این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سوالات متداول درباره قیمت کرکره برقی:

1- سوال:

بنده محاسبه قیمت کرکره برقی را از طریق موبایل انجام داده ام اما در قسمت جمع فاکتور عدد نمایش نمیدهد؟

پاسخ:

چنانچه با موبایل اقدام به محاسبه قیمت کرکره اتوماتیک مینمائید میبایست کیبورد را بحالت انگلیسی در آورده بعد ابعاد را وارد نمائید.

2- سوال:

ابعادی که قرار است محاسبه نمائیم از کجا اندازه گیری کنیم؟

پاسخ:

برای سفارشی که مد نظر دارید می بایست اگر آهن کشی ( پروفیل کنار کار )اجرا شده باشد از داخل پروفیل و چنانچه آهن کشی نشده باشد از دیوار و یا جایی که قرار است کرکره برقی نصب شود اندازه گیری نمائید.

3- سوال:

چرا در زمانی که ما ابعاد و نوع تیغه کرکره برقی را در سیستم وارد میکنیم هیچ عددی در جمع فاکتور نمایش نمیدهد؟

پاسخ:

شما بعد از انتخاب نوع تیغه و وارد کردن ابعاد حتما میبایست دکمه محاسبه را بزنید در این مرحله سیستم بطور خودکار نوع و قیمت تیغه را برای شما محاسبه کرده است و بعد از مرحله انتخاب ریموت عدد کامل قرارداد کرکره برقی را نمایش میدهد.

4- سوال:

آیا نوع انتخاب محل نصب در قیمت نهایی کرکره برقی تاثیری دارد؟

پاسخ:

خیر نوع انتخاب محل نصب در قیمت نهائی کرکره برقی تاثیری ندارد اما کاربری که محاسبه قیمت را تا اتمام مراحل و ثبت نهائی انجام میدهد قرارداد بر اساس نوع سفارش ثبت میشود که بهتر است محلی را که قرار است کرکره اتوماتیک نصب شود بطور دقیق انتخاب شود.

5- سوال:

چرا زمانی که در منو انتخاب سیستم برقی گزینه خیر را انتخاب میکنیم عددی در جمع فاکتور نمایش داده نمیشود؟

پاسخ:

بدین خاطر میباشد که این منو برای انتخاب ریموت میباشد که اگر چنانچه گزینه خیر را انتخاب کنید و در منو بعد یکی از گزینه های لوازم جانبی را انتخاب کنید جمع فاکتور بهمراه گزینه ای که از لوازم جانبی انتخاب کرده اید نمایش داده میشود

6- سوال آقای اسماعیل مولائی:

سلام این قیمتی که سیستم ثبت میکند قیمت تمام شده با نصب میباشد . وچند روز زمان میبرد که بیاید نصب کنید . تشکر

پاسخ:

قیمت درب کرکره ای که بعد از محاسبه دقیق شما انجام می دهید و با توجه به روز شمار قیمت که در بالای صفحه می باشد و چنانچه روز شمار تعداد روز و ساعت را نمایش دهد دقیق و با احتساب نصب در شهرهایی که شرکت ایپاکو دارای نمایندگی کرکره برقی می باشد صحیح است و در خصوص زمان نصب متناسب با شهر و استان مربوطه بین 3 الی 7 روز کاری می باشد.

7- سوال:

بعضی از شرکتها و یا نصابها موتور کرکره برقی را از 2 سال تا 10 سال ضمانت میکنند آنها چه فرقی با موتورهای شرکت شما دارند؟

پاسخ:

شرکتها و افراد از واردکننده های مختلف اجناس را خریداری میکنند و بر اساس ضمانتی که شرکتهای وارد کننده به عاملین فروش میدهند موتور کرکره اتوماتیک را ضمانت مینمایند (به عنوان مثال : موتور های sdc و barzante این دو نوع موتور از طرف وارد کننده دارای 1 سال ضمانت می باشد) حال اگر فروشنده ای این نوع موتور را به مصرف کننده بالاتر از این 1 سال ضمانت مینماید ...

شرکت ایپاکو در قالب شرایط گارانتی ضمانت های مختلفی را برای مشتریان لحاظ مینماید که از لوگوی کنار صفحه بنام شرایط گارانتی درج گردیده است میتوانید مشاهده نمائید.

8- سوال:

برای بدست آوردن قیمت انواع کرکره برقی در سایت چطور میتوانیم محاسبه کنیم؟

پاسخ:

برای بدست آوردن قیمت هر نوع کرکره برقی می بایست یک به یک محاسبه نمائید به عنوان مثال:

کرکره برقی پارکینگ :

ابتدا یکبار انواع تیغه کرکره برقی با موتور تیوبلار محاسبه نمائید و سپس یکبار با موتور ساید محاسبه نمائید.

و اگر اطلاعاتی در خصوص نحوه انتخاب موتور کرکره برقی ندارید از اینجا بدست بیاورید و چنانچه در خصوص تیغه کرکره اتوماتیک میخواهید اطلاعات بدست بیاورید به اینجا مراجعه کنید.

9- سوال آقای محمد سلیمی:

بنده در شهرستان فروش کرکره برقی دارم آیا لیست قیمت کرکره برقی برای فروش همکار نیز دارید؟

پاسخ:

بله دوست عزیز شما میتوانید با مراجعه به اینجا و پس از وارد کردن کدی که توسط همکاران بخش فروش به شما میدهند لیست قیمت کرکره برقی جهت همکار را مشاهده نمائید.

10- سوال آقای محمود پورفتحی اصل:

به عنوان یک کارشناس بهترین و اقتصادی ترین نوع تیغه و موتور برای مشاغلی که حساسیت کمتری از بابت امنیت محل دارند کدام ها هستند به طور ساده تر سفارش شما برای یک مغازه معمولی مثلا غذاخوری چیست؟

پاسخ:

برای یک فروشگاه معمولی ارزانترین گزینه تیغه کرکره برقی , آلومینیوم سبک استاندارد است که وزنی حدود 3.700 تا 4 کیلوگرم در مترمربع میباشد.و برای انتخاب موتور کرکره برقی ,موتور تیوبلار چینی بدون گارانتی ارزانترین موتور می باشد (اما شرکت ایپاکو چنین پیشنهادی از بابت خرید موتور نمیدهد زیرا اختلاف قیمت موتور کرکره برقی بدون گارانتی و دارای گارانتی فقط 150.000 تومان می باشد) در موارد دیگر در فیلد لوازم جانبی کرکره برقی به غیر از قفل هیچ گزینه ای دیگر الزامی نمیباشد.

11- سوال آقای علی نکونام

موتور تیوبلار چه مزیتی نسبت به موتور ساید دارد؟

پاسخ:

مزیت موتور کرکره برقی تیوبلار نسبت موتور ساید در کرکره برقی پارکینگ و کرکره برقی پنجره در ابعاد کمتر از 12 متر مربع می باشد که بعلت اینکه این موتور در داخل شافت(درام) میباشد فضای زیادی را اشغال نمیکند و از جهت لوکس سازی کرکره پنجره بهترین گزینه می باشد و از دیگر مزیتهای موتور تویبلار قیمت مناسبتر نسبت موتور ساید می باشد .

12- سوال آقای حسین عباسی

در چه مواقعی از موتور ساید استفاده میشود؟

پاسخ:

موتور کرکره برقی ساید بیشتر در کرکره های عریض و پرتردد استفاده میشود از قبیل کرکره برقی پارکینگ مجتمع مسکونی که تعداد تردد روزانه آنها بالای 50بار در روز می باشدو برای فروشگاههای با ابعاد بالاتر از 12 متر مربع نیز از این نوع موتور کرکره برقی استفاده میشود

13- سوال آقای امیر جدیدی

پاراشوت چیست و چه کاربردی در کرکره برقی دارد؟

پاسخ:

پاراشوت اصطلاحی است که به اشتباه در بین نصابهای کرکره برقی رایج شده است . چرا که پاراشوت به معنی چتر نجات می باشد. در صورتیکه قطعه ای که به عنوان پاراشوت این دوستان معرفی میکنند به عنوان ترمز ایمنی موتورهای کرکره برقی ساید می باشد که بمحض جدا شدن موتور از روی پلیت و یا پاره شدن زنجیر موتور کرکره برقی ساید این ترمز عمل کرده و از سقوط کرکره برقی جلوگیری میکند.

14- سوال آقای هادی جهانگیری

آیا امکان خرید کرکره برقی اقساطی هم وجود دارد؟

پاسخ:

شرکت ایپاکو به جهت رفاه حال برخی مشتریانی که بطور مداوم با ایپاکو فعالیت دارند امکانی را فراهم نموده است که 50 درصد از قرارداد را بصورت اقساط کوتاه مدت بدون سود ، کرکره برقی مورد نظرشان را بفروش برساند

15- سوال

آیا کرکره برقی دست دوم هم شما میفروشید؟

پاسخ:

بله شرکت ایپاکو در اقدامی جدید در رابطه با خرید مشتریانی که بضاعت مالی ندارند و یا نیاز به کرکره برقی نو ندارند و یا بصورت موقت اقدام به نصب کرکره برقی مینمایند و همچنین قصد فروش کرکره برقی دست دوم خود را دارند پانلی برایشان فراهم کرده ایم که میتوانند خود در صفحه مربوط به کرکره برقی دست دوم اقلام را خرید و یا بفروش رسانند.

16- سوال آقای جواد کابلی

سلام ایا قیمت کرکره های برقی با دلار حساب می شود ؟

پاسخ:

قیمت تمامی اجناس کرکره برقی با دلار محاسبه نمیشود . اما بواسطه وارداتی بودن موتور کرکره برقی ، قیمت دلار تاثیر بر قیمت موتور کرکره برقی دارد که با نواسانات قیمت ارز تا حدودی قیمت موتورهای کرکره برقی دچار نوسان میشود .

17- سوال آقای حمید کاظمی

سلام بنده تازه وارد کار شدم سفارش اولم دفتر املاکه چه نوع تیغه و موتور رو پیشنهاد بدم که مناسب باشه در ضمن وارد قسمت قیمت همکار نتونستم بشم

پاسخ:

سلام دوست عزیز جهت دفتر املاک شما میتوانید از تیغه کرکره آلومینیومی استفاده کنید و چنانچه امنیت بیشتری مورد نیاز است از تیغه کرکره فولادی نیز می توانید استفاده کنید.

توجه داشته باشید برای تیغه آلومینیوم در ابعاد بالاتر از 10 متر مربع و تمامی ابعاد تیغه کرکره برقی فولادی می بایست از موتور ساید استفاده کنید.

18- سوال آقای ارادصبحی

سلام خدمت سرورگرامی عذر میخوام برای درب محافظ اپارتمان در ابعاد ۲۱۰ در۲۷۰ ماکزیمم ومینیمم قیمت در بهترینها چه قیمتی است پایدارو سلامت باشید

پاسخ:

سلام دوست عزیز جهت حفاظ درب آپارتمان در ابعاد ارسالی شما می بایست از تیغه مخصوص پنجره که تیغه ای ظریف با ارتفاع 6 سانتی متر میباشد استفاده کنید.چنانچه نتوانستید از طریق سیستم محاسبه کنید میتوانید با شماره های تماس سایت با بخش فروش ارتباط برقرار کنید همکاران ما راهنمائی بفرمایند.با سپاس

19- سوال آقای علی طباطبائی

در انتخاب تیغه پلی کربنات اشاره ای به رنگ و یا در صورت نیاز به داشتن حدود 80 سانتی متر از ارتفاع به صورت پانچ نشده است. لطفاً امکان پانچ تیغه پلی کربنات و نیز تفاوت قیمت در رنگ وهمچنین کاور رنگ شده (رنگ کوره ای ) دور کرکره را به دلیل نصب در روی دیوار را نیز بفرمایید . با سپاس

پاسخ:

در انتخاب رنگ تیغه می بایست قیمت را بصورت تلفنی دریافت نمائید چراکه بعضی از رنگها بصورت رنگ متالیک میباشد . در قسمتی از کرکره پلی کربنات که نیاز به عبور هوا باشد کرکره شفاف پلی کربنات قابلیت پانج ندارند و می بایست از تیغه های آلومینیوم پانچ و یا تیغه فولادی فول پانچ استفاده گردد. کاور های ایپاکو از دو نوع فلزی و کامپوزیت می باشد که هر دو مورد با رنگ الکترو استاتیک(رنگ کوره ای) عرضه میگردد.

20- سوال آقای رضا افرادی

سلام .

سوال اول : آیا از نظر امنیت کرکره برقی برای پنجره و درب ورودی ویلا مناسب می باشد ؟
سوال دوم : آیا امکان به سرقت رفتن کرکره ها در ویلا می باشد ؟
سوال سوم : قیمت کرکره برای پنجره 2*1.5 چند می باشد ؟

پاسخ:

سلام

پاسخ اول : بهترین گزینه از نظر امنیت ، صرفه جوئی در مصرف انرژی و اثرات مضر نور خورشید کرکره برقی پنجره می باشد.چراکه در زمان بسته شدن کرکره اگر فرد سارق اقدام به برش کرکره نماید می بایست کل کرکره را برش دهد ولی در صورت استفاده از نرده صرفأ بریدن یکعدد نرده جهت ورود سارق کافی می باشد. و اگر در نصب کرکره دقت کافی شود و تخصص کافی لحاظ شود از بالا دادن کرکره و ورود سارق نیز میتوان جلوگیری کرد.

پاسخ دوم: چنانچه آهن کشی کرکره اصولی باشد هیچ گونه امکان سرقت کرکره برقی پنجره وجود ندارد.

پاسخ سوم : قیمت ها را چنانچه نتوانستید محاسبه کنید از طریق شماره تماس 02133320553 تماس گرفته بابخش فروش هماهنگ نمائید.

21- سوال آقای فرهاد

سلام ما در استان گیلان - شهرستان رشت هستم به چه طریقی می تونیم سفارش بدیم .ممنون

پاسخ:

سلام دوست عزیز :

شرکت ایپاکو در شهر رشت دارای نمایندگی می باشد شما با مراجعه به صفحه نمایندگی کرکره برقی رشت شرایط را مطالعه و خرید نمائید

22- سوال آقای عباس ناجی

درشهرستان ما نمایندگی نداری از کجا باید سفارش بدهیم در شهرستان ایوان هستم اگر میشه راهنمای بفرماید ؟

پاسخ:

سلام دوست عزیز :

شرکت ایپاکو بزودی در استان ایلام دارای نماینده میشود که منبعد میتوانید سفارشات خود را در شهرستان ایوان به قیمت سراسری ایپاکو در کلیه نمایندگیها خرید نمائید اما در حال حاضر نزدیکترین نمایندگی را از صفحه جستجوی نمایندگان ایپاکو جستجو نمائید

 

23- سوال آقای مهدی حاتمی

سلام. مغازه داری کرکره مدل برقی هست ولی برقی نیست .برای برقی کردنش باید چکار کرد؟

پاسخ:

سلام دوست عزیز :

کرکره ای که برقی نباشد به اصطلاح کرکره دستی میگویند که قالبأ از جنس کرکره گالواینزه و یا کرکره لوله ای گفته میشود که متناسب با نوع و ابعاد کرکره میتوان از موتور ساید و یا موتور تیوبلار جهت برقی نمودن آن استفاده نمود جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید به صفحه اطلاعات درباره موتور کرکره برقی مراجعه نمائید

 

24- سوال آقای شاپور هرمزی

با سلام در خصوص نحوه محاسبه قیمت درب ورودی آپارتمان با عرض 110 و ارتفاع 250 سانتیمتر، چه آیتم هایی را باید انتخاب کنیم که محاسبه برسیم؟

پاسخ:

سلام دوست عزیز :

سیستم محاسبه قیمت کرکره برقی در حال حاضر جهت سفارش کرکره برقی پارکینگ و قیمت کرکره برقی فروشگاه می باشد که در آینده ای نزدیک سیستم محاسبه قیمت کرکره برقی آپارتمان نیز بصورت جداگانه طراحی و عرضه میگردد.

لازم بذکر است موارد طراحی شده توسط ایپاکو براساس نیاز مشتریان میباشد و هم اکنون پیرو درخواستهای مکرر مشتریان مبنی بر خرید کرکره آپارتمان ، ایپاکو در صدد ساخت نرم افزار محاسبه قیمت کرکره آپارتمان میباشد و در آینده ای نه چندان دور سیستم طراحی میگردد . در حال حاضر از طریق تماس با شماره های شرکت میتوانید درخواست خود را اعلام نمائید. تا همکاران ما در بخش فروش مشاوره و راهنمائی نمایند

در تاریخ 1398/2/30 محاسبه قیمت کرکره برقی آپارتمان در سایت درج گردید لذا بعلت بوجود نیامدن خلل در سئو سایت امکان پاک نمودن مطلب بالا وجود ندارد 

25- سوال آقای مهدی مهاجری

سلام. منظور از انواع ضمانت ایپاکو چیست و چرا باید از بابت گارانتی کرکره برقی مبلغی مازاد بر قیمت کرکره اتوماتیک پرداخت نمائیم؟

پاسخ:

سلام دوست عزیز :

شرایط گارانتی ایپاکو تا حدودی متفاوتتر از دیگر شرکتها می باشد بدین جهت که بعضی از مشتریان درخواست گارانتی بی قید و شرط را دارند که این امکان توسط هیچ شرکتی فراهم نشده است چراکه شرکتهای وارد کننده غالبأ محصول را طبق شرایط منحصر به خود شرکت ضمانت مینمایند لذا ایپاکو بواسطه اینکه بتواند رضایت تمامی گروههای مشتریان را جلب نماید سیستم انواع گارانتی را توسط سرمایه گذار گارانتی راه اندازی نموده تا در مواقع لزوم همانند بیمه جهت پرداخت هزینه خدمات در کنار مشتریان عزیز باشد . و با پرداخت مبلغ معین دستگاه خریداری شده را ضمانت نمایند.جهت اطلاعات بیشتر میتوانید در این بخش مطالعه نمایئد

26- سوال آقای محمدی

سلام. قیمت ها بر اساس نصب محاسبه میگردد یا هزینه نصب جدا میباشد؟

پاسخ:

سلام دوست عزیز؛ قیمت کرکره برقی که شما در سایت محاسبه مینمائید تمامأ با نصب می باشد و نصب کرکره برقی بصورت کامل در جمع فاکتور با کلیه متعلقات کرکره برقی گنجانده است .

27- سوال آقای سپه وند

سلام . لوکس سازی کرکره چیست ؟

پاسخ:

سلام دوست عزیز؛ در کرکره ها بخشهای وجود دارد که نمای آن محسوب می شود از قبیل پروفیل کناره و پلیت ها که غالبأ آنها بصورت رنگ خام عرضه میگردد . که چنانچه در سیستم محاسبه قیمت کرکره برقی گزینه لوکس سازی کرکره برقی را بروی دارد کلیک نمائید مبلغی به جمع فاکتور اضافه میگردد و آن متعلقات بصورت رنگ کوره ای متناسب با رنگ تیغه و ریل تقدیم مشتری میگردد . این مورد برای مکانهای از قبیل : کرکره برقی ویلا | کرکره پنجره باغ گزینه ای مناسب جهت زیبا سازی نمای ساختمان میشود.

28- سوال آقای هادیانفر

سلام وقت بخیر
چندتا سوال داشتم که جوابش توی متن بالا نبود .
۱ _تفاوت تیغه گالوانیزه و آلمینیومی در چیه؟
۲_تفاوت تیغه مورد استفاده برای کرکره صنعتی و فروشگاهی در چیه ؟
۳_برای باغ ویلا بهتره چه نوع تیغه ای سفارش بدیم که هم استحکام داشته باشه و هم ایمن تر باشه

پاسخ:

سلام دوست عزیز؛

کرکره برقی گالوانیزه دو نوع دارد از سوال شما پیداست که گالوانیزه فوم دار مدنظر شماست این نوع تیغه های کرکره برقی از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی ندارند اما از لحاظ تولید و کارائی دارای تفاوت بسیار می باشند:

1) تیغه گاولنیزه فوم از طریق فرایند رلوفرمیینگ تولید میشود در صوتیکه تیغه آلومینیومی از روش اکسترود تولید میشود که این دو فرایند تولید باعث میشود تیغه های گالوانیزه کاملا بی صدا و تیغه های دیگر دارای صدای نسبی می باشد

2) تیغه کرکره برقی گالوانیزه فوم دار از ورق در نهایت 0.4 میلیمتر تولید میشود و تیغه کرکره آلومینیوم دارای ضخامت حداقل 0.6 میلیمتر میباشد لذا تیغه آلومینیوم مقاومت بیشتری در برابر ضربه و خرابی دارد و بواسطه ضخامت کم از تیغه گالوانیزه فوم دار نمیتوان در ابعاد خیلی بزرگ استفاده کرد

3) تیغه گالوانیزه فوم دارد همانطور که از نامش پیداست در داخل آن فوم پلی یورتان تزریق شده است که بواسطه وجود این فوم عایقی مناسب جهت برودت و صدا میباشد که کرکره آلومینیومی دارای چنین قابلیتی نمیباشد.

در مورد سوال دوم تیغه های فروشگاهی تیغه های 80 میلیمتر می باشد که در ابعاد متوسط قابل استفاده میباشد و لذا در ابعاد بزرگتر مانند کارخانجات میایست از تیغه 100 میلیمتر استفاده نمود.

در پاسخ سوال سوم تنوع محصول در این خصوص بسیار است میبایست متناسب با اطلاعات بالا و بازدید حضوری از محل تیغه مربوط را انتخاب نمایئد اما غالبأ از تیغه آلومینیومی 60 جهت امنیت و زیبائی استفاده مینمایند.

چنانچه پاسخ خود را از بین سوالات متداول فوق دریافت ننموده اید از اینجا سوال خود را مطرح نمایید

آخرین ویرایش در پنج شنبه, 24 بهمن 1398 ساعت 18:45
پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 00:00

نکاتی درباره نصب کرکره های برقی

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی کار ساده ای نیست و نیازمند نیروی مجرب و مهندسین متخصص میباشد.

تیغه های این نوع کرکره ها باید به صورت دقیق انجام شود کوچکترین نقص فنی منجر به عدم کارایی  این کرکره ها میشود

تجهیزات مورد نیاز  نصب

تیغه

شفت (لوله-محور)

UPS

موتور

اندی گپ

یاتاقان

ریسیور

کاور موتور ساید

ریل

شفت یا درام : از لوله های ۴ اینچ با ضخامت ۴ میلی متر استفاده می شود یا از لوله هائی با سطح مقطع ۶شفت  کرکره برقی بهتر است برای درب های با مساحت بیش از ۲۵ متر از لوله های قویتر استفاده شود .

تیغه انتهائی : معمولا برای اینکه تیغه آخر بیشتر در معرض ضربه قرار دارد.

ریل:  دو طرف کرکره قرار می گیرند و تیغه ها داخل آنها حرکت می کنند.

   دو نوع ریل موجود است

ریل معمولی و ریل قوطی دار , جنس آن از آلیاژ آهن و آلومینیوم میباشد

ریلهایآهنی برای ورقهای گالوانیزه و ریلهای آلومینومی برای تیغه های آلومینیومی و پلی کربنات مورد استفاده قرار میگیرند.

انواع تیغه کرکره برقی

تیغه های ۸۰ مرسوم هستند و برای اکثر درب ها از این اندازه بیشتر استفاده می شود.

 

انواع تیغه ها برای کرکره برقی مغازه ها

 

تیغه شفاف پلی کربنات ضد سرقت

تیغه آلومینیوم فابریک سنگین محصول ایتالیا ترکیه

تیغه منیزیم فولاد فوم دار درجه یک

تیغه آلومینیوم فابریک طرح چوب

تیغه آلومینیوم فابریک سبک استاندارد 6063

تیغه آلومینیوم فابریک درجه یک استاندارد 6063

تیغه آلومینیوم فابریک سنگین محصول ایران ترکیه

تیغه آلومینیوم فابریک استاندارد 6063

 

توان موتور :  توان موتور کرکره به صورت نیوتن بر متر است  هر متر مربع کرکره بسته به نوع تیغه آن 4 تا 10کیلوگرم وزن دارد .

اندی گپ: اندیکپ متصل کننده ورقه پلیت به شفت است.

پلیت : روی صفحه پلیت موتور و تمام اجزا نصب میشود .

ریسیور: همان مرکز کنترل میباشد تمامی دستورات ارسالی  به موتور  ریموت  کنترل در آن تعریف میشود .

 

موتور:

سه نوع موتور  برای کرکره های برقی

  ۱- استوانه ای یا توبولار(tubular)
  ۲- سنترال(central)
  ۳- ساید(side)

 

 ویژگیهای موتورهای سنترال کرکره برقی

قابلیت به حرکت در آوردن کرکره برقی با وزن متوسط را دارد.

برای کرکره برقی های قدیمی استفاده میشده

قدرت بر حسب kg  میباشد

معایب موتور سنترال

  نصب  دشوار هزینه بالا

  اگر بدرستی نصب نشود ایجاد صدا میکند

  تعمیرات آن نیاز به تخصص و مهارت دارد

 

موتورهای توبولار

پر کاربردترین موتور برای محیطهای کم تردد

طراحی آن بصورت استوانه ای میباشد

توان آن بر حسب نیوتون میباشد

برای نصب آن دقت و حساسیت باید بکار برده شود

قیمت آن بستگی به نوع موتور میباشد

دسته بندی موتور توبولار

موتور های توبولار متر مربع

موتور های توبولار بر حسب نیوتن

موتور های توبولار صنعتی

موتور های توبولار با یو پی اس

 

موتورهای ساید

برای کرکره های برقی با وزن بالا و پر  تردد مورد استفاده قرار میگیرد

بر روی صفحه پلیت نصب میشود

موتور ساید متشکل از اجزاء  زیر میباشد

موتور ساید

 صفحه ساید (سه پیچ یا چهار پیچ)

 دو عدد ریموت

ریسیور یا یو پی اس

 

دسته بندی تیغه ها

 1. تیغه های تک جداره
 2. تیغه های دو جداره
 3. تیغه  پانچ دار
 4. تیغه دو جداره پل دار
 5. تیغه دوجداره فوم دار
 6. کپس

 

ابزار مورد نیاز

دستگاه جوش ۲۰۰ آمپر
دستگاه برشکاری فرز
دریل قوی و مناسب بهمراه انواع مته ها
دریل تخریب گر ( هیلتی ) بهمراه انواع مته ها
فنر سیم کشی
متر و خط کش
کابل و سیم به متراژ مورد نیاز
جعبه ابزار کامل(آچار فرانسه,  انواع آچار تخت ,  آچار آلن  , انواع پیچ و ...)

 

درب اتوماتیک شیشه ای

نصاب این نوع دربها باید نهایت دقت  وقت مناسبی را برای این کار صرف کند کار بی نقص وتمیزی  را به مشتری تحویل دهد.

نصب درب اتوماتیک

علاوه  بر کرکره برقی  درب های اتوماتیک نیز  در بازار وجود دارند که معمولا برای پارکینها  استفاده میشود که طرفداران بسیاری دارد

 • کرکره برقی با تیغه های فولادی

تیغه فولادی: در دو مدل معمولی و پانچ دار در رنگهای مختلف موجود است.

تیغه های دیگر: آلومینیوم، منیزیوم، گالوانیزه، پلی کربنات و… در ابعاد و اندازه های مختلف، بصورت تخت، قوس دار و… با برندهای متنوع

انواع موتور  کرکره

موتور با به حرکت در آوردن شفت باعث حرکت تیغه ها به بالا و پاین میشود

موتور های ساید در بیرون شفت مستقر میشوند  و صنعتی در مدلهای  500KG   300,KG , 150KG  ,   600KG , 800KG  که در اخل شفت قرار میگیرند

این موتورها به منبع  UPS  متصل هستند  (مبنع برق بدون وقفه)

کارکرد  شفت در کرکره برقی

روله تیغه بر روی  شفت  قرار میگیرد  با چرخش  شفت توسط موتور  رول کرکره  به بالا پایین کشیده میشود

ریل کرکره

ریل از جنس پروفیل است U  شکل است و به صورت عمودی در دو طرف دهانه نصب میشود و رول تیغه ها  در داخل آنها بالا پایین میرود

جنس ریلها آلومینیوم و فولاد میباشد که با توجه به نوع کار انتخاب میشود  ریل فولادی دوام بیشتری نسبت به ریل آلومینیومی دارد .

کرکره ها ی مجهز به UPS

UPS با استفاده از دو باطری  برق موتور را زمانی که برق قطع میشود  تامین میکند  نصب آن اختیاری  است

 

 

 

 

 

آخرین ویرایش در دوشنبه, 02 دی 1398 ساعت 17:39
پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 00:00

راهنمای انتخاب درب پارکینگ ریلی

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)

برای انتخاب درب کرکره برقی یا درب پارکینگ ریلی باید به عواملی چون طرح ، اندازه ، رنگ و ریلی یا کرکره ای بودن آن توجه داشته باشیم ،تمام موارد را قبل از انتخاب درب پارکینگ باید در نظر بگیرید.در این مقاله قصد داریم به راهنمای انتخاب درب پارکینگ ریلی مناسب بپردازیم .

چگونه درب پارکینگ ریلی مناسبی انتخاب کنیم؟

برای انتخاب درب پارکینگ ریلی مناسب ابتدا باید انتخاب کنید که درب را ریلی یا کرکره ای می خواهید؟ البته این موضوع به عواملی چون طول درب ، مقدار فضای موجود برای درب پارکینگ ، میزان استفاده روزانه و جنس درب پارکینگ ، میزان فضای کناره های درب همگی از عوامل موثر در انتخاب نوع درب پارکینگ می باشد.

درب های پارکینگ برقی با کمک بازوی مکانیکی درب به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند . این حرکت از طریق فرستادن سیگنال از جانب ریموت کنترل به درب برقی پارکینگ فرمان لازم برای باز و بسته شدن آن می دهد . درب های پارکینگ داخل بازشو به فضای زیادی احتیاج دارند که بتوانند به راحتی به داخل باز شوند .

از این نوع درب های پارکینگ برای منازل استفاده می شود ، امنیت در این درب های به نسبت درب پارکینگ ریلی و کرکره ای به مراتب کمتر است ،زیرا با فشار کمی باز می شوند و از لحاظ امنیت در رتبه پایین تری قرار می گیرند.

اکثر افراد به دلیل طراحی ، تعمیر و نگهداری مناسب ، امنیت بالا و اشتغال فضای کمتر از درب های پارکینگی ریلی استفاده می کنند زیرا فضای خوبی برای پارک ماشین ایجاد می شود.از این نوع درب در سراشیبی نیز استفاده می شود اما از درب های داخل بازشود نمی توان در سراشیبی استفاده کرد .

روش های باز کردن انواع درب پارکینگی

روش های زیادی برای باز و بسته کردن درب پارکینگ وجود دارد که در این جا برخی از راه های باز و بسته کردن آن را به صورت خلاصه بیان خواهیم کرد . به طور کلی درب های اتوماتیک پارکینگ با ریموت ، موبایل هوشمند ، کارت و کد باز و بسته می شوند .

یکی از متداول ترین راه های باز و بسته کردن انواع درب اتوماتیک پارکینگ استفاده از ریموت کنترل است که با فشردن دکمه ای روی آن به جعبه فرمان درب اتوماتیک پارکینگی سیگنال ارسال می شود و فرمان بسته یا باز شدن درب صادر می گردد .

این روش یکی از ساده ترین راه های باز و بسته کردن انواع درب پارکینگی است که مورد استفاده در مصارف تجاری و خانگی ، اداری می باشد .از مشکلات استفاده از ریموت برای باز و بسته شدن درب اتوماتیک پارکینگ،دزدیده و کپی زدن از روی آن است .

یکی دیگر از روش های باز و بسته شدن انواع درب پارکینگی اتوماتیک ،بازشدن درب به هنگام نزدیک شدن به درب پارکینگ می باشد .این نوع درب ها به دلیل وجود سنسور ماشین را شناسایی کرده و درب را برای آن ها باز می کند . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه ایپاکو در تماس باشید .

استفاده از گوشی هوشمند برای باز و بسته کردن درب می تواند جایگزین مناسبی برای انواع درب اتوماتیک پارکینگی باشد و امنیت در این درب ها را افزایش دهد .

همانطور که می دانید از درب های اتوماتیک پارکینگی ریلی و کرکره ای برای راحتی ، ایمنی بیشتر استفاده می شود . در این میان روش های مختلفی برای باز و بسته کردن انواع درب پارکینگ وجود دارد . در این نوشته به ریموت از راه دور اشاره کردیم و گفتیم که این روش خطر کپی و دزدیده شدن آن وجود دارد .

یکی از ایمن ترین و راحت ترین روش های باز و بسته کردن انواع درب اتوماتیک ریلی و کرکره ای استفاده از اپلیکیشن های هوشمند پارکینگ می باشد .در این روش خطر دزدیده شدن ریموت یا گم شدن آن وجود ندارد و حتی می توانید برای افراد اجازه دسترسی صادر کنید.

با مراجعه به اپلیکیشن می توانید دسترسی سایر اعضای خانواده را امکان پذیر کنید و امنیت چند برابر را برای درب اتوماتیک پارکینگ خود انتخاب کنید . در راهنمای انتخاب درب اتوماتیک پارکینگی به تمام موارد اشاره کردیم.

جهت مشاوره و خرید انواع درب اتوماتیک پارکینگی کرکره ای و ریلی می توانید با مراجعه به وبسایت ایپاکو با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید و تمام نکات لازم در مورد انتخاب و خرید انواع درب اتوماتیک پارکینگی را دریافت نمایید .

آخرین ویرایش در دوشنبه, 02 دی 1398 ساعت 13:41
پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 00:00

مشکلات رایج در درب کرکره برقی

این مورد را ارزیابی کنید
(11 رای‌ها)

افرادی که معمولا از درب کرکره برقی استفاده می کنند با مشکلات رایج در کرکره برقی رو به رو هستند.به طور کلی برای این افراد پیش آمده که درب کرکره برقی به هر دلیلی کارنکند و یا مواردی که باعث می شود مشکلاتی را به وجود آورد.آگاهی از این نوع خرابی ها بسیار اهمیت دارد.ما در این مقاله قصد داریم رایج ترین مشکلات کرکره برقی را برای شما بیان کنیم ، همراه ما باشید.

رایج ترین مشکلات کرکره برقی

مشکلات رایج در درب کرکره برقی برای افرادی که به طور معمول از این نوع درب استفاده می کنند در طول روز اختلال هایی را در کارهای روزانه آن ها ایجاد خواهد کرد.آگاهی از این مشکلات بسیار حایز اهمیت است و باید به موقع مورد بررسی قرار گیرد . در بعضی از موارد مشکلات کرکره برقی بدون نیاز به متخصص و تعمیرکار درب های اتوماتیک توسط خود افراد قابل حل می باشد .

چنان چه مشکلات پیش آمده جدی باشد ،بهتر است با تعمیرکار باتجربه و حرفه ای درب های کرکره برقی تماس بگیرید و برای برطرف کردن مشکلات کرکره برقی خود از آن ها کمک بگیرید.جهت مشاوره و برقراری ارتباط با بخش کارشناسی مجموعه ایپاکو می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

علت خرابی درب های کرکره برقی

در این مقاله به بررسی مشکلات کرکره برقی و دلیل خرابی آن ها می پردازیم تا در صورت بروز هر گونه مشکل بتوانید خرابی را برطرف کنید . درب های کرکره برقی به دلیل استفاده فراوان در طول روز بیشتر از سایر درب های موجود در بازار خراب می شوند .

در ادامه به بررسی برخی از خرابی ها و مشکلات رایج در درب های کرکره برقی می پردازیم و راهکارهای تعمیرات آن را نیز بیان می کنیم .

یکی از رایج ترین و مهم ترین مشکلاتی که برای انواع درب کرکره برقی ایجاد می شود ،عدم بالا رفتن صحیح درب کرکره برقی است که به اصطلاح به آن بازماندن کرکره برقی می گویند .دلیل به وجود آمدن این مشکل می تواند خطا در اتصال کرکره به برق باشد .

اختلال ایجاد شده در اتصالات سیم برق کرکره می تواند خرابی هایی را برای درب کرکره برقی ایجاد کند .برای رفع این خرابی ها بهتر است ابتدا از سالم بودن اتصالات برق مطمئن شویم .یکی دیگر از مشکلات کرکره برقی خراب بودن ریموت درب کرکره برقی است .

خرابی در ریموت کنترل درب های اتوماتیک نیز وجود دارد .به طور معمول خرابی ریموت به دلیل اتمام باتری ایجاد می شود که با خاموش یا کمرنگ شدن چراغ آن نشان داده می شود . خرابی موتور درب کرکره برقی یکی دیگر از دلایل ایجاد اختلال در درب های کرکره برقی می باشد.

در صورت خرابی موتور کرکره برقی بهتر است برای تعمیر آن خود دست به کار نشوید و تعمیر آن را به کارشناسا و متخصص در این زمینه بسپارید .

مجموعه ما متخصص و کارشناس هایی را در این زمینه دارد که می توانند شما را در برطرف نمودن مشکلات کرکره برقی راهنمایی کنند .جهت خرید ، نصب و راه اندازی کرکره برقی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید .

مشکلات فیوز و دستگاه مرکزی کرکره برقی 

برای بررسی سالم بودن دستگاه مرکزی و فیوز کرکره برقی ،ابتدا از سالم بودن دستگاه مرکزی و فیوز درب مطمئن شوید . در صورت سالم بودن این دو بخش ایراد کرکره برقی مربوط به سیم ورودی یا مدار آن می باشد .

به منظور جلوگیری از مشکلات جدی تر بهتر است پیش از بروز ایرادات بیان شده ،چکاپ و تعمیرات درب کرکره برقی را با خیال آسوده و مطمئن به دست افراد کارشناس در این زمینه بسپارید . 

خرابی چشمی و بازویی درب اتوماتیک

گاهی اوقات درب های اتوماتیک به درستی باز و بسته نمی شوند . مشکل ایجاد شده به دلیل خرابی جک بازویی کرکره برقی می باشد که نیاز به تعویض یا تعمیر آن است . چنان چه تمام موارد را چک کردید اما درب کرکره برقی بسته نمی شد ،مشکل از ارتباط چشمی کرکره برقی است که دارای قطعی است .

برای رفع این مشکل بهتر است ،چشمی درب را تمیز کنید و از تراز بودن آن مطمئن شوید زیرا این موارد اختلال هایی را در درب اتوماتیک کرکره برقی ایجاد می کند .اگر با رعایت نکات بالا چشمی درب کرکره برقی به درستی کار نکرد ،چشمی دچار مشکلات جدی تری شده است که نیاز به تعویض یا تعمیر تخصصی دارد .

آخرین ویرایش در شنبه, 23 آذر 1398 ساعت 13:06
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

به طور کلی درب های ریلی ( کشویی ) یا کرکره ای ، به دلیل اینکه همیشه در حال چرخش هستند آسیب و صدمات در این نوع درب ها بیشتر از سایر درب های اتوماتیک مشاهده می شود.ما در این مقاله قصد داریم به بررسیی آسیب و صدمات درب اتوماتیک بپردازیم.

بررسی آسیب و صدمات درب اتوماتیک

اکثر آسیب و صدمات درب اتوماتیک به دلیل عملکرد نادرست سنسور درب اتوماتیک می باشد که به دلیل برخورد کاربر و فرسایش فلزات ایجاد می شود.چنان چه بازرسی و ارزیابی ایمنی درب اتوماتیک به صورت روزانه و هفتگی انجام نشود ، مشکلاتی را همراه دارد.

ارزیابی ایمنی توسط افراد متخصص باید انجام شود زیرا این کار اهمیت زیادی دارد و از آسیب و صدمات درب اتوماتیک جلوگیری می کند . درب های اتوماتیک چرخشی را نمی توان خطرناک ترین انواع درب در نظر گرفت اما به این معنا نیست که آسیب و صدمه ای برای افراد ندارند .

تولیدکنندگان انواع درب کرکره ای و اتوماتیک تلاش خود را می کنند تا محصولاتی را طراحی و تولید کنند که از لحاظ امنیت و ایمنی بالا باشند و دارای سنسور متعدد جهت افزایش امنیت و ایمنی برای افراد باشند .

 همانطور که قبلا بیان کرده بودیم آسیب و صدمات درب اتوماتیک به دلیل عملکرد نادرست سنسور درب اتوماتیک و فرسایش فلزات و برخورد کاربر به وجود می آید .بازرسی و بررسی ایمنی به صورت روزانه می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند .

ویژگی های درب اتوماتیک متحرک و ثابت

 • طراحی شیک انواع درب اتوماتیک
 • سرعت باز و بسته شدن درب اتوماتیک مناسب باشد
 • ضمانت درب اتوماتیک و خدمات پس از فروش
 • مجهز به قفل الکترومکانیکی جهت ایمنی و امنیت بیشتر
 • نصب و راه اندازی آسانی توسط افراد متخصص داشته باشد

موارد بالا از ویژگی های مهم انواع درب کرکره برقی پارکینگی می باشد که در صورت وجود هر یک از آن ها میزان آسیب و صدمات درب اتوماتیک کمتر خواهد بود .برای کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با کارشناسان و مشاورین ما در ارتباط باشید .

ویژگی و خصوصیات درب اتوماتیک معیار مناسبی برای سنجش کیفیت آن ها می باشد .طراحی مناسب و ظاهری زیبا و مناسب ، میزان تردد افراد ، استفاده از شیشه سکوریت و اجزای تشکیل دهنده مانند چشمی ، موتور و .. از همه مهم تر ضمانت خدمات پس از فروش از ویژگی های مهم درب اتوماتیک محسوب می شود .

در این میان تنظیم نبودن سیستم درب اتوماتیک ، آسیب و صدمات درب اتوماتیک را به همراه دارد و یکی از موارد مهم در ایجاد این آسیب ها در انواع درب اتوماتیک می باشد . با بررسی روزانه توسط افراد متخصص می توانیم از حوادث ناگوار جلوگیری کنیم .

در صورت ایجاد کوچک ترین خطا و مشکل در باز و بسته شدن انواع درب پارکینگی از صدمات و آسیب هایی که برای کاربران به همراه دارد ، می توانید جلوگیری کنید . کارشناسان و مشاورین مجموعه ایپاکو می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

درب اتوماتیک پارکینگ  

درب های اتوماتیک آلومینیومی پارکینگی سبک ، ضد زنگ هستند و برای تعمیر و نگهداری آن ها به هزینه کم احتیاج داریم .این درب ها در برابر فشار مقاوم نیستند و به دلیل رسانا بودن آلومینیوم بکار رفته در این نوع درب ها ،در مصرف انرژی نیز صرفه جویی ندارند .

متداول ترین انواع درب اتوماتیک پارکینگی فلزی بوده که در اندازه و طرح مختلف ساخته شده است . دارای قدرت و امنیت بالایی است . درب های اتوماتیک چوبی نیز به دلیل زیبایی طرفداران خاص خود را دارند .نیاز به مراقبت و نگهداری فراوانی دارند .

درب های چوبی اتوماتیک ارزان به دلیل کیفیت و نامرغوب بودن چوب استفاده شده در ساخت آن ها معمولا نسبت به سایر درب های چوبی مرغوب اتوماتیک قیمت پایین تری دارند و به راحتی شکسته و پیچ و تاب می خورند .

از مواد رایج در ساخت انواع درب اتوماتیک، ورق های فولاد است که مشابه درب های چوبی پارکینگی برجسته به نظر می رسد .این نوع از درب های فولادی به صورت عایق بندی و دو لایه پوششی از فولاد و عایق بندی نشده در دسترس هستند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب و خرید انواع درب اتوماتیک پارکینگی می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید .

آخرین ویرایش در شنبه, 23 آذر 1398 ساعت 12:59
پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 00:00

آموزش تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

امروزه از کرکره برقی برای درب پارکینگ ساختمان های مسکونی ، تجاری ، اداری و صاحبان مغازه ها کاربرد دارد . از موتورهای پرفروش کرکره برقی در بازار می توان به موتور ساید و توبلار در کرکره برقی اشاره کرد .ما در این مقاله قصد داریم آموزش مناسبی از تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی برای شما داشته باشیم با ما همراه باشید .

تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی

 

یکی از مباحث مهم در آموزش نصب کرکره برقی ،آموزش تنظیم میزان بالا و پایین در کرکره برقی بدانیم . برای کرکره برقی باید میزان بالا و پایین تعریف شده باشد تا در زمان انجام کار مشکلات و آسیب های جدی به کرکره برقی وارد نشود .

همانطور که در ابتدا بیان کردیم در این مطلب توضیح مختصری از آموزش تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی را خواهیم داد اما قبل از آن در مورد انواع موتور در کرکره برقی توضیح می دهیم.

آشنایی با انواع موتور کرکره برقی

 

موتور ساید و توبلار کرکره برقی دو مدل از پرکاربردترین و معروف ترین انواع موتور در درب های کرکره برقی می باشند، البته مدل های دیگری از موتورهای کرکره برقی وجود دارند که آنالیز و تحلیل آن ها نیاز به تخصص دارد .

موتور ساید کرکره برقی

 

یکی از معروف ترین و کاربردی ترین انواع موتور کرکره برقی می باشد که همانطور که از اسم آن پیداست در کناره ها قرار می گیرد .این نوع از موتور کرکره برقی به وسیله زنجیر و چرخ دنده پایین و بالا می شود .از این نوع موتور در مکان های پرتردد بیشتر استفاده می شود که نیاز به باز و بسته شدن بیشتر درب دارند . برای تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی مواردی وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

موتور توبلار کرکره برقی

 

یکی دیگر از انواع موتور کرکره برقی که بسیار معروف و کاربردی است موتور توبلار نام دارد و در لوله بالایی کرکره برقی قرار گرفته است .توبلار یکی از پرطرفدارترین موتورهای مورد استفاده در کرکره برقی است که در مکان هایی کم تردد بیشتر استفاده می شود .

واحد قدرت در این نوع از موتورها نیوتن بر متر است اما در موتورهای ساید بر حسب کیلو گرم محاسبه می شود .برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید و انتخاب انواع درب کرکره برقی و آموزش تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی می توانید با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

تنظیم میزان بالا و پایین در موتور کرکره برقی

 

 

اکنون که با انواع موتور کرکره برقی آشنا شدیم ،قصد داریم نحوه تنظیم بالا و پایین کردن موتور کرکره برقی را بررسی کنیم .در موتور ساید میزان بالا و پایین کردن آن نسبت به سایر موتورها راحت تر بوده و تنها با تنظیم مهره هایی که در موتورها قرار دارد می توان حد پایین و بالا رفتن موتور را تنظیم کرد.

در توبلار تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی پیچیدگی و مشکلاتی را همراه خواهد داشت .روی موتور توبلار دکمه هایی برای تنظیم حد پایین و بالا وجود دارد .با آموزش تخصصی در این زمینه می توان بهترین تنظیم ارتفاع موتور کرکره برقی را داشته باشیم .

برای تنظیم میزان بالا و پایین کرکره برقی در موتور توبلار ابتدا کرکره برقی بالا می رود و بعد از آنکه شروع به حرکت به سمت پایین داشت دکمه حد پایین را سریعا به جهت منفی می چرخانیم در این لحظه کرکره برفی متوقف می شود .

پس از مدتی آرام آؤام دکمه را از جهت منفی به سمت مثبت می چرخانیم و کرکره حرکت خواهد کرد و تا زمانی که کرکره به اندازه مورد نظر برسد چرخش را ادامه می دهیم . در مورد تنظیم حد بالا در موتور توبلار کرکره برقی این موضوع صدق می کند .

کرکره برقی را ابتدا به سمت بالا هدایت می کنیم و سریع دکمه را به جهت منفی می چرخانیم و در این حالت است که کرکره برقی ثابت می ماند و مجدد دکمه کرکره را به جهت مثبت می چرخانیم و کرکره برقی را تا زمانی که سه پره از کرکره بیرون بماند در آن حالت قرار می دهیم.

از درب های اتوماتیک کرکره برقی برای امنیت و راحتی بیشتر افراد ساکن در ساختمان استفاده می کنند و به دلیل استفاده فراوان از این درب ها معمولا هر چند وقت یکبار مورد بررسی قرار گیرد تا مشکلاتی در زمان استفاده از آن به وجود نیاید . شما می توانید برای راهنمایی در این زمینه با مشاورین ما در تماس باشید .

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 20 آذر 1398 ساعت 11:08
این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

با توجه به سرد شدن هوا و شروع فصل پاییز و زمستان و تغییرات آب و هوایی در سطح کشور،مسئله مراقبت و محافظت از کرکره برقی پارکینگ مطرح می شود .سرمای فصل زمستان خرابی در کرکره برقی پارکینگ را به دلیل یخ زدگی ایجاد می کنند .با استفاده از نکات مهم در رابطه با انواع کرکره برقی می توانید از خرابی قطعات درب اتوماتیک در این فصل جلوگیری کنید وصرفه جویی در مورد هزینه های اضافی مربوط به اختلال و خرابی درب کرکره برقی داشته باشید.

مهم ترین نکته در کرکره برقی پارکینگ این است که برای کارایی درست و مطمئن باید به طور مداوم از درب کرکره برقی پارکینگ مراقبت و نگهداری کنیم .عیب یابی و انجام تست های مختلف و نگهداری و محافظت از کرکره برقی پارکینگ بسیار اهمیت دارد.

ما در این مقاله قصد داریم شما را با نکات مربوط به نگهداری و مراقبت و محافظت از درب اتوماتیک کرکره برقی در فصل زمستان آشنا کنیم ،با ما همراه باشید .

نکات مهم در محافظت از کرکره برقی پارکینگ

به طور کلی منظور از درب های اتوماتیک کرکره برقی آن دسته از درب هایی که برای باز و بسته شدن نیاز به فعالیت های انسانی ندارند و با برخورداری از نوعی حسگر  دور یا نزدیک شدن اشخاص را تشخیص داده و با تنظیمات مخصوص می توان برای باز و بسته شدن درب زمانبندی خاصی را برای آن در نظر گرفت.

چنان چه درب اتوماتیک پارکینگ به درستی کار نمی کند ،دلیل اصلی آن چه چیزی می تواند باشد؟ برای پاسخ به این پرسش می توان گفت اگر برای ورود و خروج به پارکینگ از درب اتوماتیک استفاده می کنید ،احتمالا این مشکل برای شما پیش آمده است که درب پارکینگ باز نمی شود و یا پس از بازشدن دیگر بسته نخواهد شد .

در بعضی از موارد امکان دارد که درب یکباره باز و بدون دستور مجدد بسته شود .تمام این مشکلات مربوط به خرابی در قطعات مختلف درب اتوماتیک پارکینگی است که برای برطرف کردن آن نیاز به مراقبت و محافظت از کرکره برقی پارکینگ است .

خرابی در درب اتوماتیک پارکینگ می تواند به خاطر تغییرات آب و هوایی و خشکی و سرد شدن هوا در فصل پاییز و زمستان باشد . در این فصل به دلیل سرد شدن و خشکی هوا ،قطعات مختلف درب اتوماتیک با فشار و سختی بیشتر کار می کند و از مهم ترین دلایل خرابی کرکره برقی در این فصل محسوب می شود .

مراقبت و نگهداری و محافظت از کرکره برقی در فصل زمستان نسبت به سایر فصل های سال به دلیل سردی و خشک بودن هوا بسیار بیشتر از دیگر فصل ها می باشد. در ادامه به بررسی هر یک از خرابی های احتمالی می پردازیم تا در صورت مواجه شدن با آن ها بتوانید سریع اقدام کنید.

بررسی ریموت کنترل

اولین گام پس از تشخیص خرابی در درب های اتوماتیک پارکینگ ،بررسی چراغ ریموت کنترل درب اتوماتیک است که باید چک شود .خاموشی یا کم رنگ بودن چراغ ریموت کنترل ،خبر از معیوب شدن ریموت به دلیل استفاده فراوان از آن می دهد که با تعویض باطری آن درست خواهد شد .

بررسی فیوز و دستگاه مرکزی

در صورت سالم بودن ریموت باید موتور و برد اصلی درب کرکره برقی را بررسی کنید . برای محافظت از کرکره برقی پارکینگ ابتدا از سالم بودن دستگاه مرکزی مطمئن شوید و با سالم بودن فیوز و دستگاه مرکزی سایر بخش های درب اتوماتیک را بررسی کنید .

در صورتی که مشکلی در دستگاه مرکزی وجود نداشت باید فیوز را بررسی کنیم .چنان چه فیوز هم سالم بود مشکل خرابی درب اتوماتیک پارکینگی می تواند از برد یا سیم های ورودی آن باشد که در این صورت نیاز به بررسی توسط کارشناس حرفه ای است .

کنترل جک بازویی درب اتوماتیک

پس از بررسی دستگاه مرکزی و فیوز ، ریموت کنترل درب کرکره برقی ،اگر همچنان مشکل در کرکره برقی پارکینگ وجود داشته باشد ،احتمال دارد مشکل و خرابی از عملکرد جک بازویی باشد.با ایجاد مشکل در جک های بازویی درب اتوماتیک پارکینگ باز و بسته نمی شوند .

اگر مشکل ایجاد شده از چشمی درب باشد، درب اتوماتیک باز می شود اما برای بسته شدن مشکل خواهد داشت. در صورت مشاهده خرابی در جک بازویی درب اتوماتیک پارکینگی ،چاره ای جز تعویش و تعمیر قطعه خراب را ندارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراقبت و نگهداری از درب اتوماتیک و محافظت از کرکره برقی پارکینگ می توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه ایپاکو با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید .

آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 آذر 1398 ساعت 10:27
پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 00:00

برخی از مشتریان ایپاکو

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

برخی مشتریان ایپاکو                                               

رزومه و مشخصات شغلی برخی از پروژه های اجرا شده توسط شرکت اتوماسیون گستر ایرانیان (ایپاکو)

 

1- کرکره برقی و درب اتوماتیک دیوان عدالت اداری واقع خیابان بهشت

2- درب اتوماتیک وزارت امور خارجه واقع در خیابان فردوسی خیابان کوشک مصری

2- درب اتوماتیک و دوربین مداربسته مهمانسرای وزارت امور خارجه واقع در نیاوران

3- دوربین مداربسته دادسرای منیریه واقع در میدان منیریه

4- کرکره برقی و درب برقی پژوهشگاه فضائی ایران واقع در بزرگراه شیخ فضل الله نوری

5- کرکره برقی پنجره نمایندگی سازمان ملل متحد در ایران واقع در خیابان دروس

6- شرکت اتوماتیک و راهبند اتوماتیک شرکت مواد غذائی رازک واقع در شهرک صنعتی صفا دشت

7- کرکره برقی صنعتی و درب اتوماتیک شرکت رنگ و مواد شیمیائی گیتی آسا واقع در اصفهان

8- درب اتوماتیک پارکینگی و درب اتوماتیک شیشه ای شرکت نفت فلات قاره واقع در خیابان ظفر

9- کرکره اتوماتیک بانک مهر وطن واقع در خیابان پیروزی

10- درب اتوماتیک ریلی اتحادیه عطار و سقط فروش واقع در خیابان گلوبندک

11- درب اتوماتیک ریلی دانشگاه علم وصنعت واقع در خیابان فرجام

12- درب برقی شیشه ای و دوربین مداربسته باشگاه بزرگ صاحبقرانیه واقع در خیابان صاحبقرانیه

13- درب برقی ریلی و دوربین مداربسته شرکت مبل رافل واقع در شهرک صنعتی عباس آباد

14- درب برقی صنعتی شرکت لبنیات و مواد غذائی صباح واقع در اتوبان کرج

15- کرکره اتوماتیک سازمان بیمه نیروهای مسلح واقع در میدان آرژانتین

16- درب برقی بازوئی شرکت شهر سالم (وابسته به شهرداری تهران) واقع در بزرگراه رسالت

17- کرکره برقی صنعتی شهر داری ناحیه 2 اسلامشهر واقع در اسلامشهر

18- کرکره برقی فروشگاهی شهرداری منطقه عبدل آباد واقع در منطقه عبدل آباد

19- کرکره برقی پارکینگ و درب اتوماتیک گروه ساختمانی برادران شیر دل واقع در میدان احتشامیه

20- کرکره اتوماتیک مغازه و درب اتوماتیک شیشه ای موسسسه خیریه انصار الحسین (ع) واقع در بزرگراه محلاتی

21- کرکره اتوماتیک شرکت داروسازی الهاوی واقع در جاده مخصوص کرج

22- کرکره برقی دانشگاه قوه قضائیه واقع در خیابان خارک

23- کرکره برقی صنعتی شرکت ریل ترابر سبا واقع در بزرگراه بعثت

24- کرکره اتوماتیک صنعتی شرکت راه آهن واقع در بزرگراه بعثت

25- کرکره اتوماتیک پارکینگ شرکت طلای سبز طوبی واقع در میدان فردوسی

26- کرکره مخصوص آتش نشانی و کرکره برقی صنعتی شرکت نفت پارس واقع در جاده مخصوص کرج

27- کرکره هوابند و داکت کانل شرکت پخش داروئی هجرت واقع در خیابان شهید رجائی

28- کرکره صنعتی و درب اتوماتیک شیشه ای شرکت کشت و صنعت پروان واقع در شور آباد

29- کرکره برقی پارکینگ شرکت ایرانیان اطلس واقع در میدان نوبنیاد

30- کرکره هوابند و داکت کانل شرکت پخش داروئی رازی واقع در جاده مخصوص کرج

31- کرکره شفاف پلی کربنات شرکت لوازم بهداشتی دکتر عبیدی واقع در خیابان اتحاد

32- کرکره برقی فروشگاهی در برخی نمایندگی های کرمان موتور در سراسر کشور

33- کرکره فست رول هوابند شرکت سایپا یدک واقع در برخی نمایندگیهای سایپا یدک

33- کرکره رول آپ صنعتی پتروشیمی لاله واقع در ملاصدرا

34- کرکره برقی فروشگاهی دفتر دانشگاه هنراسلامی تبریز واقع در خیابان فلسطین

35- کرکره برقی پنجره جهت ویلاهای شرکت توسعه صنایع بهشهر واقع در شهرستان بهشهر

36- کرکره فست رول آتش نشانی شرکت صنعتی بهشهر (روغن لادن) واقع در جاده مخصوص کرج

37- کرکره برقی صنعتی شرکت کامکان واقع در شهرستان سیرجان

39- کرکره اتوماتیک پارکینگ شرکت فولاد پرشین واقع در خیابان ظفر

40- کرکره برقی شیشه ای شرکت پارس دارو واقع در فلکه اول تهرانپارس

41- کرکره برقی و درب اتوماتیک شیشه ای نمایندگیهای سامسونگ

42- کرکره برقی پروژه های ساختمانی صبا نفت

43- کرکره های برقی برج جام بانک ملت در خیابان شریعتی

44- کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت فولاد حامی ایرانیان

45-  درب اتوماتیک شیشه ای بیمارستان لواسانی سرخه حضار

46- کرکره برقی پالایشگاه لاوان واقع در جزیره لاوان

47- کرکره برقی کارخانجات شرکت مانی واقع در تبریز (بناب)

48- کرکره برقی شرکت کاشی سرامیک میبد یزد

49- کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت دمنده

50- کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت سلک باف

51- کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت آبمعدنی البرز پلور

52- کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت موتور سیکلت جهان رو

53- کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت موتور سیکلت کویر موتور

54- کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت پیشگام صنعت

55- کرکره برقی و درب اتوماتیک مجتمع ساختمانی آ . اس . پ

56- درب اتوماتیک شیشه ای شرکت نانیران

57-درب اتوماتیک نمایندگیهای همراه اول

و چندین شرکت حقوقی

و مشتری حقیقی دیگر...

 

 

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 12 آذر 1398 ساعت 12:45
پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 00:00

شرایط گارانتی

این مورد را ارزیابی کنید
(71 رای‌ها)

 شرایط و پیگیری گارانتی ایپاکو:

شرکت ایپاکو محصولات خود را در چهار دسته بندی به شرح ذیل گارانتی مینماید که بدین شرح می باشد:

جهت پیگیری نوع گارانتی ومدت زمان مانده ضمانت میتوانید از طریق بخش پیگیری سفارشات ایپاکو با وارد کردن کد مربوطه که همان شماره تلفن همراه سفارش دهنده می باشد پیگیری نمائید.

  انواع گارانتی

 

 

 

 قیمت انواع تعمیرات درب اتوماتیک و کرکره برقی را میتوانید در پائین صفحه (بارگیری پیوست‌ها )دانلود نمائید

این مورد را ارزیابی کنید
(11 رای‌ها)

انسان ها در هر شرایطی به دنبال امنیت و آرامش می باشند ، به همین دلیل برای ایجاد امنیت در خانه و محل کار از ایمن ترین وسایل استفاده می نمایند . نصب درب ضد سرقت ، درب اتوماتیک و کرکره برقی یکی از راه هایی که برای ایجاد امنیت در خانه و محل کار از آن استفاده می شود . امروزه درب های ضد سرقت در انواع مختلفی تولید می شوند و علاوه بر ضد سرقت ، از خاصیت ضد حرارت و عایق صوتی برخوردار هستند ، به همین دلیل مانع انتقال حرارت و صدا خواهند شد . در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با درب ضد سرقت چوبی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، با ایپاکو همراه شوید...

هر آنچه که باید در رابطه با درب ضد سرقت چوبی در جه عالی بدانید

درب ضد سرقت چوبی یکی از انواع درب های ضد سرقت می باشد که کارایی سایر درب ها را دارد . برای پوشش دهی درب ضد سرقت چوبی ، همان طور که از نامش پیداست از روکش چوبی استفاده می گردد . روکش هایی که برای درب ضد سرقت چوبی مورد استفاده قرار می گیرند از جنس mdf ، hdf و pvc  می باشند . برای تولید این نوع درب ها معمولا از چوب درختان چنار ، توت ، گردو ، توسکا ، افرا ، راش ، روسی و غیره استفاده می شود .

به غیر از چوب روسی ، سایر چوب ها از درختان جنگل های ایران تهیه می شود . اما چوب روسی همان طور که از نامش پیداست از درخت کاج روسی تهیه می شود و به منظور ساخت درب ضد سرقت چوبی برش خورده و جهت صادر نمودن از کشور روسیه به ایران در کارخانه ها بسته بندی می شوند .

ایمن ترین و محکم ترین درب هایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند ، درب های ضد سرقت می باشند . درب ضد سرقت چوبی با استفاده از قفل هایی با تعداد زبانه زیاد و ایمنی بالا ساخته می شوند . یکی از اجزاء درب ضد سرقت که مهم ترین نقش را در حفظ ایمنی ایفا می کنند ، قفل می باشد ، بنابراین در حین خرید درب ضد سرقت چوبی به استحکام قفل توجه کنید .

در حقیقت درب حفاظی بین محیط درون و بیرون می باشد و از گذشته های دور تا به امروز کاربرد خود را حفظ نموده است . برای ساخت و تولید درب ضد سرقت چوبی چوب هایی که مورد استفاده قرار می گیرند باید مقاوم باشند . چوب هایی که از رنک تیره تری برخوردار باشند ، مقاوم تر می باشند . بنابراین در حین خرید درب ضد سرقت چوبی دقت کنید که هر چه رنگ درب تیره تر باشد ، بیشتر مانع انتقال صدا و حرارت خواهد شد و هم چنین در برابر ضربه از استحکام و مقاومت بیشتری برخوردار می باشد . در حقیقت چوب هایی که از رنگ تیره برخوردار می باشند سخت جوب هستند و از چگالی و وزن بالایی برخوردار هستند .

در عین حال نرم چوب ها از رنگ روشن تری برخوردار هستند و با توجه به چگالی و وزن پایینی که دارند ، از استحکام و مقاومت کمتری برخوردار می باشند . البته مقاوم ترین و محکم ترین درب ضد سرقت چوبی هم در برابر آتش و آب نفوذ ناپذیر نمی باشد . اما امروزه درب های ضد سرقتی که تولید شده اند از مقاومت بالایی برخوردار هستند و ضد آتش و ضد رطوبت هستند .

نصب درب ضد سرقت چوبی چقدر مهم است ؟

نصب درب ضد سرقت چوبی تاثیر بسیار زیادی در صحت عملکرد آن دارد . به صورتی که اگر بهترین و با کیفیت ترین درب ضد سرقت به صورت اصولی و استاندارد نصب نشده باشد ، مقاومت لازم را در برابر فشار نخواهد داشت . متاسفانه برخی از افراد سودجو از اعتماد مشتریان خود استفاده نموده و درب های معمولی که مشابه درب ضد سرقت چوبی می باشند را به جای این نوع درب ها به فروش می رسانند . اما بهتر است بدانید این نوع درب ها کاملا با درب های معمولی متفاوت می باشند ، اما ساختار داخلی با چشم قابل دیدن نمی باشد به همین دلیل برخی از فروشندگان از این موضوع سوء استفاده نموده و اقدام به کلاه برداری می نمایند .

آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 آذر 1398 ساعت 10:43
دوشنبه, 04 آذر 1398 ساعت 10:28

درب ضد سرقت لوکس

این مورد را ارزیابی کنید
(16 رای‌ها)

درب ضد سرقت لوکس در طرح های مختلفی مانند طرح برجسته تولید می شود . بر روی چهار چوب فلزی این نوع درب ها روکوب با روکش طبیعی چوب تعبیه شده است . داخل درب ورق فولادی به صورت شبکه ای و عایق صوتی و حرارتی در بین شبکه ها قرار گرفته است . البته توجه داشته باشید که ساختار درب ضد سرقت لوکس به نوع درب بستگی دارد . برخی از درب های ضد سرقت لوکس از کشور ترک وارد می شوند و برخی دیگر ساخت کشور ایتالیا و اروپا هستند . به طور معمول اغلب درب ها به سبک مدرن طراحی می شوند . در ادامه مطلب اطلاعاتی را در زمینه درب ضد سرقت لوکس در اختیار شما قرار خواهیم داد ، با ایپاکو همراه شوید...

درب ضد سرقت لوکس

درب ضد سرقت لوکس در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود . درب ضد سرقت لوکس و مدرن با توجه اینکه از امنیت بالایی برخوردار هستند ، در عین حال از نظر زیبایی قابل رقابت با سایر درب های اتوماتیک و کرکره برقی می باشد . درب ضد سرقت لوکس در برابر ورود سارقین مقاوم و مستحکم می باشد . ظاهر درب اتوماتیک در بین مصرف کنندگان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به همین دلیل با تعبیه شیشه هایی از جنس گلس استن بر روی درب ضد سرقت لوکس ، این نوع درب ها جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته اند .

در حال حاضر درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران ساخت کشور چین و ترکیه می باشند . در سال های اخیر با واردات قطعات درب ضد سرقت به کشور ایران شرکت های ایرانی قادر به ساخت انواع درب ضد سرقت با کیفیت بالا شده اند . نکات مهمی که در حین خرید درب ضد سرقت لوکس باید به آن ها توجه کنید عبارتند از :

 1. جنس چهارچوب
 2. ضخامت چهارچوب
 3. جنس لولا
 4. جنس لایه
 5. قفل ها و کلید ها
 6. کیفیت دستگیره ها
 7. ابزار یراق

اولین تفاوتی که در درب های ضد سرقت دیده می شود در نوع چهارچوب ، لولاها و رویه لنگه آن ها می باشد . جدیدترین مدل های درب ضد سرقت لوکس و درب اتوماتیک را می توانید در وب سایت ایپاکو مشاهده نمایید .

اجزاء تشکیل دهنده درب ضد سرقت لوکس

 1. ورق ام دی اف و چوب گردو جهت پوشش دهی
 2. لنگه درب
 3. قفل مرکزی
 4. دستگیره برنجی
 5. قفل پستچی
 6. چشمی
 7. لولا

قیمت درب ضد سرقت لوکس

درب های ضد سرقت از نظر ساختار داخلی و امنیت تفاوت زیادی با هم ندارند . قیمت درب ضد سرقت لوکس به شکل ظاهری و میزان برجستگی چوب کار شده روی درب بستگی دارد و با توجه به این دو فاکتور می تواند گران یا ارزان باشد . در ساختار و ظاهر درب ضد سرقت از روکش های مختلفی استفاده می شود که باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت نسبت به نمونه های ساده تر می باشند .

از عوامل تاثیرگذار بر قیمت درب ضد سرقت می توان به استفاده از روکش گردو ، چوب های خراطی شده ، طرح های برجسته سلطنتی و غیره اشاره نمود . روکش های براق سفید ، مشکی ، هایگلاس ، رنگ های پولیش در برخی موارد و با توجه به سفارش مشتری استفاده می شوند که باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت خواهند شد . فروش درب ضد سرقت لوکس به منظور حفظ امنیت و زیبایی می باشد .

با توجه به ظاهر مدرن ، شیک ، به روز و تنوع بالای طرح ، فروش درب ضد سرقت با استقبال بسیار زیادی مواجه شده است . البته قابلیت افزودن آلارم ، چشمی ، قفل دیجیتال ، در فروش این نوع درب ها تاثیرگذار بوده است .

برخی از مشتریان به دنبال لوکس گرایی هستند و از نظر معماری طرح های لوکس برایشان جذابیت بیشتری دارد . در معماری مدرن برای روکش درب ضد سرقت لوکس معمولا از رنگ های تیره و سفید استفاده می شود و در معماری سنتی و کلاسیک از روکش های چوبی استفاده می شود .

به یاد داشته باشید که نصب درب ضد سرقت لوکس به مهارت و توانایی اجرایی بالایی نیاز دارد و اگر کوچکترین اشتباهی در نصب این نوع درب ها صورت گیرد خسارت های جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت .

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

افرادی که در حوزه تولید درب اتوماتیک فعالیت می کنند و حتی نصابان حرفه ای ، به راحتی می توانند درب اتوماتیک را جایگزین درب سنتی و قدیمی نمایند . تعوض درب سنتی و قدیمی با درب های اتوماتیک جدید ممکن است به جوش کاری و بنایی نیاز داشته باشد . بهتر است بدانید با توجه به نوسانات قیمتی که در بازار وجود دارد ، نمی توانیم قیمت درب اتوماتیک را به طور ثابت در اختیار متقاضیان عزیز قرار دهیم . در ادامه این مقاله قصد داریم مواردی که بر قیمت درب اتوماتیک تاثیرگذار می باشند را مورد بررسی قرار دهیم . با ایپاکو همراه شوید...

قیمت درب اتوماتیک چگونه محاسبه می شود ؟        

قیمت درب اتوماتیک و کرکره برقی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد . برندهای معتبری در بازار درب اتوماتیک وجود دارد . هم چنین درب اتوماتیک در مدل های مختلفی تولید عرضه می شود که با توجه به نوع آن قیمت آن متفاوت است . انواع درب اتوماتیک عبارتند از درب اتوماتیک یک لنگه ، درب اتوماتیک دو لنگه ، درب کرکره ای و غیره که در ابعاد ، اندازه و جنس های مختلفی موجود می باشند .

جنس درب اتوماتیک پارکینگ معمولا از آهن ، آلومینیوم و در برخی موارد چوب می باشد . به منظور کاهش قیمت درب اتوماتیک پارکینگ می توانید یک جک برقی به درب قدیمی اضافه نمایید . در صورتی که قصد داشته باشید برای درب اکینگ منزلتان یک کار اصولی و استاندارد انجام دهید باید هزینه بیشتری را صرف نمایید .

دلایل اختلاف قیمت درب اتوماتیک چیست ؟

همان طور که ذکر شد قیمت تمام شده درب اتوماتیک به عوامل بسیاری بستگی دارد . هم چنین اختلاف قیمت انواع درب اتوماتیک به فاکتورهای زیادی بستگی دارد . هدف شرکت ایپاکو از ارائه این مطالب این است که در حین خرید درب اتوماتیک بهترین ، با کیفیت ترین و مناسب ترین آن را انتخاب نمایید .( سئو چیست )

با توجه به ابزار به کار رفته و برند موتور ، درب اتوماتیک از قیمت های گوناگونی برخوردار می باشد. همان طور که ذکر شد درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد . اختلاف قیمت درب اتوماتیک معمولا در درب های اتوماتیک شیشه ای مشاهده می شود . فاکتورهای زیادی بر قیمت درب اتوماتیک شیشه ای تاثیر گذار می باشند و قیمت آن را کاملا تغییر می دهند .

با توجه به تحقیقات و بررسی های انجام شده ، مشخص شد که طول عمر درب اتوماتیک به کیفیت و میزان اصل بودن اپراتور درب وابسته است و سایر عوامل به نصاب درب اتوماتیک بستگی دارد .

عوامل مهم و موثر روی قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

 1. قطر و نوع شیشه مورد تقاضا

با توجه به اندازه قطر مورد نظر شما ، هر چقدر اندازه قطر بیشتر باشد ، درب اتوماتیک از قیمت بیشتری برخوردار خواهد بود . زیرا با بیشتر شدن قطر درب اتوماتیک وزن لنگه افزایش می باشد و در نتیجه به اپراتور قوی تری نیاز خواهید داشت .

 1. ریموت درب شیشه ای اتوماتیک

یکی دیگر از اجزاء درب اتوماتیک که با توجه به سلیقه و نیاز شما مورد استفاده قرار می گیرد ، ریموت درب می باشد .

 1. اجرت نصاب برای نصب و راه اندازی درب شیشه ای اتوماتیک

همان طور که در مقالات قبل ذکر شد به منظور نصب انواع درب اتوماتیک به نصاب حرفه ای نیاز خواهید داشت . در صورتی که نصب کم تجربه و غیر حرفه ای باشد قطعا با مشکل مواجه خواهید شد . بنابراین به منظور جلوگیری از خسارات احتمالی توصیه می کنیم از نصاب حرفه ای برای نصب انواع درب اتوماتیک کمک بگیرید .

گارانتی و خدمات پس از فروش

انواع درب اتوماتیک از گارانتی های مختلف در زمان بندی های مختلف برخوردار می باشند . گارانتی و خدمات پس از فروش به نوبه خود می تواند بر قیمت درب اتوماتیک تاثیرگذار باشد . البته خدمات پس از فروش توسط شرکت ایپاکو ارائه خواهد شد . شرکت ایپاکو از نصابان حرفه ای و با تجربه ای بهره مند می باشد که با استفاده از ابزارهای به روز و مورد نیاز خدمات نصب را ارائه می دهند .

برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک می توانید به وب سایت ایپاکو مراجعه نمایید ، هم چنین می توانید از طریق خطوط ارتباطی :28424337-021 - 33320553-021 با کارشناسان این مجموعه جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت درب اتوماتیک و کرکره برقی تماس حاص فرمایید .

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 29 آبان 1398 ساعت 15:23
چهارشنبه, 29 آبان 1398 ساعت 13:27

راهنمای نصب درب ضد سرقت

این مورد را ارزیابی کنید
(16 رای‌ها)

امروزه برای حفظ امنیت هر مکانی اعم از ساختمان های اداری ، تجاری و مسکونی نصب درب ضد سرقت ایمن ترین راه می باشد . استفاده از درب ضد سرقت این روزها مورد استقبال افراد بسیار زیادی قرار گرفته است .  بهتر است بدانید یکی از دلایل محبوبیت درب ضد سرقت این است که در صورت قفل شدن غیر قابل باز کردن می باشد . در این مقاله اطلاعاتی را در زمینه نصب درب ضد سرقت در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد ، امیدواریم با مطالعه این مقاله نیاز شما در این زمینه برطرف گردد . با ایپاکو همراه شوید ...

راهنمای نصب درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت همان طور که از اسمش پیداست مانع ورود سارقین و هرگونه تخریب و دست کاری می شود . البته نباید به صورت صد در صد به این موضوع اطمینان پیدا کرد اما در مقایسه درب ضد سرقت با درب های معمولی می توان تفاوت زیادی را مشاهده نمود . درب ضد سرقت برخلاف درب های معمولی در برابر فشار ، برش و اهرم از سطح ایمنی بالایی برخوردار است . در ساختار داخلی این نوع درب از ابزار و یراق آلات معمولی استفاده نشده است و از تمام جهات از استاندارد جهانی برخوردار می باشد . 

روش های نصب درب ضد سرقت

قبل از نصب درب ضد سرقت باید در مرحله اول نصب چهارچوب را انجام دهید با استفاده از لولا درب را به فریم انتظار متصل کنید . نصب درب ضد سرقت به دو روش متداول قابل انجام است :

روش اول نصب درب ضد سرقت از طریق جوش دادن :

در این روش باید از عملکرد صحیح سیستم قفل مطمئن شوید . بدین منظور قفل و شب بند درب را چندین مرتبه باز و بسته کنید و از عملکرد صحیح سیستم قفل اطمینان حاصل کنید . در مرحله بعدی درب را از قسمتی که باله ندارد وارد چهار چوب نمایید و سپس به طور کامل تراز و شاقول کنید . درب تعبیه شده را چند مرتبه باز و بسته نموده و از عملکرد مناسب آن مطمئن شوید . بعد از تست تراز و شاقول بودن ، از سوراخ های تعبیه شده بر قسمت داخلی چهارچوب با استفاده از چند خال جوش ، درب را موقتا نصب کنید . بعد از نصب موقت مجددا صحت عملکرد درب را کنترل کرده ، سپس اقدام به جوش دادن کامل نمایید .  

روش دوم نصب درب ضد سرقت از طریق رول بولت :

اگر قصد دارید درب ضد سرقت را بر روی دیوارهایی که از استحکام و مقاومت کافی برخوردار هستند ، نصب نمایید ، می توانید از رول بولت استفاده نمایید . البته در صورتی که قصد داشته باشید از سفال تیغه ای استفاده کنید ، باید حداقل 15 سانتی متر از لبه داخلی فریم با استفاده از ملات سیمان آسترسازی و مقاوم سازی را انجام دهید . برای نصب درب ضد سرقت از طریق رول بولت در ابتدا باید از تراز و شاقول بودن محل نصب و صاف بودن سطوح مطمئن شوید . سپس درب را چندین مرتبه باز و بسته نموده و از عملکرد صحیح قفل و لولا مطمئن شوید . پس از تراز نمودن ضلع های مختلف چهارچوب آن را به صورت ثابت تا انتهای عملیات نصب کرده و سپس با استفاده از دریل اقدام به سوراخ کردن دیوار نمائید . سپس رول بولت را به سوراخ های ایجاد شده وارد نمائید . البته توجه داشته باشید که قبل از ورود رول بولت ها با استفاده از یک میله و چکش و یا پیچگوشتی ، رول بولت ها را تا انتها وارد سوراخ نمائید و سپس با استفاده از آچارهای مخصوص پیچ های رول بولت را محکم نمایئد . به یاد داشته باشید که پیچ ها باید به صورت تدریجی و همزمان با یکدیگر محکم شوند ، در این صورت تراز درب به هم نمی ریزد .

 نصاب درب ضد سرقت 

نصب درب ضد سرقت به مهارت کاری و توانایی اجرایی بالایی نیاز دارد . اگر کوچک ترین اشتباهی در نصب درب ضد سرقت صورت گیرد ، در زیبایی و دوام آن خسارت جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت . بنابراین توصیه می کنیم نصب درب ضد سرقت را به تیم متخصص ایپاکو بسپارید . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و نصب درب ضد سرقت ، درب اتوماتیک و کرکره برقی به وب سایت ایپاکو مراجعه نمایید .

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 29 آبان 1398 ساعت 13:51
این مورد را ارزیابی کنید
(16 رای‌ها)

امروزه اکثر مغازه داران و افراد مختلف به دلیل امنیت و راحتی بیشتر از درب های کرکره برقی استفاده می کنند . در این میان هر کسی با توجه به نوع نیاز و خواسته خود از انواع درب کرکره برقی استفاده کرده و به دلیل تنوع در محصولات کرکره برقی باعث شده است که کاربرد آن روز به روز بیشتر شود . ما در این مقاله قصد داریم شما را با تجهیزات نصب کرکره برقی آشنا کنیم.

تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی و نصب کرکره برقی

 همانطور که قبلا بیان کردیم از درب های کرکره برقی به دلیل تنوع در طرح و رنگ و کاربردهای فراوان دیگر اکثر افراد برای پارکینگ ساختمان های مسکونی ، مجتمح های تجاری و اداری ، مغازه و فروشگاه های رفاهی استفاده می شود .

پس از انتخاب درب بایستی تجهیزات نصب کرکره برقی را تهیه و برای راه اندازی درب اتوماتیک اقدام نمایید .نصب و راه اندازی درب کرکره برقی به میزان خرید درب اهمیت دارد .پیشنهاد ما به شما این است بعد از خرید درب کرکره برقی برای راه اندازی و تجهیزات نصب کرکره برقی با افراد باتجربه و آموزش دیده در ارتباط باشید .

ابزار و قطعات مختلفی را برای راه اندازی و نصب درب کرکره برقی نیاز داریم که در ادامه فهرستی از ابزار و قطعات را برای شما معرفی و جهت افزایش آگاهی توضیحاتی را خواهیم داد. این موضوع را در ذهن داشته باشید که پیش از انتخاب و خرید درب کرکره برقی حتما با نصاب حرفه ای و باتجربه جهت اندازه گیری و انتخاب بهترین درب کرکره برقی صحبت کنید .

چنان چه اطلاعات کافی در زمینه انتخاب و خرید درب کرکره برقی اتوماتیک ندارید می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در تماس باشید .

ابزار لازم جهت نصب و راه اندازی کرکره برقی

برای راه اندازی انواع در ب کرکره برقی نیاز به ابزار و تجهیزات نصب کرکره برقی داریم که شامل دستگاه جوش و برشکاری ، دریل های پرقدرت همراه با مته ،دریل های تخریب گر همراه با مته های مختلف ، متر و خط کش ،تراز و کابل و سیم ، ورق های آهنی همه از ابزارهای مورد نیاز برای راه اندازی و نصب انواع کرکره برقی هستند.

با کمک این ابزار می توان مراحل مختلف نصب و راه اندازی کرکره های برقی را انجام دهیم . قبل از راه اندازی و نصب درب کرکره برقی بهتر است با قطعات مورد نیاز در نصب درب کرکره برقی آشنا شوید .

معرفی قطعات لازم در نصب کرکره برقی

با آماده کردن ابزار مورد نیاز برای نصب و راه اندازی کرکره برقی بایستی با قطعات لازم جهت تکمیل راه اندازی درب کرکره برقی آشنا شوید .همان طور که اطلاع دارید درب کرکره برقی از دو قسمت اصلی موتور و تیغه تشکیل شده است .برای راه اندازی و نصب کرکره برقی به قطعات دیگری نیز احتیاج داریم که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها می پردازیم .

تیغه کرکره برقی

تیغه های کرکره برقی در انواع و کاربردهای مختلف در بازار فروش وجود دارند .تیغه های کرکره برقی شامل تیغه آلومینیومی ، تیغه فولادی ، تیغه پلی کربنات و برخی دیگر از انواع تیغه های پانچ دار که در طرح و رنگ متنوع وجود دارند و به فروش می رسند .

موتور کرکره برقی

دو نوع موتور کرکره برقی در بازار وجود دارد.موتور ساید و توبلار که با به حرکت درآوردن شفت حرکت رول تیغه ها را به سمت پایین و بالا می شود .کلیه موتورهای موجود در بازار نیاز به نظافت و روغن کاری ندارند و قابلیت اتصال به UPS را دارند .

در زمان خرید درب کرکره برقی به این نکته توجه کنید که در موتورهای ساید در زمانی که برق شهری قطع است می توان با زنجیر بالا و پایین بر که در کرکره برقی تعبیه شده است بالا و پایین کرد و در موتورهای توبلار آچار خلاص کن در آن قرار دارد .

شفت ( لوله- محور)

در زمان نصب کرکره برقی ،رول تیغه کرکره برقی روی شفت قرار می گیرد. با چرخش شفت و به کمک موتور، رول کرکره بالا و پایین می رود.در کرکره برقی دو نوع شفت بکار می رود که از نظر قطر با یکدیگر اختلاف دارند.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاورین و کارشناسان ایپاکو در تماس باشید .

شنبه, 25 آبان 1398 ساعت 09:44

نکات مهم قبل از خرید درب ضد سرقت

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)

همان طور که در مقالات قبل ذکر شد با توجه به ساختار داخلی که درب ضد سرقت دارد نسبت به درب های معمولی از استحکام ، مقاومت و امنیت بالاتری برخوردار است . هم چنین انسان از گذشته به دنبال راه هایی برای ایجاد امنیت و آرامش در محل زندگی خود بوده است . خرید درب ضد سرقت یکی از اقداماتی است که امروز می خواهیم به بررسی ویژگی ها و کارایی آن بپردازیم . با ایپاکو همراه شوید .

نکات مهم قبل از خرید درب ضد سرقت

در صورتی که قصد خرید درب ضد سرقت را دارید باید به چند نکته توجه کنید تا بتوانید مناسب ترین و بهترین درب را انتخاب و خریداری کنید . ساختار کلی ، قفل ، جنس و لولای درب ضد سرقت با سایر درب ها کاملا متفاوت است . قفل هایی که در ساختار درب ضد سرقت مورد استفاده قرار می گیرند تقویت شده می باشند و در صورت قفل شدن غیر قابل باز کردن می باشند . با خرید درب ضد سرقت امنیت خانه در برابر سارقین تامین خواهد شد هم چنین به عنوان عایق گرما و سرما و عایق رطوبت و صدا عمل می کند .

اجزای درب ضد سرقت

انواع مختلف قفل ممکن است در ساختار درب ضد سرقت مورد استفاده قرار گرفته باشد که هر کدام از میزان امنیت متفاوتی برخوردار می باشند . از مهم ترین و اصلی ترین اجزای درب ضد سرقت می توان به قفل ها اشاره نمود . بنابراین قبل از انتخاب و خرید درب ضد سرقت به کیفیت قفل ها توجه نمایید . علاوه بر قفل ، استفاده از لولا در ساختار درب ضد سرقت ، مانع از باز شدن درب به وسیله اهرم لولا خواهد شد .

لایه های مختلفی ساختار درب ضد سرقت را تشکیل داده اند . جنس لایه داخلی این درب ها معمولا از فولاد است ، لایه فولاد با استفاده از لایه ای از جنس ام دی اف ، اچ دی اف ، فلز و شیشه روکش شده است . برای پر کردن فضای داخلی درب ضد سرقت از پشم سنگ استفاده می شود . با استفاده از پشم سنگ ، درب ضد سرقت به عنوان عایق حرارت و صدا عمل می کند .

با توجه به محل مورد نظر ، انتخاب و خرید درب ضد سرقت انجام می گردد . به عنوان مثال در آپارتمان هایی که امکان ایجاد سروصدا توسط سارقین وجود ندارد می توان از درب های ساده فلزی که با استفاده از دو لایه ورق سخت و یک لایه عایق صدا ساخته شده اند استفاده نمود .

در عین حال در مکان هایی مانند کارخانه ها و کارگاه هایی که در خارج از شهر مستقر هستند و امکان تخریب درب توسط سارقین به راحتی وجود دارد باید از درب های ضد سرقتی استفاده نمود که از ویژگی های خاصی برخوردار هستند . در چنین شرایطی باید از درب های استفاده نمود که در ساختار ان ها ازلایه فولادی به ضخامت سه میلیمتر استفاده شده است و موادی مانند ضد برش ، ضد مته ، ضد اسید و ضد تخریب در آن تقویت گردیده است .

علاوه بر نکات امنیتی در هنگام خرید درب ضد سرقت باید به پوشش روی درب هم توجه نمود . در صورتی که قصد خرید درب ضد سرقت برای مکان های صنعتی و یا مرطوب را دارید ، بهتر است پوشش لایه بیرونی درب ، ضد رطوبت و ضد اسید باشد .

بنابراین یکی از مهم ترین اجزای تشکیل دهنده درب ضد سرقت قفل های درب ضد سرقت می باشد . بهتر است بدانید قفل درب ضد سرقت در دو مدل گاو صندوقی و سویچی ارائه می گردد بنابراین شما می توانید با توجه به نیاز خود هرکدام را که می خواهید تهیه کنید . هم چنین شما می توانید درب ضد سرقت را به صورت ضد گلوله سفارش دهید .

به صورت کلی در هنگام خرید درب ضد سرقت به موارد ذیل توجه نمایید :

 1. فلز به کار رفته در چهارچوب درب ضد سرقت باید از آلیاژ خوب و با کیفیت باشد و برای جوشکاری آن از جوش co2 استفاده شده باشد .
 2. همان طور که ذکر شد بهتر است ضخامت چهارچوب از 1.5 میلیمتر بالاتر باشد .
 3. یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که در حین خرید درب ضد سرقت باید به ان توجه کنید جنس لولا می باشد . جنس لولا باید به گونه ای باشد که وزن درب را براحتی تحمل کند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید درب ضد سرقت ، درب اتوماتیک و کرکره برقی به وب سایت ایپاکو مراجعه نمایید .

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

برای خرید درب کرکره برقی از موارد بسیار مهم که باید به آن توجه داشته باشیم موتور کرکره برقی و متعلقات الکترونیکی آن است .زمانیکه درب کرکره برقی را از سایت یا فروشگاه های معتبری چون ایپاکو خریداری می کنید ، باید در مورد موتور درب کرکره برقی اطلاعات کامل داشته باشید .

مشخصات فنی موتور کرکره برقی

 

شرکت های مختلف در دنیا وجود دارند که موتور های کرکره برقی را با توجه به نیاز مشتریان خود تولید می کنند .با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در رابطه با موتور کرکره برقی در اختیار شما قرار دهیم .

برای اولین بار از موتور کرکره سانترال mc جهت برقی کردن کرکره های سنتی در آن دوران تولید و مورد استفاده قرار گرفت .زمانیکه تولید این موتور با استقبال مردم رو به رو نشد ،پس از گذشت مدت زمانی موتور کرکره برقی تیوبلار جایگزین آن شد .

تقریبا بسیاری از موتورهای کرکره برقی ساخت کشورهایی چون آلمان و چین می باشند. یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع موتورهای کرکره برقی ،موتور ساید بوده که توسط شرکت های تولید کننده کشور آلمان طراحی و ساخته می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید درب کرکره برقی و مشاوره در مورد موتورهای کرکره برقی مرغوب می توانید با مراجعه به سایت با کارشناسان ایپاکو در تماس باشید .

انواع موتور کرکره برقی و متعلقات الکترونیکی همراه آن

از موتور کرکره برقی تیوبلار می توان در اکثر درب های اتوماتیک کرکره برقی استفاده کردو یکی از رایج ترین موتورهای استفاده شده در درب های کرکره برقی موتور تیوبلار می باشد و محبوبیت خاصی در میان نصاب های درب کرکره برقی پیدا کرده است.

دلیل نامگذاری این نوع از موتورهای کرکره برقی را شکل لوله ای آن ها می باشد .از دلایل محبوبیت موتور های درب کرکره برقی تیوبلار می توان به نصب آسان در نظر گرفت که با لحاظ کردن ورن تیغه می توان آن را به راحتی نصب کرد .

وزن موتور کرکره تیوبلار کم بوده و به راحتی می توان آن را جا به جا کرد اما در بازار این موتور در وزن های مختلفی وجود دارد که می توان با درنظر گرفتن مواردی آن را انتخاب کرد.از دیگر مزایای موتور کرکره برقی تیوبلار می توان به کاربرد و امنیت بالا ، نصب آسان و صدای کم،نصب در محیط های کم تردد با اشغال فضای کم اشاره کرد.

این موتور در زمان قطع برق به دلیل داشتن آچار خلاص کن به راحتی می توان درب را باز و بسته کرد و تردد از درب اتوماتیک را داشته باشیم .البته این نکته نیز قابل عنوان است که این ویژگی تنها در زمان قطع برق استفاده نمی شود ، هر زمانی که نیاز باشد می توانیم از آن استفاده کنیم.

موتور درب اتوماتیک کرکره برقی ساید

از این موتور برای پارکینگ هایی که تردد زیادی دارند بیشتر استفاده می شود ، هم چنین در فروشگاه و کارخانه هایی که درب کرکره برقی در آن کاربرد زیادی دارد نیز استفاده می شود .از معایب این موتور می توان به اشغال فضای مورد نظر توسط موتور که نسبت به موتور تیوبلار حدود سی سانت بیشتر خواهد بود .

در این نوع موتور کرکره برقی مزایای فراوانی مشاهده می شود که در ادامه به توضیح هر یک از آن ها می پردازیم .قدرت بالای موتور و نداشتن صدای زیاد از محاسن خوب موتور کرکره برقی محسوب می شود .با توجه به وزن درب کرکره برقی در زمان قطع برق می توان آن را چند بار باز و بسته کرد.

از مهم ترین ویژگی های این نوع موتور درب کرکره برقی می توان به خارج بودن آن از شفت اشاره کرد که در زمان خراب شدن موتور می توان آن را بدون پایین آوردن تیغه یا مسدود کردن محل نصب درب کرکره تعمیر کرد . 

در زمانی که برق قطع می شود این موتور در طراحی خود دارای یک زنجیر خلاص کننده دارد که با توجه به قطع شدن برق می توان آن را باز و بسته کرد .چنان چه روی موتور کاور پوشاننده ای  وجود داشته باشد بهتر است ابتدا درب کاور را باز کرده و زنجیر را از داخل کاور خارج کنیم .

افرادی که قصد خرید این نوع موتور درب کرکره برقی دارند باید به این نکته توجه کنند که دو نوع موتور در گروه هایی چون بک آپ دار و بک آپ وجود دارند . زمانی که نوع آپ دار خریداری شود باید با درنظر گرفتن ابعاد درب کرکره زمانی که برق قطع است تا 30 مرتبه می تواند باز و بسته شود .

دوشنبه, 20 آبان 1398 ساعت 09:53

انواع درب ضد سرقت ارزان

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

برخی از مشتریان در حین خرید درب ضد سرقت ارزان تنها به هزینه ای که برای درب باید پرداخت کنند توجه می کنند . ممکن است با شنیدن عبارت درب ضد سرقت ارزان ذهن شما به سمت درب ضد سرقت بی کیفیت و نامناسب برود . اما بهتر است بدانید برای تعیین ضد سرقت بودن درب فاکتورهایی وجود دارد و تنها به اسم آن توجه نمی شود . در حقیقت با توجه به ساختار داخلی که درب ضد سرقت ، ارزش و کیفیت آن مشخص خواهد شد . متاسفانه بسیاری از فروشندگان درب های ضد سرقت بی کیفیت را با قیمت بسیار پایین به مشتریان خود ارائه می دهد و خریداران بدون اینکه به ساختار داخلی درب توجهی داشته باشند ، پول خود را صرف خرید درب ضد سرقتی می کنند که مشخص نیست به دلیل کیفیت پایینی که دارد تا چند ماه دیگر وضعیت آن چگونه خواهد بود . در ادامه این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در رابطه با انواع درب ضد سرقت ارزان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، با ایپاکو همراه شوید .

انواع درب ضد سرقت ارزان

در صورتی که قصد خرید درب ضد سرقت ارزان را دارید ، در این مورد می توانیم مطالب زیادی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . اولین چیزی که در رابطه با درب ضد سرقت ارزان به ذهن ما می رسد ، درب های ضد سرقت ارزان چینی می باشند . بهتر است بدانید که محصولات چینی همانند سایر محصولات در دو کیفیت درجه یک و درجه دو تولید و عرضه می شوند . در کشور ایران درب ضد سرقت ارزان چینی درجه دو واردات خوبی را دارد .

ساختار داخلی درب ضد سرقت ایپاکو از فلز و با استفاده از ورق یک و نیم میلی متر می باشد . شاید این سوال برای شما پیش بیاید که علت پایین بودن قیمت این درب ها نسبت به درب های دیگر چیست ؟ دور لنگه درب ضد سرقت ارزان نمای فلز می باشد . بنابراین با انتخاب این نوع درب ، درب ضد سرقت با کیفیت ، مقاوم و با قیمت مناسبی را انتخاب نموده اید . تفاوتی که در خرید درب ضد سرقت ارزان ایپاکو با سایر درب ها وجود دارد این است که خدمات قابل قبولی را در هنگان نصب و پس از نصب به مشتریان ارائه خواهد داد .

درب ضد سرقت ارزان ایرانی

در ساختار درب ضد سرقت ارزان ایرانی از فولاد استفاده شده است . به همین دلیل درب ضد سرقت ارزان قیمت ایرانی از مقاومت و استقامت بالایی نسبت به سایر درب ها برخوردار است ، هم چنین به دلیل ساختار فولادی که داخل این درب وجود دارد می تواند دیلم را خنثی سازد .

درب ضد سرقت ارزان چینی

در بازار و در بین مصرف کنندگان درب ضد سرقت ارزان چینی ، شناخته شده می باشد . این درب ها ساخت کشور چین می باشد و جزء بی کیفیت ترین درب های موجود در بازار می باشند . متاسفانه کیفیت درب های چینی از نظر ساختار داخلی به قدری پایین است که نمی توان آن ها را جزء درب های ضد سرقت حساب آورد .

در ساختار داخلی درب ضد سرقت ارزان قیمت چینی علاوه بر اینکه از فولاد استفاده نشده است ، از مواد بی کیفیت استفاده شده است و ورق های آهنی به کار رفته در آن در برابر ضربات و فشارهای وارده مقاومت و استقامت لازم را ندارند .

درب ضد سرقت ارزان قیمت چینی ، ارزان ترین درب های ضد سرقت می باشند که در بازار به فروش می رسند . این نوع درب ها به دلیل اینکه در تیراژ بالا و بدون پرداخت گمرکی تولید می شوند ، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشند .  همان طور که گفته شد درب ضد سرقت ارزان چینی به دلیل عدم استفاده از فلز در ساختار آن از امنیت بسیار پایینی برخوردار است .

در ساختار داخلی درب ضد سرقت ایرانی از فلز و قفل های ساخت ترکیه استفاده شده است به همین دلیل از استحکام بالایی برخوردار می باشد . برای منازل مسکونی ، دفتر شرکت و یا هر مکان دیگری می توانید از درب ضد سرقت ارزان ایرانی با اطمینان خاطر استفاده نمایید .

در صورتی که در زمینه خرید درب ضد سرقت ارزان و انواع درب اتوماتیک ، کرکره برقی و... به مشاوره نیاز دارید کارشناسان ایپاکو به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستند .

یکشنبه, 17 شهریور 1398 ساعت 09:35

نقد و بررسی درب اتوماتیک شیشه ای

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

شرکت ایپاکو با بهره گیری از پرسنل حرفه ای بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می دهد و توانسته با ارائه بهترین ها در کوتاه ترین زمان و انجام پروژه های قوی خود را بر سر زبان ها قرار دهد . شرکت ایپاکو بزرگ ترین تولید کننده درب اتوماتیک ، کرکره برقی و... در ایران است . تمام تجهیزاتی که در درب اتوماتیک و کرکره برقی مورد استفاده قرار می گیرد توسط این شرکت تولید و یا به طور مستقیم وارد می شود . گارانتی که توسط شرکت ایپاکو صادر می شود قابل پیگیری و اثبات شده می باشد . در ادامه مطلب قصد داریم اطلاعاتی را در خصوص درب اتوماتیک شیشه ای در اختیار شما قرار دهیم . با ما همراه باشید ...

نقد و بررسی درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای همانطور که از نامش پیداست القاکننده موجودیت خود می باشد ، جنس آن از شیشه می باشد و به طور اتوماتیک باز و بسته می شود . به همین دلیل به منظور کنترل عمل باز و بسته شدن درب اتوماتیک ، سنسورهای حرکتی حساس به وزن در درب اتوماتیک شیشه ای تعبیه می شود . میزان حساسیت سنسورهای حرکتی قابل برنامه و تنظیم می باشد که توسط نصاب انجام می گردد .

یکی از راه های موثر در بهینه سازی مصرف انرژی ، استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای می باشد . شرکت ایپاکو درب اتوماتیک شیشه ای را در انواع مختلفی ارائه می دهد و شرایط انتخاب بهتر را برای شما فراهم می کنند . میزان بازشوی لت ها با تنظیم اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای تغییر می کند . درب اتوماتیک شیشه ای زیبایی منحصر به فردی به محل مورد نظر می بخشد . استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای به رفت و آمدهای شبانه روزی بستگی دارد .

درب اتوماتیک شیشه ای چیست ؟

به درب هایی گفته می شود که با استفاده از حسگر و چشمی تعبیه شده بر روی آن باز و بسته می شود . این مدل درب اتوماتیک برای مکان های پر تردد بسیار کاربرد دارد . یکی از مهم ترین ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای این است ، می توان این نوع درب را در انواع مختلفی نام برد .

اگر قصد خرید درب اتوماتیک شیشه ای را دارید بهتر است قبل از هر اقدامی نسبت به آن شناخت کامل داشته باشید . استفاده از این درب ، نمای ساختمان را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار می دهد و قابل استفاده در هر مکانی می باشد . استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در مکان های ذکر شده رایج است :

 • ادارات
 • بانک‌ها
 • ویلاها
 • شرکت ها
 • بیمارستان ها
 • مراکز توانبخشی
 • فروشگاه ها
 • مغازه‌ها
 • مراکز کنفرانس
 • ساختمان های نمایشگاهی
 • محیط های آزمایشگاهی و ایزوله
درب اتوماتیک شیشه ای
انواع درب اتوماتیک شیشه ای

همان طور که ذکر شد درب اتوماتیک شیشه ای در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود . انواع درب اتوماتیک شیشه ای عبارتند از :

 • درب‌های اتوماتیک کشویی یا اسلایدی (تک لولا یا دو لولایی)
 • درب‌های اتوماتیک تلسکوپی (دو یا چهار لولایی)
 • درب‌های اتوماتیک دایره‌ای (بخشی دایره ای، نیم دایره ای یا دایره کامل)
 • درب‌های اتوماتیک تاشو (تک لولا یا جفت لولایی)
 • درب‌های اتوماتیک تمام گرد
 • درب‌های اتوماتیک لولایی

مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای

با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای نیازی نیست برای رفت و آمد هر بار درب اتوماتیک شیشه ای را باز و بسته کنید . در این نوع درب یک موتور 24 ولت تعبیه شده است که استهلاک درب را پایین می آورد و فضا را به راحتی برای تردد بسیار زیاد میسر می سازد . با توجه به پیشرفت تکنولوژی درب اتوماتیک در ابعاد و طرح های مختلفی تولید و به فروش می رسد . به طور کلی امکانات و مزایای استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای عبارتند از :

 • برای ورودی هایی که ارتفاع 3.5 متر دارند قابل نصب می باشد .
 • با استفاده از چرخ های پلیمری ، از حرکتی روان برخوردار می باشند .
 • در حین استفاده از این درب تولید صدا به حداقل می رسد .
 • از اتلاف انرژی گرمایشی و سرمایشی جلوگیری می شود .
 • از قابلیت قفل شدن درب های متحرک برخوردار است .
 • برای فضاهای کم قابل استفاده می باشد .
 • با هر نوع دکوراسیونی سازگار می باشد .
 • از اصطحلاک پایین برخوردار است .
 • قابل تنظیم و کنترل می باشد .
 • از ورود صدا و گرد و غبار جلوگیری می کند .
آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 آبان 1398 ساعت 09:18
چهارشنبه, 08 آبان 1398 ساعت 10:34

درب ضد سرقت چیست ؟

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

همان طور که می دانید انسان به دنبال ایجاد امنیت و آرامش است و تاکنون تلاش نموده با بهره گیری از اقداماتی حریم خانه و منزل خود را حفظ نماید . استفاده از انواع درب ضد سرقت یکی از این اقدامات می باشد . یکی از راه هایی که می تواند از ورود افراد متجاوز به منزل شما جلوگیری کند ، حفظ ایمنی درب ورودی منزل می باشد . در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه درب ضد سرقت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . با ایپاکو همراه شوید...

درب ضد سرقت چیست ؟

درب ضد سرقت همان طور که از اسمش پیداست به درب هایی گفته می شود که مانع ورود سارقین می شوند ، البته نمی تواند به طور صد در صد قابل اطمینان باشد اما در مقایسه با انواع درب های معمولی تفاوت بسیار زیادی دارد . درب ضد سرقت برخلاف درب های معمولی در برابر فشار ، دست کاری قفل ، برش و سایر موارد از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشد و نسبت به درب های معمولی امنیت بیشتری را فراهم خواهد کرد .

اگر نگاهی به ساختمان های قدیمی بیاندازیم ، مشاهده می کنیم که در زمان ساخت و ساز آن ها از درب های آهنی و چوبی استفاده شده است . متاسفانه درب های چوبی و آهنی در برابر سرقت از امنیت بسیار پایینی برخوردار می باشند و به راحتی باز می شوند . امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری و تولید درب ضد سرقت ، پیمانکاران به استفاده از انواع درب های ضد سرقت روی آورده اند .

خوشبختانه ساخت درب ضد سرقت به گونه ای می باشد که اجازه نمی دهد هر فردی براحتی آن را باز کند و وارد ساختمان شود . بنابراین در چنین شرایطی با اطمینان خاطر می توانید محل مورد نظر را ترک کرده و در محل کار یا منزل حضور داشته باشید . جنس اجزاء تشکیل دهنده درب ضد سرقت کاملا با درب های معمولی متفاوت می باشد ، همین امر باعث شده تا نسبت به درب های معمولی اختلاف قیمت داشته باشد .

به یاد داشته باشید که بهترین و مرغوب ترین درب ضد سرقت هم نمی تواند حفظ امنیت را صد در صد برای شما تضمین کند . اما بهترین درب ضد سرقت ، دربی است که براساس استانداردهای جهانی و طبق اصول ساخته شود و قفل ضد سرقت مناسبی بر روی آن نصب شده باشد . در چنین شرایطی می توانید آن را ایمن تر از انواع درب معمولی بدانید .

وجود درب ضد سرقت تا حدود زیادی نگرانی های شما را کم خواهد کرد . همچنین تولید آن در داخل و خارج کشور بازار بسیار مناسبی را به خود اختصاص داده است . بهتر است بدانید نوع انتخاب و سفارش درب ارتباط مستقیمی با محل مورد نظر دارد . به عنوان مثال درب هایی که در ویلا ، کارخانجات و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند باید نسبت به درب منزل ، درب اتوماتیک و کرکره برقی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار باشند .

هم چنین برای مکان های مختلف ساختار درب متفاوت می باشد و با توجه به محل مورد نظر از عایق رطوبت ، عایق حرارت و برودت ، عایق رطوبت و سایر عایق ها استفاده می شود .

در هنگام خرید درب ضد سرقت به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

انتظار بسیاری از افراد از خرید درب ضد سرقت ، حفظ امنیت می باشد . برای رسیدن به این هدف باید هنگام خرید درب ضد سرقت به چند نکته توجه نمایید :

 1. جنس چهارچوب

جنس چهارچوب درب ضد سرقت باید از فلز با آلیاژ مرغوب و باکیفیت باشد . هم چنین دقت نمایید که محل اتصال چهارجوب از جوشکاری مناسبی داشته باشد . جوش co2 برای انجام جوشکاری بسیار مناسب است .

 1. ضخامت چهارچوب

ضخامت چهارچوب درب ضد سرقت بهتر است 5/1 میلیمتر یا بالاتر باشد .

 1. جنس لولا

یکی از موارد بسیار مهمی که در حین خرید درب ضد سرقت باید به ان توجه کنید ، جنس لولا می باشد . همان طور که در مقالات قبل ذکر شد لنگه درب بر روی لولاها می چرخد . جنس لولا باید به گونه ای باشد که وزن لنگ درب را براحتی تحمل کند .

 1. جنس لایه

در هنگام خرید درب ضد سرقت شما می توانید طرح لایه درب را انتخاب کنید .  اما به یاد داشته باشید که جنس لایه باید متناسب با محل مورد نظر باشد .

آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 آبان 1398 ساعت 09:12
دوشنبه, 13 آبان 1398 ساعت 10:14

قیمت درب ضد سرقت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

امنیت خانه از جمله فاکتورهایی است که هنگام خرید خانه به آن توجه می نماییم . در طول تاریخ با اختراع تجهیزات بسیاری مانند قفل ، حفاظ و غیره سعی نموده ایم امنیت یک مکان مسکونی را فراهم کنیم . با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری بهره گیری از تولیدات بسیاری مانند قفل چندگانه ، دوربین مداربسته ، درب ضد سرقت ، نصب حفاظ و نرده افزایش یافته است . با توجه به موارد ذکر شده به دلیل امنیت و استحکام بالایی که درب ضد سرقت دارد ، جایگزین درب های قدیمی شده ودر صنعت ساختمان سازی جایگاه خاصی را پیدا کرده است .  در ادامه این مقاله قصد داریم قیمت درب ضد سرقت را مورد نقد و بررسی قرار دهیم .

قیمت درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت به عوامل مختلفی بسنگی دارد . همان طور که می دانید در گذشته به عنوان درب منازل ، درب های چوبی مورد استفاده قرار می گرفت ، اما این درب ها از امنیت بسیار پایینی برخوردار بودند به همین دلیل سارقین به راحتی می توانستند درب ها را بشکنند و یا از لولا دربیاورند . اما درب های جدید تولید شده در برابر هر گونه ضربه ، فشار و سایر عوامل محیطی از ایمنی بالایی برخودار می باشند و تا حد بسیار زیادی از ورود سارقین جلوگیری می نمایند .

قیمت درب ضد سرقت با توجه به مواد اولیه مورد استفاده در ظاهر و داخل درب ضد سرقت تعیین می شود . شرکت ایپاکو انواع درب ضد سرقت را کیفیت عالی و قیمت مناسب به فروش می رساند . به یاد داشته باشید که با توجه به میزان برجستگی که درب ها دارند قیمت آن ها تغییر پیدا می کند . هم چنین قیمت درب ضد سرقت با توجه به میزان برجستگی طرح آن افزایش پیدا می کند . میزان برجستگی طرح درب ضد سرقت در برخی از موارد به 10 سانتی متر هم می رسد . 

امروزه درب ضد سرقت مورد استفاده بسیاری از افراد در مکان های مختلف قرار گرفته است . از عوامل دیگری که بر قیمت درب ضد سرقت تاثیرگذار می باشد ، اکسسوری های درب ضد سرقت می باشد . برای افرادی که به امنیت بیشتری نیاز دارند استفاده از قفل های مولتی سیستم 14 زبانه از دیگر مواردی است که بر قیمت درب ضد سرقت تاثیر گذار می باشند .

به عنوان مثال در صورتی که قصد بازسازی ساختمان خود را داشته باشید ، ممکن است نیاز به تخریب چهارچوب فلزی ، هزینه های خرید مصالح و درست کردن دوغ آب و غیره باشد که تمام موارد ذکر شده علاوه بر قیمت درب ضد سرقت ، هزینه بر می باشند .

برخی از ویژگی های درب ضد سرقت

 1. تنوع بسیار زیاد قیمت با توجه به مواد استفاده شده در آن
 2. جلوگیری از صدا یا کاهش دهنده صدا
 3. روکش های متنوع از جنس های مختلف
 4. عایق اتلاف انرژی
 5. ضد آب بودن

مشخصات درب ضد سرقت ایپاکو

همان طور که ذکر شد قیمت درب ضد سرقت برای مشتریان جزء هزینه ها محسوب می شود . علاوه بر قیمت درب ضد سرقت ، هزینه نصب و حمل و نقل باید به طور جداگانه مورد بررسی قرار گیرد . شرکت ایپاکو با بهره گیری از مهندسین و متخصصان با تجربه و با استفاده از آخرین فن آوری ، درب های تولیدی خوبی را ارائه داده است . محصولات ما دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی هستند که خانه شما را کاملاً محافظت می کنند .

گوشه ها و سطح درب های ضد سرقت ایپاکو از مقاومت بالایی در برابر فشار ، برش و شلوغی برخوردار است که ورود سارقین به داخل خانه شما را غیرممکن می کند . البته کارخانه ها و اماکن دیگر با نیازهای امنیتی بالاتر نیاز به درهای با سطح ایمنی حتی بالاتر دارند .

درب های ضد سرقت ایپاکو از استانداردهای لازم برای حفظ پایداری خود در صورت بروز حوادثی مانند آتش سوزی ، زلزله و سقوط ساختمان برخوردار است .

در بازار بازه ی قیمت درب ضد سرقت بسیار گسترده است . به طور کلی قیمت درب ضد سرقت با توجه به یراق آلات استفاده شده ، ابعاد ، نوع روکش ، ضخامت متریال و بسیاری پارامتر های دیگر افزایش یا کاهش می یابد .

در صورتی که در زمینه قیمت درب ضد سرقت و انواع درب اتوماتیک ، کرکره برقی و... به مشاوره نیاز دارید کارشناسان ایپاکو به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستند .

آخرین ویرایش در دوشنبه, 20 آبان 1398 ساعت 09:12
شنبه, 28 مرداد 1396 ساعت 15:09

کرکره برقی آپارتمان

این مورد را ارزیابی کنید
(28 رای‌ها)

کرکره برقی آپارتمان

موتور درب ساخت کمپانی معتبرکشور ایتالیا وکشور ترکیه می باشد.
- محور این نوع کرکره از مدل سایز های خانگی و پنجره ای می باشد.
- کلیه متعلقات با پوشش ضد زنگ الکترو استاتیک محافظت می گردد.
- ابعاد نصب تا ارتفاع 2.5 متر و عرض 3 متر می باشد.
- این نوع درب آپارتمان بوسیله ریموت کنترل ، دستگاه های کنترل تردد و bms و سایر سیستم های کنترل دسترسی بازو بسته می شوند.
- استاندارد مقاومت در مقابل باد کلاس 2 را دارا می باشد.
استفاده از موتور های توبلار کمپانی آلمانی زومر و کمپانی ایتالیایی فک در کرکره آپارتمانی ایپاکو کیفیتی بسیار بالا را برای استفاده طولانی مدت به شما ارائه می نماید.
با استفاده از کرکره برقی آپارتمان ایپاکو زیبایی خاصی رابه محل زندگی خود می آورید.

و جایگزین مناسبی برای دربهای آکاردئونی می باشد چراکه با بکارگیری سیستمهای هوشمند قابلیت اتصال به bms را دارا می باشد و سنسورهای هوشمند این امکان را بوجود میاورد که به محض بالاتر رفتن درب سیستم بطور خودکار آلارم داده و از سرقت منازل جلوگیری مینماید.

لذا اکثر دفاتر پلیس +10 و دفاتر ثبت اسناد و کلیه اماکن که نیاز به امنیت بیشتری می باشند از این نوع کرکره استفاده مینمایند.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 11:17
شنبه, 26 مرداد 1398 ساعت 14:09

معرفی انواع درب اتوماتیک پارکینگ

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

درب اتوماتیک پارکینگ ، درب بزرگی است که اغلب به صورت دستی یا موتور الکتریکی باز و بسته می شود.بزرگی این درب ها رفت و آمد را برای وسایل نقلیه مختلف به داخل پارکینگ تسهیل می کند.درب پارکینگ اتوماتیک کوچک معمولا دارای یک پانل تکی چرخنده هستند اما درب های بزرگتر از اتصال چند پانل متصل به هم که به سمت سقف پارکینگ جمع می شوند، درست شده اند . در ادامه همراه ما باشید تا به معرفی انواع درب اتوماتیک پارکینگ بپردازیم .

معرفی انواع درب اتوماتیک پارکینگ

درب های اتوماتیک پارکینگ سقفی در گذشته بیشتر رایج بود و به صورت یک پانل تک ساخته می شد. در مدل های جدیدتر درب اتوماتیک پارکینگ از اتصال چند پانل به یکدیگر جهت هدایت درب به سمت بالا استفاده می شد .به طور کلی وزن درب پارکینگ ممکن است حدود 181 کیلوگرم یا بیش تر از این مقدار باشد .

 درب پارکینگ اتوماتیک با کمک یک یا دو متعادل کننده چرخشی وزن خود را به اطراف درب به صورت مساوی منتقل می کند.درب اتوماتیک پارکینگ به کمک ریموت کنترل از راه دور باز و بسته می شود که همین امر موجب راحتی و آسایش افراد ، امنیت و ایمنی می شود . در ادامه به توضیح کلی انواع درب های اتوماتیک پارکینگ می پردازیم .

درب اتوماتیک پارکینگ تک پانل

عملکرد درب های اتوماتیک پارکینگی تک پانل به این صورت است درب در حالت بسته به کمک لولا به بالا کشیده خواهد شد . لولا در هر طرف از پانل درب قرار گرفته و همانند ستون ، درب پارکینگ را باز نگه می دارند .تنها عیب درب های تک پانل این خواهد بود که حرکات نوسانی درب تا حدودی خارج از گاراژ انجام می شود .

درب اتوماتیک پارکینگ سکشنال

درب های اتوماتیک پارکینگ سکشنال معمولا از سه الی هشت پانل درست می شوند و به سمت بالا هدایت می شوند .این نوع از درب های اتوماتیک پارکینگی همان اندازه که درب های یکپارچه فضای داخلی پارکینگ را اشغال می کنند ، خواهند بود .

درب اتوماتیک پارکینگ سکشنال به نسبت درب های تک پانل دو مزیت مهم دارند که هر یک از آن ها را توضیح خواهیم داد. درب های اتوماتیک پارکینگی سکشنال کشویی دسترسی سریع به پارکینگ را ایجاد می کنند و فضای بیشتری را زیر سقف پارکینگ داشته و می توانند از تمام سقف پارکینگ استفاده کنند .

 

درب اتوماتیک پارکینگ
 • درب های اتوماتیک پارکینگ سکشنال به فضای خارج از فضای پارکینگ جهت باز و بسته شدن خود نیاز ندارند .وسایل نقلیه می توانند قبل از باز شدن درب پارکینگ نزدیک به پارکینگ پارک کنند و مشکلی به وجود نیاید .
 • هر پانل در درب اتوماتیک پارکینگ اتصال مجزایی با چارچوب درب دارد و همین امر موجب استحکام و اطمینان از ایمنی این نوع از درب های اتوماتیک در مقایسه با درب یکپارچه با یک پانل خواهد داشت .

درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای

درب های کرکره ای معمولا از فولاد ساخته می شوند . البته می توان از مواد دیگری چون فایبر گلاس استفاده کرد اما مقاومت به ضربه و فشارهای قوی در این نوع از درب های اتوماتیک پارکینگی اهمیت دارد .رایج ترین  نوع درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای یک فنر داخل کرکره دارد . این فنر تلاش برای بازکردن درب را کاهش می دهد .

درب های کرکره ای بزرگتر که در مجتمع های تجاری استفاده می شوند بدون فنر بوده و از یک قرقره زنجیری دستی یا موتور برای بالا و پایین کردن درب پارکینگ استفاده می شود .این نوع از درب های اتوماتیک را نمی توان به طور کامل عایق بندی کرد

نکات لازم در انتخاب درب های اتوماتیک پارکینگی

 در زمان انتخاب درب های اتوماتیک باید به نکات و موارد زیر توجه داشته باشیم:

 • سقف دار بودن پارکینگ
 • وجود قسمتی از ساختمان در بالای درب ورودی
 • نحوه عبور و مرور وسایل نقلیه به داخل پارکینگ
 • میزان فضایی که درب برای باز و بسته شدن اشغال می کند

درب های اتوماتیک پارکینگ آلومینیومی معمولا سبک ، ضد زنگ و کم هزینه تر از سایر درب های اتوماتیک می باشند و به نگهداری و تعمیر کمتری نیاز دارند .درب های فلزی رایج ترین انواع درب اتوماتیک در بازار هستند که در طرح و اندازه مختلف وجود دارند .

امنیت و قدرت در این نوع از درب های اتوماتیک بالاست و با قیمت های مختلف در دسترس هستند .زیبایی ، راحتی و امنیت درب های اتوماتیک پارکینگی باعث شده است که در اکثر ساختمان های مسکونی و اداری استفاده شوند .برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ما مراجعه فرمایید .

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 11:16
یکشنبه, 21 بهمن 1397 ساعت 11:44

نمایندگی ایپاکو در شهر پاوه

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نمايندگي کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت ایپاکو در شهر پاوه : کرمانشاه (پاوه)

استان : کرمانشاه

شهرستان: پاوه

نام نماینده : آقای حامد رهداری

زمینه فعالیت : درب اتوماتیک و کرکره برقی

توضیحات در خصوص روند سفارش به نمایندگی:

نمایندگی ایپاکو در شهر پاوه ، صرفا از طریق سایت مرکزی سفارش پذیری دارد و کلیه سفارشات از طریق سایت مرکزی ثبت و به نمایندگی پاوه ارجاع می شود و کلیه مراحل توسط سایت مرکزی مدیریت و پیگیری می شود لذا مشتریان گرامی میبایست از طریق مراحل ذیل ثبت سفارش و خرید نمایند وکلیه مراحل از زمان ثبت پیش فاکتور تا مرحله اجرا و خدمات پس از فروش از طریق سامانه پیامکی ایپاکو به اطلاع مشتریان رسانده میشود.

1-استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و یا کرکره برقی  از طریق مراجعه به صفحات مجزا.

2-مقایسه قیمت و جمع بندی نهائی و تصمیم گیری انتخاب ایپاکو به عنوان سفارش پذیر که در این مرحله میتوانید با شماره سایت مرکزی (28424337-021) و دریافت پیش فاکتور سفارش را نهائی کنید.

3-واریز هزینه بازدید در شهرستان پاوه (مبلغ 500.000 ریال) که در مرحله اول دریافت و پس از ثبت قرارداد مبلغ مربوطه عودت میشود.

4-ثبت نهائی قرارداد و پرداخت نهایی مبلغ قرارداد .

5-ارسال بار و اعزام نصاب به محل پروژه (توجه داشته باشید: پس از ثبت نهایی قرارداد از پرداخت هرگونه وجهی به نماینده پاوه ، راننده ارسال بار و نصاب خودداری نمائید)

6-بازرسی و کنترل توسط مسئول بازرسی از طرف سایت مرکزی به محل پروژه با هماهنگی قبلی مراجعه مینماید و پس از تائید بازرس روز شمار گارانتی (انواع گارانتی) آغاز میشود.

7-جهت درخواست هرگونه خدمات میبایست از طریق سایت مرکزی و یا لینک صفحه خدمات کرکره برقی و یا تعمیر درب اتوماتیک درخواست نمائید تا در اسرع وقت نماینده پاوه اقدامات لازم را انجام نماید .

توجه : چنانچه هر گونه شکایت و نارضایتی از نماینده شهرستان پاوه و روند سفارش تا خدمات پس از فروش دارید که خارج روند فوق انجام شده است میتوانید از طریق پیامک به سامانه 10002126322435 موارد تخلف را اطلاع دهید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نمونه پیامک ثبت شکایت:

نام و نام خانوادگی : (مشخصات همانی باشد که ثبت سفارش بنام ایشان می باشد)

کد سفارش : (همان کدی که در مرحله ثبت سفارش ارائه شده است)

استان : کرمانشاه

شهرستان: پاوه

نوع شکایت:

اطلاعات تکميلي

 • نام نماینده آقای حامد رهداری
 • استان دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: کرمانشاه
 • شهر دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: پاوه
 • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید: پاوه
آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 11:15
سه شنبه, 25 دی 1397 ساعت 17:54

نمایندگی ایپاکو در شهر بابل

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نمايندگي کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت ایپاکو در شهر بابل: مازندران (بابل)

استان : مازندران

شهرستان: بابل

نام نماینده : فرشاد دبیری

زمینه فعالیت : درب اتوماتیک و کرکره برقی

توضیحات در خصوص روند سفارش به نمایندگی:

نمایندگی ایپاکو در شهر بابل، صرفا از طریق سایت مرکزی سفارش پذیری دارد و کلیه سفارشات از طریق سایت مرکزی ثبت و به نمایندگی بابل ارجاع می شود و کلیه مراحل توسط سایت مرکزی مدیریت و پیگیری می شود لذا مشتریان گرامی میبایست از طریق مراحل ذیل ثبت سفارش و خرید نمایند وکلیه مراحل از زمان ثبت پیش فاکتور تا مرحله اجرا و خدمات پس از فروش از طریق سامانه پیامکی ایپاکو به اطلاع مشتریان رسانده میشود.

1-استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و یا کرکره برقی  از طریق مراجعه به صفحات مجزا.

2-مقایسه قیمت و جمع بندی نهائی و تصمیم گیری انتخاب ایپاکو به عنوان سفارش پذیر که در این مرحله میتوانید با شماره سایت مرکزی (28424337-021) و دریافت پیش فاکتور سفارش را نهائی کنید.

3-واریز هزینه بازدید در شهرستان بابل(مبلغ 1.500.000 ریال) که در مرحله اول دریافت و پس از ثبت قرارداد مبلغ مربوطه عودت میشود.

4-ثبت نهائی قرارداد و پرداخت نهایی مبلغ قرارداد .

5-ارسال بار و اعزام نصاب به محل پروژه (توجه داشته باشید: پس از ثبت نهایی قرارداد از پرداخت هرگونه وجهی به نماینده بابل، راننده ارسال بار و نصاب خودداری نمائید)

6-بازرسی و کنترل توسط مسئول بازرسی از طرف سایت مرکزی به محل پروژه با هماهنگی قبلی مراجعه مینماید و پس از تائید بازرس روز شمار گارانتی (انواع گارانتی) آغاز میشود.

7-جهت درخواست هرگونه خدمات میبایست از طریق سایت مرکزی و یا لینک صفحه خدمات کرکره برقی و یا تعمیر درب اتوماتیک درخواست نمائید تا در اسرع وقت نماینده بابل اقدامات لازم را انجام نماید .

توجه : چنانچه هر گونه شکایت و نارضایتی از نماینده شهرستان بابل و روند سفارش تا خدمات پس از فروش دارید که خارج روند فوق انجام شده است میتوانید از طریق پیامک به سامانه 10002126322435 موارد تخلف را اطلاع دهید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نمونه پیامک ثبت شکایت:

نام و نام خانوادگی : (مشخصات همانی باشد که ثبت سفارش بنام ایشان می باشد)

کد سفارش : (همان کدی که در مرحله ثبت سفارش ارائه شده است)

استان : مازندران

شهرستان: بابل

نوع شکایت:

اطلاعات تکميلي

 • نام نماینده فرشاد دبیری
 • استان دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: مازندران
 • شهر دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: بابل
 • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید: بابل
آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 11:14
شنبه, 22 دی 1397 ساعت 09:46

نمایندگی ایپاکو در شهر آمل

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نمايندگي کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت ایپاکو در شهر آمل : مازندران (آمل)

استان : مازندران

شهرستان: آمل

نام نماینده : فرشاد دبیری

زمینه فعالیت : درب اتوماتیک و کرکره برقی

توضیحات در خصوص روند سفارش به نمایندگی:

جناب دبیری به عنوان نمایندگی ایپاکو در شهر آمل ، متعهد میباشد که کلیه سفارشات صرفا از طریق سایت مرکزی سفارش پذیری نماید و کلیه سفارشات از طریق سایت مرکزی ثبت و به ایشان ارجاع می شود و کلیه مراحل توسط سایت مرکزی مدیریت و پیگیری می شود لذا مشتریان گرامی میبایست از طریق مراحل ذیل سفارشات خود را ثبت و خرید نمایند وکلیه مراحل از زمان ثبت پیش فاکتور تا مرحله اجرا و تعمیر و نگهداری از طریق سامانه پیامکی ایپاکو به اطلاع مشتریان رسانده میشود.

1-استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای آمل و یا قیمت کرکره برقی آمل از طریق مراجعه به صفحات مجزا.

2-مقایسه قیمت و جمع بندی نهائی و تصمیم گیری انتخاب ایپاکو به عنوان سفارش پذیر که در این مرحله میتوانید با شماره سایت مرکزی (28424337-021) و دریافت پیش فاکتور سفارش را نهائی کنید.

3-واریز هزینه بازدید در شهرستان آمل (مبلغ 1.500.000 ریال) که در مرحله اول دریافت و پس از ثبت قرارداد مبلغ مربوطه عودت میشود.

4-ثبت نهائی قرارداد و پرداخت نهایی مبلغ قرارداد سفارش شده .

5-ارسال بار بسته بندی شده و اعزام نصاب به محل پروژه (توجه داشته باشید: پس از ثبت نهایی قرارداد از پرداخت هرگونه وجهی به نماینده آمل جنای آقای دبیری و راننده ارسال بار و نصاب خودداری نمائید)

6-بازرسی و کنترل توسط مسئول بازرسی از طرف سایت مرکزی به محل پروژه با هماهنگی قبلی مراجعه مینماید و پس از تائید بازرس روز شمار گارانتی آغاز میشود.

7-جهت درخواست هرگونه خدمات میبایست از طریق سایت مرکزی و یا لینک صفحه خدمات کرکره برقی در آمل و یا تعمیر درب اتوماتیک آمل درخواست نمائید تا در اسرع وقت نماینده آمل اقدامات لازم را انجام نماید .

توجه : چنانچه هر گونه شکایت و نارضایتی از نماینده شهرستان آمل و روند سفارش تا خدمات پس از فروش دارید که خارج روند فوق انجام شده است میتوانید از طریق پیامک به سامانه 10002126322435 موارد تخلف را اطلاع دهید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نمونه پیامک ثبت شکایت:

نام و نام خانوادگی : (مشخصات همانی باشد که ثبت سفارش بنام ایشان می باشد)

کد سفارش : (همان کدی که در مرحله ثبت سفارش ارائه شده است)

استان : مازندران

شهرستان: آمل

نوع شکایت:

اطلاعات تکميلي

 • نام نماینده فرشاد دبیری
 • استان دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: مازندران
 • شهر دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: آمل
 • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید: آمل - امل
آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 11:08

2) آنچه که باید در مورد موتور کرکره برقی بدانیم

نوع موتور کرکره  و متعلقات الکترونیکی

مورد بعد در خرید پکیج کرکره انتخاب موتور کرکره برقی  و متعلقات الکترونیکی آن می باشد.

در دنیا چندین شرکت تولید کننده ی موتور کرکره برقی وجود دارد که برای انواع کرکره نیاز مشتری را برطرف می نمایند.

ابتدا موتور کرکره سانترال (mc )تولید گردید

که به جهت برقی نمودن کرکره های سنتی مورد استفاده قرار میگرفت که به دلیل عدم استقبال مردم از این نوع کرکره با گذر زمان جای خود را به موتورکرکره تیوبلار که از بهترین تولید کنندگان آن میتوان از موتور کرکره برقی زومر آلمان و برندهای چینی مرغوب از موتور کرکره   SDCو موتور کرکره بارزانته نام برد و موتور کرکره ساید که از بهترین تولید کنندگان آن از موتور کرکره الرو آلمان و برندهای چینی و موتور کرکره برقی sdc و کرکره برقی بارزانته نام برد

موتور کرکره توبولار (تیوبلار) 

کاربرد این نوع موتورها برای تمامی انواع کرکره میباشد.موتور های تیوبلار بدون شک پر استفاده ترین نوع موتور در کرکره برقی ها می باشد  و دارای محبوبیت زیادی بین نصابان کرکره است. علت نام گذاری آن به این نام ، شکل لوله ای آن است. یکی از دلایل محبوبیت این نوع موتور کرکره ، نصب آسان است که می توان با توجه به وزن تیغه کرکره، موتور مناسب را استفاده کرد. این موتور ها در وزن های 30، 50، 80، 100، 120، 140، 230 و 300 کیلوگرم موجود است.که پیشنهاد می شود در مواردی خاص به توصیه فروشنده چنانچه ابعاد و وزن کرکره به حدی باشد که موتور 300 نیوتن قابل استفاده باشد از موتور ساید 300 بهره گیریم. باید توجه داشت که تاج و آداپتور در موتور های مختلف با هم متفاوت است با استفاده از یک شافت گرد یا هشت ضلعی (بسته به تاج آداپتور و موتور) به راحتی قابل نصب می باشد. این موتورهای کرکره دارای وزن کمی است و به آسانی قابل حمل است. این نوع موتور کرکره در وزن های مختلف در بازار موجود است و با توجه به شافت باید موتور مربوطه را انتخاب کرد. برای مثال موتور های 230 و 300 نیوتن اغلب  دارای  تاج  و آداپتور سایز 11 گرد و موتور های سبک تا وزن 140 دارای تاج و آداپتور 8 گرد یا 7 هشت ضلعی است.

از مزیت های دیگر این نوع موتور کرکره برقی می توان امنیت بالا، نصب آسان، کارایی بالا ، صدای کم و... را نام برد به جهت اشغال فضای کم و نصب سریع آن در پارکینگ ها با تردد پایین ، پنجره ها و فروشگاه ها با ابعاد کوچک کاربرد دارد ؛


عملکرد این نوع موتور در زمان قطع برق : این نوع موتوردر زمان قطع برق مطابق شکل دارای یک آچار خلاص کن می باشد . که به طرق مختلف میتوانند حرکت کنند:                                                  

1) ازطریق دستیگره خلاص کن که قالبأ بعضی از فروشگاهها بواسطه حرکت دادن سایبان فروشگاه از آن استفاده مینمایند. و با چرخاندن آن میتوانید کرکره را به بالا و پائین هدایت نمائیم.

2) از طریق آچار جک خودرو که این وسیله نیز در اکثر خودروها موجود می باشد .

از 2 طریق بالا میتوانید هم برای کرکره برقی پارکینگ و هم برای فروشگاه مورد استفاده قرار دهید. توجه داشته باشید استفاده از خلاص کن کرکره برقی موتور تیوبلار لزوما در زمان قطع برق کاربرد ندارد و در هر حالتی میتوانید از خلاص استفاده نمائید. در ضمن جهت اطلاع مشتریان گرامی میرساند این نوع موتور دارای 2 نوع بک آپ دار (ups) و بدون بک آپ می باشد که در صورت خرید مدل ups دار این کرکره نسبت به ابعاد تا 30 مرتبه در زمان قطع برق میتواند حرکت کند

موتور کرکره ساید      

کابرد این نوع موتور کرکره اغلب برای فروشگاهها و پارکینگهای پرتردد و کارخانجات می باشد از معایب این نوع موتور فضای زیادی که موتور اشغال میکند که طول پلیت این موتور حدود 60 سانتی متر می باشد که بر خلاف موتور های تیوبلار که طول پلیت از 30 سانتی متر تجاوز نمیکند میتوان یکی از معایب جهت استفاده در فروشگاههای کوچک وپارکینگهای کوچک بشمرد اما این نوع موتور کرکره برقی دارای محاسن بسیار زیادی می باشد که قدرت بالا بیصدا بودن موتور خصوصأ مدل 24 ولت آن که دارای باطری بک آپ می باشد که در زمان قطع برق می توان کرکره را متناسب با وزن آن تا چندین مرتبه بالاوپائین آورد از دیگر محسنات این نوع موتور خارج بودن موتور از داخل شافت است که در زمان خرابی موتور نیاز به پائین آوردن تیغه و مسدود نمودن محل نصب کرکره نمیباشد و موتور با فعال کردن (پاراشوت به اشتباه ) اهرم ایمنی موتور میتوان موتور را تعویض و یا تعمیر کرد

عملکرد این نوع موتور در زمان قطع برق : این نوع موتوردر زمان قطع برق مطابق شکل دارای یک زنجیر خلاص کن می باشد . که به طریق ذیل میتوانند حرکت کنند:      

                                            

1) چنانچه کاوری روی موتور را پوشانده باشد می بایست درب کاور را باز کرد و زنجیر را از داخ کاور خارج کنید که زنجیر آن بصورت رفت و برگشت می باشد و با چرخانده آن به بالا و پائین کرکره را حرکت دهید توجه داشته باشید در حین حرکت دادن رنجیر قلابی نیز توسط زنجیر کشیده میشود که حکم کلاچ موتور را دارد و با پائین کشیدن آن توسط حرکت زنجیر گیربکس از موتور جدا میشود و فشار بیش از حد باعث شکستگی اهرم کلاچ میشود.

در ضمن جهت اطلاع مشتریان گرامی میرساند این 2 نوع موتور دارای دو نوع بک آپ دار (ups) و بدون بک آپ می باشد که در صورت خرید مدل ups دار این کرکره نسبت به ابعاد تا 30 مرتبه در زمان قطع برق میتواند حرکت کند

لازم بذکر است : یکی از خدمات ایپاکو در خصوص موتورهای ساید این مورد می باشد که چنانچه موتور خریداری شده به هر علت خراب شود یک عدد موتور بصورت امانی در محل نصب و تا درست شدن موتور قبلی این کرکره قابل بهره برداری می باشد.

نحوه محاسبه ی انتخاب موتور برای تیغه های آلومینیوم دوجداره  60 , هر متر مربع حدود 7 کیلوگرم؛ 80 , حدود 10 کیلوگرم ، 100 , حدود 12 کیلوگرم ، تیغه های رول فرمینگ هر متر مربع 7 کیلوگرم و برای تیغه های شفاف حدود 15 کیلوگرم محاسبه می گردد.

جهت محاسبه قیمت موتور کرکره برقی از اینجا وارد شوید

 

کپی برداری بدون ذکر منبع هم بلامانع است ، باشد که هموطنان عزیزمان هرآنچه بهترین است را انتخاب نمایند.

پنج شنبه, 08 فروردين 1398 ساعت 15:59

نمایندگی ایپاکو در شهر شیراز

این مورد را ارزیابی کنید
(19 رای‌ها)

نمايندگي کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت ایپاکو در شهر شیراز: فارس (شیراز)

استان : فارس

شهرستان: شیراز

نام نماینده :

زمینه فعالیت : درب اتوماتیک و کرکره برقی

توضیحات در خصوص روند سفارش به نمایندگی:

نمایندگی ایپاکو در شهر شیراز ، صرفا از طریق سایت مرکزی سفارش پذیری دارد و کلیه سفارشات از طریق سایت مرکزی ثبت و به نمایندگی شیراز ارجاع می شود و کلیه مراحل توسط سایت مرکزی مدیریت و پیگیری می شود لذا مشتریان گرامی میبایست از طریق مراحل ذیل ثبت سفارش و خرید نمایند وکلیه مراحل از زمان ثبت پیش فاکتور تا مرحله اجرا و خدمات پس از فروش از طریق سامانه پیامکی ایپاکو به اطلاع مشتریان رسانده میشود.

1-استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و یا کرکره برقی  از طریق مراجعه به صفحات مجزا.

2-مقایسه قیمت و جمع بندی نهائی و تصمیم گیری انتخاب ایپاکو به عنوان سفارش پذیر که در این مرحله میتوانید با شماره سایت مرکزی (28424337-021) و دریافت پیش فاکتور سفارش را نهائی کنید.

3-واریز هزینه بازدید در شهرستان شیراز (مبلغ 1.500.000 ریال) که در مرحله اول دریافت و پس از ثبت قرارداد مبلغ مربوطه عودت میشود.

4-ثبت نهائی قرارداد و پرداخت نهایی مبلغ قرارداد .

5-ارسال بار و اعزام نصاب به محل پروژه (توجه داشته باشید: پس از ثبت نهایی قرارداد از پرداخت هرگونه وجهی به نماینده شیراز ، راننده ارسال بار و نصاب خودداری نمائید)

6-بازرسی و کنترل توسط مسئول بازرسی از طرف سایت مرکزی به محل پروژه با هماهنگی قبلی مراجعه مینماید و پس از تائید بازرس روز شمار گارانتی (انواع گارانتی) آغاز میشود.

7-جهت درخواست هرگونه خدمات میبایست از طریق سایت مرکزی و یا لینک صفحه خدمات کرکره برقی و یا تعمیر درب اتوماتیک درخواست نمائید تا در اسرع وقت نماینده شیراز اقدامات لازم را انجام نماید .

توجه : چنانچه هر گونه شکایت و نارضایتی از نماینده شهرستان شیراز و روند سفارش تا خدمات پس از فروش دارید که خارج روند فوق انجام شده است میتوانید از طریق پیامک به سامانه 10002126322435 موارد تخلف را اطلاع دهید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نمونه پیامک ثبت شکایت:

نام و نام خانوادگی : (مشخصات همانی باشد که ثبت سفارش بنام ایشان می باشد)

کد سفارش : (همان کدی که در مرحله ثبت سفارش ارائه شده است)

استان : فارس

شهرستان: شیراز

نوع شکایت:

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 11:06
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

از قدیم تا به امروز درب به عنوان وسیله ای برای ورود و خروج از ساختمان بوده است .درب شیشه ای دستی یکی از پرکاربردترین درب های شیشه ای است که تنوع زیادی دارد و با حرکت زاویه ای و خطی خود انتخابی مناسب و پرمصرف از گذشته تا به امروز برای ادارات ، ساختمان های مسکونی و فروشگاه ها محسوب می شود . ما در این مقاله قصد داریم به مشخصات درب شیشه ای و انواع آن بپردازیم .  

درب شیشه ای دستی

در ساختمان ها برای ورود و خروج افراد از انواع درب استفاده می کنند . درب های شیشه ای دستی به صورت متحرک و ثابت قابل اجرا است . طراحان و معماران یکی از المان های اصلی در طراحی خود را استفاده از درب شیشه ای دستی در نظر می گیرند .در حال حاضر درب شیشه ای در دنیا انواع مختلفی دارد ، اما از معروف ترین و کاربردی ترین انواع درب شیشه ای ، درب شیشه ای دستی است.

درب شیشه ای کاملا از شیشه می باشد و گاهی دارای فریم و در بعضی از موارد بدون فریم بوده که به وسیله یراق آلات مخصوص به چهارچوب متصل شده است . درب شیشه ای با توجه به نحوه باز و بسته شدن آن نام گذاری می شود . درب شیشه ای دستی ، درب تمام شیشه بوده که به صورت دستی باز و بسته می شود . شیشه مورد استفاده در درب های شیشه ای بسیار مقاوم بوده تا در زمان باز و بسته شدن مداوم و در اثر ضربه به آن دچار شکستگی و آسیب نگردد .

ویژگی های درب شیشه ای دستی

درب های شیشه ای با توجه به نحوه ی باز و بسته شدن آن ها نامگدازی می شوند و شامل درب شیشه ای ریلی ، درب شیشه ای دستی ، درب شیشه ای لولایی ، درب شیشه ای اسپایدری می شوند . معمولا از درب های شیشه ای دستی برای فضای داخلی و خارجی ساختمان ها استفاده می شوند و مورد توجه طراحان و معماران قرار گرفته است . درب شیشه ای کشویی دارای غلتک های مقاوم توکار می باشند که به صورت دستی باز و بسته می شوند .

چنان چه درب شیشه ای بر روی ریل سوار شده باشد ، درب شیشه ای را ریلی می نامند . و اگر درب شیشه ای لولایی باشد ، درب به صورت پروانه ای باز و بسته می شوند و به وسیله لولا به دیوار نصب خواهد شد . انواع درب شیشه ای ریلی شامل فکی ، اسپایدری و .. می باشد .

درب شیشه ای دستی

قیمت درب شیشه ای دستی – درب شیشه ای سکوریت

همانطور که قبلا گفتیم درب های شیشه ای دستی به کمک دست و بدون موتور باز و بسته می شوند . می توان از انواع این درب در فضاهای کوچک و ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی نصب و استفاده نمود. نکته مهم در تعیین قیمت درب شیشه ای دستی نوع شیشه مورد استفاده، متراژ و ابعاد آن می باشد.

علاوه بر ویژگی و نوع شیشه مورد استفاده در درب های شیشه ای که بر قیمت آن تاثیرمیگذارد، یراق و اتصالات استفاده شده در درب های شیشه ای نیز در تعیین قیمت نهایی تاثیر زیادی خواهد داشت . درب شیشه ای کشویی یکی از انواع درب های شیشه ای دستی می باشد ، معمولا در فضاهای کوچک و آپارتمان هایی که کمبود جا دارند و متراژ پایین هستند، استفاده می شوند . درب های شیشه ای کشویی امکان استفاده از فضا را افزایش خواهد داد .

 برای ایجاد دکوراسیون متفاوت می توانید از درب های شیشه ای دستی با استفاده از فریم استیل و آلومینیوم و انواع شیشه سکوریت رنگی و طرح دار استفاده کنید .استفاده از فریم و یراق آلات در درب های شیشه ای در قیمت درب شیشه ای دستی تاثیرگزار است. نوع درب و تعداد آن نیز در قیمت درب های شیشه ای موثر می باشند .متراژ پروژه تعیین کننده قیمت درب شیشه ای سکوریت بوده به این صورت که هرچه متراژ کلی بیشتر باشد ، از لحاظ قیمت به صرفه تر خواهد بود .

 درب شیشه ای به خاطر استفاده و کاربرد فراوان آن در میان سایر درب ها طرفداران زیادی دارد ، اغلب سازندگان و صاحبان ملک به دنبال اجرا و نصب آن می باشند . تنها مسئله ای که در زمان اجرا و نصب درب شیشه ای ذهت افراد را مشغول می کند، قیمت درب شیشه ای می باشد . برای اطلاع از قیمت انواع درب های شیشه ای و درب اتوماتیک می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 11:05
پنج شنبه, 24 خرداد 1397 ساعت 14:25

نمایندگی ایپاکو در شهر تبریز

این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)

نمايندگي کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت ایپاکو در شهر تبریز: آذربایجان شرقی (تبریز)

استان : آذربایجان شرقی

شهرستان: تبریز

نام نماینده :

زمینه فعالیت : درب اتوماتیک و کرکره برقی

توضیحات در خصوص روند سفارش به نمایندگی:

نمایندگی ایپاکو در شهر تبریز، صرفا از طریق سایت مرکزی سفارش پذیری دارد و کلیه سفارشات از طریق سایت مرکزی ثبت و به نمایندگی تبریز ارجاع می شود و کلیه مراحل توسط سایت مرکزی مدیریت و پیگیری می شود لذا مشتریان گرامی میبایست از طریق مراحل ذیل ثبت سفارش و خرید نمایند وکلیه مراحل از زمان ثبت پیش فاکتور تا مرحله اجرا و خدمات پس از فروش از طریق سامانه پیامکی ایپاکو به اطلاع مشتریان رسانده میشود.

1-استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و یا کرکره برقی  از طریق مراجعه به صفحات مجزا.

2-مقایسه قیمت و جمع بندی نهائی و تصمیم گیری انتخاب ایپاکو به عنوان سفارش پذیر که در این مرحله میتوانید با شماره سایت مرکزی 28424337-021 و دریافت پیش فاکتور سفارش را نهائی کنید.

3-واریز هزینه بازدید در شهرستان تبریز (مبلغ 1.500.000 ریال) که در مرحله اول دریافت و پس از ثبت قرارداد مبلغ مربوطه عودت میشود.

4-ثبت نهائی قرارداد و پرداخت نهایی مبلغ قرارداد .

5-ارسال بار و اعزام نصاب به محل پروژه (توجه داشته باشید: پس از ثبت نهایی قرارداد از پرداخت هرگونه وجهی به نماینده تبریز ، راننده ارسال بار و نصاب خودداری نمائید)

6-بازرسی و کنترل توسط مسئول بازرسی از طرف سایت مرکزی به محل پروژه با هماهنگی قبلی مراجعه مینماید و پس از تائید بازرس روز شمار گارانتی (انواع گارانتی) آغاز میشود.

7-جهت درخواست هرگونه خدمات میبایست از طریق سایت مرکزی و یا لینک صفحه خدمات کرکره برقی و یا تعمیر درب اتوماتیک درخواست نمائید تا در اسرع وقت نماینده تبریز اقدامات لازم را انجام نماید .

توجه : چنانچه هر گونه شکایت و نارضایتی از نماینده شهرستان تبریز و روند سفارش تا خدمات پس از فروش دارید که خارج روند فوق انجام شده است میتوانید از طریق پیامک به سامانه 10002126322435 موارد تخلف را اطلاع دهید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نمونه پیامک ثبت شکایت:

نام و نام خانوادگی : (مشخصات همانی باشد که ثبت سفارش بنام ایشان می باشد)

کد سفارش : (همان کدی که در مرحله ثبت سفارش ارائه شده است)

استان : آذربایجان شرقی

شهرستان: تبریز

نوع شکایت:

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 10:58
چهارشنبه, 19 دی 1397 ساعت 12:19

نمایندگی ایپاکو در شهر محمودآباد

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نمايندگي کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت ایپاکو در شهر محمود آباد : مازندران (محمود آباد)

استان : مازندران

شهرستان: محمود آباد                                                      

نام نماینده :فرشاد دبیری

زمینه فعالیت : درب اتوماتیک و کرکره برقی

توضیحات در خصوص روند سفارش به نمایندگی:

نمایندگی ایپاکو در شهر محمود آباد ، صرفا از طریق سایت مرکزی سفارش پذیری دارد و کلیه سفارشات از طریق سایت مرکزی ثبت و به نمایندگی محمود آباد ارجاع می شود و کلیه مراحل توسط سایت مرکزی مدیریت و پیگیری می شود لذا مشتریان گرامی میبایست از طریق مراحل ذیل ثبت سفارش و خرید نمایند وکلیه مراحل از زمان ثبت پیش فاکتور تا مرحله اجرا و خدمات پس از فروش از طریق سامانه پیامکی ایپاکو به اطلاع مشتریان رسانده میشود.

1-استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و یا کرکره برقی  از طریق مراجعه به صفحات مجزا.

2-مقایسه قیمت و جمع بندی نهائی و تصمیم گیری انتخاب ایپاکو به عنوان سفارش پذیر که در این مرحله میتوانید با شماره سایت مرکزی (28424337-021) و دریافت پیش فاکتور سفارش را نهائی کنید.

3-واریز هزینه بازدید در شهرستان محمود آباد (مبلغ 500.000 ریال) که در مرحله اول دریافت و پس از ثبت قرارداد مبلغ مربوطه عودت میشود.

4-ثبت نهائی قرارداد و پرداخت نهایی مبلغ قرارداد .

5-ارسال بار و اعزام نصاب به محل پروژه (توجه داشته باشید: پس از ثبت نهایی قرارداد از پرداخت هرگونه وجهی به نماینده محمود آباد ، راننده ارسال بار و نصاب خودداری نمائید)

6-بازرسی و کنترل توسط مسئول بازرسی از طرف سایت مرکزی به محل پروژه با هماهنگی قبلی مراجعه مینماید و پس از تائید بازرس روز شمار گارانتی (انواع گارانتی) آغاز میشود.

7-جهت درخواست هرگونه خدمات میبایست از طریق سایت مرکزی و یا لینک صفحه خدمات کرکره برقی و یا تعمیر درب اتوماتیک درخواست نمائید تا در اسرع وقت نماینده محمود آباد اقدامات لازم را انجام نماید .

توجه : چنانچه هر گونه شکایت و نارضایتی از نماینده شهرستان محمود آباد و روند سفارش تا خدمات پس از فروش دارید که خارج روند فوق انجام شده است میتوانید از طریق پیامک به سامانه 10002126322435 موارد تخلف را اطلاع دهید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نمونه پیامک ثبت شکایت:

نام و نام خانوادگی : (مشخصات همانی باشد که ثبت سفارش بنام ایشان می باشد)

کد سفارش : (همان کدی که در مرحله ثبت سفارش ارائه شده است)

استان : مازندران

شهرستان: محمود آباد

نوع شکایت:

اطلاعات تکميلي

 • نام نماینده فرشاد دبیری
 • استان دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: مازندران
 • شهر دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: محمودآباد
 • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید: محمودآباد
آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 10:56

مشخصات فنی تیغه شفاف پلی کربنات:

خواص منحصر به فردی همچون ضدحریق بودن، قابلیت دید داخل فروشگاه در زمانی که کرکره پایین می باشد، استحکام کششی بالا به علاوه زیبایی و پرستیژ خاصی که پس از نصب به مکان مورد نظر می دهد جملگی پتانسیل بالای این نوع تیغه را برای ایجاد بازار جدید و پاسخ به نیاز مجموعه ای دیگر از مشتریان را یادآوری می نماید.

طبق آزمایشات مزیت تیغه های فوق با تیغه های آلومینیومی به شرح زیر می باشد:

دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و از آلومینیوم مقاوم تر است.

قابلیت اضافه کردن خطوط رنگی مطابق با طراحی محل نصب.

با اینکه دمای ذوب تیغه های شفاف پایین تر از آلومینیوم می باشد ولی به علت خاصیت ضد شعله تیغه های شفاف فوقدر مقابل حرارت و آتش سوزی مقاومت فوق العاده ای از خود نشان میدهد و در صورت آتش سوزی از سرایت حریق جلوگیری می کند.

- ابعاد نصب تا ارتفاع 4 متر و عرض 5 متر می باشد. - این دربها بوسیله ریموت کنترل ، دستگاه های کنترل تردد. bms و سایر سیستم های کنترل دسترسی بازو بسته می شوند. - استاندارد مقاومت در مقابل باد کلاس 2 را دارا می باشد.
استفاده از موتور های تیوبلار کمپانی آلمانی زومر و کمپانی ایتالیایی فک در کرکره پنجره ای ایپاکو کیفیتی بسیار بالا را برای استفاده طولانی مدت به شما ارائه می نماید. با استفاده ار کرکره های پنجره ای ایپاکو زیبایی خاصی رابه محل زندگی خود می آورید.

طبق آزمایشات مزیت تیغه های فوق با تیغه های آلومینیومی به شرح زیر می باشد:

دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و از آلومینیوم مقاوم تر است.

قابلیت اضافه کردن خطوط رنگی مطابق با طراحی محل نصب.

با اینکه دمای ذوب تیغه های شفاف پایین تر از آلومینیوم می باشد ولی به علت خاصیت ضد شعله تیغه های شفاف فوقدر مقابل حرارت و آتش سوزی مقاومت فوق العاده ای از خود نشان میدهد و در صورت آتش سوزی از سرایت حریق جلوگیری می کند.

ضد اشعهuv

در هیچ نوع شرایط آب و هوایی (در مجاورت رطوبت) اکسید نمی شود.

امنیت بالاتر؛ در عین حالیکه یک حفاظ امنیتی نصب شده داریم، قابلیت رویت داخل، امنیت را به شدت بالا می برد.

 مزیت تبلیغاتی؛ هنگامی که صرافی، فروشگاه و ... بسته است قابلیت رویت به مشابه یک تابلوی تبلیغاتی برای کارشما است

 

سه شنبه, 14 فروردين 1397 ساعت 13:55

کرکره پنجره کمان 97

این مورد را ارزیابی کنید
(60 رای‌ها)

کرکره پنجره کمان 97

معرفی محصول :

ویژگیها و کاربرد:

مشخصات فنی:

قیمت:

گالری تصاویر:

دانلود کاتالوگ:

سوالات متداول:

معرفی کرکره کمان 97:

اولین محصولی که در ابتدای سال 97 رونمائی شد کرکره مخصوص پنجره های قوس دار می باشد که بنام (کرکره پنجره کمان 97 ) نامگذاری شده است .

این نوع کرکره از منحصر بفرد ترین نوع کرکره میباشد چراکه قابلیت حرکت در عرض بصورت ایستاده را دارد غالبا کرکره برقی بصورت افقی حرکت مینماید و توسط موتور کرکره بسمت بالا حرکت مینماید و توسط جاذبه زمین به سمت پائین حرکت میکند لذا سیستمی که در این نوع کرکره بکار رفته است میتواند به راحتی در عرض بصورت ایستاده حرکت نماید که در مرحله پایلوت توسط فنر سکشنال روند برگشت کرکره صورت میگرفت این فرایند میتوانست در ابعاد تا 3 متر حرکت کند

لذا متخصصین ایپاکو به این فکر برآمدند که سیستمی را طراحی نمایند که بتواند با عرضهای بیشتر از 3 متر حرکت نماید.لذا از سیستم هرزه گرد و تسمه برگشت جهت حرکت روبه جلو کرکره استفاده شود .

در کرکره عرضی (کرکره کمان 97) سیستم پیشرفته ای بکار رفته است که بتواند علاوه برحرکت عرضی در مکانهای قوس (از قبیل پاگردها و پنجره های قوس ) کاربرد داشته باشد . لذا متخصصین ایپاکو به جهت دورانی حرکت کردن کرکره قوس از تسمه های فلزی و رولبرینگ جهت عدم تداخل تیغه با ریل استفاده کردند.

اما خب همان طور در میدانید کرکره برقی که در عرض حرکت مینماید در محلی میبایست رول شود و فشار بیش از حد کرکره در کف باعث از بین رفتن درپوشهای ابتدا و انتهای کرکره میشد که با بکاری گیری صفحات لیزری و نصب دقیق آنها این مشکل نیز بر طرف شد

و تاکنون بیش از دهها پروژه در سراسر کشور این محصول نیز به چرخه تولید ایپاکو اضافه گردیده است .

.

.

ویژگیها و کاربرد کرکره نیم دایره(کرکره کمان 97)

یکی از ویژگیهای کرکره نیم دایره (کمان 97) این مورد می باشد که به علت حرکت عرضی فضایی در بالای کرکره همانند کرکره معمولی اشغال نمینماید پس میتوان در پارکینگهای که از لحاظ ارتفاع محدودیت دارند مورد استفاده قرار گیرد.

از دیگر مزیتهای کرکره قوس استفاده در پاگردها و ویلاهایی میباشد که جهت حفاظت از پنجره های قوس نیاز به پوششی دارند که بصورت قوس عمل نماید .

یکی دیگر از کاربردهای کرکره عرضی دربای آسانسور خودرو بر می باشد .چراکه غالب این نوع آسانسور ها فضایی بالای آن بسیار کوتاه میباشد و نمیتوان از کرکره برقی ایستاده استفاده نمود.

.

.

مشخصات فنی کرکره عرضی:

در کرکره های عرضی از تیغه های آلومینیوم می بایست استفاده شود و از تیغه های گالوانیزه فوم دار و فولادی و پلی کربنات (تیغه شفاف) نمیتوان استفاده نمود .

در کرکره های عرضی حتما میبایست از موتورتیوبلار بهر برد چراکه دیگر موتورهای هم فضای زیادی اشغال مینماید هم از لحاظ برنامه ریزی نیاز به طراحی مدار فرمان مجزا میباشد.

در کرکره کمان 97 میبایست از ریلهای آهنی سایز 10 استفاده کرد چراکه از لحاظ نورد و قوس داخلی و بیرونی بهتر قوس میگیرند و رول برینگها بهتر نصب میشود.

در کرکره های برقی قوس میبایست بجای صفحه پلیت از صفحات دوتکه لیزری با ضخامت 3 میلی متر استفاده نمود چراکه حرکت رول کرکره در محل جمع شدن نیازمند کانون دقیق آن باشد.

.

.

قیمت کرکره برقی قوس(عرضی)

بزودی این بخش نیز به سیستم محاسبه قیمت کرکره قوس اضافه خواهد شد.

.

.

 گالری تصاویر

 

 

.

.

دانلود کاتالوگ

بزودی کاتالوگ کرکره برقی نیم دایره در این بخش جهت بهره برداری مشتریان گرامی اضافه میگردد.

.

.

سوالات متداول درباره کرکره اتوماتیک قوس:

سوال:

آیا شرکت دیگری در این خصوص فعالیت نموده است و آیا این سیستم ثبت اختراع شده است؟

پاسخ :

اطلاعات کامل و نمونه پروژه های انجام شده پس از نهائی شدن ثبت اختراع در روزهای آتی به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید (توضیح اجمالی در خصوص این محصول:این نوع حفاظ مخصوص پنجره هایی می باشد که بواسطه قوس دار بودن آنها امکان قرار دادن کرکره پنجره ای معمولی وجود نداشت . لذا مارا برآن داشت تا این سیستم را برای اولین بار در ایران طراحی , تولید و اجرا نمائیم و بمدت شش ماه آزمایشی در محل شرکت تست و راه اندازی گردیده است و در نهایت 2 پروژه در تهران و یاسوج به بهره برداری نهائی رسیده است .

 

 ((هرگونه کپی از این مطلب و ایده پیگرد قانونی دارد)) چراکه سیستم فوق توسط شرکت ایپاکو ثبت ایده و ثبت اختراع شده است

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 10:53
چهارشنبه, 17 بهمن 1397 ساعت 13:07

نمایندگی ایپاکو در شهر سرپل ذهاب

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نمايندگي کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت ایپاکو در شهر سرپل ذهاب : کرمانشاه(سرپل ذهاب)

استان : کرمانشاه

شهرستان: سرپل ذهاب

نام نماینده : آقای حامد رهداری

زمینه فعالیت : درب اتوماتیک و کرکره برقی

توضیحات در خصوص روند سفارش به نمایندگی:

نمایندگی ایپاکو در شهر سرپل ذهاب ، صرفا از طریق سایت مرکزی سفارش پذیری دارد و کلیه سفارشات از طریق سایت مرکزی ثبت و به نمایندگی سرپل ذهاب ارجاع می شود و کلیه مراحل توسط سایت مرکزی مدیریت و پیگیری می شود لذا مشتریان گرامی میبایست از طریق مراحل ذیل ثبت سفارش و خرید نمایند وکلیه مراحل از زمان ثبت پیش فاکتور تا مرحله اجرا و خدمات پس از فروش از طریق سامانه پیامکی ایپاکو به اطلاع مشتریان رسانده میشود.

1-استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و یا کرکره برقی  از طریق مراجعه به صفحات مجزا.

2-مقایسه قیمت و جمع بندی نهائی و تصمیم گیری انتخاب ایپاکو به عنوان سفارش پذیر که در این مرحله میتوانید با شماره سایت مرکزی (28424337-021) و دریافت پیش فاکتور سفارش را نهائی کنید.

3-واریز هزینه بازدید در شهرستان سرپل ذهاب (مبلغ 500.000 ریال) که در مرحله اول دریافت و پس از ثبت قرارداد مبلغ مربوطه عودت میشود.

4-ثبت نهائی قرارداد و پرداخت نهایی مبلغ قرارداد .

5-ارسال بار و اعزام نصاب به محل پروژه (توجه داشته باشید: پس از ثبت نهایی قرارداد از پرداخت هرگونه وجهی به نماینده سر پل ذهاب ، راننده ارسال بار و نصاب خودداری نمائید)

6-بازرسی و کنترل توسط مسئول بازرسی از طرف سایت مرکزی به محل پروژه با هماهنگی قبلی مراجعه مینماید و پس از تائید بازرس روز شمار گارانتی (انواع گارانتی) آغاز میشود.

7-جهت درخواست هرگونه خدمات میبایست از طریق سایت مرکزی و یا لینک صفحه خدمات کرکره برقی و یا تعمیر درب اتوماتیک درخواست نمائید تا در اسرع وقت نماینده سرپل ذهاب اقدامات لازم را انجام نماید .

توجه : چنانچه هر گونه شکایت و نارضایتی از نماینده شهرستان سرپل ذهاب و روند سفارش تا خدمات پس از فروش دارید که خارج روند فوق انجام شده است میتوانید از طریق پیامک به سامانه 10002126322435 موارد تخلف را اطلاع دهید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نمونه پیامک ثبت شکایت:

نام و نام خانوادگی : (مشخصات همانی باشد که ثبت سفارش بنام ایشان می باشد)

کد سفارش : (همان کدی که در مرحله ثبت سفارش ارائه شده است)

استان : کرمانشاه

شهرستان: سرپل ذهاب

نوع شکایت:

اطلاعات تکميلي

 • نام نماینده آقای حامد رهداری
 • استان دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: کرمانشاه
 • شهر دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: سرپل ذهاب
 • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید: سرپل ذهاب
آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 10:52

ویژگیهای کرکره اتوماتیک پنجره طرح چوب :

شاترز پنجره از سیستم های جدید امنیتی خانگی و محل کار می باشدکه در عین حال یک عامل مهم ذخیره انرژی محسوب می گردد. که در عین امنیت ,زیبائی خاصی برای منازل ,ادارات و ویلا بوجود می آورد .

 

جهت عضویت ومشاهده این نوع محصولات در کانال تلگرام مربوطه اینجاکلیک کنید و عضو شوید تا اطلاعات بروز خدمتتان ارسال گردد - محور درب سایز های خانگی و صنعتی می باشد. - کلیه متعلقات با پوشش ضد زنگ محافظت می گردد. - ابعاد نصب تا ارتفاع 4 متر و عرض 5 متر می باشد. - این دربها بوسیله ریموت کنترل ، دستگاه های کنترل تردد. bms و سایر سیستم های کنترل دسترسی بازو بسته می شوند. - استاندارد مقاومت در مقابل باد کلاس 2 را دارا می باشد.
استفاده از موتور های توبلار کمپانی آلمانی زومر و کمپانی ایتالیایی فک در کرکره پنجره ای ایپاکو کیفیتی بسیار بالا را برای استفاده طولانی مدت به شما ارائه می نماید. با استفاده ار کرکره های پنجره ای ایپاکو زیبایی خاصی رابه محل زندگی خود می آورید.

__________________________________________________________

شاترز پنجره از سيستم هاي جديد امنيتي خانگي و محل كار است كه درعين حال يك عامل مهم ذخيره انرژي مي باشد. فضاي آرام و خصوصي : كركره پنجره اتوماتيك طرح چوب محيطي آرام و خصوصي را براي شما ايجاد مي كند. این کرکره های دید بیرونی پنجره را از بین می برد.
عايق اشعه مضر خورشيد – ذخيره انرژي : كركره پنجره اتوماتيك از ورود اشعه مضر خورشيد جلوگيري مي كند. و بدين ترتيب كنترل نور فضاي داخل ساختمان و جدا كردن آن از محيط بيرون به راحتي انجام مي گيرد.
كركره های برقی اتوماتيك از هدر رفتن انرژي جلوگيري مي كند. فضاي داخل را در زمستان گرم و در تابستان خنك نگه مي دارد. صرفه جويي در انرژي به نسبت 30% از ويژگي هاي مهم پرده كركره هاي ایپاکو است.
عايق باد و باران : کرکره پنجره ای اتوماتیک به هنگام وقوع طوفان، باد، باران و ساير عوامل جوي مزاحم، به اختيار و كنترل شما به طور دستي با يك حركت ساده و يا به طور اتوماتيك با استفاده از سنسورهاي اتوماتيك بسته شده و يك حفاظ زيبا و با اطمينان ايجاد مي كنند.
محيط مناسب براي خواب روزانه : كركره هاي گردان با كاهش نور و آلودگي صدا محيط مناسبي را براي خواب روزانه مهيا مي نمايد.
كنترل صدا : كركره پنجره -کرکره برقی- آلودگي صدا از قبيل ترافيك و غيره را به ميزان 6 دسیبل كاهش مي دهد.
جنس : كركره هاي اتوماتيك آلومينيوم با رنگ كوره اي دائم و فیلم طرح چوب ایتالیائی که توسط وکیوم به کرکره چسبیده میشود و دارای مقاومت ماندگاری بسیار بالائی می باشد كه در مقايسه با كركره هاي چوبي از استحكام و دوام بيشتري برخوردار است.
زيبايي با تنوع رنگ بسيار : كركره هاي گردان در رنگ هاي متنوع با ظرافتي فوق العاده هماهنگ با زيبايي ساختمان ارائه مي گردد و به صورت تسمه اي (دستي) يا موتوري (با كنترل كننده از راه دور و يا كليد) جهت استفاده راحت قابل نصب مي باشد.

گارانتی

دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد

 

 

 

 

 

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 10:52
چهارشنبه, 02 فروردين 1396 ساعت 23:14

کلیپ آموزش محاسبه قیمت کرکره برقی

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

محاسبه قیمت درب کرکره

 

این کلیپ توسط شرکت ایپاکو به جهت سهولت در محاسبه قیمت کرکره برقی تهیه گردیده است که میتوانید توسط این نرم افزارمحاسبه کرکره به راحتی محاسبه قیمت کرکره برقی را انجام داده و سفارش خود را ثبت نمائید.

لازم بذکر است در این روش محاسبه کرکره برقی شما میتوانید انواع تیغه ها و محاسبه قیمت موتور کرکره برقی را نیز انجام دهید و کرکره برقی مورد نظر خود را انتخاب و خرید نمائید

چنانچه تأخیری در لود شدن فیلم مشاهده نمودید می توانید آنرا در اینجا دانلود نمائید.

 

رسانه

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;} .h_iframe-aparat_embed_frame .ratio {display:block;width:100%;height:auto;} .h_iframe-aparat_embed_frame iframe {position:absolute;top:0;left:0;width:100%; height:100%;}
آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 10:50
جمعه, 11 فروردين 1396 ساعت 11:11

سفارش کرکره برقی

این مورد را ارزیابی کنید
(106 رای‌ها)

سفارش کرکره برقی

 • مشتری گرامی : توجه داشته باشید این نوع فرایند خرید برای اولین بار توسط شرکت ایپاکو به جهت سهولت خرید برنامه نویسی گردیده  وکلیه حق و حقوق این نرم افزار متعلق به شرکت ایپاکو می باشد و در راستای جلب اعتماد مشتریان شرکت ایپاکو نماد اطمینان وزارت صنعت معدن وتجارت و نماد  ساماندهی مشاغل در فضای مجازی را دریافت نموده است.

 • 1.لازم بذکر است در ساخت کرکره برقی از جنس آلومینیوم فابریک بیلت اراک ورنگ شده توسط سیستم الکترو استاتیک (پودری ) برای موارد ذیل قابل نصب می باشد وبصورت لیبل دار با لیبل مخصوص IPACO تحویل مشتریان عزیز میگردد.

 • 2.اطلاعات کرکره  را دقیق وارد نمائید و نحوه کاربری را کاملأمشخص نمائید.

 • 3.به جهت تنوع در تولید کرکره اتوماتیک , شرکت ایپاکو کرکره های تولیدی را در 10 رنگ مختلف ارائه می نماید که انتخاب نمائید

 • موارد کاربرد تیغه آلومینیوم دوجداره جهت کرکره برقی پارکینگ :

 • در پارکینگهای که عرض و ارتفاع آن زیاد می باشد و یا در ساختمانهای شمالی که صدای کرکره باعث اذیت و آزار همسایگان نمیشود.

 • توجه داشته باشید این نوع کرکره از مقاومت بالائی برخوردار می باشد وبا تعداد دفعات باز شدن هیچ گونه آسیبی به تیغه نمیرسد فقط تنها ایراد این سیستم این میباشد که بعد از چند سال به واسطه اکسترود بودن این نوع کرکره صدائی در روند کار آن ایجاد میگردد.

 • موارد کاربرد تیغه آلومینیوم دوجداره جهت کرکره برقی فروشگاه :

 • در کلیه فروشگاهها قابل استفاده می باشد اما بواسطه تنوع زیاد در تولید این نوع محصول غالبأ از تیغه های 80 و 100 و 140 در واحد میلیمتر قابل بهره بردای می باشد بدین صورت که ابعاد از 1 متر الی 12 مترمربع از تیغه های 80 و از ابعاد 13 الی 40 متر مربع از تیغه 100 و ابعاد بالاتر تا 120 متر مربع از تیغه های 145 استفاده میگردد.

 • موارد کاربرد تیغه آلومینیوم دوجداره جهت کرکره برقی پنجره

 • در کلیه پنجره ها از این نوع تیغه میتوان استفاده نمود اما در پنجره های با عرض کمتر از 8 متر مربع بهتر است از تیغه های 60 دوجداره بهره برد چراکه ظرافت و زیبائی خاصی به پنجره ها می بخشد و استفاده از این نوع کرکره هم از جهت ایمنی و هم از جهت عایق بودن گزینه مناسبی میباشد و در طی سالهای اخیر مشتریان زیادی مبادرت به خرید این نوع حفاظها برای پنجره نموده اند

 • لازم بذکر است عزیزانی که صرفا جهت بهره مندی از کرکره پنجره بمنظور عایق بودن اماکن خود از سرما و گرما ، قصد خرید دارند و محل نصب آن در ساختمانهای بلند مرتبه می باشد شرکت ایپاکو برای اولین بار در ایران با بهره گیری از سیستم راپل میتواند در هر ارتفاعی کرکره پنجره را نصب نماید

 • در ضمن خدمتی دیگر از ایپاکو بجهت رفاه حال مشتریان گرامی که امنیت باغ و ساختمان و ویلای خود را میخواهند توسط کرکره های پنجره ای ایپاکو تأمین نمایند :

 • محصولی جدید از شرکت ایپاکو به بازار عرضه شده شده که ساختمانهائی که پنجره های قوس دارند نیز می توانند از کرکره های پنجره ای ایپاکو بهره مند شوند و براحتی در پنجره های از عرض 1 متر تا 6 متر طول بصورت قوس نصب شود و این سیستم برای اولین بار در ایران توسط شرکت ایپاکو ثبت اختراع گردیده است.

 • موارد کاربرد تیغه گالوانیزه فوم دار ( تیغه منیزیم فولاد) جهت کرکره برقی پارکینگ :

 • در کلیه پارکینگها قابل استفاده می باشد و چون این نوع تیغه در فرایند رول فرمینگ تولید میشود لذا برای کلیه پارکینگها خصوصأ پارکینگهای جنوبی و یا مسقف ، بهترین گزینه می باشد . چراکه این نوع کرکره کاملأ بی صدا بوده و هیچ گونه صدائی در عملکرد آن احساس نمیشود.

 • موارد کاربرد کرکره فولادی (تیغه های فولادی ) جهت فروشگاه :

 •  در بعضی موارد بعلت نا امن بودن محل نصب کرکره و سرقتهای متوالی از منطقه مورد نظر نیاز است از کرکره برقی فولادی استفاده شود که به واسطه قوسهای عریض این نوع تیغه و تک جداره بودن آن امکان بازکردن کرکره از پائین به هیچ وجه وجود ندارد لذا برای چنین مواردی از این نوع کرکره استفاده میشود.

 • موارد کاربرد کرکره شیشه ای (کرکره شفاف - کرکره پلی کربنات) :

 • از این نوع تیغه در موارد بسیاری می توان استفاده نمود به عنوان مثال :

 • در پارکینگهائی که نیاز به تأمین نور می باشد و یا برای اینکه خودرو ها از بیرون قابل مشاهده باشد تا از سرقت آنها جلوگیری شود

 • در فروشگاههای که مانند بانکها و صرافیها نیاز به امنیت مضاعف دارند و از خارج از فروشگاه داخل آن قابل رویت باشد و یا فروشگاههائی که دارای ویترین و اقلامی می باشند که نیاز دارند در صورت بسته بودن موارد داخل آن از بیرون قابل رویت باشد

 • ودر پنجره هائی که در طول روز نیاز است بجهت امنیت بسته باشند اما نور روشنائی آفتاب و نمائی بیرون آن قابل رویت باشد که در کلیه موارد فوق از کرکره های شفاف میتوان استفاده نمود

پس از مطالعه موارد و اطلاع یافتن از نحوه انتخاب تیغه بروی لوگو یا اینجا کلیک نمائید:

646946
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

کنترل از راه دور(Remote control)

دور فرمان یا کنترل از راه دور وسیله‌ای الکترونیکی است برای کنترل عملیات اجرایی یک دستگاه.

واژه کنترل از راه دور به انگلیسی(remote control) گفته می‌شود. همچنین با نام‌های فراوان دیگری نیز خطاب می‌شود. به طور معمول دستگاه‌های کنترل از را دور برای صدور فرمان از فاصله دور برای تلویزیون و یا دیگر وسایل مصرفی الکترونیکی مانند سیستم‌های استریو(stereo system) و دی وی دی پلیرها (DVD player) استفاده می‌شود. برای این قبیل وسایل دستگاه‌های کنترل از راه دور معمولاً از وسیله‌ای دستی همراه با کلیدهایی منظم برای تنظیم ساختارهای مختلف مانند شبکه‌های تلویزیون، شماره مسیر و صدا تشکیل شده‌است. در حقیقت برای اکثریت دستگاه‌های مدرن که چنین کنترل‌هایی برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود، دستگاه کنترل از را دور دستی، دارای عملکردهای اجرایی بسیار وسیع تری نسبت به عملکردهای اولیه‌ای است که بروی خود دستگاه کنترل شونده تعبیه شده‌است. بسیاری از این دستگاه‌های کنترل از راه دور برای برقرای ارتباط از سیگنال‌های اینفرارد(infrared (IR) signals) و تعداد معدودی نیز از سیگنال‌های رادیویی (radio signals) استفاده می‌کنند.

دوشنبه, 17 خرداد 1395 ساعت 18:46

اطلاعات درباره تیغه کرکره برقی

این مورد را ارزیابی کنید
(38 رای‌ها)

1) آنچه که باید در مورد تیغه کرکره برقی بدانیم

در کرکره های برقی از 4 نوع تیغه استفاده میشود:

 1. تیغه کرکره برقی دو جداره (آلومینیوم اکسترود )

 2. تیغه های کرکره اتوماتیک رول فرمینگ (گالوانیزه، آلومینیوم فوم دار)

 3. تیغه کرکره پلی کربنات(شفاف)

 4. تیغه کرکره فولادی
  1: تیغه کرکره آلومینیومی دو جداره: تیغه های دو جداره که به جهت استقامت بالا و همچنین تمیز بودن و عدم روغن کاری کاربرد بیشتری نسبت به 2نوع دیگر دارد.

*سایزهای موجود در انتخاب تیغه کرکره متفاوت می باشد،که بیشتر در 3 سایز 60 ، 80 و 100 تولید میشود

بزرگترین شهر تولید این نوع کرکره شهر اراک می باشد که این مزیت بواسطه حضور کارخانه تولید آلومینیوم اراک(ایرالکو)در شهر مذکور می باشد بهمین خاطر مشتریان اغلب تیغه کرکره برقی را بنام تیغه کرکره برقی اراک میشناسند.

در تولید تیغه از3نوع شمش یا بیلت استفاده میشود که نوع اول آن استاندارد یا به اصطلاح فابریک می باشد؛ نوع دوم سرشاخه یا DC می باشد که بعضی از شرکت ها از آن استفاده میکنند و بصورت ذوب کردن ضایعات مازاد تیغه آلومینیوم و ساخت مجدد آن تولید میشود که از جهت ماندگاری رنگ ،صدا و استقامت در حد پایین تری نسبت به نوع فابریک دارد.نوع سوم تیغه که به هیچ عنوان توصیه نمیشود تیغه ضایعات است که برخی از تولیدکنندگان با ذوب انواع آلومینیوم و لوازم آشپزخانه آلومینیومی اقدام به تولید تیغه کرکره می نمایند؛که شرکت ایپاکو به عنوان یکی از فعالان در این حرفه به هیچ وجه این نوع تیغه را پیشنهاد نمی کند چرا که این نوع تیغه علاوه بر صدای زیاد و عدم ماندگاری رنگ هرگز از استقامت خوبی برخوردار نبوده و در مورد انواع کرکره برقی مورد  استفاده در پارکینگ یا فروشگاه خطرآفرین می باشد.

بنابراین شرکت ایپاکو در خرید پکیج کرکره استفاده از نوع اول تیغه را پیشنهاد میکند که چه تولیدکننده ای با چه بیلتی آن را تولید میکند که وجه تمایز آنها در بالا گفته شد.

در ایران 2 شرکت اقدام به تولید تیغه آلومینیوم به صورت فابریک میکنند.اول شرکت ایرالکو که دارای استانداردهای بین المللی در تولید بیلت می باشد؛و دومین شرکت تولید کننده بیلت که کمتر شرکتی اقدام به تولید تیغه کرکره مینماید شرکت دوبال دبی است.

وجه تمایز این دو شرکت تولید کننده بیلت،سختی یا به اصطلاح اِیج آن می باشد که بیلت دوبال دبی از سختی بیشتری برخوردار است اما آنچه باید دانست میزان سختی که برای تیغه کرکره مناسب است را شرکت ایرالکو تامین کرده و جای هیچ نگرانی نیست.

از سایز 60 بیشتر در کرکره پارکینگ هایی با ابعاد کوچک و پنجره ها استفاده می شود.

از سایز 80 در پارکینگ ها و کرکره فروشگاه ها با ابعاد متوسط تا 15 متر مربع استفاده می شود.

از سایز 100 در فروشگاه های عریض و کرکره کارخانجات صنعتی استفاده می شود

سایزهای مختلف تیغه ها از نظر قیمت آنچنان تفاوتی ندارند و در صورت امکان ، انتخاب آن را به عهده ی فروشنده بگذارید تا بهترین مورد جهت کرکره اتوماتیک را به شما مشتری عزیز پیشنهاد کند؛چرا که شرکت ایپاکو به این شعار

درک نیاز مشتری

     درک بودجه مشتری

                                                                                   درک زمان مشتری

در خصوص درب و کرکره اتوماتیک بسیار پایبند و مقید می باشد و امیدوار است همکاران گرامی ما که در ایران عزیزمان اقدام به تولید و فروش کرکره های برقی می نمایند نیز به این اصل پایبند باشند.

     2: تیغه کرکره رول فرمینگ(گالوانیزه، آلومینیوم فوم دار) : با ورود تکنولوژی رول فرمینگ به ایران این نوع تیغه در ایران جای باز کرد که فرق آن با تیغه های دوجداره در عایق بودن و بی صدا بودن آن می باشد.اما یکی از اشکالات تیغه های گالوانیزه استقامت آن در ابعاد بزرگ و ضربه و فشار می باشد چرا که ورق هایی که در تولید این تیغه بکار میرود بیشتر از ورق های 0.7 است که بخاطر رول فرمینگ بودن از ورق های قوی و سنگین تر نمیتوان استفاده کرد ، به این دلیل این نوع تیغه در شهر هایی که رطوبت کمتری دارند کاربرد دارد بزرگترین تولید کننده های این نوع کرکره غالبأ در شهر تبریز بوده بهمین منظور اغلب مشتریان این نوع تیغه کرکره را بنام تیغه کرکره برقی تبریز میشناسند.

         3: پلی کربنات(شفاف) : شرکت ایپاکو , یکی از بنیانگذاران این نوع تیغه در ایران می باشند که شرکت ایپاکو با تولید تیغه های پلی کربنات در رنگ های مختلف و مواد اولیه مرغوب آلمانی در سال های اخیر در کنار شرکت های دیگر پایه گذار این نوع تخصص قرار گرفته و محصولات خود را با حک IPACO ارائه می نماید.

*وجه تمایز شرکت ایپاکو با دیگر شرکت های تولید کننده تیغه کرکره پلی کربنات ، شفافیت و بکارگیری لوله های استیل  304Lنگیر که تحت هیچ شرایطی دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ نمی شود.به همین جهت شرکت ایپاکو اقدام به حک لوگو ایپاکو به روی محصولات خود نموده است.

از مزایای این نوع تیغه ضد (حرارت،اشتعال ،خش و ضربه) می باشد چرا که شعار این نوع تیغه (شفاف تر از شیشه ، محکم تر از فولاد) می باشد و برای تمامی انواع کرکره از جمله:پنجره،پارکینگ،فروشگاه و کارخانجات کاربرد دارد.

        4:کرکره برقی فولادی : شرکت ایپاکو یکی از محصولات جدیدی که به بازار ارائه نموده است کرکره فولادی می باشد. که این نوع تیغه از ورقهای 0.7 تا 0.9 میلی متر گالوانیزه می باشد که بصورت رول فرمینگ تولید شده و با رنگ استاتیک عرضه میگردد. یکی از مزیتهای این نوع محصول ضد سرقت بودن آن می باشد . چراکه ضعفی که کرکره های آلومینیومی دارند این است که سارقین پس از شکستن قفل درب فروشگاه میتوانند با فشار به پائین کرکره آنرا به بالا حرکت داده و به داخل مغازه نفوذ کنند که در کرکره برقی فولادی ایپاکو این نقیصه برطرف شده است و هرگز نمیتوان آنرا به بالا حرکت داد اما ضعفی که این نوع تیغه کرکره فولادی دارد آن است که به واسطه حجم زیاد قوس عصائیها(قلابهای تیغه) صدای زیادتری نسبت به انواع دیگر تیغه ها دارد و بهتر است این نوع تیغه برای مصارف فروشگاهی و یا گاهأ صنعتی بکاربرده شود.یکی دیگر از مزیتهای این نوع کرکره  قیمت کرکره فولادی مناسب تر از کرکره آلومینیومی میباشد .

 

کپی برداری بدون ذکر منبع هم بلامانع است ، باشد که هموطنان عزیزمان هرآنچه بهترین است را انتخاب نمایند

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 10:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

امروزه دیگر نیاز نیست زمان زیادی را صرف باز و بسته کردن درب پارکینگ ساختمان داشته باشید زیرا بسیاری از درب های پارکینگ ساختمان مجهز به سیستم اتوماتیک هستند.ما در این مقاله قصد داریم نکات مهم و اساسی را در زمان خرید و نصب جک برقی درب اتوماتیک برای شما بیان کنیم .

نصب جک برقی درب اتوماتیک

به طور کلی امروزه پارکینگ ساختمان های تجاری و مسکونی به انواع جک برقی پارکینگ مجهز هستند .برخی از آن ها به صورت ریلی یا کشویی جا به جا می شوند و برخی دیگر به وسیله بازوهای هیدرولیکی بر روی یک یا دو لنگه درب حرکت می کنند .

در ادامه قصد داریم مهم ترین نکات را که باید قبل از خرید و نصب جک برقی درب اتوماتیک به آن توجه کنیم را بیان کنیم .قبل از خرید و نصب جک برقی درب اتوماتیک باید به نکات مهمی چون میزان تردد و باز و بسته شدن درب ، توان قدرتی موتور و ابعاد درب توجه داشته باشیم .

این نکات به ظاهر ساده ،نقش مهم و اساسی در انتخاب و نصب جک برقی درب اتوماتیک ایفا می کند.به طور کلی هیچ جکی نسبت به سایر جک های موجود انتیاز ویژه ای ندارد مگر در صورت شرایط یکسان خریداری شده باشند.

در مورد نصب جک درب برقی پارکینگی توجه به نوع باز و بسته شدن درب اهمیت دارد . فرض کنید درب پارکینگ ساختمان از دو طرف باز می شود و شما در این لحظه به جک پارکینگی دو لنگه احتیاج دارید .برای نصب جک برقی درب های اتوماتیک چند نکته را در نظر بگیرید .

برای انتخاب جک درب برقی مناسب بهتر است وزن درب را با در نظر گرفتن ابعاد و جنس آن تخمین بزنید.عدد به دست آمده در انتخاب نوع مناسب جک برقی درب کرکره برقی اهمیت دارد .نکته دوم در زمان نصب جک برقی پارکینگی این است که نوع موتور جک را انتخاب کنید .

نوع موتور جک پارکینگ با توجه به میزان تردد در پارکینگ ساختمان و باز و بسته شدن درب تعیین می گردد و می توان از نوع الکترومکانیک یا الکتروهیدرولیک استفاده کرد .در قدم سوم و نهایی نصب جک برقی پارکینگ به محاسبات عددی مربوط می شود.

در این مرحله تصمیم می گیرید که چه نقطه ای را برای نصب جک برقی انتخاب کنید و زاویه آن با درب چگونه باشد زیرا در صورت تراز نبودن محل نصب جک با گذشت زمان جک درب برقی مستهلک می شود .

جک الکترومکانیکی یا الکتروهیدرولیکی کدام بهتر است؟

عموما از جک های پارکینگی نوه الکترومکانیکی برای ترددهای پایین استفاده می شود اما برای ساختمان های پرتردد که میزان باز و بسته شدن درب بالاست بهتر است از جک های الکتروهیدرولیکی استفاده شود که به وسیله روغن موجود در جک سیستم بهتر باز و بسته خواهد شد .از لحاظ هزینه میزان هزینه جک الکتروهیدرولیکی به نسبت جک الکترومکانیکی بالاتر است .

نحوه نصب جک ریلی در ساختمان

از متداول ترین مدل های جک برقی ساختمان جک برقی اسلایدینگ می باشد که در فضاهای کوچک بیشتر استفاده می شوند ..خرابی در این نوع از جک های برقی پارکینگی نیز نسبت به مدل جک بازویی آن بیشتر است اما در مقابل جک ریلی راحت تر از سایر جک های پارکینگی نصب و وزن درب را تحمل خواهد کرد .

در این مدل از جک درب اتوماتیک مدل چشمی روی جک و چهارچوب درب قرار می گیرد.جک های برقی برای عملکرد عالی نیاز به قطعاتی چون چراغ هشدار ، بازو ، مرکز کنترل ، چشمی و ریموت و .. می باشند.به این نکته در زمان خرید و نصب جک برقی درب اتوماتیک توجه داشته باشد که بدون این قطعات عملا جک برقی کارایی مناسبی نخواهد داشت .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نصب و راه اندازی انواع جک برقی پارکینگی می توانید با مشاورین ما در تماس باشید و از راهنمایی آن ها بهره مند شوید .

در کل برای انتخاب و خرید صحیح و مناسب جک برقی کامل نیاز به اطلاعات کامل از محل نصب آن دارید . توصیه کارشناسان مجموعه ما این است که قبل از خرید و نصب با مشاوران و افراد با تجربه برای خرید و انتخاب جک برقی پارکینگی و تجهیزات مورد نیاز آن حتما مشورت داشته باشید.

هم چنین برای راحتی و امنیت بیشتر و بهتر ساختمان می توانید از نرم افزارهای کنترل از راه دور و سیستم هشدار حریق و هوشمند سازی مکان از سرقت و حوادث جلوگیری کنید .

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 10:42
چهارشنبه, 30 مرداد 1398 ساعت 09:41

نصب درب کرکره ای چگونه است ؟

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

همان طور که در مقالات قبل ذکر شد درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد . درب کرکره ای یکی از انواع درب اتوماتیک می باشد که به صورت عمودی باز و بسته می شود . امروزه درب کرکره ای با نام های کرکره برقی ، کرکره هوشمند و کرکره اتوماتیک نیز شناخته می شود . در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در خصوص نصب درب کرکره ای به شما عزیزان ارائه دهیم . با ما همراه باشید...

نصب درب کرکره ای چگونه است ؟

نصب درب کرکره ای به جای درب کرکره ای سنتی و قدیمی جایگزین مناسبی است . درب کرکره ای با استفاده از ریموت ، موتور و نیروی برق به سهولت باز و بسته می شود ، بدین ترتیب نیازی به استفاده از نیروی انسانی نمی باشد . کرکره برقی در همه شرایط آب و هوایی مختلف قابل استفاده است و فاقد آلودگی صوتی می باشد . برخی افراد به دلیل بازسازی ، رفاه و حرکت آسانتر اقدام به نصب درب کرکره ای به جای کرکره سنتی و قدیمی می نمایند .

در ادامه مطلب نصب درب کرکره ای به جای کرکره قدیمی را مورد نقد و بررسی قرار می دهیم . ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که با چه روش هایی می توان نصب درب کرکره ای را انجام داد تا حداقل خرابی را داشته باشد ؟ در ادامه به صورت جامع به این موضوع خواهیم پرداخت .

سیستم های درب کرکره ای و اجزاء آن

تيغه کرکره ای :

جنس تیغه ی کرکره ای از آلومینیوم می باشد و در برابر فرسایش مقاوم و از وزن پایینی برخوردار است .  تیغه کرکره ای دارای اندازه ۴۵، ۶۰، ۷۰، ۸۰، ۹۰، ۱۰۰ میلی متر می باشد که برای اکثر درب های کرکره ای از تیغه 80 استفاده می شود .

انحنای تیغه :

انحنای تیغه به صورت تخت یا قوس دار و پانچ دار یا بدون پانچ موجود می باشد . معمولا از مدل قوس دار بیشتر استفاده می شود ، زیرا به راحتی دور شفت و رول تیغه ها رول می شود .

موتور درب کرکره ای و سایر متعلقات  :

موتور درب کرکره ای ساید و توبولار می باشد . توان موتور بر اساس نیوتن بر متر محاسبه می شود ، یعنی با توجه به میزان تردد قدرت موتور تعیین می شود . موتور توبولار و ساید به شکل یه استوانه در داخل درام نصب می شود . برای اینکه بتوانیم جای درام را تنظیم کنیم از پلیت هایی که دارای سوراخ نواری هستند استفاده می نماییم .

ابزارهای مورد نیاز برای نصب درب کرکره ای

 • دريل قوي و مناسب بهمراه انواع مته ها جهت سوراخکاري آهن ، ديوار و چوب
 • دريل تخريب گر ( هيلتي – بتون کن ) بهمراه انواع مته ها
 • پليت يا همان ورق آهني به ارتفاع ۱۰ سانتي متر
 • کابل و سيم به متراژ مورد نياز
 • ميله گرد جهت شاخک زدن
 • دستگاه جوش ۲۰۰ آمپر
 • دستگاه برشکاري فرز
 • فنر سيم کشي
 • متر و خط کش
 • تراز

جعبه ابزار کامل که شامل موارد زير می باشد :

 • دستگاه پرچ کن و ميخ پرچ ۴,۳ , ۱۰ به تعداد مورد نياز
 • پيچ گوشتي هاي دوسو و چهارسو در اندازه هاي مختلف
 • شلنگ مخصوص کار شلنگ تراز به طول بيشتر از ۵ متر
 • پيچ رول پلاک در شماره هاي مختلف
 • انواع پيچ هاي خودکار آهن و چوب
 • شاقول انواع شماره هاي آچار آلن
 • ريسمان مخصوص کار
 • انواع آچار تخت
 • آچار فرانسه
 • سيم چين
 • انبردست
 • چکش و قلم
 • انبر قفلي
 • گيره
 • گونيا
 • فازمتر

فرآیند مونتاژ و نصب درب کرکره ای

در فرآیند مونتاژ و نصب درب کرکره ای باید از موتور دستگاه استفاده کرد ، به همین دلیل بهتر است ابتدا نصب قسمت های الکترونیکی مانند برد رسیور و ریموت ها را انجام دهید . برای نصب برد رسیور و ریموت باید موارد امنیتی را در نظر بگیرید تا به راحتی در دسترس همه اشخاص قرار نگیرد.

موتور درب کرکره ای دارای سه رشته سیم می باشد که یکی از آن ها به نول و دو سیم دیگر به منظور حرکت موتور در جهت بالا و پایین در نظر گرفته شده اند و به فاز متصل می شوند .  برای شروع نصب درب کرکره ای در ابتدا باید فریم کلی کار را تعریف نمایید و اندازه عرض و ارتفاع را بگیرید .

قبل از اینکه اندازه گیری را انجام دهید باید به این نکته توجه نمایید که آیا می توان ریل کرکره را به طور مستقیم به دیوار پیچ نمود و یا برای انجام چنین کاری به آهن کشی نیاز است ؟

در این مطلب تا مراحل نصب درب کرکره ای تاحدودی برای شما عزیزان توضیح داده شد برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ایپاکو مراجعه نمایید .

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 10:42

کرکره برقی پارکینگ

معرفی محصول :

ویژگیها و کاربرد:

مشخصات فنی:

قیمت:

گالری تصاویر:

دانلود کاتالوگ:

سوالات متداول:

.

.

معرفی کرکره برقی پارکینگ

درب پارکینگ منازل و ادارات از چند جهت از لحاظ جغرافیائی قرار میگیرد . در سیستم شهرسازی درب های پارکینگ در دو جهت قرار گرفته است .

1 درب پارکینگ شمالی و یا عمدتأ غربی

2 درب پارکینگ جنوبی و یا عمدتأ شرقی

در دربهای پارکینگ نوع اول ملک در قسمت شمال و یا غرب قرار گرفته است و درب پارکینگ در قسمت مقابل که در این سازه به علت نا محدود بودن فضای بالای درب در وهله اول و دوری از ساختمان و ایجاد صدای کرکره در وهله دوم از تمامی انواع تیغه کرکره میتوان بهره برد.

اما در درب پاکینگ نوع دوم به جهت قرار گرفتن درب در زیر ساختمان آزادی عملی در خصوص نوع تیغه و ارتفاع نداریم.

به همین جهت توضیحاتی در بخش بعد در خصوص نوع تیغه و مشخصات موتور ارائه میگردد.

.

.

ویژگیهای کرکره اتوماتیک پارکینگ :

در بخش قبل در خصوص انواع کرکره برقی پارکینگ توضیحاتی ارائه شد . در این بخش قصد داریم در خصوص هرکدام از این نوع کرکره ها و انواع آن توضیح دهیم.

در نوع اول کرکره پارکینگ از شمش های آلومینیوم سخت و مرغوب با آلیاژ 6063 در دو دونوع اکسترودی و رول فرم می باشد .تنوع رنگی مطابق سلیقه (رنگ آمیزی الکترو استاتیک)تیغه ها در انواع یک جداره و دو جداره و پانچی و ضد سرقت با قابلیت استفاده در پارکینگهارا دارا است و امکان خلاصی و حرکت دستی در هنگام قطع برق را داردطراحی اصولی و استحکام این نوع تیغه ها از نظر فرم ،امکان استفاده در کاربردهای مختلف از جمله پنجره ؛ درهای پارکینگی و فروشگاهی و صنعتی را امکان پذیر می سازد.

 چرا کرکره های پارکینگی جایگزین مناسبی برای دربهای فلزی می باشند؟

1) دربهای فلزی که غالبأ از نوع ورق و یا فرفورژه می باشند چون هزینه ساخت و اجرای آن بسیار بالاتر از هزینه تیغه کرکره برقی می باشد لذا مشتریان دیگر بجای پرداخت 2 هزینه ساخت درب و اتوماتیک نمودن آن که غالبا دوبرابر هزینه یک کرکره در همان ابعاد می باشد روی به خرید کرکره برقی آورده

2) درهای پارکینگی چه از داخل باز شوند و چه از خارج , فضائی را اشغال می نمایند که با توجه به ساخت ساختمانها در حال حاضر و محدودیت فضا در پارکینگها از کرکره برقی می توان جایگزین مناسبی نسبت به درب اتوماتیک نام برد چراکه کرکره اتوماتیک به هیچ وجه از مساحت پارکینگ فضایی را اشغال نمی نماید

3) ماندگاری رنگ در دربهای اتوماتیک پارکینگ بواسطه استفاده آنها از رنگهای روغنی و غیره در کوتاه مدت از بین رفته و ناپسند و نامتعارفی را به ساختمان می بخشد ولذا در کرکره های اتوماتیک پارکینگ چون از سیستم رنگ الکترو استاتیک استفاده می شود رنگ کرکره به هیچ وجه از بین نمیرود و تا مادامی که ساختمان پاربرجاست رنگ کرکره نیز مانند روز اول شفاف و درخشان می باشد

4) در صورت اصابت خودرو و یا مواردی دیگر با درب اتوماتیک که غالبا باعث خرابی درب ودر اکثر موارد خساراتی از قبیل افتادگی لنگه درب , افتادگی چارچوب درب , شکستگی جک درب اتوماتیک و غیره بوجود می آورد اما در سیستم کرکره اتوماتیک چنانچه خسارتی از این قبیل به کرکره وارد شود فقط با تعویض تعداد محدودی تیغه کرکره که آسیب دیده اند خسارتی به دیگر اقلام کرکره وارد نمیشود

.

.

مشخصات فنی کرکره برقی پارکینگ:

نوع موتور:mc,TUBULA.SIDE

کاربرد:قابلیت عملکرد دستی و اتوماتیک قابلیت کنترل از راه دور

اتصال به سیستم هوشمند

توان جابجایی کرکره ها با ابعاد مختلف و تردد بالا حتی ورودی های مرتفع مانند خودرو سازی ها و انبار ها و کار گاهها

مزایای استفاده از کرکره برقی:

عمل کرد آسان

حرکت روان و بدون صدا با صرف نیروی کمتر امنیت (با قفل های منحصر به فرد)

عدم اشغال فضا به هنگام باز و بسته شدن درب وافزایش بازشو درب و زیبایی نمای ساختمان

حفاظت محیط در برابر عوامل جوی نا مساعد و نور خورشید

حفاظت در برابر سرقت

قابلیت کنترل از راه دور

گارانتی

دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد

.

.

قیمت کرکره برقی پارکینگ

جهت محاسبه قیمت کرکره برقی پارکینگ  وارد شوید

.

.

گالری تصاویر کرکره پارکینگ :

.

.

دانلود کاتالوگ کرکره برقی پارکینگ

بزودی کاتالوگ کرکره برقی پارکینگ در این بخش جهت بهره برداری مشتریان گرامی اضافه میگردد.

.

.

سوالات متداول درباره کرکره اتوماتیک پارکینگ :

سوال :

آیا میتوان از تیغه آلومینویم 60 در کرکره پارکینگ استفاده نمود؟

پاسخ :

همان طور که در بالا توضیح داده شد در برخی از پارکینگهای  کوچک میتوان از تیغه کرکره برقی پارکینگ 60 استفاده نمود که در زیبائی نقش بسزائی دارد.

سوال :

در چه مکانهای بهتر است از تیغه گالوانیزه فوم داراستفاده نمود؟

پاسخ :

در برخی از مکانها که نیاز به عایق بندی از جهت سرما و گرما دارند و همین طور ساختمان در بالای کرکره قراردارد به جهت بی صدا بودن عملکرد کرکره میتوان از تیغه گالوانیزه فوم دار در کرکره پارکینگ استفاده نمود.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 10:40
چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 10:27

نمایندگی ایپاکو در شهر مشهد

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نمايندگي کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت ایپاکو در شهر مشهد: خراسان رضوی (مشهد)

استان : مازندران

شهرستان: مشهدالرضا(ع)

نام نماینده :

زمینه فعالیت : درب اتوماتیک و کرکره برقی

توضیحات در خصوص روند سفارش به نمایندگی:

نمایندگی کرکره برقی ایپاکو در شهر مشهد ، صرفا از طریق سایت مرکزی سفارش پذیری میپذیرد و کلیه سفارشات از طریق سایت مرکزی ثبت و به نمایندگی شهر مشهد ارجاع می شود و کلیه مراحل توسط سایت مرکزی مدیریت و پیگیری می شود لذا مشتریان گرامی میبایست از طریق مراحل ذیل ثبت سفارش و خرید نمایند وکلیه مراحل از زمان ثبت پیش فاکتور تا مرحله اجرا و خدمات پس از فروش از طریق سامانه پیامکی ایپاکو به اطلاع مشتریان رسانده میشود.

1-استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و یا محاسبه قیمت کرکره برقی از طریق مراجعه به صفحات مجزا.

2-مقایسه نهایی قیمت و جمع بندی نهائی و تصمیم گیری انتخاب ایپاکو به عنوان سفارش پذیر که در این مرحله میتوانید با شماره سایت مرکزی 28424337-021 و دریافت پیش فاکتور سفارش را نهائی کنید.

3-واریز هزینه بازدید در شهرستان مشهد (مبلغ 1.500.000 ریال) که در مرحله اول دریافت و پس از ثبت قرارداد مبلغ مربوطه عودت میشود.

4-ثبت نهائی قرارداد و پرداخت نهایی مبلغ قرارداد .

5-ارسال بار و اعزام نصاب به محل پروژه (توجه داشته باشید: پس از ثبت نهایی قرارداد از پرداخت هرگونه وجهی به نماینده ، راننده ارسال بار و نصاب خودداری نمائید)

6-بازرسی و کنترل کیفیت توسط مسئول بازرسی از طرف سایت مرکزی به محل پروژه با هماهنگی قبلی مراجعه مینماید و پس از تائید بازرس روز شمار گارانتی (انواع گارانتی) آغاز میشود.

7-جهت درخواست هرگونه تعمیر درب اتوماتیک میبایست از طریق سایت مرکزی و یا لینک صفحه تعمیر کرکره برقی و یا تعمیر درب اتوماتیک درخواست نمائید تا در اسرع وقت نماینده مشهد اقدامات لازم را انجام نماید .

توجه : چنانچه هر گونه شکایت و نارضایتی از نماینده شهرستان مشهد و روند سفارش تا خدمات پس از فروش دارید که خارج روند فوق انجام شده است میتوانید از طریق پیامک به سامانه 10002126322435 موارد تخلف را اطلاع دهید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نمونه پیامک ثبت شکایت:

نام و نام خانوادگی : (مشخصات همانی باشد که ثبت سفارش بنام ایشان می باشد)

کد سفارش : (همان کدی که در مرحله ثبت سفارش ارائه شده است)

استان : خراسان رضوی

شهرستان: مشهد

نوع شکایت:

آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 10:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در این مقاله قصد داریم در رابطه با ایمنی درب اتوماتیک و دستی اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . درب های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در انواع مختلفی توسط تولیدکنندگان تولید و عرضه می شوند . به طور معمول مردم به صورت روزانه با انواع درب اتوماتیک و نیمه اتوماتیک سر و کار دارند .

استفاده از درب های ورودی برای کاربران بسیار اهمیت دارد و انتظار دارند درب ورودی عملکرد مورد انتظار را داشته باشد . هم چنین نظر آن ها در رابطه با درب اتوماتیک این است که تنها برای آسایش ساخته شده است و نسبت به درب غیر اتوماتیک و دستی از امنیت کمتری برخورداراست .

ایمنی درب اتوماتیک و دستی چگونه است ؟

ایمنی درب اتوماتیک زمانی افزایش می یابد که براساس اصول ایمنی نصب شود . شما می توانید با استفاده از تجهیزات دیگر مانند دوربین مدار بسته و دزدگیر امنیت ساختمان خود را بالا ببرید . مهمترین مسئله ای که در تعیین ایمنی درب اتوماتیک در نظر گرفته می شود ، طراحی اصلی آن است که توسط سازنده درب باید رعایت شود .

اکثر کاربرانی که از درب اتوماتیک استفاده می کنند اطلاعاتی در رابطه با انواع درب و سیستم های آنان ندارند . فرض کنید که هنگام مواجه با دربی که راه شما را مسدود کرده است می توانید به دو روش از آن عبور کنید ، اولین روش این است که درب به صورت اتوماتیک باز شود . یا اینکه شما باشد آن را فشار دهید تا راه شما باز شود .

اولین گزینه ارزیابی اکثر افراد سریع تر باز شدن درب ها می باشد . اولین واکنش هنگام نزدیک شدن به درب این است که از آن عبور کرده و وارد ساختمان شویم . از این طریق می توانیم بفهمیم که درب به صورت اتوماتیک است یا غیر اتوماتیک .

ایمنی درب دستی

درب دستی همان طور که از اسمش پیداست از طریق دست کنترل می شود . ایمنی درب دستی به این صورت است که با استفاده از قفل به صورت دستی قفل می شود . شما می توانید درب های دستی را با توجه به سلیقه خود سفارش دهید ، زیرا درب دستی در طرح های مختلفی قابل اجرا می باشد . هم چنین نگهداری درب دستی راحت تر و ارزان تر از درب اتوماتیک و کرکره برقی می باشد . به علاوه درب دستی وابسته به انرژی نیستند و با قطع شدن برق مشکلی در رابطه با ورود و خروج نخواهید داشت .

درب دستی این شرایط را برای شما فراهم می کند تا در مورد نصب سیستم امنیتی خودتان تصمیم بگیرید که به صورت یک کلید باشد و یا استفاده از سیستم الکترونیکی را ترجیح می دهید .

مزایای درب ورودی دستی

 • تعمیر و نگهداری کمتر
 • امنیت فردی
 • انتخاب های متنوع

ایمنی درب اتوماتیک

درب اتوماتیک با استفاده از موتور کنترل قابل اجرا می باشد . مزیت اصلی درب اتوماتیک نسبت به درب دستی ، راحتی کار با آن است . با استفاده از درب اتوماتیک هنگامی می خواهید خانه را ترک کنید یا وارد خانه شوید  نگران باز و بسته کردن درب نخواهید بود . هم چنین با استفاده از درب اتوماتیک خطر دسترسی سارقین به قفل ها کاهش می یابد .

درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک کشویی ممکن است شکننده باشد ، زیرا با استفاده از شیشه طراحی و تولید شده اند ، اما از امنیت بالا و ظاهر زیبایی برخوردار می باشند . هم چنین درب اتوماتیک تنها زمانی که نیاز باشد ، باز می شود .

مزایای درب ورودی اتوماتیک

 • بهره وری انرژی بیشتر
 • امنیت بهتر
 • دسترسی بیشتر

اکثر صاحبان کسب وکارها می توانند در فروشگاه ، رستوران ، اداره یا شرکت خود از درب اتوماتیک استفاده کنند . بهترین روش در تحت تاثیر قرار دادن مشتریان استفاده از نوع مناسب درب ورودی است. انواع مختلفی از درب اتوماتیک و درب دستی در بازار موجود است که شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود درب مورد نظر را انتخاب کنید .

به منظور مقایسه ایمنی درب اتوماتیک و درب دستی در این مطلب نکاتی ذکر شد . امروزه استفاده از درب اتوماتیک با توجه به عملکرد آن ها افزایش یافته است که میزان رضایت مشتری را نشان می دهد . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت ایپاکو مراجعه نمایید .

آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 آبان 1398 ساعت 10:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب های اتوماتیک پارکینگ از ضعیف ترین نقاط در برقراری امنیت ساختمان می باشند و یکی از راحت ترین مناطق برای ورود سارقین محسوب می شوند که در صورتی که ساده ترین موارد رعایت نشود احتمال ورود افراد ناشناس به داخل ساختمان وجود خواهد داشت . ما در این مقاله قصد داریم مهم ترین و متداول ترین نکات مربوط به ایمنی و امنیت درب اتوماتیک را برای شما بازگو کنیم، با ما همراه باشید .

نکات مهم در امنیت درب اتوماتیک که باید بدانید !

زمانی که سارقین بتوانند به راحتی وارد پارکینگ شوند از پناهگاه امن و راحت و دور از دید سایر افراد ساختمان و مامورین می توانند بدون نگرانی وسایل موجود در ماشین های پارک شده در ساختمان را به سرقت ببرند .در این مقاله به طور خلاصه در رابطه با امنیت درب اتوماتیک صحبت می کنیم با ما همراه باشید.

زمانیکه اولین نسل از درب های اتوماتیک پارکینگی به بازار ارائه شد همه از یک کد برای ریموت کنترل از راه دور بهره می بردند. با این اوضاع تصور کنید چه ریسک و خطر بزرگی برای امنیت درب اتوماتیک وجود داشته که سارقین به راحتی می توانستند تنها با فشردن یک دکمه به راحتی به داخل پارکینگ ساختمان ورود داشته باشند .

در نسل بعدی درب های اتوماتیک پارکینگی تولیدکنندگان توانستند به میزان قابل توجهی میزان امنیت درب اتوماتیک پارکینگ را افزایش دهند و با طراحی و تولید ریموت کنترل از راه دور به کد یکتا توانست امنیت را در درب های اتوماتیک پارکینگ برقرار کند .

گاهی افراد بدون اطلاع از این مسئله با تنظیمات پیش فرض شرکت تولید کننده که برای تمام ریموت کنترل ها یکسان بوده به راحتی راه را برای سارقین باز می کردند . برای کسب آگاهی و اطلاع از امنیت در انواع درب های اتوماتیک پارکینگی می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .

نکات مهم در امنیت درب اتوماتیک

 • از قراردادن ریموت درب اتوماتیک در داخل خودرو خودداری کنید.
 • ریموت کنترل درب پارکینگ را همراه با سایر کلیدهای خانه همراه داشته باشید.
 • در زمان قطع برق اکثر درب های اتوماتیک پارکینگ از سیستم خلاص کن برخوردار هستند از ایمن بودن قفل درب پارکینگ در زمان قطع برق مطمئن باشید.
 • از دوربین مداربسته در بیرون و داخل درب اتوماتیک پارکینگ میزان سرقت را به شدت کاهش می دهد زیرا سارقین از مکان هایی با امنیت کمتر سرقت را انجام می دهند .
 • چنانچه پارکینگ به ساختمان راه داشته باشد می توانید از درب ورودی کرکره برقی با امنیت بالا استفاده کنید .
 • زمانیکه درب پارکینگ را باز می کنید از بسته شدن آن مطمئن شوید و در صورتی که پارکینگ دارای پنجره باشد می توانید از کاور برای پوشاندن پنجره پارکینگ استفاده کنید تا جلب توجهی برای سارقین نباشد.
 • اگر درب پارکینگ مجهز به قفل دستی می باشد در صورتی که برای مدت طولانی خانه را ترک می کنید بهتر است از قفل دستی استفاده کنید .
 • هر چند وقت یکبار درب اتوماتیک پارکینگ را بررسی کنید و از خدمات پشتیبانی شرکتی که درب اتوماتیک را خریداری کرده اید برای سرکشی و مطمئن شدن از جک پارکینگ و قفل آن کمک بگیرید .

با بررسی و چکاپ دقیق درب اتوماتیک پارکینگی از سالم بودن قفل و جک آن مطمئن شوید و با رعایت نکات بالا امنیت درب اتوماتیک را به ارمغان بیاورید . برای مشاوره در زمینه خرید بهترین درب اتوماتیک برقی می توانید با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید.

مقایسه امنیت درب اتوماتیک با درب معمولی

بسیاری از افراد بر این باور هستند که درب های اتوماتیک تنها برای آسایش و راحتی افراد ساکن در ساختمان تولید شده اند اما این گونه نیست بلکه با بررسی های صورت گرفته نصب درب اتوماتیک در ساختمان باعث بالارفتن امنیت در ساختمان می شود .نصب درب اتوماتیک بهتر است طبق اصول و قواعد خاص انجام شود تا میزان ایمنی و امنیت در آن بیشتر شود .

درب های اتوماتیک هیدرولیکی جزو نخستین درب های تولید شده با جک قوی و استهلاک کم می باشد که میزان تردد در آن بسیار بالاست .درب هیدرولیکی اگر دارای قفل برقی باشند در صورت بسته شدن افراد بدون ریموت نمی توانند درب را باز کنند . تنها عیب موجود در درب های اتوماتیک قیمت بالای آن هاست . برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کرکره برقی و درب اتوماتیک می توانید با کارشناسان مجموعه با مراجعه به وبسایت ما در تماس باشید.  

آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 آبان 1398 ساعت 10:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که به دلایل مختلف مانند پوسیدگی ، افزایش فضای داخلی پارکینگ و غیره قصد تعویض کرکره قدیمی را داشته باشید و اقدام به نصب کرکره برقی نمایید . در چنین شرایطی دغدغه و نگرانی بسیاری از افراد وضعیت چهارچوب فعلی درب می باشد و بر این باورند که باید به منظور نصب کرکره برقی جدید به طور کلی دیوار را خارج کنند و پس از اتمام نصب کرکره برقی مجددا دیوار نما را کار کنند . اما این گونه نیست و هیچ گونه نیازی به تخریب دیوار نما نمی باشد . در ادامه این مطلب اطلاعاتی را در زمینه نصب کرکره برقی در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم . با ایپاکو همراه باشید ...

آموزش نصب کرکره برقی به جای کرکره قدیمی مغازه

نصب کرکره برقی معمولا به منظور رفاه و راحت تر باز و بسته شدن کرکره مغازه یا درب پارکینگ انجام می شود . افرادی که در حال تخریب و بازسازی کلی مغازه یا خانه خود می باشد می توانند به راحتی ریل و سایر تجهیزات کرکره قدیمی را تعویض کنند و دست نصاب در این زمینه کاملا باز است ، درغیر این صورت برای نصب کرکره برقی جدید از ریل های کرکره قدیمی استفاده می شود . در ادامه به توضیح مراحل راه اندازی و نصب کرکره برقی خواهیم پرداخت :

 1. نصاب به محل مورد نظر مراجعه می کند و اندازه گیری های لازم را جهت نصب کرکره برقی انجام می دهد .
 2. قبل از نصب کرکره برقی ، کرکره آهنی قدیمی توسط نصاب کرکره برقی تخریب می شود .
 3. قبل از نصب کرکره برقی ، بعد از برش ریل ، کرکره آهنی قدیمی بیرون کشیده می شود .
 4. قبل از نصب کرکره برقی ، شفت کرکره قدیمی را باز می شود . معمولا شفت توسط دو پیچ بلند به پلیت قدیمی متصل شده است .
 5. در انتهای کار ، در صورت امکان باید ریل های قدیمی را از بدنه محل نصب کرکره برقی جدا نماییم .

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی عبارتند از :

 1. تیغه کرکره برقی
 2. محفظه کرکره برقی
 3. رول کرکره برقی
 4. ریل کرکره برقی
 5. ریموت کرکره برقی
 6. کنترل پنل کرکره برقی

مزایای استفاده از کرکره برقی عبارتند از :

 • از رنگ های متنوع و بشاش برخوردار است ، بنابراین شما می توانید با توجه به سلیقه خود رنگ مورد نظر را انتخاب کنید .
 • در کرکره برقی به جای استفاده از نیروی انسانی از نیروی الکتریکی استفاده می شود .
 • کرکره برقی با استفاده از فشار دادن شاسی ریموت کنترل باز و بسته می شود .
 • با توجه به مدل های قدیمی کرکره برقی از طول عمر بیشتری برخوردار است .
 • نصب کرکره برقی به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن قابل انجام است .
 • از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و ضد سرقت می باشد .
 • مستحکم است و از خواص ضد زنگ برخوردار می باشد .
 • در هر نوع شرایط جغرافیایی قابل استفاده است .
 • کرکره برقی از کاربری آسانی برخوردار است .
 • در طرح های متنوع و زیبایی تولید می شود .
 • مجهز به قفل الکترومکانیکی می باشد .
 • باعث کاهش آلودگی صوتی می شود .
 • به طور دستی قابل استفاده می باشد .
 • در ابعاد مختلف قابل استفاده است .
 • می توانید کرکره برقی را بشویید .
 • به قفل آویز نیازی ندارد .
 • به راحتی تعمیر می شود .
 • فضای کمی را اشغال می کند .

نکات مهم نصب کرکره برقی

قبل از اقدام به نصب کرکره برقی باید مکان مورد نظر را بررسی کنید که آیا برای نصب کرکره برقی یا اتوماتیک مناسب است یا خیر  ؟ در مرحله بعد در فرآیند نصب کرکره برقی ممکن است مجبور شوید از موتور کرکره برقی استفاده کنید به همین دلیل توصیه می کنیم در ابتدا قسمت های الکترونیکی مانند برد رسيور و ريموت ها را نصب نمایید .

در مراحل نصب کرکره برقی نکات ایمنی را رعایت نمایید . به عنوان مثال در حین نصب قیمت های الکترونیکی ، سیستم الکترونیکی را در مرحله آخر نصب کنید . به یاد داشته باشید که برخی از موتورهای خروجی برق به صورت سوکت می باشند به همین دلیل حتما باید به برد دستگاه متصل شوند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کرکره برقی و درب اتوماتیک می توانید به وب سایت ایپاکو مراجعه نمایید .

آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 آبان 1398 ساعت 10:20
شنبه, 20 مهر 1398 ساعت 11:49

بررسی آسیب و صدمات درب اتوماتیک

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بررسی های صورت گرفته توسط کارشناسان به این نتیجه رسیده اند که درب های کرکره ای یا کشویی به دلیل چرخش بیشتر از سایر درب های پارکینگ آسیب و صدمه وارد می کنند . به طور کلی آسیب درب اتوماتیک گردشی شایع تر از سایر درب های اتوماتیک می باشد . دلیل اصلی آسیب و صدمات وارد شده عملکرد نادرست سنسور درب اتوماتیک می باشد.در ادامه قصد داریم به بررسی آسیب و صدمات درب اتوماتیک ساختمان ها بپردازیم ، با ما همراه باشید .

بررسی آسیب و صدمات درب اتوماتیک

همان طور که قبلا بیان کردیم،عملکرد نادرست سنسورهای درب کرکره ای پارکینگی که اغلب به دلیل فرسایش و برخورد چند کاربر به وجود آمده است، ایجاد می شود . با بررسی های ایمنی به صورت روزانه یا بررسی ایمنی درب اتوماتیک می توان از بسیاری از آسیب ها و صدمات درب اتوماتیک جلوگیری کرد.

بازرسی های روزانه به افراد کمک می کند که از آسیب ها و صدمات درب اتوماتیک در امان باشند و از حوادث ناگوار جلوگیری می کند .از حوادث درب های اتوماتیک کشویی می توان به این مورد اشاره کرد که افراد برای خروج از فروشگاهی وارد درب گردشی شده اند و یکی قصد ورود و دیگری خروج از فروشگاه را داشته است.

به فاصله کوتاه از یکدیگر فردی که قصد ورود به را داشته با برخورد به درب آسیب و صدمات جدی به آن وارد شده است .عملکرد سنسورهای درب اتوماتیک در مواردی مشکلاتی را برای کاربران ایجاد می کنند که باعث بروز آسیب و صدمات درب اتوماتیک می شوند .

درب های اتوماتیک چرخشی

با توجه به بررسی های صورت گرفته و مشاهدات کارشناسان در مورد صدمات درب اتوماتیک می توان به این نتیجه رسید که درب های چرخشی یکی از خطرناک ترین نوع سیستم های انواع درب اتوماتیک می باشند . این نظریه به این معنا نیست که این نوع درب اتوماتیک محصول خوبی نیست.اکثر طراحان و تولیدکنندگان درب های اتوماتیک پارکینگی محصولاتی را روانه بازار می کنند که علاوه بر کارایی مناسب دارای سنسور های زیاد و امنیت بالایی باشد .

سیستم های درب ورودی فروشگاه و مراکز تجاری یکی از پیچیده ترین محصولات درب های اتوماتیک می باشند ،زمانی که دستگاه با هماهنگی سایر اجزای موجود تنظیم شده باشد،حسگرهای ورودی درب به درستی کار می کنند مگر اینکه رفتاری غیرقابل پیش بینی و بدون وقفه از سوی کاربرا باعث ایجاد اختلال در باز و بسته شدن درب گردد .

ویژگی های درب اتوماتیک ثابت و متحرک

 • سرعت بالای باز و بسته شدن درب اتوماتیک
 • طراحی زیبا و شیک انواع درب اتوماتیک
 • ضمانت خرید و خدمات پس از فروش درب های اتوماتیک
 • استفاده از شیشه سکوریت مرغوب و با کیفیت
 • قابلیت برقراری اتصال با سیستم های کارتخوان و کنترل حریق
 • جهت ایجاد امنیت بیشتر استفاده از سیستم کارت هوشمند
 • برای ایجاد امنیت بیشتر از قفل های الکترومکانیکی در درب استفاده می شود
 • در صورت قطع برق از باتری پشتیبان در برخی از درب های اتوماتیک استفاده می شود
 • راحتی نصب و راه اندازی انواع درب اتوماتیک توسط کارشناسان و افراد مطمئن

ویژگی های بالا از مهم ترین خصوصیات انواع درب اتوماتیک می باشد،که در صورت وجود آن از آسیب و صدمات درب اتوماتیک کم خواهد کرد . برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه خرید انواع درب اتوماتیک ساختمان می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ویژگی های درب های اتوماتیک معیار خوبی برای سنجش کیفی می باشند که همان طور که بیان کردیم طراحی زیبا و ظاهری شیک، میزان تردد بالای افراد ،استفاده از شیشه سکوریت با کیفیت و از همه مهم تر استفاده از اجزای تشکیل دهنده آن مثل چشمی ، موتور و .. ضمانت خدمات پس از فروش و سرعت بالای آن در باز و بسته شدن درب از ویژگی های مهم درب های اتوماتیک می باشند.

از آسیب و صدمات درب اتوماتیک تنظیم نبودن سیستم درب های اتوماتیک می باشد .این مسئله یکی از مهم ترین علت های صدمات و آسیب های ایجاد شده از سوی درب های اتوماتیک می باشد . با بازرسی و چک کردن روزانه توسط افراد کاربلد می توان از بروز خطرات ناگوار جلوگیری کنیم .

در صورت ایجاد کوچک ترین مشکل و یا خطا در باز و بسته شدن انواع درب پارکینگی ، آسیب و صدمات درب اتوماتیک برای کاربران را به همراه خواهد داشت.برای اطمینان از کیفیت انواع درب اتوماتیک پارکینگی و کرکره برقی می توانید با کارشناسان و مشاورین مجموعه ما در تماس باشید و از راهنمایی آن ها بهره مند شوید .

آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 آبان 1398 ساعت 10:18
دوشنبه, 22 مهر 1398 ساعت 12:54

توضیحاتی در رابطه با درب کرکره برقی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معمولا افراد مختلف قبل از خرید هر نوع محصولی در رابطه با قیمت و کیفیت آن تحقیق می کنند  و قیمت فروشندگان را با یکدیگر مقایسه می کنند . خصوصیات محصول مورد نظر را بررسی می نمایند . این موضوع در رابطه با خرید درب کرکره برقی هم صدق می کند . بنابراین اگر قصد خرید درب کرکره برقی را دارید باید قبل از خرید قیمت کرکره های مختلف را بررسی کنید . در این مقاله قصد داریم شما را در رابطه با خرید درب کرکره برقی راهنمایی نماییم . با ایپاکو همراه باشید...

توضیحاتی در رابطه با درب کرکره برقی

درب کرکره برقی همان طور که از اسمش پیداست نوعی از درب است که در تاسیسات مسکونی ، تجاری و مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . امروزه بیشتر کرکره برقی ها به منظور نصب سریع و آسان و نیازهای کم مصرف طراحی می شوند . درب کرکره برقی بسیار انعطاف پذیر است و با استفاده از یک سری نوار تشکیل شده است .

درب کرکره برقی با توجه به نوع درب می تواند با استفاده از فلزات آلومینیومی یا گالوانیزه طراحی و ساخته شود . در عین حال برخی دیگر از کرکره برقی ها با استفاده از پلاستیک مقاوم ساخته می شوند . معمولا به منظور استفاده از کرکره برقی آن ها را بر روی دیافراگم های مانند درب و پنجره نصب می کنند . مجموعه ایپاکو سازنده انواع کرکره برقی و درب اتوماتیک می باشد .

مزایای استفاده از درب کرکره برقی

 1. از امینت بالایی برخوردار است و برای دهانه های کوچک و بزرگ از دیوار به دیوار محافظت می کند .
 2. در ساخت آن از فولاد گالوانیزه استفاده می شود به همین دلیل ضد آب ، ضد هوا و ضد زنگ می باشد .
 3. نصب و راه اندازی سریع و کارآمد بدون بروز هیچ مشکلی توسط تیم با تجربه و حرفه ای انجام می گردد .
 4. برای استفاده در فروشگاه ها ، انبارها واملاک تجاری بسیار ایده آل و انتخاب مناسبی است .
 5. به منظور استفاده در مصارف صنعتی و تجاری بسیار مناسب است .
 6. به منظور حرکت آسان از غلتک رو به پایین برخوردار است .
 7. از نظر اقتصادی بسیار کم هزینه و مقرون به صرفه می باشد .
 8. در برابر فضای باز از درب ها و پنجره ها محافظت می کند .

چرا استفاده از درب کرکره برقی توصیه می شود ؟

همان طور که ذکر شد درب کرکره برقی نوعی از درب است که برای مصارف خانگی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد . درب کرکره برقی بسیار با دوام و ماندگار است و برخلاف درب های تاشویی که مورد استفاده قرار می گیرند ، در طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار مقاوم و با دوام می باشند . هم چنین درب کرکره برقی از نظر اقتصادی ، بسیار مقرون به صرفه است .

معمولا سارقین به منظور سرقت فروشگاه های تجاری را مورد هدف قرار می دهند . در صورتی که صاحب یک رستوران یا فروشگاه می باشید ، می توانید با استفاده از درب کرکره برقی حداکثر امنیت را در محل کار خود برقرار کنید . علاوه بر محافظت در برابر سارقین ، استفاده از درب کرکره برقی ، از فروشگاه و دفتر شما در برابر آب و هوا محافظت خواهد کرد .

کرکره ها و درب های برقی با توجه به استانداردها طراحی می شوند ، به همین دلیل نصب آن ها بسیار راحت و ساده است . در عین حال می توان با توجه به نیاز هر فرد درب کرکره برقی را در ابعاد متناسب تولید نمود .

همان طور که ذکر شد درب کرکره برقی محل مورد نظر شما را در برابر صدمات ناشی از عوامل طبیعی مانند باد ، باران ، برف و خوشید محافظت می کند . بنابراین می توانید در هوای طوفانی کرکره برقی خود را پایین بکشید و محل مورد نظر را از هر چیزی محافظت کنید .

تعمیر و نگهداری درب کرکره برقی

یک نکته ای که در رابطه با اکثر کرکره های برقی صدق می کند این است که به نگهداری و تعمیر زیادی نیاز ندارد . بنابراین استفاده از کرکره برقی باعث تلف شدن وقت شما نخواهد شد . درب های کرکره ای به دو صورت کار می کنند ، با صورت دستی یا با استفاده از برق . شما باید کرکره ای را انتخاب کنید که پاسخگوی نیازهای شما باشد .

آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 آبان 1398 ساعت 10:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

همان طور که می دانیم درب های کرکره برقی انواع مختلفی دارند.مهم ترین نکته در انتخاب درب کرکره برقی امنیت و ضد سرقت بودن آن می باشد . امنیت درب های کرکره ای با استفاده از تیغه های فولادی برقرار می شوند.در ادامه قصد داریم بیشتر در مورد امنیت درب کرکره برقی بپردازیم با ما همراه باشید.

امنیت درب کرکره برقی

 

 

تیغه های فولادی موجود در درب های کرکره برقی آن ها را در برابر آسیب و ضربه های ناگهانی مقاوم می کند و همین مسئله موجب امنیت درب کرکره برقی می شود .با انتخاب و خرید درب کرکره ای تیغه فولادی و ضد سرقت امنیت را به فروشگاه و پارکینگ ساختمان هدیه خواهیم کرد .

بسیاری از افراد بر این باور هستند که انواع درب کرکره برقی با هر نوع تیغه ضد سرقت بوده و تفاوتی با درب کرکره برقی ساده ندارد، اما این گونه نیست بلکه با خرید درب کرکره برقی ضد سرقت امنیت را به ساختمان و عدم دزدی از کرکره برقی را هدیه خواهید کرد.

در سال های گذشته برای برقراری امنیت در ساختمان از حفاظ های آهنی یا آکاردئونی استفاده می کردند. به مرور این نوع کرکره های حفاظتی سفت و باز و بسته کردن آن ها سخت می شد. اما با فناوری جدید و استفاده از انواع درب کرکره برقی و درب اتوماتیک پارکینگ امنیت درب کرکره برقی بیشتر شد .

تفاوت درب کرکره برقی معمولی با ضد سرقت

 

در درب های کرکره ای ضد سرقت در انتهای تیغه کرکره برقی جا قفلی تعبیه شده است که امنیت درب کرکره برقی را دو چندان می کند . این ویژگی در درب های کرکره برقی باعث می شود که تنها خودتان درب کرکره ای را بالا و پایین ببرید.زمانی که کرکره پایین می آید و قفل را در جا قفلی می بندید،جریان برق در مدار قطع می شود .

با قطع برق ریموت کار نمی کند و برای بالا بردن کرکره برقی بایستی ابتدا قفل درب را باز کنید تا جریان در مدار برقرار شود . با استفاده از این آپشن درب های کرکره برقی می توان امنیت درب کرکره برقی چند برابر کرد .

ضد سرقت بودن در درب های کرکره ای به دو روش می باشد . روش اول که در بالا اشاره کردیم با نصب جا قفلی بر روی درب کرکره برقی امنیت و ضد سرقت بودن درب ایجاد می شود و روش دوم در دو طرف ریل درب کرکره برقی ،قرقره هایی نصب می شوند که با ضربه از ریل خارج نمی شود و امنیت را در درب ایجاد می کنند.

از درب های کرکره برقی ضد سرعت برای مشاغلی که دارای انبار با ارزش هستند استفاده می شود.برای حفاظت و امنیت بیشتر انبارهایی با کالاهای ارزشمند و قیمتی از درب کرکره برقی ضد سرقت استفاده می شود .

ویژگی های درب های کرکره برقی ضد سرقت

 

درب های کرکره برقی ضد سرقت در هر جایگاه که باشد امکان توقف آن وجود دارد . این نوع از درب های ضد سرقت کرکره ای از ورود انواع حشره ، نور مستقیم خورشید و گرد و خاک به داخل جلوگیری کرده و با نصب جا قفلی بر روی آن امنیت را چند برابر خواهند کرد.

برخی از انواع درب های کرکره برقی با سیستم های حساس به شخص  مجهز می کنند تا با ایجاد حساسیت در سنسور به صورت خودکار درب کرکره ای بالا و پایین رود و چراغ های آن روشن و خاموش شود .

ضریب امنیت در کرکره برقی

 

 

طراحی درب های کرکره برقی در سال های گذشته به گونه ای بوده است که بسیار مورد توجه بازرسان و سایر افراد قرار گرفته است . همین موضوع موجب افزایش تنوع درب های کرکره برقی شده است.طراحی در درب های کرکره برقی با بالاترین ضریب امنیت، ضد سرقت ، عایق بندی ، صرفه جویی انجام می گیرد و از این نوع درب ها در محیط هایی با سر و صدای بالا استفاده می شود .

با نصب درب های کرکره برقی دیگر نگرانی از سرقت وجود ندارد .در زمان خرید درب های کرکره برقی بهتر است به ابعاد و نوع کرکره و هم چنین نصب صحیح آن توجه کنیم .جنس تیغه تاثیر فوق اعاده ای در امنیت درب های کرکره برقی دارد. برای خرید درب های اتوماتیک و کرکره برقی به شرکت و نمایندگی های مجاز مراجعه فرمایید .

با مشاوره در این زمینه می توانید با توجه به بودجه ، اندازه ، ابعاد درب مورد نظر بهترین انتخاب را داشته باشید. برای کسب طلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه فرمایید و با مشاورین ما در تماس باشید.

آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 آبان 1398 ساعت 10:17
یکشنبه, 28 مهر 1398 ساعت 10:50

درب اتوماتیک سکشنال چیست ؟

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

ایپاکو یک شرکت تخصصی در حوزه نصب و ساخت انواع درب اتوماتیک و کرکره برقی می باشد . طیف گسترده ای از درب های اتوماتیک فولادی و عایق بندی شده به منظور رفع نیازهای شما مانند اطمینان دوام ، امنیت و غیره وجود دارد . امروزه در هر جامعه ای ، امنیت به یک نیاز اساسی تبدیل شده است ، به همین دلیل تمام افراد سعی می کنند تا به نوعی این نیاز را رفع کنند .

در هر مکانی درب ها به عنوان ورودی مورد استفاده قرار می گیرند و در ایجاد امنیت یک ساختمان نقش به سزایی دارند . درب اتوماتیک یکی از کاربردی ترین درب هایی است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند . در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در خصوص درب اتوماتیک سکشنال و ویژگی های آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم ، با ایپاکو همراه باشید...

درب اتوماتیک سکشنال چیست ؟

درب اتوماتیک سکشنال یا زیرسقفی یکی از مدرن ترین درب های اتوماتیک است که در حال حاضر مورد استفاده عمو قرار می گیرد . درب سکشنال از پنل های جداگانه به ارتفاع 48 سانتی متر و ضخامت 6/4 ساخته شده اند . درون پنل های درب سکشنال از فوم پلی اورتان فشرده پر شده است به همین دلیل عایق صورتی و حرارتی می باشد . میزان ارتفاعی این درب باز می شود بین 2.20 متر الی 2.40 متر می باشد ، البته توجه داشته باشید که میزان ارتفاع باز با توجه به درخواست شما متغیر است .

با توجه به اینکه ابعاد درب ورودی متغیر است عرض پنل در اندازه های مختلفی در بازار موجود می باشد . درب اتوماتیک سکشنال به صورت 90 درجه از حالت افقی به عمودی حرکت می کند و کمترین فضا را اشغال می کند و هم چنین به یاد داشته باشید که حرکت درب اتوماتیک سکشنال کاملا بدون ایجاد صدا می باشد .

درب سکشنال پارکینگ یا درب اتوماتیک زیر سقفی برای پارکینگ های پرتردد بسیار مناسب است . این درب برای مواردی استفاده می شود که ارتفاع و فضا محدود باشد . میزای فضایی که برای نصب درب سکشنال مورد نیاز است بین 20 الی 25 سانتی متر از ارتفاع است .

ویژگی های درب اتوماتیک سکشنال

 1. پنل و یراق آلات درب اتوماتیک سکشنال در برابر فرسایش و وضعیت های آب و هوایی متفاوت مقاومت دارند .
 2. درب اتوماتیک سکشنال قابلیت نصب از فضای بسیار بزرگ به بسیار کوچک و قابلیت نصب به مدل های مختلف را دارد
 3. درب سکشنال دارای سنسوری قوی است که به محض برخورد با مانع حرکت آن متوقف می شود.
 4. باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های گرمایش و سرمایشی می شود .
 5. ضد نفوذ است به منظور جلوگیری از ورود سارقین مورد استفاده قرار می گیرد .
 6. استفاده و نگهداری آسان ، گارانتی و خدمات پس از فروش طولانی مدت
 7. امنیت تردد عابرین پیاده و توقف خودرو زیر درب حفظ می کند .
 8. از زیبایی ظاهری متفاوت و هماهنگ با نما برخوردار است .
 9. امکان نصب پنجره طلقی در قالب در سکشنال وجود دارد.
 10. از ساده ترین سیستم خلاص کن دستی برخوردار است .
 11. سرعت بالا و تردد نامحدود را دارا می باشد .
 12. درب سکشنال عایق صدا می باشد .
 13. دارای کلید یا ریموت کنترل است .
 14. بی نیاز از سرویس می باشد .
 15. حرکت بی صدا

قیمت درب اتوماتیک سکشنال

از جمله عواملی که در تعیین قیمت درب اتوماتیک سکشنال تاثیرگذار می باشند وزن و اندازه ها این درب ها هستند . البته به یاد داشته باشید که درب سکشنال صنعتی به دلیل سایز بزرگ و استفاده از قطعات با دوام تر ، نصب و پشتیبانی از قیمت بالاتری برخوردار می باشند . به طور معمول درب سکشنال صنعتی برای ورودی کارخانه ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد .

تعمیر درب اتوماتیک سکشنال

خوشبختانه طراحی و ساخت درب سکشنال به گونه ای است که کمتر دچار مشکل می شود . در صورتی که به دلیل قطعی برق درب باز نشود می توانید با استفادهاز طناب کوچکی که در کنار موتور تعبیه شده است درب را به صورت دستی به سمت پایین بکشید . هم چنین با استفاده از باتری کم مصرف می توانید درب را باز و بسته کنید .

آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 آبان 1398 ساعت 10:16
چهارشنبه, 01 آبان 1398 ساعت 09:46

با درب اتوماتیک کرکره ای بیشتر آشنا شویم

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب اتوماتیک همان طور که از اسمش پیداست به صورت هوشمند و اتوماتیک باز و بسته می شود . به طور معمول درب اتوماتیک در مکان های نظامی ، آزمایشگاهی ، هتل ها ، فروشگاه ها ، مکان های رفاهی و بهداشتی مانند بیمارستان ها و درب برقی اتاق عمل ، مکان های صنعتی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد . امروزه در هر جامعه امنیت به یک نیاز اساسی تبدیل شده است و تمام افراد تلاش می کنند تا به نوعی این نیاز را برطرف کنند . در ادامه این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه درب اتوماتیک کرکره ای در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . با ما همراه شوید ...

با درب اتوماتیک کرکره ای بیشتر آشنا شویم

درب اتوماتیک کرکره ای ، یکی از مهم ترین وسایلی است که می تواند نیاز شما به امنیت را برآورده کند . همان طور که می دانید در هر مکان درب ها به عنوان ورودی آن مکان محسوب می شوند و در امنیت هر ساختمان تاثیر گذار هستند . همان طور که می دانید در گذشته درب های سنتی مورد استفاده قرار می گرفت . اما با توجه به پیشرفت علم ، تکنولوژی و فناوری استفاده از انواع درب اتوماتیک کرکره ای به میان آمد .

نحوه فعالیت درب های اتوماتیک از درب هایی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت بسیار جذاب تر است و در نهایت شما می توانید امنیت بسیار بالاتری را با استفاده از این نوع درب ها داشته باشید . به علاوه درب اتوماتیک کرکره ای از تنوع رنگ بسیار زیادی برخوردار است و متناسب با هر سلیقه ای می باشد .

برای تمیز سازی درب اتوماتیک کرکره ای نیازی به صرف هزینه اضافی نمی باشد بنابراین از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد . هم اکنون ما در شرکت ایپاکو مفتخر هستیم تا به تولید محصولات با کیفیت ایرانی بپردازیم و در نهایت آن ها را با قیمت و کیفیتی بسیار مناسب در اختیار متقاضیان عزیز قرار دهیم .

درب اتوماتیک کرکره ای از چه موادی ساخته می شود ؟

درب اتوماتیک کرکره ای همان طور که مشخص است از پلی کربنات ، ورق های آلومینیوم ، فولاد و نانو کامپوزیت با توجه به درخواست مشتری در ابعاد مختلف و متفاوت ساخته می شود . البته با توجه به نوع کاربرد و قیمت جنس درب متفاوت است . درب کرکره ای اتوماتیک به دو صورت دستی و الکتریکی عمل می کند و در چند سال اخیر جزء معروف ترین و محبوب ترین درب های اتوماتیک شناخته شده است و علاقه مندان زیادی را به سوی خود جذب می نماید .

انواع درب های اتوماتیک براساس نوع کاربرد

همان طور که ذکر شد درب اتوماتیک در انواع مختلفی ساخته می شود که با توجه به این دسته بندی ها ما می توانیم انواع درب را در مکان های مورد نظر مورد استفاده قرار دهیم . انواع درب اتوماتیک براساس نوع کاربرد عبارتند از :

 1. درب اتوماتیک خروج اضطراری
 2. درب اتوماتیک تلسکوپی
 3. درب اتوماتیک لولایی
 4. درب اتوماتیک کشویی
 5. درب اتوماتیک قوسی
 6. درب اتوماتیک گردان
 7. درب اتوماتیک مثلثی
 8. درب اتوماتیک تاشو
 9. درب اتوماتیک کرکره ای

بررسی قیمت درب اتوماتیک کرکره ای

امروزه به دلیل نوسان قیمتی که در بازار وجود دارد قیمت درب کرکره ای ثبات ندارد . به همین دلیل برای اطلاع از قیمت روز این محصول می توانید از طریق شماره تلفن هایی که در وب سایت ایپاکو موجود می باشد با کارشناسان ما تماس بگیرید .

درب اتوماتیک کرکره ای برای تمامی محیط های مسکونی مناسب است و از کیفیت ، دوام و استحکام بالایی برخوردار می باشد . هم چنین این نوع درب برای پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد و به خوبی می تواند نیاز شما را رفع کند و باعث زیباتر شدن نمای ساختمان خواهد شد .

درب کرکره ای اتوماتیک به عنوان محافظ و ایمنی در برابر سرقت و آسیب های این چنینی می باشد . هزینه نصب درب کرکره ای نسبتا پایین است و در راستای کیفیت بهتر زندگی و مصرف انرژی کمتر ارائه شده است .

شرکت ایپاکو ارائه کننده انواع درب اتوماتیک کرکره ای و کرکره برقی می باشد جهت خرید درب اتوماتیک کرکره ای و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق خطوط ارتباطی 28424337-021 و 09901645007 با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید و یا به وب سایت ایپاکو مراجعه نمایید.

 

آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 آبان 1398 ساعت 10:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به منظور جلوگیری از ورود به گرد و خاک به مکان مورد نظر و هم چنین حفظ امنیت آن می توانید از درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک کشویی یا اسلایدینگ استفاده نمایید . همان طور که می دانید درب اتوماتیک در انواع مختلفی تولید و عرضه می شود . درب کشویی که به اصطلاح لاتین انگلیسی نامیده می شود ، در چند سال اخیر طرفداران زیادی را پیدا کرده است . به همین دلیل عمده تولیدات تولیدکنندگان درب اتوماتیک از نوع درب اتوماتیک اسلایدینگ می باشد . در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در زمینه درب اتوماتیک اسلایدینگ در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . با ما همراه شوید .  

درب اتوماتیک اسلایدینگ یا درب اتوماتیک کشویی

قدمت درب اتوماتیک اسلایدینگ چند ساله می باشد . در سال های اولیه نحوه کارکرد این نوع درب به صورت دستی بوده است . اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری و با ارتقاء ساختار درب های اتوماتیک همان طور که از نامش پیداست به صورت اتوماتیک کار می کند . با توجه به تولید شیشه های با کیفیت و مرغوب و پیشرفت تکنولوژی تولید درب اتوماتیک اسلایدینگ به شدت افزایش یافته است . ممکن است تا کنون در ساختمان های لوکس ، هتل ها و بانک ها مشاهده کرده باشید که درب اتوماتیک اسلایدینگ مورد استفاده و استقبال قرار گرفته است .

متداول ترین نوع درب اتوماتیک که به صورت خطی می باشد ، درب اتوماتیک کشویی یا اسلایدینگ است . این نوع درب ورودی مکان مورد نظر را به نحوی زیبا و شکیل اتوماتیک می کند . مکانیزم درب اتوماتیک اسلایدینگ برای باز و بسته شدن به صورت کشویی می باشد . موارد استفاده از درب اتوماتیک اسلایدینگ عبارتند از :

 • ساختمان های نمایشگاهی
 • فروشگاه ها و مراکز خرید
 • ساختمان های اداری
 • مراکز کنفرانس
 • بیمارستان ها
 • رستوران ها
 • آپارتمان ها
 • هتل ها

مزایای درب اتوماتیک اسلایدینگ

 1. با نصب درب اتوماتیک اسلایدینگ ، نمای ساختمان ها جلوه زیباتر و مدرن تری خواهد داشت .
 2. رفت و آمد عابران به ویژه افراد دارای معلولیت جسمی و سالمندان را راحت تر می نماید .
 3. سودآوری برای مصرف کننده از طریق کاهش مصرف انرژی
 4. قابلیت تنظیم سرعت با توجه به ساعات مختلف روز و میزان تردد
 5. برخورداری از مدل های متفاوت در ابعاد مختلف
 6. راحتی و سهولت در رفت و آمد
 7. ایجاد بهره وری سرمایه گذاری
 8. صدای کم و عدم آلودگی محیطی
 9. استهلاک کم در دراز مدت
 10. سازگار با محیط زیست
 11. دسترسی آسان
 12. امنیت بالا

انواع درب اتوماتیک اسلایدینگ یا کشویی

 • درب اتوماتیک کشویی با 2 لنگه ثابت و 2 لنگه متحرک

عرض دهانه این نوع درب ها به چهار قسمت تقسیم می شود که همان طور که از اسمش پیداست 2 قسمت آن برای لنگ ثابت و 2 قسمت دیگر برای لنگ متحرک در نظر گرفته می شود . نحوه حرکت این درب به این گونه می باشد که لنگه ها در جهت مخالف هم بر روی لنگه های ثابت حرکت می کنند .

 • درب اتوماتیک کشویی با یک لنگه شیشه متحرک و یک لنگه شیشه ثابت

این نوع درب برای مکان هایی که درب عرض درب ورودی آن ها از اندازه استاندارد کمتر است مورد استفاده قرار می گیرد . به طور معمول برای درب های ورودی که دهانه آن ها حداکثر 250 سانتی متر است مناسب می باشد . عرض دهانه این نوع درب به دو قسمت تقسیم می شود که یک قسمت آن برای لنگ ثابت و قسمت دیگر برای لنگ متحرک در نظر گرفته می شود . نحوه حرکت این نوع درب به این گونه است که لنگ متحرک بر روی لنگ ثابت حرکت می کند .

 • درب اتوماتیک کشویی با 2 لنگه متحرک بدون لنگه ثابت

ممکن است در برخی از مکان ها وجود لنگ ثابت باعث محدودیت در عرض بازشو شود . در چنین شرایطی از فضاهای جانبی مانند دیوارها به عنوان پانل های ثابت استفاده می شود . در درب اتوماتیک اسلایدینگ با دو لنگ متحرک ، دو لنگ ثابت بر روی فضای خالی به صورت کشویی به حرکت در می آید .

 • درب اتوماتیک با یک لنگه متحرک و بدون لنگه ثابت

درب اتوماتیک اسلایدینگ با یک لنگ متحرک برای مکان هایی که عرض درب ورودی آن ها کمتر از 150 سانتی متر است کاربرد دارد . در چنین شرایطی از دیوارها یا فضاهای جانبی به عنوان لنگ ثابت استفاده می شود .

آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 آبان 1398 ساعت 10:02
یکشنبه, 12 اسفند 1397 ساعت 20:02

نمایندگی ایپاکو در شهر فومن

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نمايندگي کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت ایپاکو در شهر فومن: گیلان (فومن)

استان : گیلان

شهرستان: فومن

نام نماینده :

زمینه فعالیت : درب اتوماتیک و کرکره برقی

توضیحات در خصوص روند سفارش به نمایندگی:

نمایندگی شرکت ایپاکو در شهر فومن ، صرفا از طریق سایت مرکزی سفارش پذیری دارد و کلیه سفارشات از طریق سایت مرکزی ثبت و به نمایندگی فومن ارجاع می شود و کلیه مراحل توسط سایت مرکزی مدیریت و پیگیری می شود لذا مشتریان گرامی میبایست از طریق مراحل ذیل ثبت سفارش و خرید نمایند وکلیه مراحل از زمان ثبت پیش فاکتور تا مرحله اجرا و خدمات پس از فروش از طریق سامانه پیامکی ایپاکو به اطلاع مشتریان رسانده میشود.

1-استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و یا کرکره برقی  از طریق مراجعه به صفحات مجزا.

2-مقایسه قیمت و جمع بندی نهائی و تصمیم گیری انتخاب ایپاکو به عنوان سفارش پذیر که در این مرحله میتوانید با شماره سایت مرکزی (28424337-021) و دریافت پیش فاکتور سفارش را نهائی کنید.

3-واریز هزینه بازدید در شهرستان فومن (مبلغ 1.500.000 ریال) که در مرحله اول دریافت و پس از ثبت قرارداد مبلغ مربوطه عودت میشود.

4-ثبت نهائی قرارداد و پرداخت نهایی مبلغ قرارداد .

5-ارسال بار و اعزام نصاب به محل پروژه (توجه داشته باشید: پس از ثبت نهایی قرارداد از پرداخت هرگونه وجهی به نماینده فومن ، راننده ارسال بار و نصاب خودداری نمائید)

6-بازرسی و کنترل توسط مسئول بازرسی از طرف سایت مرکزی به محل پروژه با هماهنگی قبلی مراجعه مینماید و پس از تائید بازرس روز شمار گارانتی (انواع گارانتی) آغاز میشود.

7-جهت درخواست هرگونه خدمات میبایست از طریق سایت مرکزی و یا لینک صفحه خدمات کرکره برقی و یا تعمیر درب اتوماتیک درخواست نمائید تا در اسرع وقت نماینده فومن اقدامات لازم را انجام نماید .

توجه : چنانچه هر گونه شکایت و نارضایتی از نماینده شهرستان فومن و روند سفارش تا خدمات پس از فروش دارید که خارج روند فوق انجام شده است میتوانید از طریق پیامک به سامانه 10002126322435 موارد تخلف را اطلاع دهید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نمونه پیامک ثبت شکایت:

نام و نام خانوادگی : (مشخصات همانی باشد که ثبت سفارش بنام ایشان می باشد)

کد سفارش : (همان کدی که در مرحله ثبت سفارش ارائه شده است)

استان : گیلان

شهرستان: فومن

نوع شکایت:

 

اطلاعات تکميلي

 • نام نماینده آقای دروگر
 • استان دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: گیلان
 • شهر دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: فومن
 • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید: فومن
آخرین ویرایش در شنبه, 04 آبان 1398 ساعت 18:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درب کرکره برقی پارکینگی یکی از وسایل ساختمان می باشد که در طول روز و در تمام فصل های سال از آن استفاده می شود .چنان چه می خواهید درب کرکره برقی پارکینگ عمر طولانی داشته باشد ،باید برای مراقبت و نگهداری درب کرکره برقی پارکینگ ساختمان وقت بگذارید.با ما همراه باشید تا نکاتی را برای نگهداری و مراقبت از درب کرکره برقی بیان کنیم.

نگهداری درب کرکره برقی (سرویس درب کرکره ای ) پارکینگ

 

امروزه از درب های کرکره برقی برای راحتی و امنیت بیشتر ساختمان استفاده می شود . روزانه و در تمام طول سال این درب ها باز و بسته می شوند و در صورت عدم نگهداری احتمال خرابی در این درب ها وجود دارد .در ادامه موارد ساده ای را برای نگهداری درب کرکره برقی پارکینگ می کنیم تا با رعایت هر یک از آن ها سال ها بدون ایجاد مشکل از درب کرکره برقی استفاده کنید .

بررسی درب اتوماتیک برقی

 

از نکات مهم و اساسی در درب های کرکره برقی پس از هر بار استفاده از آن ها بررسی حرکت کرکره برقی می باشد . با نگاه و گوش کردن صدای درب می توانید کوچک ترین مشکلات را پیدا کنید و با تعمیر به موقع از بروز مشکلات شدیدتر جلوگیری کنید .

پیچ و مهره درب کرکره برقی را محکم کنید

 

به طور میانگین درب کرکره برقی پارکینگ در طول سال بیش از هزار بار باز و بسته می شود . این مسئله این هشدار را دارد که با حرکت و لرزش باعث شل شدن پیچ و مهره درب کرکره برقی خواهد شد.برای نگهداری درب کرکره برقی هر چند وقت یکبار تمامی پیچ و مهره درب اتوماتیک را بررسی کنید و از سفت بودن آن ها مطمئن شوید .

بررسی بالانس درب اتوماتیک پارکینگ

 

 در نکات مهم نگهداری درب کرکره برقی آمده است چنان چه درب اتوماتیک پارکینگ بالانس نباشد،بازکننده درب بیشتر از بسته شونده درب کار می کند و همین موضوع باعث کمتر شدن طول عمر درب کرکره برقی می شود .

برای بالانس کردن درب اتوماتیک پارکینگ پس از بازکردن بازکننده درب با کمی فشار درب پارکینگ را تا نیمه بالا دهید .اگر در جای خود قرار نگرفت یعنی فنر درب اتوماتیک بالانس نبوده و برای بالانس کردن فنر درب اتوماتیک پارکینگی بهتر است از متخصص های باتجربه در این زمینه کمک بگیرید .

بخش های متحرک درب را روغن کاری کنید

 

با روغن کاری قسمت های متحرک درب اتوماتیک پارکینگ عمر مفید درب سال ها افزایش پیدا می کند و این کار تنها ده دقیقه زمان می برد .برای پیچ ها و زنجیره بازکننده درب اتوماتیک پارکینگی از روغن سفید لیتیوم استفاده کنید .

در درب های اتوماتیک که به سمت بالا باز می شوند دو مکانیزم ایمنی استفاده می شود که مکانیزم مکانیکی و فوتوسل نام دارد . بررسی هر یک از این مکانیزم ها در ایمنی و نگهداری درب کرکره برقی اهمیت دارد . با کمک از افراد با تجربه می توان به راحتی مکانیزم ایمنی درب کرکره برقی را بررسی کرد .

برای نگهداری درب کرکره برقی می توان با بررسی تمیز بودن ریل درب و اطمینان از تنظیمات ریل ها توسط تعمیرکار می تواند بر طول عمر درب کرکره برقی اضافه کند .درب های چوبی بعد از مدتی پوسته پوسته می شوند و درب های فلزی بعد از زنگ زدگی نیاز به سمباده دارند تا جلا بخورند . برای نگهداری درب کرکره برقی بهتر است هر چند وقت یکبار درب پارکینگ را با مواد شوینده مناسب بشویید .

در صورت مشاهده هر گونه ترک یا شکنندگی عایق پلاستیکی درب بهتر است آن را تعویض نمایید تا از درز آن باران و باد وارد پارکینگ نشود . برای خرید عایق های پلاستیکی پارکینگ با مراجعه به فروشگاه های تجهیزات جانبی درب اتوماتیک می توانید عایق پلاستیکی را متناسب با اندازه درب خود خریداری کنید .

درب های اتوماتیک پارکینگ بخش مهمی از ساختمان را به خود اختصاص می دهد و در حقیقت نمای اصلی ساختمان هستند برای مراقبت و نگهداری از درب اتوماتیک پارکینگ باید موارد گفته شده را رعایت کنیم تا مشکلاتی ایجاد نشود .

 جهت مشاوره در زمینه تعمیر و نگهداری و نصب انواع درب اتوماتیک پارکینگی می توانید با مراجعه به سایت ما از راهنمایی مشاوران و کارشناسان مجموعه بهره مند شوید .

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 01 آبان 1398 ساعت 13:53
سه شنبه, 09 مهر 1398 ساعت 17:27

راهنمای خرید درب اتوماتیک مناسب

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

بسیاری از ما برای اینکه خرید موفقی داشته باشیم به یک مشاور و راهنما نیاز داریم . البته شما می توانید با استفاده از یک بررسی دقیق وآگاهانه از خرید خود لذت ببرید . نوع نیاز ، انتظارات و میزان هزینه از جمله عواملی هستند که برای تهیه یک کالا بهتر است در نظر گرفته شوند . موارد ذکر شده در خرید درب اتوماتیک مناسب مهم ترین اصل محسوب می شوند . متاسفانه در بسیاری از موارد بسیاری از افراد برای خرید درب اتوماتیک نوع نیاز خود را نمی شناسند و دچار سردرگمی می شوند .

در این مطلب اطلاعاتی را در زمینه خرید درب اتوماتیک مناسب در اختیار شما قرار خواهیم داد ، با ما همراه باشید ...

راهنمای خرید درب اتوماتیک مناسب

به جهت خرید درب اتوماتیک مناسب به مشاوره صحیح فروشندگان درب اتوماتیک نیاز خواهید داشت . علاوه بر افراد عادی ، مهندسان طراح و معماری ، پیمانکاران ساختمانی و مالکین ساختمان برای انتخاب درب اتوماتیک مناسب نیاز به اطلاعات کامل در این زمینه دارند . بنابراین پارامترهای خاص و تاثیرگذار برای هر پروژه باید مورد بررسی و تحلیل قرار بگیرند .

یکی از اهداف اصلی در خرید درب اتوماتیک مناسب دسترسی آسان به محل مورد نظر می باشد . اما در نظر داشته باشید که هر مکانی از شرایط و ویژگی های خاصی برخوردار است . به عنوان مثال درب هایی که برای ورودی درب بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرند با درب هایی که برای بانک ها و هتل ها انتخاب می شوند متفاوت می باشند .

هم چنین درب های اتوماتیک بخش های مختلف بیمارستان با یکدیگر متفاوت می باشند . به عنوان مثال درب اتوماتیک اتاق رادیوگرافی با درب اتوماتیک اتاق ایزوله متفاوت است .

یکی دیگر از مهم ترین پارامترهای انتخاب درب اتوماتیک مناسب در نظر گرفتن شرایط افرادی است که به محل مورد نظر وارد و خارج می شوند . سالمندان ، پدر و مادرها ، معلولین ، تماشاچیان فوتبال ، همراهان بیماری با تخت بیمارستان و غیره باید از درب اتوماتیک خاص استفاده نمایند .

یکی دیگر از پارامترهای انتخاب درب اتوماتیک مناسب توجه به میزان عبور افراد و کالاها از درب اتوماتیک می باشد . برای مکان هایی که میزان تردد بالا می باشد باید درب اتوماتیک بدون محدودیت تردد و با سرعت باز و بسته شدن بالا نصب شود .

ویژگی های درب اتوماتیک مناسب

امروزه مدل های متفاوتی از درب اتوماتیک در بازار وجود دارد . با آگاهی و انتخاب درست می توان مناسب ترین درب اتوماتیک را خریداری کرد و برای مدت زیاد از آن استفاده کرد .برای خرید درب اتوماتیک مناسب چه معیارهایی لازم است درنظر گرفته شود ؟ جک درب اتوماتیک باید چه ویژگی هایی داشته باشد و چه مواردی در انتخاب جک پارکینگ باید رعایت شود؟

همگی از سوالاتی هستند که در زمان خرید درب اتوماتیک در ذهن افراد به وجود می آید.در ادامه نکاتی را درباره جک درب اتوماتیک مناسب برای شما بیان خواهیم کرد که با آگاهی از آن بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید .

تک سرعته بودن یا دو سرعته بودن

برخی از جک های درب اتوماتیک به گونه ای طراحی شده اند که سرعت کمتری را در زمان بسته شدن درب داشته باشند .کم بودن سرعت جک در زمان بسته و باز شدن درب اتوماتیک به دلیل کوبیده نشدن درب بر روی یکدیگر می باشد .

زاویه لولای درب اتوماتیک 

زاویه لولای درب معمولا با توجه به نوع کارکرد درب انتخاب می شود .زاویه باز شونده لولای درب اتوماتیک می تواند بین صد تا صد و بیست درجه تنظیم شود.

میزان ولتاژ مصرفی جک پارکینگ

میزان ولتاژ مورد نیاز برای جک پارکینگی درب های اتوماتیک متغییر بوده و میزان ولتاژ مصرفی بین220 تا 24 ولت می باشد . با مشاوره از کارشناسان باتجربه و متخصص در این زمینه می توانید بهترین جک پارکینگ درب اتوماتیک را خریداری فرمایید .

جنس چرخ دنده فولادی یا پلاستیکی بودن آن و نوع خلاص کردن جک پارکینگی ، مجهز به سیستم خروجی جهت قفل برقی،داشتن تایمر معکوس جهت بستن درب درصورتی که ریموت کنترل عمل نکند به بسته شدن درب کمک می کند،این موارد از نکات مهم قبل از خرید جک پارکینگ درب اتوماتیک می باشد که باید بررسی شود .

شما می توانید با مراجعه به وبسایت ایپاکو با کارشناسان و مشاورین ما در زمینه خرید انواع درب اتوماتیک و کرکره برقی مشورت نمایید و با راهنمایی آن ها درب اتوماتیک مناسب و کرکره برقی مورد نیاز را خریداری نمایید.

آخرین ویرایش در شنبه, 13 مهر 1398 ساعت 12:58
سه شنبه, 18 دی 1397 ساعت 18:19

نمایندگی ایپاکو در شهر گلوگاه

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نمايندگي کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت ایپاکو در شهر گلوگاه : مازندران (گلوگاه)

استان : مازندران

شهرستان: گلوگاه

نام نماینده : شرکت ایپاکو در شهر گلوگاه نماینده فعال در حال حاضر ندارد لذا مشتریان گرامی میتوانند از شهر های همجوار درخواست خرید نمایند و همینطور چنانچه همکاری تمایل به فعالیت در مجموعه ایپاکو را دارد میتواند در بخش درخواسست نمایندگی ایپاکو در خواست خود را ثبت نمایدتا در اسرع وقت شما نیز به خانواده ایپاکو بپیوندید

زمینه فعالیت : درب اتوماتیک و کرکره برقی

توضیحات در خصوص روند سفارش به نمایندگی:

نمایندگی ایپاکو در شهر گلوگاه ، صرفا از طریق سایت مرکزی سفارش پذیری دارد و کلیه سفارشات از طریق سایت مرکزی ثبت و به نمایندگی گلوگاه ارجاع می شود و کلیه مراحل توسط سایت مرکزی مدیریت و پیگیری می شود لذا مشتریان گرامی میبایست از طریق مراحل ذیل ثبت سفارش و خرید نمایند وکلیه مراحل از زمان ثبت پیش فاکتور تا مرحله اجرا و خدمات پس از فروش از طریق سامانه پیامکی ایپاکو به اطلاع مشتریان رسانده میشود.

1-استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و یا کرکره برقی  از طریق مراجعه به صفحات مجزا.

2-مقایسه قیمت و جمع بندی نهائی و تصمیم گیری انتخاب ایپاکو به عنوان سفارش پذیر که در این مرحله میتوانید با شماره سایت مرکزی (28424337-021) و دریافت پیش فاکتور سفارش را نهائی کنید.

3-واریز هزینه بازدید در شهرستان گلوگاه (مبلغ 1.500.000 ریال) که در مرحله اول دریافت و پس از ثبت قرارداد مبلغ مربوطه عودت میشود.

4-ثبت نهائی قرارداد و پرداخت نهایی مبلغ قرارداد .

5-ارسال بار و اعزام نصاب به محل پروژه (توجه داشته باشید: پس از ثبت نهایی قرارداد از پرداخت هرگونه وجهی به نماینده گلوگاه ، راننده ارسال بار و نصاب خودداری نمائید)

6-بازرسی و کنترل توسط مسئول بازرسی از طرف سایت مرکزی به محل پروژه با هماهنگی قبلی مراجعه مینماید و پس از تائید بازرس روز شمار گارانتی (انواع گارانتی) آغاز میشود.

7-جهت درخواست هرگونه خدمات میبایست از طریق سایت مرکزی و یا لینک صفحه خدمات کرکره برقی و یا تعمیر درب اتوماتیک درخواست نمائید تا در اسرع وقت نماینده گلوگاه اقدامات لازم را انجام نماید .

توجه : چنانچه هر گونه شکایت و نارضایتی از نماینده شهرستان گلوگاه و روند سفارش تا خدمات پس از فروش دارید که خارج روند فوق انجام شده است میتوانید از طریق پیامک به سامانه 10002126322435 موارد تخلف را اطلاع دهید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نمونه پیامک ثبت شکایت:

نام و نام خانوادگی : (مشخصات همانی باشد که ثبت سفارش بنام ایشان می باشد)

کد سفارش : (همان کدی که در مرحله ثبت سفارش ارائه شده است)

استان : مازندران

شهرستان: گلوگاه

نوع شکایت:

اطلاعات تکميلي

 • نام نماینده 1
 • استان دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: مازندران
 • شهر دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: گلوگاه
 • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید: گلوگاه
آخرین ویرایش در شنبه, 13 مهر 1398 ساعت 10:01
سه شنبه, 18 دی 1397 ساعت 17:49

نمایندگی ایپاکو در شهر بهشهر

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نمايندگي کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت ایپاکو در شهر بهشهر: مازندران (بهشهر)

استان : مازندران

شهرستان: بهشهر

نام نماینده : متاسفانه در شهر بهشهر شرکت ایپاکو نماینده فعالی ندارد لذا متقاضیان خرید درب اتوماتیک و کرکره برقی میتوانند از شهر های همجوار اقدام به خرید درب اتوماتیک نمایند تا در اسرع وقت نماینده فعالی و پویا در شهر بهشهر بکار گیری نمائیم 

زمینه فعالیت : درب اتوماتیک و کرکره برقی

توضیحات در خصوص روند سفارش به نمایندگی:

نمایندگی ایپاکو در شهر بهشهر ، صرفا از طریق سایت مرکزی سفارش پذیری دارد و کلیه سفارشات از طریق سایت مرکزی ثبت و به نمایندگی بهشهر ارجاع می شود و کلیه مراحل توسط سایت مرکزی مدیریت و پیگیری می شود لذا مشتریان گرامی میبایست از طریق مراحل ذیل ثبت سفارش و خرید نمایند وکلیه مراحل از زمان ثبت پیش فاکتور تا مرحله اجرا و خدمات پس از فروش از طریق سامانه پیامکی ایپاکو به اطلاع مشتریان رسانده میشود.

1-استعلام قیمت درب اتوماتیک شیشه ای و یا کرکره برقی  از طریق مراجعه به صفحات مجزا.

2-مقایسه قیمت و جمع بندی نهائی و تصمیم گیری انتخاب ایپاکو به عنوان سفارش پذیر که در این مرحله میتوانید با شماره سایت مرکزی (28424337-021) و دریافت پیش فاکتور سفارش را نهائی کنید.

3-واریز هزینه بازدید در شهرستان بهشهر (مبلغ 1.500.000 ریال) که در مرحله اول دریافت و پس از ثبت قرارداد مبلغ مربوطه عودت میشود.

4-ثبت نهائی قرارداد و پرداخت نهایی مبلغ قرارداد .

5-ارسال بار و اعزام نصاب به محل پروژه (توجه داشته باشید: پس از ثبت نهایی قرارداد از پرداخت هرگونه وجهی به نماینده بهشهر ، راننده ارسال بار و نصاب خودداری نمائید)

6-بازرسی و کنترل توسط مسئول بازرسی از طرف سایت مرکزی به محل پروژه با هماهنگی قبلی مراجعه مینماید و پس از تائید بازرس روز شمار گارانتی (انواع گارانتی) آغاز میشود.

7-جهت درخواست هرگونه خدمات میبایست از طریق سایت مرکزی و یا لینک صفحه خدمات کرکره برقی و یا تعمیر درب اتوماتیک درخواست نمائید تا در اسرع وقت نماینده بهشهر اقدامات لازم را انجام نماید .

توجه : چنانچه هر گونه شکایت و نارضایتی از نماینده شهرستان بهشهر و روند سفارش تا خدمات پس از فروش دارید که خارج روند فوق انجام شده است میتوانید از طریق پیامک به سامانه 10002126322435 موارد تخلف را اطلاع دهید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

نمونه پیامک ثبت شکایت:

نام و نام خانوادگی : (مشخصات همانی باشد که ثبت سفارش بنام ایشان می باشد)

کد سفارش : (همان کدی که در مرحله ثبت سفارش ارائه شده است)

استان : مازندران

شهرستان: بهشهر

نوع شکایت:

اطلاعات تکميلي

 • نام نماینده 1
 • استان دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: مازندران
 • شهر دارای نمایندگی را انتخاب نمائید: بهشهر
 • جهت سهولت در جستجو بخشی از شهر دارای نمایندگی را تایپ نمائید: بهشهر
آخرین ویرایش در شنبه, 13 مهر 1398 ساعت 09:59
پنج شنبه, 09 اسفند 1397 ساعت 21:12

نمایندگی ایپاکو در شهر رشت

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

نمايندگي کرکره برقی و درب اتوماتیک شرکت ایپاکو در شهر رشت : گیلا