سه شنبه, 12 اسفند 779 19:25

نمایندگی درب اتوماتیک در آران و بیدگل

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
درب اتوماتیک در آران و بیدگل درب اتوماتیک در آران و بیدگل

درب اتوماتیک در آران و بیدگل را با قیمت مناسب و کیفیت عالی از ایپاکو خریداری نموده و از طول عمر بالای آن ، اطمینان خاطر داشته باشید.

انتخاب درست انواع درب برقی

برای انتخاب درست درب اتوماتیک باید موارد مختلفی شامل حجم تردد از درب ، نوع درب مناسب برای مکان موردنظر ، ابعاد درب ، درجه اهمیت زیبایی درب ، قیمت درب و ... را لحاظ کنید. متأسفانه ، برخی بر این باورند که نصب درب های برقی به منزله تجمل گرایی می باشد. در حالی که نصب درب اتوماتیک ، مزایای بسیار زیادی دارد که یکی از آنها زیبابخشی به نما است.

تردد آسان ، حفظ انرژی ، کاهش انتقال آلودگی صوتی ، ممانعت از ورود گرد و غبار به داخل محیط ، عدم نیاز به فضای زیاد برای نصب و ... از دیگر مزایای نصب درب اتوماتیک در آران و بیدگل می باشد. بنابراین ، خرید درب اتوماتیک درست ترین کار ممکن است.

اما به این مسئله توجه داشته باشید که زمانی می توان از مزایای نصب درب اتوماتیک بهره مند شد که در انتخاب نوع آن ، دقت زیادی داشته باشید. اگر درب اتوماتیکی که برای یک ساختمان خریداری می کنید مناسب آن مکان نباشد ، کارایی لازم را ندارد. لذا در انتخاب نوع و سایر ویژگی های درب اتوماتیک ، دقت داشته باشید که دچار مشکل نشوید و سرمایه خود را برای خرید درب نامناسب به هدر ندهید. در ادامه شما را با انواع درب اتوماتیک ایپاکو آشنا می کنیم.

انواع درب اتوماتیک در آران و بیدگل

دسته بندی درب اتوماتیک به شکل های مختلفی انجام می شود. در حالت کلی ، این درب ها را به سه نوع درب اتوماتیک شیشه ای یا تجاری ، درب اتوماتیک پارکینگی یا حفاظتی و کرکره برقی تقسیم می کنند. اگر بخواهیم درب اتوماتیک را بر اساس نحوه ی باز و بسته شدن طبقه بندی کنیم ، این طبقه بندی به صورت درب اتوماتیک تک لنگه ، درب اتوماتیک دو لنگه و درب اتوماتیک ریلی ، درب اتوماتیک سکشنال ( زیرسقفی ) ، درب اتوماتیک تاشو ( اتوبوسی ) ، درب اتوماتیک گردان و ... می باشد.

هر یک از این درب ها برای مکان خاصی با شرایط ویژه ای ، مناسب هستند. اگر در انتخاب نوع و مدل درب اتوماتیک مناسب مکان خود دچار تردید هستید ، می توانید با کارشناسان ایپاکو تماس حاصل نموده تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

مردمان عزیز آران و بیدگل برای خرید انواع درب اتوماتیک در شهرستان آران و بیدگل با ایپاکو تماس حاصل کنند تا بتوانند پیش از گران شدن این درب ها ( با توجه به موج گرانی های پیش رو ) ، نسبت به خرید آنها اقدام نمایند.

درب اتوماتیک خروج اضطراری چیست و چه کاربردی دارد ؟

از درب های اتوماتیک خروج اضطراری در ساختمان هایی استفاده می کنند که در برخی مواقع نیاز به استفاده از عرض کامل ورودی برای ورود و یا خروج ، می باشد. فریم این درب ها به گونه ای طراحی می شود که در شرایط اضطراری مثل آتش سوزی و ... با اندک فشاری درب ها به کناره ها رفته و تمامی عرض ورودی در دسترس قرار بگیرد.

از درب اتوماتیک خروج اضطراری در نمایشگاه های ماشین و پارکینگ هایی که تردد ماشین و اشخاص از یک ورودی انجام می شود ، استفاده می کنند. نصب فریم های آنها بر روی مدل های مختلف اپراتور درب های کشویی میسر می باشد و هیچگونه مشکلی ندارد.

خرید درب اتوماتیک در آران و بیدگل

بهتر است با درب های قدیمی و سنتی که موجب قدیمی شدن نمای ساختمان شما شده است ، خداحافظی کنید. کاهش امنیت ، هدر رفت انرژی ، سروصدای باز و بسته شدن درب ، انتقال آلودگی های صوتی به داخل ساختمان و ... برخی از مشکلات استفاده از درب های قدیمی می باشند. برای رهایی از این مشکلات ، باید برای خرید درب اتوماتیک اقدام نمود.

درب اتوماتیک باکیفیت و مقاوم را از ایپاکو خریداری کنید. حتی کوچکترین قطعات به کار رفته در درب اتوماتیک ایپاکو از برترین و باکیفیت ترین قطعات می باشند. فرآیند ساخت درب اتوماتیک ایپاکو ، زیرنظر بزرگترین وحرفه ای ترین مهندسان صورت می گیرد. لذا مردمان عزیز آران و بیدگل با اطمینان خاطر از خرید یک محصول باکیفیت و مقاوم ، تا سالیان سال از آن استفاده می کنند. البته باید به نگهداری و سرویس های دوره ای درب توجه ویژه ای نمود.

چرا درب سکشنال ( زیرسقفی ) بخریم ؟

یکی از گزینه های خرید درب اتوماتیک در آران و بیدگل ، درب سکشنال می باشد. درب سکشنال در بسیاری از ساختمان های مدرن و شیک موجود در شهرستان آران و بیدگل به کار می رود. این نوع درب ها بر اساس استانداردهای جهانی طراحی و تولید شده است و به سبب عملکرد ویژه آن ، مورد استقبال بالا واقع شده است.

برای مکان هایی که با محدودیت به لحاظ ارتفاعی و فضای پارکینگ مواجه هستند ، این درب ها مناسب می باشد. ارتفاع موردنیاز جهت نصب درب سکشنال ، 30 سانتی متر می باشد. عملکرد ویژه درب سکشنال موجب می شود که توسط فنرهای بالانس و ریل های آن ، درب در قسمت زیر سقف جمع گردد و فضای بسیار کمی از پارکینگ گرفته شود. همچنین درب ، سریعاً باز و بسته می شود.

نصب درب اتوماتیک در آران و بیدگل

همانطور که اشاره نمودیم ، درب اتوماتیک در انواع مختلفی وجود دارد. نصب هر یک از انواع درب اتوماتیک به شیوه متفاوتی انجام می گردد.

برای نصب جک درب پارکینگ ، در مرحله ی نخست به نصب پیلت بر روی دیوار اقدام می کنند. سپس پایه های جلویی و عقبی را بر روی پیلت با استفاده از خال جوش ، جوش می دهند. پس از تعبیه نمودن بازوها و پایه ها به نصب تابلو فرمان ، فتوسل و فلاشر اقدام می کنند. توجه داشته باشید که نصب هر یک از موارد گفته شه به حرف آسان است ، ولی در عمل نیازمند رعایت موارد بسیار زیادی می باشد.

لذا نصب انواع درب اتوماتیک در آران و بیدگل باید توسط متخصصان و مهندسان ماهر و مجربی همانند متخصصان ایپاکو انجام شود. نصب اصولی و استاندارد ، موجب عملکرد صحیح درب می گردد و بر افزایش طول عمر درب اتوماتیک اثرگذار است.

اطلاعات تکميلي

  • نام نماینده: 1
  • هرمزگان: اصفهان
  • سمنان: آران و بیدگل
  • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید:: آران و بیدگل
تعداد نمایش: 251 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 03 خرداد 1401 19:24

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما