پنج شنبه, 12 فروردين 1400 03:15

دربهای اتوماتیک | دربهای برقی ایپاکو

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

دربهای اتوماتیک | دربهای برقی ایپاکو ; درب های مخصوص پارکینگ قدیمی بسیار خسته کننده و حوصله سر بر است. با گذشت زمان درب های اتوماتیک جای درب های پارکینگ قدیمی را گرفتند. دربا هایی که لوکس و مجلل هستند و بهترین جایگزین برای درب های اتوماتیک است. این درب ها به دلیل امکانات و ویژگی های به خصوصی مه دارند خیلی زود در بازار و صنعت جا خوش کردند. درب های لوکس اتوماتیک امروزه به یکی از نیاز های جامعه تبدیل شده اند. اما در ابتدا درب های اتوماتیک فقط جنبه لوکس و لاکچری داشت اما امروزه به نیاز اصلی تبدیل شده است. درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند. :

1.درب های اتوماتیک شیشه ای

2.درب های اتوماتیک صنعتی

3.درب های اتوماتیک پارکینگی

4.درب های اتوماتیک کرکره برقی

انواع دربهای اتوماتیک بر اساس نوع استفاده

دسته اول : درب اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک شیشه ای

درب های اتوماتیک شیشه ای به 4 دسته کلی تقسیم بندی میشوند. که بدین صورت هستند: شیشه ای تک لت و دو لت بازشو ، تلسکوپی ، نیم گرد و تمام گرد ، لولایی و تاشو.

درب های اتوماتیک شیشه ای

دسته دوم : درب های اتوماتیک صنعتی

درب های اتوماتیک صنعتی

این درب های اتوماتیک همانطور که از اسمشان پیداست، بیشتر کاربرد صنعتی دارند و انواع مختلفی مانند : های اسپید ، کرکره برقی  ، سکشنال و کشویی.

درب های اتوماتیک صنعتی

دسته سوم: درب های اتوماتیک پارکینگی

درب های اتوماتیک پارکینگی

این درب ها از اسمشان پیداست که مخصوص پارکینگ طراحی شده اند. این درب های اتوماتیک پارکینگی انواع شامل : درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای ، زیر سقفی یا سکشنال ، ریلی یا کشویی دارند.

درب های اتوماتیک کرکره ای:

این درب ها نیز چهار نوع مختلف دارند : درب اتوماتیک کرکره ای فروشگاهی ، پلی کربناتی ، خانگی و صنعتی.

درب های اتوماتیک پارکینگی

ویژگی های درب های اتوماتیک:

مسئله روز در سراسر دنیا، کاهش مصرف انرژی می باشد. بشر تلاش میکند تا از هر طریقی میزان مصرف انرژی را کاهش دهد و میزان بازدهی از انرژی را بالاببرد. درب های اتوماتیک بنا بر همین دلایل طراحی شده اند. درب های اتوماتیک با ایجاد تعادل بین دمای بیرون و داخل، مصرف انرژی را بهینه میکند. دلیل بعدی که باعث رواج پیدا کردن درب های اتوماتیک شده است، زیبایی و مجلل بودن آنهاست. درب های اتوماتیک به دلیل ظاهر زیبا و خواصشان، ظاهر و جلوه بسیار زیبایی به محل نصب خود میدهند. درب های اتوماتیک به دلیل اینکه از نظر شکل و اندازه به هر شکل و اندازه ای قابل تنظیم است، زیبایی خاصی از نظر چیدمان و متناسب بودن با محیط نصب خود دارند. درب های اتوماتیک در ابعاد مختلف و در محیط های مختلط امکان نصف را دارند. همین امر زیبایی و تناسب با محیط درب های اتوماتیک، از نظر برند و مدلینگ بسیار مهم و زیبا است. درب های اتوماتیک در مدلینگ و برند و مجلل بسیار اهمیت دارند. بهداشت محیطی

بیشتر بخوانید :

چنانچه تمایل دارید درباره قیمت درب اتوماتیک و نحوه محاسبه آن بیشتر بدانید وارد شوید :

بهداشت محیطی، مهم ترین فاکتور برای یک محیط است. درب های اتوماتیک میزان انتقال ویروس و باکتری را بسیار کم میکنند و این انتقال باکتری و ویروس را به حداقل میرسانند. درب های اتوماتیک دیگر دستگیره ای ندارند. که آلوده شود و محل انتقال انواع باکتری و ویروس است. دستگیره های درب سنتی که محل اصلی انتقال باکتری و ویروس است، دیگر در درب های اتوماتیک وجود ندارد.

سهولت در ورد و خروج

سهولت در ورود و خروج که استفاده از درب اتوماتیک یا کرکره برقی راحتی در رفت‌ و آمد را برای مشتریان و صاحبان کسب کار را افزایش می دهد . بدون شک احتمال انتخاب فروشگاهی که مجهز به درب اتوماتیک باشد از جانب مشتریان دو چندان خواهد شد.

کنترل ورود و خروج

کنترل ورود و خروج که در اماکن تجاری و اداری اهمیت بالایی دارند. با درب های اتوماتیک این کنترل ورود و خروج بسیار آسان میباشد. با درب های اتوماتیک میتوانید تایم ورود و خروج را کنترل کنید که اساسا در مراکز اداری و بانک ها بسیار مهم است.

امنیت

بیشتر بخوانید :

چنانچه تمایل دارید درباره قیمت کرکره برقی و نحوه محاسبه آن بیشتر بدانید وارد شوید :

مهم ترین و رکن اساسی هر مرکزی، امنیت آن هست. پیاده شدن امکانات و تکنولوژی های پیشرفته و بروز در درب های اتوماتیک، باعث شده است تا امنیت این درب ها بالا برود و مشکلات امینتی را تا حدودی حل کند. دیگر تجهیزات امنیتی مانند سیستم‌ های مدیریت یکپارچه ساختمان ها، دزدگیر، اطفاء حریق و…. به سیستم های درب اتوماتیک قابل اضافه شدن هست .

 

تعداد نمایش: 397 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 24 مرداد 1400 17:24

موارد مرتبط

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما