی مدیریت می کند. بدین ترتیب ، انرژی کمتری از محیط داخلی به بیرون انتقال پیدا می کند.
 • تردد از درب اتوماتیک آسان است. با توجه به افزایش رفاه و راحتی افراد بهتر است از انواع درب اتوماتیک جدید استفاده نمود.
 • نصب درب اتوماتیک در مراکز درمانی از انتشار آلودگی و بیماری های ویروسی جلوگیری می کند. زیرا بدون لمس درب می توان از درب تردد نمود.
 • امنیت درب اتوماتیک در سطح بسیار خوبی است. لذا با نصب درب اتوماتیک در تیران و کرون می توان امنیت مراکز مختلف را تا حدودی تأمین نمود.
 • درب اتوماتیک با تجهیزات امنیتی مختلف سازگار است. با نصب درب اتوماتیک می توان از دیگر تجهیزات امنیتی استفاده نمود تا امنیت محیط به طور کامل برقرار شود.

انواع درب اتوماتیک بر اساس نوع اپراتور و مکانیسم

درب اتوماتیک در چندین نوع طراحی و تولید شده که هر یک برای نصب در مکانی در شهرستان تیران و کرون مناسب است. درب اتوماتیک در تیران و کرون بر اساس مؤلفه های مختلفی دسته بندی می شوند. دسته بندی درب های اتوماتیک بر اساس نوع مکانیسم عبارتند از :

 • درب اتوماتیک تلسکوپی یا Telescopic Automatic Doors
 • درب اتوماتیک کشویی یا Sliding Automatic Doors
 • Folding Automatic Doors یا درب اتوماتیک تاشو
 • درب اتوماتیک دوار یا Revolving Automatic Doors
 • درب اتوماتیک زاویه دار یا Angular Automatic Doors
 • Swing Automatic Doors یا درب اتوماتیک لولایی
 • و ...

خرید درب تلسکوپی در تیران و کرون

درب اتوماتیک تلسکوپی دارای چندین لت متحرک است که بازشوی خوبی دارد. این درب ها دارای تنظیمات مختلفی شامل همواره باز ، همواره بسته ، ورود ممنوع یا خروج ممنوع و ... می باشند. معمولاً شیشه های 10 میلی یا 20 میلی را در این نوع درب ها به کار می برند. در پاساژها و مجتمع های تجاری بزرگ از این نوع درب استفاده می شود.

خرید درب اتوماتیک در تیران و کرون از نوع درب های منحنی

طراحی این نوع درب ها بسیار شیک و زیبا می باشد. درب های منحنی به چندین شکل شامل نیم دایره ، دایره ، قوسی و ... طراحی و تولید می شوند. ساختمان ها و مراکزی که در نمای خود از المان های منحنی بهره گرفته اند ، گزینه مناسبی برای نصب درب های منحنی می باشند. اگر به نصب درب اتوماتیک تمام گرد اقدام شود ، به دلیل تشکیل یک محیط استوانه ای شکل و نگهداری هوا در این محیط ، از انتقال هوا و صوت جلوگیری می شود.

خرید درب های زیرسقفی در تیران و کرون

یکی از جدیدترین انواع درب اتوماتیک که در ورودی های خاصی نصب می شوند ، درب زیرسقفی است. این درب ها با ریل های مخصوصی که در اختیار داشته می توانند از وضعیت عمودی به وضعیت افقی یا موازی با سقف فوقانی خود ، تغییر حالت پیدا کنند. درب های زیرسقفی را معمولاً برای پارکینگ ها مورد استفاده قرار می دهند. اغلب قطعات درب های زیر سقفی به دلیل مکانیزم خاص خود ، از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار می باشند. درب زیرسقفی ، برای نصب در مکان هایی ایده آل است که از نظر ارتفاعی و مساحت پارکینگ دارای محدودیت هستند.

خرید درب اتوماتیک در تیران و کرون از نوع خروج اضطراری

هنگامی که انتظار می رود تمامی ورودی برای تردد در دسترس قرار بگیرد ، درب خروج اضطراری را نصب می کنند. فریم درب های خروج اضطراری به گونه ای است که در شرایط اضطراری با کوچکترین فشاری به کناره ها تا شده و تمام فضای ورودی در دسترس قرار می گیرد. امروزه درب اتوماتیک خروج اضطراری یکی از تجهیزات الزامی برای سازه های جدید و مدرن است.

خرید درب اتوماتیک زاویه دار

در مکان هایی که بازشوی آنها بر روی یکی از اضلاع است ، از درب های اتوماتیک زاویه دار استفاده می شود. البته برای ایجاد یک نمای متفاوت می توان به نصب درب اتوماتیک زاویه دار اقدام نمود. لت های درب زاویه دار به نسبت یکدیگر دارای زاویه مشخصی می باشند. فتوسل های این نوع درب ها ، ویژه می باشند. در این درب ها می توان شیشه های 10 میلی یا دو جداره را نصب نمود. امکانات این درب ها مانند سایر درب های اتوماتیک است.

قیمت درب اتوماتیک در تیران و کرون

با توجه به اینکه درب های اتوماتیک در انواع مختلفی وجود دارند ، نرخ های هر یک از آنها متفاوت است. حتی شما برای خرید یک نوع درب اتوماتیک مانند درب اتوماتیک تلسکوپی از مراکز مختلف ، باید بهای متفاوتی را پرداخت نمایید.

زیرا ممکن است آپشن ها و قابلیت های هر درب با یکدیگر متفاوت باشد. ابعاد درب ، عامل مهمی در تعیین نرخ درب اتوماتیک می باشد. مجموعه " ایپاکو " به عنوان نمایندگی درب اتوماتیک ، باکیفیت ترین انواع درب اتوماتیک در این شهرستان را با قیمت مناسب به فروش می رساند. شرایط و قیمت هایی که این مجموعه برای درب های اتوماتیک خود تعیین نموده است ، بی نظیر و باور نکردنی است. شما می توانید برای خرید درب اتوماتیک با بهترین قیمت ، با شماره های ایپاکو تماس حاصل کنید.

 

اطلاعات تکميلي

 • نام نماینده: 1
 • اصفهان: اصفهان
 • فارس: تیران و کرون
 • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید:: تیران و کرون
تعداد نمایش: 61 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 24 آبان 1401 10:13

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما