دوشنبه, 28 ارديبهشت 774 08:08

مواردی که باید درباره جک درب پارکینگ ارزان بدانید! مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

جک درب پارکینگ یا جک برقی همانند کرکره برقی از ابزارهایی است که امروزه در پارکینگ ها استفاده می شود. نصب جک درب پارکینگ مراحل و مشکلات خاص خود را دارد، با این وجود نمی توانید برای پارکینگ ساختمان خود، جک پارکینگ را نصب نمایید. در این مقاله قصد داریم نکات لازم را درباره خرید جک درب پارکینگ ارزان بیان کنیم، با ما همراه باشید.

-----------------------------------------------------------------

جک درب پارکینگ ارزان

جک درب پارکینگ ارزان

قیمت جک درب پارکینگ با توجه به اینکه تولید داخل یا خارج باشد، تفاوت هایی دارد. از دیگر نکاتی که در زمان خرید جک درب پارکینگ ارزان باید به آن توجه کنیم، تک لنگه یا دو لنگه بودن درب، طول هر یک از آن ها و برند جک درب پارکینگ و سایر امکانات و کارایی جک درب پارکینگ ارزان می توان اشاره کرد.

به طور کلی جک درب پارکینگ وسیله ای جهت باز و بسته کردن درب پارکینگ می باشد که به صورت اتوماتیک و تنها با فشردن دکمه ای روی ریموت انجام می شود. جک درب پارکینگ راحتی و امنیت را برای ساکنین ساختمان به ارمغان می آورد.

انواع جک پارکینگ و درب اتوماتیک با توجه به نوع درب ساخته شده است و مدل های مختلف آن ها با توجه به تعداد تردد در روز ، وزن و عرض درب بستگی دارد. به طور کلی جک درب پارکینگ با توجه به نوع درب لولایی یا ریلی به دو نوع بازویی و ریلی تقسیم می شود.

بیشتر بدانید:

چنانچه تمایل دارید می توانید برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قیمت کرکره برقی وارد شوید:

 جک درب پارکینگ ارزان

انواع جک درب پارکینگ ارزان

جک درب پارکینگ شامل ریلی و بازویی می شود. نوع بازویی این نوع از جک های درب پارکینگ یکی از متداول ترین مدل های جک پارکینگ می باشد که میزان فضای اشغالی بازشو در این نوع درب ها زیاد است.

در صورت دارا بودن فضای عرضی در دیوار کناری ساختمان می توان از جک درب پارکینگ ارزان ریلی استفاده کرد. در انتخاب جک پارکینگ ارزان باید به مواردی چون اندازه بازشو ، عرض درب و وزن ، میزان تردد در روز و هم چنین موقعیت مکانی برای قرارگیری موتور در پایین یا بالای درب توجه کرد.

جک درب پارکینگ بازویی یکی از رایج ترین انواع جک درب پارکینگی است که با توج به فضای ساختمان به صورت تک یا دو لنگه در بازار وجود دارد. در مورد جک درب پارکینگی ریلی برای درب ورودی ساختمان هایی که فضای کافی برای باز و بسته شدن درب ندارند، استفاده می شود.

موتور جک درب پارکینگ ارزان به صورت الکترومکانیکال و هیدرولیک می باشد. از موتور هیدرولیک برای درب های عریض با وزن بالا استفاده می شود. موتور به وسیله فشار روغن بازو را با قدرت فراوان نسبت به موتورهای الکتریک به حرکت در می آورد.

موتور جک درب پارکینگ ریلی با کمک گیربکس قدرت بالاتری از موتورهای جک درب پارکینگی دیگر دارد. در میان موتورهای درب اتوماتیک، موتور جک ریلی یکی از قوی ترین موتورها محسوب می شود.

 

بیشتر بدانید:

چنانچه تمایل دارید می توانید برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی محصولات درب اتوماتیک وارد شوید:

 

تجهیزات جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ بازویی تجهیزاتی چون ریموت، فلاشر، مدار فرمان، موتور دارد اما جک درب پارکینگی ریلی علاوه بر مدار فرمان و فلاشر و موتور و ریموت، نیاز به وسیله ای بر روی درب پارکینگ دارد که دنده شانه نامیده می شود، دارد. از فلاشر برای اطلاع از فعالیت و عدم فعالیت جک درب پارکینگ برای تمام درب های اتوماتیک پارکینگ استفاده می شود.

ریموت از راه دور یکی از وسایل مهم و اساسی جک درب پارکینگ می باشد که برای امنیت و راحتی استفاده می شود. افراد پیش از رسیدن به درب پارکینگ با فشردن دکمه درب پارکینگ را به صورت اتوماتیک باز می کنند.

چراغ امنیتی با ورود و خروج خودرو روشن می شود .با ورود و خروج خودرو چراغ روشن و پس از مدتی خاموش می شود. برخی از درب های پارکینگ اتوماتیک مجهز به سیستم اتوماسیون خانگی است و از طریق گوشی های هوشمند می توان درب پارکینگ را به راحتی باز و بسته نگه داریم.

جک درب پارکینگ ارزان

اهمیت اسب بخار در جک درب پارکینگ

اسب بخار نیرویی است که باعث جا به جایی درب پارکینگ می شود. وزن و اندازه درب از عوامل مشخص کننده نوع اسب بخار در جک درب پارکینگی است. در زمان نصب جک درب پارکینگ ارزان باید وسایل ضروری جانبی را جهت راحتی و امنیت بیشتر داشته باشید.

بیشتر بدانید:

چنانچه تمایل دارید می توانید برای مشاهده و کسب اطلاعات بیشتر درباره ی حفاظ آپارتمان وارد شوید:

 

تعداد نمایش: 958 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 19 دی 1400 16:54

موارد مرتبط

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما