کرکره پنجره هاي هوشمند -
تصور كنيد كه در یکی از گرمترین روزهای آفتابی در تابستان، نور خورشيد مستقیما به اتاق شما می تابد و هیچ راه گریزی به جز استفاده از کرکره پنجره هايی هوشمند بامتعادل تر کردن گرما و نور اتاق ندارید.
امروزه این کار با استفاده از کرکره های هوشمند پنجره انجام مي شود .
زمانی که نور خورشيد پس از عبور از شيشه ها به داخل ساختمان می تابد سنسور الکتريکی برقرار و سبب مي شود تا کرکره حركت کرده و به پائین تر سطح ممکن میرسد. با افت تابش و گرما  فرایند برعكس عمل کرده کرکره مجدداًحرکت کرده و بالاترین سطح میرسد.

 

 

 

 

مشخصات فنی سیستم

ولتاژ ورودی 230 ولت

توان مصرفی 250 وات

زمان بازو بسته شدن 18 ثانیه

مجهز به سیستم هوشمند

دارای سه سرعت متفاوت

قابلیت نصب چشم دوم برای امنیت بیشتر

بدون محدودیت در تعدا باز و بسته شدن

قابلیت نصب باطری در زمان قطع برق

کنترل کننده وزن درب به همراه طول هر لنگه

مجهز به سیستم کنترل کننده سرعت حرکت جکها در ابتدا و انتهای مسیر

مخصوص دربهای دو لنگه و تک لنگه تا وزن 400 کیلوگرم برای هر لنگه

 

 

 

 

کرکره اتوماتیک پارکینگی

ویژگیهای کرکره اتوماتیک:

این کرکره از شمش های آلومینیوم سخت و مرغوب با آلیاژ 6063 در دو دونوع اکسترودی و رول فرم می باشد .تنوع ذرنگی مطابق سلیقه (رنگ آمیزی الکترو استاتیک)تیغه ها در انواع یک جداره و دو جداره و پانچی و ضد سرقت با قابلیت استفاده در فروشگاهها را دارا است و امکان خلاصی و حرکت دستی در هنگام قطع برق را داردطراحی اصولی و استحکام این نوع تیغه ها از نظر فرم ،امکان استفاده در کاربردهای مختلف از جمله پنجره ه،درهای پارکینگی و فروشگاهی و صنعتی را امکان پذیر می سازد.

 

 
 
 
 
 

مشخصات موتور:

نوع موتور:mc,TUBULA.SIDE

کاربرد:قابلیت عملکرد دستی و اتوماتیک قابلیت کنترل از راه دور

اتصال به سیستم هوشمند

توان جابجایی کرکره ها با ابعاد مختلف و تردد بالا حتی ورودی های مرتفع مانند ورودی های مرتفع مانند خودرو سازی ها و انبار ها و کار گاهها

مزایای استفاده از کرکره برقی:

عمل کرد آسان

حرکت روان و بدون با صرف نیروی کمتر امنیت (با قفل های منحصر به فرد)

عدم اشغال فضا به هنگام باز و بسته شدن درب افزایش درب زیبایی نمای ساختمان

حفاظت محیط در برابر عوامل جوی نا مساعد و نور نور خورشد

حفاظت در برابر سرقت

قابلیت کنترل از راه دور

گارانتی

دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد

 

برچسب : کرکره پارکینگی آلومینیومی , کرکره برقی آلومینیومی , پارکینگی آلومینیومی , پارکینگی , آلومینیوم , کرکره اتوماتیک پارکینگ , کرکره برقی پارکینگ , در برقی پارکینگ , درب برقی پارکینگ , در اتوماتیک آلومینیوم , کرکره پارکینگی آلومینیومی , کرکره برقی آلومینیومی , پارکینگی آلومینیومی , پارکینگی , آلومینیوم , کرکره اتوماتیک پارکینگ , کرکره برقی پارکینگ , در برقی پارکینگ , درب برقی پارکینگ , در اتوماتیک آلومینیوم , کرکره پنجره طرح چوب , کرکره لوکس , دکورال , کرکره دکورال , کرکره برقی زیبا , محافظ سرما , کرکره برقی برای پنجره , کرکره طرح چوب , طرح چوب , لوکس

کرکره پنجره هاي هوشمند -
تصور كنيد كه در یکی از گرمترین روزهای آفتابی در تابستان، نور خورشيد مستقیما به اتاق شما می تابد و هیچ راه گریزی به جز استفاده از کرکره پنجره هايی هوشمند بامتعادل تر کردن گرما و نور اتاق ندارید.
امروزه این کار با استفاده از کرکره های هوشمند پنجره انجام مي شود .
زمانی که نور خورشيد پس از عبور از شيشه ها به داخل ساختمان می تابد سنسور الکتريکی برقرار و سبب مي شود تا کرکره حركت کرده و به پائین تر سطح ممکن میرسد. با افت تابش و گرما  فرایند برعكس عمل کرده کرکره مجدداًحرکت کرده و بالاترین سطح میرسد.

 

 

 

- موتور درب ساخت کمپانی معتبر کشور ایتالیا و کشور ترکیه می باشد. - محور درب سایز های خانگی و ویلائی می باشد. - کلیه متعلقات با پوشش ضد زنگ محافظت می گردد. - ابعاد نصب تا ارتفاع 4 متر و عرض 5 متر می باشد.

- دارای چراغهای هالوژن به قطر 9 سانتی متر که به خواست مشتری تغییر رنگ و حالت کارکرد موتور را میتوان تغییر داد .

بدین صورت که سیستم روشنائی بصورت اتوماتیک در روز خاموش بوده و شبها در زمانی که کرکره در حالت بسته یا باز می باشد چراغ روشن است و در صورت تغییر حالت بصورت فلاشر چشمک زن , خاموش و روشن می شود که تابش نور به سطح کرکره هارمونی بسیار زیبائی به نمائی ساختمان یا ویلا می بخشد - این دربها بوسیله ریموت کنترل ، دستگاه های کنترل تردد. bms و سایر سیستم های کنترل دسترسی بازو بسته می شوند. - استاندارد مقاومت در مقابل باد کلاس 2 را دارا می باشد.
استفاده از موتور های توبلار کمپانی آلمانی زومر و کمپانی ایتالیایی فک در کرکره پنجره ای ایپاکو کیفیتی بسیار بالا را برای استفاده طولانی مدت به شما ارائه می نماید. با استفاده ار کرکره های پنجره ای ایپاکو زیبایی خاصی رابه محل زندگی خود می آورید.

__________________________________________________________

شاترز پنجره از سيستم هاي جديد امنيتي خانگي و محل كار است كه درعين حال يك عامل مهم ذخيره انرژي مي باشد. فضاي آرام و خصوصي : كركره پنجره اتوماتيك محيطي آرام و خصوصي را براي شما ايجاد مي كند. این کرکره های دید بیرونی پنجره را از بین می برد.
عايق اشعه مضر خورشيد – ذخيره انرژي : كركره پنجره اتوماتيك از ورود اشعه مضر خورشيد جلوگيري مي كند. و بدين ترتيب كنترل نور فضاي داخل ساختمان و جدا كردن آن از محيط بيرون به راحتي انجام مي گيرد.
كركره های برقی اتوماتيك از هدر رفتن انرژي جلوگيري مي كند. فضاي داخل را در زمستان گرم و در تابستان خنك نگه مي دارد. صرفه جويي در انرژي به نسبت 30% از ويژگي هاي مهم پرده كركره هاي ایپاکو است.
عايق باد و باران : كركره هاي اتوماتيك به هنگام وقوع طوفان، باد، باران و ساير عوامل جوي مزاحم، به اختيار و كنترل شما به طور دستي با يك حركت ساده و يا به طور اتوماتيك با استفاده از سنسورهاي اتوماتيك بسته شده و يك حفاظ زيبا و با اطمينان ايجاد مي كنند.
محيط مناسب براي خواب روزانه : كركره هاي گردان با كاهش نور و آلودگي صدا محيط مناسبي را براي خواب روزانه مهيا مي نمايد.
كنترل صدا : كركره پنجره -کرکره برقی- آلودگي صدا از قبيل ترافيك و غيره را به ميزان 6 دسیبل كاهش مي دهد.
جنس : كركره هاي اتوماتيك آلومينيوم با رنگ كوره اي دائم، با فوم پلي اورتان (اسفنجي) است كه در مقايسه با كركره هاي چوبي از استحكام و دوام بيشتري برخوردار است.
زيبايي با تنوع رنگ بسيار : كركره هاي گردان در رنگ هاي متنوع با ظرافتي فوق العاده هماهنگ با زيبايي ساختمان ارائه مي گردد و به صورت تسمه اي (دستي) يا موتوري (با كنترل كننده از راه دور و يا كليد) جهت استفاده راحت قابل نصب مي باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

منوی اصلی