سه شنبه, 01 ارديبهشت 780 20:16

کرکره برقی خودرو

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کرکره برقی خودرو کرکره برقی خودرو

کرکره برقی خودرو برای خودروهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. نصب این کرکره ها برای ماشین ها ، مزایای زیادی به همراه دارد.

استفاده از کرکره اتوماتیک برای موارد متعدد :

با نگاهی به اطراف خود در پیرامون شهر متوجه خواهید شد که دیگر استفاده از کرکره های دستی متداول نیست و کرکره های جدید در رنگ ها و طرح های متنوع ، جایگزین کرکره های دستی شده اند. استفاده از این کرکره ها موجب زیبایی ظاهری مکان های مختلف شده است.

طراحی و ساخت کرکره اتوماتیک توانسته است رفاه زیادی ایجاد کند و سختی های استفاده از کرکره های دستی را از بین ببرد. به راحتی کلید ریموت را زده تا کرکره به طور اتومات ، باز و بسته شود.

کرکره اتوماتیک توسط موتور خود در راستای عمودی حرکت کرده و باز و بسته می شود. کرکره اتوماتیک را می توان شکل مدرن کرکره دستی دانست که بسیار شیک و زیبا است.

کرکره برقی خودرو چیست ؟

کرکره اتوماتیک بر اساس کاربرد به انواع مختلفی تقسیم می شود. کرکره برقی برای پارکینگ ، کرکره اتوماتیک مغازه ، کرکره اتوماتیک فروشگاه ، کرکره برقی صنعتی ، کرکره برقی پنجره ، کرکره اتوماتیک درب آپارتمان و کرکره اتوماتیک خودرو و ... از انواع کرکره اتوماتیک می باشند.

بنابراین کرکره اتوماتیک خودرو یکی از انواع کرکره است که برای گشوده شده فضا در ماشین های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برای بسیاری از خودروها همانند خودروهای آتش نشانی ، فاکتور زمان بسیار مهم است. کرکره اتوماتیک خودرو به دلیل فضای کمی که نیاز دارد ، فضای بزرگتری را برای استفاده در اختیار قرار می دهد. این مسائل سبب شده است که برای خودروهای مختلفی از این کرکره استفاده کنند.

کاربرد کرکره برقی خودرو

  • ماشین های امدادی
  • ماشین های آتش نشانی
  • خودروهای های باربری
  • ماشین های راه سازی
  • ماشین های انتقال حیوانات در باغ وحش
  • خودروهای آتش نشانی
  • اتومبیل های شخصی
  • و ...

کرکره اتوماتیک آتش نشانی

ماشین های آتش نشانی در هر مأموریت خود ، ملزم به همراه داشتن تجهیزات مختلفی هستند. " فضا " برای این ماشین ها بسیار مهم است. زیرا باید تجهیزات خود را در فضای موجود به بهترین نحو جاسازی کنند. نصب کرکره اتوماتیک آتش نشانی برای ماشین های امدادی ضرورت دارد.

کرکره اتوماتیک اتومبیل های امدادی

یکی از انواع کرکره برقی خودرو ، کرکره برقی های امدادی است. ماشین های هلال احمر و اورژانس به چنین کرکره هایی نیاز دارند. ماشین های امدادی برای حوادث بزرگ مانند سیل و زلزله و آتش سوزی و ... به کار می روند و از تجهیزات ضروری بسیاری برخوردار هستند.

البته متأسفانه نصب چنین درب هایی برای خودروهای امدادی در ایران هنوز رایج نشده است. اما در تمامی کشورهای اروپایی از چنین کرکره هایی برای خودروهای امدادی استفاده می شود. با نصب کرکره برقی های امدادی در زمان و فضا صرفه جویی می شود و این موارد برای امدادگران بسیار مهم است.

کرکره برقی ماشین های راهداری

کرکره برقی خودرو راهداری در اغلب کشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد. خودروهای راهداری به دلیل خروج از شهر باید تجهیزات مختلفی را با خود حمل نمایند. نصب کرکره اتوماتیک راهداری سبب می شود که فضای پشت ماشین به طور بهینه مصرف شود و حداکثر فضا در اختیار رانندگان قرار بگیرد تا بتوانند تجهیزات موردنیاز خود را در آن جای بدهند.

با نگاهی به ظاهر این ماشین ها متوجه خواهید شد که نصب کرکره اتوماتیک تا چه اندازه برای این ماشین ها مفید است. البته طراحی و نصب این کرکره ها بسیار مهم است. به بیان دیگر باید طراحی و نصب کرکره به خوبی صورت بگیرد تا عملکرد مورد انتظار ما را داشته باشد.

کرکره برقی خودرو باربری

یکی دیگر از انواع کرکره های اتوماتیک ، کرکره اتوماتیک ماشین های باربری است. حتماً خودروهای باربری را زیاد در شهر مشاهده نموده اید. با توجه به افزایش جمعیت و گسترش شهرنشینی ، حجم اسباب کشی ها افزایش یافته است. امروزه برای حمل اسباب از خودروهای باربری استفاده می کنند. حتی در ایران ، شرکت های باربری جدید از خودروهای مجهز به کرکره اتوماتیک برخوردار می باشند.

کرکره برقی برای اتومبیل های شخصی

استفاده از کرکره اتوماتیک خودرو تنها برای ماشین های بزرگ نیست. بسیاری از ماشین های کوچک در حال کرکره ای کردن ماشین خود می باشند. برخی از افراد به دلایل مختلفی تمایل به کرکره ای کردن اتومبیل های خود دارند. نصب چنین کرکره هایی برای این ماشین ها می تواند مزایای زیادی داشته باشد.

مزایای نصب کرکره اتوماتیک اتومبیل

نصب کرکره برقی خودرو سبب زیبا شدن ظاهر اتومبیل می شود.

باز و بسته شدن درب به آسانی صورت می گیرد و نیازی به وارد کردن نیرو و لمس کردن درب نمی باشد.

باز و بسته شدن درب به سرعت انجام می شود که این مسئله برای امدادگران ، آتش نشان ها و ... مهم است.

نصب چنین کرکره هایی به فضای زیادی نیاز ندارد و حداکثر فضا برای استفاده در دسترس قرار می گیرد.

قیمت کرکره برقی خودرو

شرکت ایپاکو ، یکی از بزرگترین مراکز تولیدکننده انواع درب اتوماتیک در سطح کشور است که در اغلب نقاط کشور نمایندگی دارد. خرید کرکره اتوماتیک اتومبیل از یک شرکت معتبر و باسابقه ، بسیار مهم است. لذا برای خرید انواع کرکره اتوماتیک موردنیاز خود از جمله کرکره اتوماتیک اتومبیل ، به این مسئله توجه داشته باشید.

خرید کرکره اتوماتیک اتومبیل از شرکت های متفرقه سبب می شود که یک محصول بی کیفیت با قیمت بالا به شما تحویل داده شود. قیمت کرکره اتوماتیک اتومبیل به چندین عامل بستگی دارد و نمی توان یک قیمت کلی برای انواع کرکره اتوماتیک اتومبیل ارائه داد.

نوع کرکره برقی خودرو ، ابعاد کرکره ، کیفیت قطعات به کار رفته در آن ، نوع موتور، کیفیت ساخت کرکره ، برند آن و ... از جمله عوامل اثرگذار بر قیمت این محصول می باشند. هر یک از این عوامل می توانند به تنهایی قیمت کرکره اتوماتیک را بالا یا پایین ببرند.

برای خرید یک کرکره اتوماتیک اتومبیل باکیفیت و مقاوم که از قیمت مناسبی برخوردار باشد ، با ایپاکو تماس حاصل کنید. محصولات ایپاکو با برترین قطعات و با دقت فوق العاده بالایی ساخته شده اند. عملکرد این کرکره ها بی نظیر بوده و قطعاً انتظارات شما را برآورده می کند.

 

اطلاعات تکميلي

  • جستجوی مقالات: undefined
تعداد نمایش: 26 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 21 تیر 1401 20:16

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما