شنبه, 12 خرداد 777 10:21

آشنایی با بهترین مارک جک پارکینگ مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

برای انتخاب و آشنایی با بهترین مارک جک پارکینگ چند عامل مهم وجود دارد . درب های لولایی انواع مختلفی دارد که با متریال های مختلف ساخته می شود .شرکت ما قصد دارد شما را در زمینه انتخاب بهترین مارک جک پارکینگ راهنمایی و مشاوره دهد. با ما همراه باشید .

بهترین مارک جک پارکینگ

برای انتخاب بهترین مارک جک پارکینگ درب های اتوماتیک عوامل مختلفی چون وزن و عرض درب، تعداد باز و بسته شدن درب در طول شبانه روز بستگی دارد . جک پارکینگ سیستمی مکانیکی یا هیدرولیکی است که معمولا بر روی درب لولایی نصب می شود .

جک پارکینگ بدون دخالت دست و تنها با استفاده از ریموت از راه دور امکان باز و بسته شدن درب را فراهم کرده و به طور خلاصه می توان اینگونه بیان کرد که جک های پارکینگی مکانیکی برای انواع درب سبک و با تردد کمتر استفاده می شود ، اما از جک هیدرولیکی برای درب های سنگین لولایی با تردد بالا در شبانه روز استفاده می شود .

با انتخاب بهترین مارک جک پارکینگ راحتی و امنیت را برای ساختمان به ارمغان بیاورید .برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان مجموعه ما در زمینه انتخاب بهترین مارک جک پارکینگ می توانید به آدرس وبسایت مجموعه مراجعه فرمایید و با مشاورین ما در ارتباط باشید .

انواع جک پارکینگ

جک های پارکینگی در انواع مختلف هیدرولیکی و مکانیکی ساخته می شوند و بر روی انواع درب اتوماتیک لولایی نصب می شوند تا بدون دخالت دست و تنها با استفاده از کنترل از راه دور امکان بسته و بازشدن درب فراهم گردد . این ویژگی باعث می شود امنیت ، راحتی برقرار شود و بدون پیاده شدن از وسلیه نقلیه درب پارکینگ باز شود .

در صورتی که از درب های ظریف برای پارکینگ استفاده شود می توان به منظور زیبایی بیشتر درب از جک های پارکینگی زیر سطحی که به نام جک نامرئی نیز معروف هستند استفاده کنیم .این نوع از جک های درب پارکینگی به زیبایی درب لطمه نمی زنند اما نصب این نوع از جک های پارکینگی بسیار پیچیده تر از سایر انواع جک پارکینگ می باشند .

برای نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک جک دار نیاز به زیرسازی و فونداسیون می باشد .به طور کلی برای انتخاب و خرید بهترین مارک جک پارکینگ باید با افراد باتجربه و متخصص در این زمینه مشورت کنیم .

بهترین مارک جک پارکینگ

قطعات به کار رفته در انواع جک پارکینگی

ابزار و قطعات مختلفی که در جک های پارکینگی به کار رفته شامل انواع جک بازویی ، فلاشر ، ریموت کنترل ، چشمی و مرکز فرمان می باشد . هر یک از این ابزار وظیفه ای را برعهده دارند که در این متن به توضیح هریک از آن ها می پردازیم .

چشمی دارای سیستم مادون قرمز بوده و چنان چه وسیله نقلیه یا مانعی در مقابل چشمی جک پارکینگی قرار گرفته باشد از باز و بسته شدن درب جلوگیری خواهد کرد و مناع صدمه زدن درب اتوماتیک به خودرو خواهد شد .

مرکز فرمان وظیفه باز و بسته شدن و متوقف کردن جک ها را دارد و رابط میان ریموت کنترل از راه دور و جک پارکینگی می باشد . شما می توانید برای انتخاب بهترین مارک جک پارکینگ با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید .

ریموت کنترل وسیله ای ارتباطی مرکز فرمان با کاربر می باشد . به طور کلی در پکیچ جک پارکینگی دو ریموت کنترل وجود دارد که می توان برای ساختمان های بزرگ تجاری و مسکونی از چند ریموت کنترل برای باز و بسته کردن درب اتوماتیک پارکینگ استفاده کرد .

آشنایی با بهترین مارک جک پارکینگ

جک پارکینگی Fadini محصول ایتالیا به عنوان اولین متخصصین جک پارکینگی برای انواع درب های اتوماتیک مجتمع های مسکونی و اداری و سازمانی تنوع زیادی در محصولات خود دارد . از ویژگی های این نوع جک پارکینگی می توان به آزاد شدن در مواقع ضروری اشاره کرد .این جک از براکت های مستحکم و ضد زنگ طراحی شده است و قدرت بالایی دارد .

جک پارکینگی FAAC محصول ایتالیا یکی از قدیمی ترین و مطمئن ترین جک های اتوماتیک موجود در بازار می باشد . بهترین مارک جک پارکینگ که بیشترین کاربرد را در پروژه های مختلف درب پارکینگی در ایران دارد و قدرت و کیفیت خوب جک پارکینگی FAAC موجب محبوبیت هرچه بیشتر این محصول شده است .برای اطلاع از قیمت انواع جک پارکینگی و درب اتوماتیک می توانید با مشاورین و کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید .

 

تعداد نمایش: 823 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 دی 1400 09:57

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما