جستجوی نمایندگان

یکشنبه, 01 مرداد 1402 16:44

نمایندگی کرکره برقی در قم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کرکره برقی در قم کرکره برقی در قم

کرکره برقی در قم برای مکان های مختلفی همانند پارکینگ های طبقاتی ، مغازه ها ، رستوران ها ، ، پارکینگ هتل ها و مسافرخانه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

تأمین امنیت ، اولین مسئله ای است که صاحبان کسب و کارهای مختلف باید بدان توجه داشته باشند. همچنین تأمین امنیت ساختمان های مسکونی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بنابراین نصب کرکره برقی به عنوان یک وسیله امنیتی برای ساختمان های مسکونی و تجاری و ... ضرورت دارد.

قطعاً ساختمان ها و مراکزی که فاقد کرکره برقی هستند با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند. از سختی های تردد گرفته تا در معرض خطر بودن امنیت ، مشکلاتی هستند که ساکنین و مالکان را اذیت می کنند.

فواید بسیار مهم نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی در قم ، مزایای بسیار زیادی دارد. اگر هموطنان گرامی در شهرستان قم با مزایای نصب کرکره برقی آشنا شوند ، برای خرید یک کرکره برقی مدرن و خوب اصلاً تردید نمی کنند.

- نصب کرکره برقی ، اصلاً فضای زیادی را ایجاد نمی کند.

- کرکره برقی بسیار آرام و بی صدا باز و بسته می شود و هیچ صدای آزاردهنده ای ایجاد نمی کند.

- کرکره برقی در رنگ های گوناگونی قابل ساخت است تا بتوان نمای ساختمان یا مغازه را مطابق با دلخواه خود هماهنگ کرد.

- کنترل کرکره برقی از راه دور انجام می شود. لذا نیازی به حضور در نزدیکی کرکره برقی و انجام اقدامات خاصی برای باز و بسته شدن نیست.

- کدهای امنیتی خاصی برای کرکره برقی تعریف شده است که این کدها موجب افزایش سطح امنیتی کرکره برقی می شوند.

- یکی از ویژگی های بسیار خوب کرکره برقی در قم ، مقاومت بسیار خوب آن در برابر برف ، باد و باران و آفتاب است که عمر آن را بسیار زیاد می کند.

- کرکره برقی از شاستی برخوردار است که به کمک آن می توان کرکره را در زمان قطعی برق بالا و پایین کرد. البته برخی از کرکره برقی ها دارای باتری یو پی اس هستند که با این وجود قطعی برق اصلاً حس نمی شود. زیرا کرکره در این شرایط کاملاً باز و بسته می شود.

- نصب کرکره برقی ، تأثیر غیرقابل باوری در کاهش مصرف انرژی دارد.

- با نصب این وسیله برای کارخانه ها و تولیدی ها و ... در شهرستان قم می توان در ممانعت از انتقال سر وصدا به بیرون نقش داشت.

موتورهای مورداستفاده برای کرکره اتوماتیک

حرفه ای ها برای ساخت کرکره برقی در قم از بهترین موتورها استفاده می کنند تا طول عمر کرکره برقی افزایش یافته و عملکرد آن کاملاً ایده آل شود. ایپاکو که یک کارخانه مطرح سازنده کرکره برقی است که از بهترین موتورهای توبولار و ساید برای ساخت کرکره برقی استفاده می کند. موتورهای ساید از قدرت بسیار بیشتری به نسبت موتورهای توبولار برخوردار هستند.

به همین علت برای کرکره های بزرگ و سنگین که معمولاً در مراکز صنعتی و تولیدی و ... نصب می شوند از موتور ساید استفاده می کنند. اما نصب موتور ساید برای کرکره برقی هایی که کوچک و کم وزن است ، ضرورتی ندارد و هزینه بیهوده است. یک موتور توبولار برای کرکره برقی های کوچک که در مراکزی با تردد نسبتاً متوسط یا کم نصب می شوند ، کفایت می کند.

مجموعه ایپاکو برای ساخت کرکره برقی در قم از بهترین موتورهای اس دی اس ، بارزانته و لیفت توربو .... استفاده می کند که تمامی آنها برند و باکیفیت هستند. این مسئله سبب می شود که طول عمر کرکره برقی شما بسیار زیاد باشد.

کرکره برقی از نظر کاربرد دارای چندین نوع ...

کرکره برقی را از لحاظ مختلفی دسته بندی می کنند که هر یک از آنها دارای ویژگی های مختلفی هستند. ساخت هر یک از این کرکره برقی ها به شکل های مختلفی انجام می شود. بر این اساس کرکره برقی در چندین نوع ...

  • کرکره برقی خانگی : معمولاً برای پارکینگ خانه ها یا پنجره ساختمان ها نصب می شود و به لحاظ مختلفی استفاده از آن مزیت دارد.
  • کرکره برقی پارکینگی : این کرکره برقی برای هر نوع پارکینگی قابل نصب است. این کرکره را طوری ساخته که در اثر ترددهای زیاد دچار مشکل نشوند.
  • کرکره برقی تجاری : یکی از پرکاربردترین کرکره برقی در قم ، کرکره برقی تجاری است. زیرا شهرستان قم ، یک شهرستان زیارتی و مسافرتی است که به سبب آن دارای مغازه ها و پاساژهای بسیار زیادی است. ایپاکو ، یکی از بهترین ها در زمینه ساخت کرکره برقی تجاری است.

کرکره برقی از نظر نوع تیغه دارای چندین نوع ...

کرکره برقی های خانگی ، پارکینگی و تجاری با استفاده از انواع  تیغه های پلی کربنات ، آلومینیومی ، فولادی و ... ساخته می شوند. انتخاب نوع تیغه صد درصد با مشتری خواهد بود. اما ما در صورت تمایل مشتریان ، آنها را در انتخاب بهترین کرکره برقی یاری خواهیم نمود.

خرید کرکره برقی در قم

ایپاکو ، یکی از مجرب ترین سازندگان کرکره برقی است که این محصولات را بر اساس اصول و استانداردهای بین المللی طراحی و تولید می کند. مهندسان بزرگی در مجموعه ایپاکو مشغول به کار هستند که این مهندسان بر روند ساخت کرکره برقی کاملاً نظارت دقیقی دارند.

قطعاتی که این مجموعه برای ساخت کرکره برقی های خود استفاده می کند ، از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از بهترین های موجود در بازار هستند. کرکره برقی ساخت ایپاکو بیشترین طول عمر را خواهند داشت.

قیمت کرکره برقی در قم

قیمت ها به صورت ثانیه ای تغییر می کنند که این مسئله به دلیل نوسانات ارز است که بر روی قیمت قطعات تأثیر مستقیم می گذارد. محاسبه قیمت کرکره فولادی بر اساس یک فرمول انجام می شود. پارامتر مهم این فرمول ، مساحت کرکره است. بر اساس نوع تیغه ها و نوع موتور مورد استفاده ، قیمت مشخصی برای هر متر مربع کرکره برقی تعیین می شود.

ایپاکو قیمت های بسیار مناسبی را برای کرکره برقی های ساخت خود درنظر گرفته است. با توجه به کیفیتی که کرکره برقی های ساخت این مجموعه دارند ، خرید کرکره برقی از این مجموعه با این قیمت ها ، فرصت بسیار خوبی برای خریداران کرکره برقی است.

اطلاعات تکميلي

  • نام نماینده: 1
  • هرمزگان: قم
  • سمنان: قم
  • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید:: قم
تعداد نمایش: 106 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 01 مرداد 1402 20:12
محتوای بیشتر در این بخش: نمایندگی درب اتوماتیک در قم »

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما